Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » PC bedna a LEDky z číny
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
vampejr
Stálý Člen

Karma uživatele vampejr - 72% PěstitelskáKarma uživatele vampejr - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 45 

PC bedna a LEDky z číny /55w/ Příspěvek č. 1



Zdarec borci, chtěl bych se s váma podělit se svým pokusem .

Zaujaly mne levný žárovičky z číny, a jelikož jsem tu na fórku o nich četl hafec různejch bejkáren, rozhodl jsem se je ozkusit sám na něčem menším.

Takže můj super setup s výslednou kalkulací:'D

Stará PC bedýnka 40V*20S*50D --- 0,-
9W ledky různejch barviček
3*Teplá bílá
1* Studená bílá
2* Červená
2* fialová jebka(číňan tomu říká "full spectrum" ----- 95 ,-

200W AT-PC zdroj z tý samý bedny ------ 0,-

Odtah žádnej, jen starej PC větráček píchlej na 5V větvi zdroje pro vnitřní cirkulaci ----0.-

5 tak sedmiletejch bezejmennejch semínek, který jsem našel v bedně s nářadím ---- 0,-

Celkovej výkon sestavy je zhruba 55-56W.
Teplota 25-31°C
Vlhkost 28 - 36%

Obrazky
1) zdroj a svetylka
2) 2 tejdny rustu chcipacku

Muj prvni out - 2011

Naposledy upravil vampejr 15-04-2019 v 19:18 PM

Old Post 15-04-2019 v 17:53 PM
vampejr je offline   Profil uživatele vampejr   Find more posts by vampejr   Foto galerie člena vampejr   Click here to Send vampejr a Private Message   Add vampejr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vampejr
Stálý Člen

Karma uživatele vampejr - 72% PěstitelskáKarma uživatele vampejr - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 2




1) 3. Tyden rustu
2) 4. Tyden
3) 1. Tejden kvet

Muj prvni out - 2011

Old Post 15-04-2019 v 18:00 PM
vampejr je offline   Profil uživatele vampejr   Find more posts by vampejr   Foto galerie člena vampejr   Click here to Send vampejr a Private Message   Add vampejr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vampejr
Stálý Člen

Karma uživatele vampejr - 72% PěstitelskáKarma uživatele vampejr - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 3




1) 3. Tejden kvet
2) 5. Tejden kvet prostrihany
3) 5. Tejden kvet detail

Muj prvni out - 2011

Old Post 15-04-2019 v 18:07 PM
vampejr je offline   Profil uživatele vampejr   Find more posts by vampejr   Foto galerie člena vampejr   Click here to Send vampejr a Private Message   Add vampejr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 4

haha zdar tomu rikam spravnej punk setup,pod 50 ikdyz cinskym setupem bych cekal nejmin 40g to nemusi bejt vubec zadnej zmar,ale nekeke ze tew ty 9W ledky 3x tepla 1x studena 2x cervena nestaly ani korunu? jinak by to byl grow uplne za nula a takovej vysledek nechces xD


kazdopadne K+ za vyber spravny genetiky ale btw co to je za kvetniky?

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 15-04-2019 v 18:11 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vampejr
Stálý Člen

Karma uživatele vampejr - 72% PěstitelskáKarma uživatele vampejr - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 5

jo, 95 kacek je za vsech 8 ledek jedna vysla asi na 0,3 eura z aliexpressu
hliníkový plošky, na který jsem je nalepil jsou vybouraný ze starejch 200mb Harddísků, který byly taky v tom starým PC.

jinak musel jsem trosku zregulovat napeti na vstupech, aby se moc nehřály.. proto ten pidi výkon, jinak by těch 75W v klídku daly..

Jinak pokus je zatím vcelku úspěšnej, největší poznatek je asi ten, že se nevyplatí experimentovat s barvama, hrotit poměry červenejch*modrejch světel a tak potom do většího stanu jednoduše narvu jenom ty teplé bílé. Mají asi nejrozumější svítivost a barevné spektrum nejpodobnější přirozenému světlu (testovaný mobil appkou )) .
I těm kytkám, který jsou přímo pod těma "warm white" se daří viditelně lépe, než zbytku.

Muj prvni out - 2011

Naposledy upravil vampejr 15-04-2019 v 18:33 PM

Old Post 15-04-2019 v 18:21 PM
vampejr je offline   Profil uživatele vampejr   Find more posts by vampejr   Foto galerie člena vampejr   Click here to Send vampejr a Private Message   Add vampejr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 6

ledky za kilo, pc case a kelímky od jogurtu... a jedéém

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 15-04-2019 v 18:37 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šulko
Stálý Člen

Karma uživatele šulko - 17% PěstitelskáKarma uživatele šulko - 17% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 7

Mas to velmi dobre paci sa mi ten styl Drzim palce mam nieco podobne ale mam to pod CFL200W redkou. Dnes som nahodil 2x E24 objimky a hodil som tam full spectrum z ciny tak uvidim co to spravi Da sa frcat cely pest aj na Warm White ?

No.1 Super Skunk 09-10/2018
No.2 2x Painkiller CFL200W PCgrow 04-05-06/2019
▼AKTUÁLNE IDEM TOTO :-) klik▼

Po tráve sa nebehá, po tráve sa smeje

Old Post 15-04-2019 v 19:52 PM
šulko je offline   Profil uživatele šulko   Find more posts by šulko   Foto galerie člena šulko   Click here to Send šulko a Private Message   Add šulko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vampejr
Stálý Člen

Karma uživatele vampejr - 72% PěstitelskáKarma uživatele vampejr - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 8



obr 1) 6. tejden kvet
obr 2) 6. tejden kvet - detail

Kytky kvetou každá jinak, některý houstnou, některý jsou pěkně řídký, přičítám to hlavně příšerný genetice (bude to přinejlepším nějaká F3+, kterou jsem za mlada vyloupal z nějaký venkovky ).

Docela lituju, že jsem pro větší relevanci pokusu neobětoval kvalitnější semínka.. teď můžu jenom špekulovat, jestli za řídký palice můžou geny, nebo slabý svícení..

Jinak 120/150 ml 'květníky'od jogurtů se pro ten pidi prostor jeví jako dostatečný ))

citace:
Původní příspěvek od šulko
Mas to velmi dobre paci sa mi ten styl Drzim palce mam nieco podobne ale mam to pod CFL200W redkou. Dnes som nahodil 2x E24 objimky a hodil som tam full spectrum z ciny tak uvidim co to spravi Da sa frcat cely pest aj na Warm White ?


Hej, stojím si za tím, že ano. Maximálně proložit špetkou červených a čus .

Muj prvni out - 2011

Old Post 22-04-2019 v 10:03 AM
vampejr je offline   Profil uživatele vampejr   Find more posts by vampejr   Foto galerie člena vampejr   Click here to Send vampejr a Private Message   Add vampejr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:42 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8991570 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív