Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Malá radost
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Astronaut
Stálý Člen

Karma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 178 

Příspěvek č. 17

Zdar tipuju tak 95,67g ale preju vjc jinak peknej grow na ty podminky peace

Old Post 08-08-2012 v 22:11 PM
Astronaut je offline   Profil uživatele Astronaut   Find more posts by Astronaut   Foto galerie člena Astronaut   Click here to Send Astronaut a Private Message   Add Astronaut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 18

Tipnu podle toho,co vidím na těch novinách,a já tam vidím cca 45g suchého..
Ale určtě bych ti přál více..

Naposledy upravil EDA45 08-08-2012 v 23:00 PM

Old Post 08-08-2012 v 22:27 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RObash
Nový Člen

Karma uživatele RObash - 13% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 19

Ahoj..
tak i přes ty problémy s teplotou to nakonec vypadá moc hezky..
Můj tip je 51g, ale přeju určo víc..

Old Post 09-08-2012 v 10:49 AM
RObash je offline   Profil uživatele RObash   Find more posts by RObash   Foto galerie člena RObash   Click here to Send RObash a Private Message   Add RObash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

Takovejch 55 by tam mohlo být

Old Post 09-08-2012 v 17:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

42 voňavejch

Old Post 09-08-2012 v 17:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 22

36g

Old Post 16-08-2012 v 18:36 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

33g

Old Post 16-08-2012 v 20:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lipánek
Stálý Člen

Karma uživatele Lipánek - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 24

36 g ale přeju víc:-D

Old Post 17-08-2012 v 01:50 AM
Lipánek je offline   Profil uživatele Lipánek   Find more posts by Lipánek   Foto galerie člena Lipánek   Click here to Send Lipánek a Private Message   Add Lipánek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vendiz
Stálý Člen

Karma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 25

43,5G

Je lepší schořet než vyhasnout

Old Post 17-08-2012 v 06:53 AM
vendiz je offline   Profil uživatele vendiz   Find more posts by vendiz   Foto galerie člena vendiz   Click here to Send vendiz a Private Message   Add vendiz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 26




Zdravíčko zahradníci,

tak sem tady, abych to tady nějak uzavřel žádnej zázrak se todle kolo opravdu nekonal a suchej finální produkt vyšel na 47g. Takže hromádka sladkého kouření z Malé radosti, jen tak pro radost. Samo sebou je co vychytávat, trochu se v tom pohrabu a snad se dočkám lepších výsledků a né naopak
No a s tipama ste to nastříleli první tři v pořadí takle:

1. EDA45
2. RObash
3. vendiz

aspoň káčkama vás odměním, nic lepšího momentálně po ruce nemám, třeba lahváče poslat poštou, nechce někdo? Díky za zájem, příspěvky, veškeré komenty a sledování

citace:
Původní příspěvek od WIRKLICH
čus, můžu se zeptat jak často a na jak dlouho(noc/den) spíná to čerpadlo ? dík moc


Intervaly sem měnil podle nároku rostlin a podmínek v pěstírně, někdy šlo o jedno sepnutí ve dne na 5sec., následně dvě sepnutí den a noc po 3sec. potom po 5ti sec.

V příloze pár fotek suchého, mějte se blaze a ať vše roste jak má!

Old Post 23-08-2012 v 22:12 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 27



Ola growerstvo,

nějak mi to tady pomřelo tak aby ste si nemysleli, že jsem po prvním né moc výnosném kole "Malou radost" odepsal, tak tady zasílám fotky postupné přípravy na další rundu
Před měsícem jsem seřezal nějaké slečny, které se vyskytovaly na dosah ruky (Super Silver Haze, Dutch Dragon, Big Bud, vše z hanf-hanf). Od každé po 10ti kusech, dneska to vypadá tak jak je vidět na fotkách, 2 kousky BB odpadly, budiž jim kompost lehký.
Holky už se pod zářivkama tísní a tak čekám až hodím prdelí, poladím radost a rozjedu 2.kolo. Slíbené klony rozdám a ze zbytku se pokusím o SOG, tak se uvidí jak to dopadne, když budu zase pořád v luftu

No nic, užívejte babího léta a ať vše jede jak má

Old Post 25-09-2012 v 18:47 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 28

Jj,jen do nich,Zedy..
By mě zajímalo,jaké genetiky bys vytáhl,kdyby ses natáhl o něco dál,než co bylo po ruce..
A co úsporku,pořídíš něco na růst..?

Old Post 25-09-2012 v 19:11 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 29

Zdar Edo, u mě je to s genama dosti nevyzpytatelné
Poslední co mě při skromném prolétnutí tady na G zaujalo byly tydle medicals, aby na masti, či případné tinktury ke kterým se nemůžu dokopat bylo. Jinak je to kolikrát ve hvězdách, bo v omezení financí, však on osud vždy něco pěkného přinese
Růstovku musím pohonit, zatím je taky možné v tom horším případě, že tam na start dočasně šoupnu jednu z těch 2700Kček, holt nekonečný životní skluz a přibývající plány si žádají své

Old Post 25-09-2012 v 19:21 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 30






Další runda...

...9x Dutch Dragon

Ola malopěstitelé,

tak Malá radost prošla potřebnýma úpravama a holky už se mají konečně, kde slunit. Původní plán byl SOG, ale protože sem většinu holek rozdal, tak to vypadá zase na síť. Teď taky zkusím líp vyplnit prostor a nechám je pořádně narůst.
Holky sou po jednom záštipu, víc snad ani nebude třeba podle toho co vidím jak to roste venku bez záštipu a je to parádní keř.


  • Sun: jelikož sem se na to pěkně vysral, tak rostu pod tou 200kou CFL a růstovka nikde , stínidlo dostalo potřebnej odtah na přehřátej vzduch z pod něj a taky závitový tyče na jeho roztažení na obou koncích.
  • Voda: taky prošla upgradem, jde o stavebnici používanou ve strojírenské vzduchotechnice, byla s tím parádní práce a za chvilku to šlapalo. Čerpadlo, nádrž, spínání zůstaly stejný.
  • Vítr: taky stejnej, ale bude třeba ještě přidat nějakej ofuk pod lampu.
  • Půda: je směsí zahradnickýho substrátu a kompostu, na perlit se zapomnělo


Do dneška rostly holky pod zářivkama, ode dne co jsem je zařízl je to 42dní a dnešek 1.den růstu v této skříňce.
Občas je taky pohnojím něčím co se po ruce najde, aby se neřeklo a holky nestrádaly.
Celek má spotřebu 190w, tak je to docela pohoda. Víc mě nenapadá, na zbytek mrkněte na fotky.

Mějte se blaze a ať se daří vaše konopné počiny dle představ

Naposledy upravil Zedy 17-11-2012 v 08:13 AM

Old Post 07-10-2012 v 17:02 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 31




Zdravím nízkowattážníky

dneškem je to 22.den co si holky rostou v Malé radosti. Minulý týden jsem vyměnil 200w red, za 125w růstovku a jde vidět, že si nestěžujou. Jen nevím proč, ale můj mix kompostu se substrátem asi nebude úplně fajn, aspoň podle vzhledu. Nejde o nic zásadního, ale o celistvou zdravě sytě zelenou v mým případě nejde Přesazovat už je nehodlám, tak uvidím jak jim zachutná po druhé dávce 5ml/l Terra Growu, který dostávají jednou týdně.
Další týden to vypadá na přepnutí, o to co vyjedou je zapletu do sítě a nechám vesele kvést. Bude to trochu boj s místem, tak uvidím jak to dopadne.
Dutch Dragouna sem seknul včera venku, abych ho zachránil před sněhem a teď při stříhání to není žádnej zázrak, spíše listnatý né tolik prorostlý vršky, tak uvidíme jak to najede pod 200kou.
Toť asi vše, tak ať se vám všem daří vaše indoorové počiny a mějte se fajn!

Old Post 28-10-2012 v 16:44 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 32






Zdravím skromné indoor pěstitele
zase nám to o něco povyjelo a dnes v 35.dni růstu prošly holky kosmetikou, trochu jsem je odspoda prostříhl, srovnal kolínkama do roviny a přikryl sítí. Jo rostou dlouho, ale já nikam nepospíchám a ještě nějaký ten den porostou, ať je ta síť pěkně využitá.
Trochu jsem to vevnitř přeskládal, vyčistil a holky pěkně usadil zpátky, v tak malým prostoru je to dobrej tetris
Do dneška baštějí týdně 5ml/l Terra Grow a sluší jim to čím dál víc.
Počkám až pěkně podrostou síť a přepnu to, zatím můžete mrknout na fotky

1) Takovej pohled na mě bafnul po pár dnech co jsem je neviděl




2) Očistec











3) Jedna z těch slušivějších krasavic










4) Detail života pod korunami stromů












5) Takle to vypadá ve finále....








Mějte se blaze a ať se vám daří vaše pěstební počinny!

Old Post 11-11-2012 v 10:55 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0935000 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív