Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Kdy vysadit Jack 47 Fast jako outdoor?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
normiekiller420
Nový Člen

Karma uživatele normiekiller420 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2019
Příspěvků: 2  

Kdy vysadit Jack 47 Fast jako outdoor? Příspěvek č. 1

Ahoj všichni!

Pěstoval jsem zatím jen dvakrát, vždy jen auťáky, pro radost. Vždy od Dutch Passion, nejprve Think Different, pozděj Brooklyn Sunrise.

Používal jsem zavlažovací květináče co se válely foma.. od Ikei - https://m2.ikea.com/cz/cs/p/ikea-ps...cerna-30117188/ tzn objem kolem 30 L

Substrát Biobizz Allmix https://shop.innovagarden.cz/sadbov...HBoCa30QAvD_BwE

V pozdější fázi po cca 9. týdnu jsem přihnojoval Plagronem.

Výhodou květináčů je že jsou na kolečkách, daly se tak pěkne přesunovat po dvoře podle slunce. Jelikož ale šlo o auťáky venku, výnos nebyl nikdy nic moc, jen asi kolem 40 g na rostlinu. Nebylo mi doporučeno ani rostliny zaštipovat, takže jsem nezaštipoval. Nicméně v obou případech to hodně dobře zhulovalo, dobrá citrusová chuť a vůně, slušně euforický účinky.

Další rok bych se chtěl pustit ale do normální fotoperiody, včerně zaštipování. Stejná výbava, květináče, outdoor. Zatím jsem se rozhlížel po semenech. Rozhoduju se mezi Jack 47 Fast, Passion 1 a Durban Poison. Zatím vede Jack 47 Fast.

No a k mému dotazu - nejprve bych se asi rád zeptal jestli je z těchto tří typů Jack opravdu nej - pokud ne, tak který bude lepší volba? Ty tři co jsem napsal nejsou dogma, jsem otevřený lepším nápadům pokud je máte )

Druhak bych se rád zeptal, kdy je ideální doba pro výsadbu fastů jako je právě Jack 47 (případně zbylých typů?)? Tak aby to korespondovalo s předpokládanou sklizní někdy během druhé poloviny září (zkušenostem s jinou dobou sklizně se taky nebráním, klidně pište).

Díky moc všem za feedback, klidně mi pište i jiné tips&tricks co Vás během čtení mého příspěvku napadnou

Mějte se!

Old Post 27-09-2019 v 11:53 AM
normiekiller420 je offline   Profil uživatele normiekiller420   Find more posts by normiekiller420   Foto galerie člena normiekiller420   Click here to Send normiekiller420 a Private Message   Add normiekiller420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 2

Rastlina zacina kvitnut podla zmeny fotoperiody, nie podla toho kedy ju zasadis.
Cim skor zasadis, tym vacsia narastie. Samozrejme nie moc skoro aby ti nezamrzla vnoci.
Z mojich skusenosti: Durban Poison - Niektore phena dobre, par bolo taky priemer.
Passion 1 - Podpriemer
Jack 47 - konkretne tento som neskusal, ale ine fast verzie boli ok
Durbanom urcite nic nepokazis, a tipujem ze jack 47 bude v poriadku tiez, ten ale odskusany nemam.

Old Post 27-09-2019 v 13:05 PM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
normiekiller420
Nový Člen

Karma uživatele normiekiller420 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2019
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 3

Špatně jsem se vyjádřil - myslel jsem to tak, aby měla dostatečnou dobu pro růst, pokud je sklizeň někdy v druhé polovině září - prostě abych se nenechal zmást tím přídomkem “fast” a nezasadil ji pozdě s tím že bych spoléhal na to, že vyroste fakt rychle. Díky za info! ))

Old Post 27-09-2019 v 13:26 PM
normiekiller420 je offline   Profil uživatele normiekiller420   Find more posts by normiekiller420   Foto galerie člena normiekiller420   Click here to Send normiekiller420 a Private Message   Add normiekiller420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 4

Jak napsal kolega Johny. Čím dřív vysadis, tím ti vyroste větší. Fast odrůdy obecně přepinaji koncem července a začátkem srpna,takže podle toho se rozhodni. Jinak už se tu řešili fasty od sweetu a Jack skončil na posledním místě. Doporučuji spíše Killer kush, Green poison a S.A.D. Těch jsem odjel mrak a nikdy žádný velký zklamání. Bohužel se ale asi fasty nedají dobře geneticky udržovat, takže každý rok je to trochu jiný. Už jsem viděl snad 8 různých phen S.A.D. i Killera. Za mě nej Killer ten první rok co ho začali prodávat tj už tak 4 roky. Tento rok jsem zkusil fasty od Delicious seeds a pecka. No holt s těma fastama je to krapet i o štěstí. Taky můžeš chytnout pheno který dojede až v říjnu takže moc Fast nebude. U mě tento rok nejrychlejší Quick critical od Dinafemu,sklizeň na začátku září , ale je náchylný na plíseň.
Edit. Zapomněl jsem na Crystal Candy od sweetu. Tento rok poprvé 2 kytky a už je mám pod střechou a salámy jak pet flašky

Thomas V.

Old Post 27-09-2019 v 18:35 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Váchy 55
Jak napsal kolega Johny. Čím dřív vysadis, tím ti vyroste větší. Fast odrůdy obecně přepinaji koncem července a začátkem srpna,takže podle toho se rozhodni. Jinak už se tu řešili fasty od sweetu a Jack skončil na posledním místě. Doporučuji spíše Killer kush, Green poison a S.A.D. Těch jsem odjel mrak a nikdy žádný velký zklamání. Bohužel se ale asi fasty nedají dobře geneticky udržovat, takže každý rok je to trochu jiný. Už jsem viděl snad 8 různých phen S.A.D. i Killera. Za mě nej Killer ten první rok co ho začali prodávat tj už tak 4 roky. Tento rok jsem zkusil fasty od Delicious seeds a pecka. No holt s těma fastama je to krapet i o štěstí. Taky můžeš chytnout pheno který dojede až v říjnu takže moc Fast nebude. U mě tento rok nejrychlejší Quick critical od Dinafemu,sklizeň na začátku září , ale je náchylný na plíseň.
Edit. Zapomněl jsem na Crystal Candy od sweetu. Tento rok poprvé 2 kytky a už je mám pod střechou a salámy jak pet flašky


zdarec,Quick Critical sem měl taky loni a moc rychlý nebyl,asi smůla na pheno...crystal candy za to byl nádherne pocukrovaný a ta vůně letos ale půjdu zase do Green Poison F1,ten byl top,lepší venek sem neměl..pálky jak beton a celý rok fungoval uplně stejně

Old Post 16-01-2020 v 11:28 AM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1795530 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív