Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Subák to rád purple! 250w hps
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Subatomic
Stálý Člen

Karma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 438  

Organika Subák to rád purple! 250w hps Příspěvek č. 1

Zdar kuciii, holky a taky vsichni zastupci tretiho pohlavi!

Obsah sklenic se pomalinku zmensuje a tak je na case rozjet dalsi pocin. Tentokrat jsem zvolil strainy ktere maji predpoklady k nejakym barevnym kvetenstvim. Objednal jsem 6 semen ale prislo jich 8, tak jsem je tam prdnul vsechny, 8 rostlin v 6,5L kvetnikach na prostoru 70x70 urcite neni idealka, ale na druhou stranu aspon bude vice phenotipu. Ocekavam hladkej prubeh, zase nejaky hermies jak uz to u me byva a teste se ze rostliny na konci kvetu zase trochu potrapim dost nizkejma teplotama!


Stan: 70x70x160 od značky Mars Hydro
Světlo: dig. předřadník Lumatek 250w, Philips master Son-T Pia plus 250w hps
Vzduch: Prima Klima PK 125 220/400 m³/h odtah, pasiv. přítah, 2x klipsňák na ofuk
Květináče: 6,5L
Zemina: light mix od Biobizzu
Hnojky: biobizz Grow, Bloom, Top-max

Semena:
3x Eleven Roses (Delicious seeds)
3x Zombie Kush (Ripper seeds)
1x Desconocida Kush aka Unknown Kush (Delicious seeds)
1x Brain Cake (Ripper seeds)

Spread the word about our magical world!


Indica mix (SBR, Wappa, Marmalate)
mix 5ti odrud (SBR, 11Roses, Jägg, Wappa, Amnesia#7)
Za sedmero kytkami (SBR, 11Roses, Strawberry Glue, Sweet Deep Grapefruit)
Purple mix (11Roses,Zombie Kush, Desconocida, Brain Cake)

Naposledy upravil Subatomic 10-09-2020 v 18:56 PM

Old Post 10-09-2020 v 18:14 PM
Subatomic je offline   Profil uživatele Subatomic   Find more posts by Subatomic   Foto galerie člena Subatomic   Click here to Send Subatomic a Private Message   Add Subatomic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jálo
Stálý Člen

Karma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 2

Zdarec, no 8ks asi není opravdu ideální, ale zase si můžeš vybrat ty nej větve a zbytek dát pak pryč. 30 dnům na růstu se stejně moc nevyhneš, alte ty víš. Dal bych určitě menší květníky (3,5l). Jinak Delicious seeds je určitě super volba, jedu teď Sugar Candy Kush 4ks a jsem v 23 dnu květu. Nízké teploty mě čekají taky, protože to mám ve sklepě a už teď je tam v noci kolem 14C. Tak ať to roste!

Old Post 10-09-2020 v 18:54 PM
Jálo je offline   Profil uživatele Jálo   Find more posts by Jálo   Foto galerie člena Jálo   Click here to Send Jálo a Private Message   Add Jálo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shivasambhu
Stálý Člen

Karma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 906  

Příspěvek č. 3

Zdar. Ten počet už vieš že je finálny? Už to rastie, či si dal teraz klíčiť? Ale aj tak prečo je 8 veľa na ten priestor? Aj keď v 6,5l. Môžeš dať napr. na central, alebo zástrih a skôr prepnúť. Aj keď pri semenách aspoň ten mesiac no. Uvidíš....pohoda...

Inak tá Desconocida, že je good. Ja som už kedysi kupil na skúšku jednu femku. Nie priamo, ale od predajcu v Cz-objednávka. A bola vadná. Už si presne nepamätám detaily, ale musel som ju vyradiť. A sranda, že som to bral tiež s vecami od Ripper Seeds. Ja som tam mal Zombie Kush a ich Amnesiu. Teda tá desconocida zdravá bola, ale tuším mega vysoko rástla a slabé výhony alebo tak nejak. Niekedy to s kusovkou nevyjde proste.
Chcem ale povedať, že akurát je na ceste ku mne nejaká tá genetika od novoznámeho z ICMagu. Váš krajan žijúci v Spaine a je tam práve aj Bay11 cross. A ten Bay11rez má Delicious Seeds od neho-haha. Robia s tým teraz kadejaké strainy, čo majú napr. vo svojej ponuke "Limited edition" a Bay11 tvorí základ Desconocidy.
Vravel mi, že sú kámoši a menia si gény, keď má niekto niečo fajné. Príde mi 8 strainov-hlavne americká genetika...... a dva Haze crossy, ktorých pôvod je tiež dosť dobrý úlet, ale o tom ak , tak inokedy. Zatial nič nemám a či z toho niečo vymáčknem ukáže čas.
Ten chalanisko pestí cez 20rokov a akurát zakladá svoju seedbanku.

Nech to rastie. S pozdravom Shiva

Naposledy upravil shivasambhu 10-09-2020 v 20:43 PM

Old Post 10-09-2020 v 19:55 PM
shivasambhu je offline   Profil uživatele shivasambhu   Find more posts by shivasambhu   Foto galerie člena shivasambhu   Click here to Send shivasambhu a Private Message   Add shivasambhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subatomic
Stálý Člen

Karma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 4

Kluci, myslel jsem to tak ze 8 kytek je blbej pocet, ne ze je to moc. Naopak si myslim ze lepsi by bylo rovnou 9, bohuzel nemam zadne jine seminko ktery by so hodilo do tohohle kola...
Jálo: stema 3,5Litrakama nemam moc dobrych zkusenosti, podle me dobry spis na rizky. Jak rikas! Delicious seeds je super volba a pro me uz srdcovka. Jejich Sugar Candy musi bejt urcite mrda, oba jeji rodice jak SBR tak Caramelo jsem jel a je to spice! Skoda ze tu nemas vlakno, mohl bys to pak hodit aspon do galerky indoor odrud jestli si vzpomenes.

Shiva: pocet je na 90% finalni, dnes jsem vykliceny fazole zahrabal do zeme. Pojedu svuj klasickej styl, zastipy a vohejbacky, jet na central s mou wattazi...vis jak.
Ja po ty Desconocide ciham uz pekne dlouho, nikdy jsem si nebyl moc jistej proto radsi jen jedno semeno, oni z toho prave lezou celkem krpaty phena kolikrat., nejspis i tvuj pripad. Ale asi se shodnem ze prave Bay11 dala bance Deli. Seeds uplne jinej rozmer a ten chovatel o kterym mluvis to musi mit krute v maliku, treba by mohl znat druhyho rodice ty Desconocidy se kterym delaj Deli. takovy tajnosti (Bay11x???). Tesim se na dalsi jeho crossy a urcite dej vedet co od nej mas.
No a co ten Zombie? Jak jsi stim byl spokojenej?

Spread the word about our magical world!


Indica mix (SBR, Wappa, Marmalate)
mix 5ti odrud (SBR, 11Roses, Jägg, Wappa, Amnesia#7)
Za sedmero kytkami (SBR, 11Roses, Strawberry Glue, Sweet Deep Grapefruit)
Purple mix (11Roses,Zombie Kush, Desconocida, Brain Cake)

Old Post 10-09-2020 v 21:31 PM
Subatomic je offline   Profil uživatele Subatomic   Find more posts by Subatomic   Foto galerie člena Subatomic   Click here to Send Subatomic a Private Message   Add Subatomic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shivasambhu
Stálý Člen

Karma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 906  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Subatomic

No a co ten Zombie? Jak jsi stim byl spokojenej?


Ja som s ním bol spokojný. Aj ty budeš. Ja som ho ale nedokončil úplne. Bol to out vo foliaku so zatmievaním. Pekný rast, štruktúra, vôňa. Tiež vyššie kúsky to boli sa mi marí. Niekedy si úplne nepamätám všetky detaily. Veľmi dobrý stav. Silný relaxačný, príjemný. Niečo ako Bubba Kush cca. S tým, že tiež teraz neviem čo je v tom za gén už....v tom Zombie a pozerať to nejdem teraz..... robil kvety súvislejšie po paliciach... uvidíš, ako to tebe vyjde.....

Nech to rastie. S pozdravom Shiva

Old Post 11-09-2020 v 11:05 AM
shivasambhu je offline   Profil uživatele shivasambhu   Find more posts by shivasambhu   Foto galerie člena shivasambhu   Click here to Send shivasambhu a Private Message   Add shivasambhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shivasambhu
Stálý Člen

Karma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 906  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Subatomic
Ale asi se shodnem ze prave Bay11 dala bance Deli. Seeds uplne jinej rozmer a ten chovatel o kterym mluvis to musi mit krute v maliku, treba by mohl znat druhyho rodice ty Desconocidy se kterym delaj Deli. takovy tajnosti (Bay11x???). Tesim se na dalsi jeho crossy a urcite dej vedet co od nej mas.


Jop, ten Bay 11, že je lepšia záležitosť. Delicious Seeds registrujem, že sú.... extra ich ako nejak nesledujem čo a ako, ale tak ty si trebárs s nimi dosť spokojný. Tak potom dobre. Pár strainov od nich si viem predstaviť, že popestím... Tá Desconocida bola či je jednou z nich. Čo sa mne nepáči osobne v rámci strainov, že to tam dosť nakrížli s Criticalom. U mňa je Critical des strain. Taký vymielak proste na hlavu aj telo. Vonia super, ale až moc extrémne do 20km.

On mi akurát písal, že desconocida je s OG Kush. Spýtam sa niekedy čo za OG to je a odkial to majú.

On mi sprístupnil galériu svojich počinov In aj Out. A ma to tam pekne popísané, aké strainy to tam vlastne sú. Takže aj podľa toho som si čo to vybral....
Inak sa mi ozval sám skrz jeden príspevok, čo som na ICmagu dával, že keď chcem pošle mi zopár fazúľ crossov s Bay11. Ja som to najprv nechcel. Resp. že keď niečo, tak sa ozvem.... Proste moja skúsenosť je v princípe, že najlepšie si je veci, čo chceme, kúpiť a basta. Vtedy mám dobré výsledky z daných činností.

S tým darovaním v principe je to také všelijaké. Je to v skutočnosti veda... miesto, čas, okolnosti, komu.... to sú činitele, ktoré ovplyvnia ďalšie následné činnosti.
V rámci konopného priemyslu napr. to ponúkanie bonusových semien za určitý už vykonaný nákup, je tiež taká haluz. Na čo mi chcú poslať semená, ktoré nechcem. A potom sa o to ešte musíš starať a všetko. Iná vec je, že dobre, dal som vám 50e, vy dávate trebars 2 semiačka zadara. Oka. Tak ja si vyberiem z Vašej ponuky.... nie že oni mi tam niečo natrepú...

To len taká vsuvka...sorry....haha...aj tak je to všetko už zarátané do ich nákladov....samozrejme niekedy môžu dávať fakt dobrý strain. Ale vravím, ak ho chcem seriozne popestiť, tak si ho kúpim proste. Napr. Ace Seeds tento rok pri nákupe cez 50e do 70e, dáva 3 reguláre čistej sativy Panama. Akože Panama je super. Ale keď ju chcem, kúpim si 5 reg. za 25 či kolko e a vybavené. Alebo 20 semien-reg fem....bla bla.....haha......

Takže príde mi jedna "NA STOPRO OUT VEC" ktorá sa plne dokončí v miernej klíme. Samozrejme môže ísť aj do In.

blue hammer x purponics

No a potom trebárs niečo také: fire alien urkle x tropicana x mendo zkitles
višňa zkittles x magnum opus x oheň mimozemské urkle
Fatal element x Bay 11 x White Garlic

Prekladač niečo z toho poprekladal. Nepozeral som anglické názvy strainov. Príde to, tam to bude popísané......

Ten Blue Hammer sa mi pozdával z fotiek.... tak reku skúsim šťastie.

Nech to rastie. S pozdravom Shiva

Naposledy upravil shivasambhu 11-09-2020 v 12:26 PM

Old Post 11-09-2020 v 11:41 AM
shivasambhu je offline   Profil uživatele shivasambhu   Find more posts by shivasambhu   Foto galerie člena shivasambhu   Click here to Send shivasambhu a Private Message   Add shivasambhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subatomic
Stálý Člen

Karma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 438  

1.Den 16/8 Příspěvek č. 7




Vsechny holky vylezly v jeden den. Bezva! Takze rozsvitim a jedem, celej rust pojedu na 150w.

Spread the word about our magical world!


Indica mix (SBR, Wappa, Marmalate)
mix 5ti odrud (SBR, 11Roses, Jägg, Wappa, Amnesia#7)
Za sedmero kytkami (SBR, 11Roses, Strawberry Glue, Sweet Deep Grapefruit)
Purple mix (11Roses,Zombie Kush, Desconocida, Brain Cake)

Old Post 13-09-2020 v 19:18 PM
Subatomic je offline   Profil uživatele Subatomic   Find more posts by Subatomic   Foto galerie člena Subatomic   Click here to Send Subatomic a Private Message   Add Subatomic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jálo
Stálý Člen

Karma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 8

Určitě to budu sledovat. Těch 8ks bude mazec a jsem opravdu zvědavej na výnos a jak si s tím celkově poradíš. Já se stále nemůžu z 250W nějak přehoupnout přes 150g. Poslední 3 pěsty jsem jel vždy po 4ks v 5,7l z fem semen, ohejbačka, záštip nad 5 patrem - 10 větví na kytku. U tebe vidím často více kytek a kolem 6 větví na kytku a výnos máš podobný jako já. Neříkám, že vše je o výnosu, ale když už to člověk jede od semene, tak by rád sklidil maximum. Určitě hodně záleží na genetice a mít kvalitní řezy je taky výhoda. Selekci ze semen před pěstem už asi taky nikdo nedělá...

K těm 3,5l. Taky jsem je dřív používal, ale měl jsem především řezy, takže v tom máš asi pravdu. Řezům stačilo kolem 7 dnů na růstu a přepínal jsem. Ale viděl jsem na webu borce, co jedou 600w v 1l květnících a pohoda (kokos). Nejde prý o to, jak máš velký kýbl, ale jak ho umíš dobře vyplnit kořeny.

Zatím se mi nové vlákno na můj aktuální IN nechce moc zakládat. Fotky do galerie pak klidně nahraju, to není problém. Jinak poprvé mě taky všechny 4ks vylezly téměř na hodinu přesně. Teď jsem někde v 32 dnu a vše jde bez problémů. Akorát mám přes noc docela vysokou vlhkost 75-80%, takže zvažuju, že to přestěhuju ze sklepa domů. Včera i dnes ráno tam taky bylo asi 10C což je dost málo když jsem asi v polovině květu... Tak ať to roste!

Old Post 19-09-2020 v 06:04 AM
Jálo je offline   Profil uživatele Jálo   Find more posts by Jálo   Foto galerie člena Jálo   Click here to Send Jálo a Private Message   Add Jálo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subatomic
Stálý Člen

Karma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 9

Zdar, jojo stim vynosem mas pravdu. Tech 150g ale povazuju za hodne slusnej vysledek a ja jsem za nej hrozne rad. Podle me se s 250w hps stejne na g/w nedostanes, sice tu muzes videt vlakna kde to borci udavaj ale mrkni na ty palice, na dlouhejch stonkach, neotrimmovany a celkove to vypada docela pochybne. V takovym pripade mas misto 150g 200 jak nic. Tech 200g, pekne ocistenych palic je podle me maximum ceho muzes dosahnout, a to v pripade ze mas fakt vynosny strainy. Na RIU jsem cetl ze 250w hps ma ze vsech sodikovej nejmensi efektivitu, takze honit pod tim nejakej index g/w nema vubec smysl.

Old Post 19-09-2020 v 09:43 AM
Subatomic je offline   Profil uživatele Subatomic   Find more posts by Subatomic   Foto galerie člena Subatomic   Click here to Send Subatomic a Private Message   Add Subatomic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jálo
Stálý Člen

Karma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 10

Tak to je dobrý, že 250w hps má nejmenší efektivitu, to jsem nevěděl. Někde v archivu je scrog z 250kou a borec z vlastních klonů udělal kolem 250g. Ale to je asi tak jediný co jsem takhle viděl, ale vypadalo to úžasně. No ty máš taky krásný kytky. By si je mohl prodávat na fotky do katalogu. Já už teď delší dobu koukám po nějakým LED světlu. S menší spotřebou mají už větší efektivitu než hps, takže asi něco brzy vyberu.

Old Post 21-09-2020 v 20:18 PM
Jálo je offline   Profil uživatele Jálo   Find more posts by Jálo   Foto galerie člena Jálo   Click here to Send Jálo a Private Message   Add Jálo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subatomic
Stálý Člen

Karma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 438  

26.d 16/8 Příspěvek č. 11



Posledni den rustu, zitra prepnu. Trochu jsem to proklestil, cca 10% (defoliace). Vsechny kytky krome BC se maji k svetu, BC vykazuje nejaky deficit, rekl bych ze zinek, kdyztak me opravte.
- 25°C den, 20°C noc
- rh 50-60%
- zalivka 1,5ml/L grow (ph 6,5)

Spread the word about our magical world!


Indica mix (SBR, Wappa, Marmalate)
mix 5ti odrud (SBR, 11Roses, Jägg, Wappa, Amnesia#7)
Za sedmero kytkami (SBR, 11Roses, Strawberry Glue, Sweet Deep Grapefruit)
Purple mix (11Roses,Zombie Kush, Desconocida, Brain Cake)

Old Post 08-10-2020 v 14:59 PM
Subatomic je offline   Profil uživatele Subatomic   Find more posts by Subatomic   Foto galerie člena Subatomic   Click here to Send Subatomic a Private Message   Add Subatomic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subatomic
Stálý Člen

Karma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 438  

6.d 12/12 Příspěvek č. 12


Jungle is massive!

Spread the word about our magical world!


Indica mix (SBR, Wappa, Marmalate)
mix 5ti odrud (SBR, 11Roses, Jägg, Wappa, Amnesia#7)
Za sedmero kytkami (SBR, 11Roses, Strawberry Glue, Sweet Deep Grapefruit)
Purple mix (11Roses,Zombie Kush, Desconocida, Brain Cake)

Old Post 14-10-2020 v 11:05 AM
Subatomic je offline   Profil uživatele Subatomic   Find more posts by Subatomic   Foto galerie člena Subatomic   Click here to Send Subatomic a Private Message   Add Subatomic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ajtaktak
Stálý Člen

Karma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 483  

Příspěvek č. 13

To sa mi nepodoba na deficitu zinku.

Bledol by cely list a nakoniec by sa ti spalili konce.
Ty mas tmavozeleny list a konce spalene.
Mas kvalitne hnojky, nieco ako nedostatok zinku by sa nemalo prejavovat.
Ja by som skor ubral na hnojive.

Old Post 15-10-2020 v 10:02 AM
Ajtaktak je offline   Profil uživatele Ajtaktak   Find more posts by Ajtaktak   Foto galerie člena Ajtaktak   Click here to Send Ajtaktak a Private Message   Add Ajtaktak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subatomic
Stálý Člen

Karma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od Ajtaktak
To sa mi nepodoba na deficitu zinku.

Bledol by cely list a nakoniec by sa ti spalili konce.
Ty mas tmavozeleny list a konce spalene.
Mas kvalitne hnojky, nieco ako nedostatok zinku by sa nemalo prejavovat.
Ja by som skor ubral na hnojive.

Ahoj, nechce se mi verit ze by tohle zpusobil nadbytek hnojek, to se mi vetsinou projevuje kroucenim a deformaci listu, navic jsem jim daval max 1,5ml/l. Nevim no, kazdopadne od prepnuti a pridanim kvetoveho hnojiva se to vyrazne zlepsilo a kytka jede uplne stejne jako ostatni. Ale mas pravdu ze deficit zinku je u znackovych hnojek asi taky blbost. Usoudil jsem to podle tohoto odkazu kde maji deficit zinku vyobrazeny dost podobne. https://howtogrowmarijuana.com/marijuana-symptoms/

Spread the word about our magical world!


Indica mix (SBR, Wappa, Marmalate)
mix 5ti odrud (SBR, 11Roses, Jägg, Wappa, Amnesia#7)
Za sedmero kytkami (SBR, 11Roses, Strawberry Glue, Sweet Deep Grapefruit)
Purple mix (11Roses,Zombie Kush, Desconocida, Brain Cake)

Old Post 21-10-2020 v 16:14 PM
Subatomic je offline   Profil uživatele Subatomic   Find more posts by Subatomic   Foto galerie člena Subatomic   Click here to Send Subatomic a Private Message   Add Subatomic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subatomic
Stálý Člen

Karma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 438  

13d. 12/12 Příspěvek č. 15




- 2ml/l grow, 1,5ml/l bloom, 0,5ml/l topmax
- 25°C den, 19°C noc
- rh 60-70%
- vybojka 25-30cm nad kytkama
- predradnik jede na 275w (superlumens)
- ph 6,2 - 6,5
- zapach: mirny
Posledni foto zotavena Brain Cake

Spread the word about our magical world!


Indica mix (SBR, Wappa, Marmalate)
mix 5ti odrud (SBR, 11Roses, Jägg, Wappa, Amnesia#7)
Za sedmero kytkami (SBR, 11Roses, Strawberry Glue, Sweet Deep Grapefruit)
Purple mix (11Roses,Zombie Kush, Desconocida, Brain Cake)

Old Post 21-10-2020 v 18:43 PM
Subatomic je offline   Profil uživatele Subatomic   Find more posts by Subatomic   Foto galerie člena Subatomic   Click here to Send Subatomic a Private Message   Add Subatomic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subatomic
Stálý Člen

Karma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 16


Mame tu zase nejake koule jak jsem sliboval hned v uvodu. Ale myslim ze je nefer nazyvat takove rostliny hermies pokud maji na sobe jen par vacku nebo nanneru. Tentokrat muzu s klidnym svedomim vyloucit jakykoliv stres pachany na rostlinach krome LST. Vetsina pestitelu by rekla rostliny okamzite vyhodit, ja rikam nasrat! Utrhnu co vidim a zamezim primemu proudeni vzduchu z ventilatoru na takovou rostlinu. Par kouli se zatim objevilo na 3 rostlinach v nejnisich patrech a to: 1x ER 1xZK a Desconocida. Mam za to ze u feminizovanych fazoli je to normalni vec a ne vzdy to souvisi se stresem nebo spatnou genetikou.

Spread the word about our magical world!


Indica mix (SBR, Wappa, Marmalate)
mix 5ti odrud (SBR, 11Roses, Jägg, Wappa, Amnesia#7)
Za sedmero kytkami (SBR, 11Roses, Strawberry Glue, Sweet Deep Grapefruit)
Purple mix (11Roses,Zombie Kush, Desconocida, Brain Cake)

Old Post 24-10-2020 v 10:15 AM
Subatomic je offline   Profil uživatele Subatomic   Find more posts by Subatomic   Foto galerie člena Subatomic   Click here to Send Subatomic a Private Message   Add Subatomic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1262040 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív