Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 1st. grow, 200W CFL DarkRoom 60
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
The jackal
Stálý Člen

Karma uživatele The jackal - 95% PěstitelskáKarma uživatele The jackal - 95% PěstitelskáKarma uživatele The jackal - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 49

Zdar,

všimol som si že znižuješ dávku rastového hnojiva, najskôr 2, potom 1,5 a teraz už len 1ml.
Mal by si to robiť naopak čiže dávky zvyšovať, je pravda že prebytok dusíku môže spomaliť prepnutie na kvet ale to len pri druhoch citlivých na hnojenie a tá koncentrácia by musela byť prehnaná.
Ja osobne by som to dvihal po 0,5 ml na liter v každej, alebo každej druhej zálievke (neviem či hnojíš každú zálievku alebo každú druhú...).
Aj na tej fotke vidno že rastliny majú nové výhonky a vršky slabo zelené, zatiaľ čo velké listy sú tmavšie - chýba im dusík.
Vlhkosť je v pohode, kvet sa ešte len začne tvoriť, tak do 4 týždňa si z toho nerob hlavu 60% je optimum, potom by si sa to mal pokúsiť znížiť.

Old Post 07-05-2012 v 11:48 AM
The jackal je offline   Profil uživatele The jackal   Find more posts by The jackal   Foto galerie člena The jackal   Click here to Send The jackal a Private Message   Add The jackal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seriou
Stálý Člen

Karma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 50

Ahoj,

hnojím zatím v každé zálivce (1x za dva dny většinou).Nevšímám si žádných znaků, že by to kytkám vadilo právě naopak.

Tak já ten poměr zatím nechám 2ml grow a bloom budu postupně zvedat podle tabulky...nebo jak si kytky řeknou.

Vlhkost si hlídám, až se začnou objevovat palice( doufám), tak to snížím ale teď si myslím, že je to pořád ok.

Kytky dost hlídám a snažím se jím vyjít ve všem vstříc. Jen teď jak jsem je přepnul tak se k ním skoro vůbec nedostanu protože v 9 ráno se zapíná světlo a v 21hod zhasíná, takže s mojí pracovní dobou uvidím kytky tak 1x za dva dny :-( ale asi to s tou péčí přeháním.

Jinak FIM a zastřižení se mi moc nepovedlo, rostou z toho nový zdeformovaný listy, tak snad příště :-D

Old Post 07-05-2012 v 12:29 PM
Seriou je offline   Profil uživatele Seriou   Find more posts by Seriou   Foto galerie člena Seriou   Click here to Send Seriou a Private Message   Add Seriou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 51

...zase tak uzkostne jim tu periodu dodrzovat nemusis.proste je na chvilku vytahni ze tmy,osetri a supni zpet...:-)
Hnojeni do kazde zalivky je zbytecne,ba co vic,nekdy i kontraproduktivni.
Vzdycky mi stacilo hnojit kytky 1x tydne,ba co vic,ted jsem je v rustu nehnojil vubec a v kvetu je jen lechtam s OBM,vyviji se velice dobre.
Hlavne dodrzuj davkovani na obalu od hnojky a neni co resit.1x tydne,vic nemusis a ani bych to nedoporucoval.
Tvoje kyti jsou krasne a zdrave.
Slovo "tabulka" nebo podle tabulky mi nechalo usmev na tvari....

Old Post 07-05-2012 v 21:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seriou
Stálý Člen

Karma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 52

Ahoj -Ra-

zatím jsem si nevšiml, že by to kytkám nějak vadilo... ale možná je to jen vylívání peněz :-D

Co se týká tabulek tak si nemyslím, že je to špatná věc pro nováčky. Člověk si udělá trošku představu, jak to má kombinovat pokud používá víc hnojek a když si k tomu pak pročte zdejší zkušenosti a sleduje co se kytkám libí a co ne, tak ve výsledku má takovou svojí tabulku v hlavě, nebo teda aspoň já. Takže v tuto chvílí už to jedu jen z hlavy občas se jen kouknu kolik zvyšovat v jednotlivých týdnech, nebo mi poradí někdo z vás :-)

Jinak díky za pochvalu kytek, zatím vypadají celkem slušně a už začínají i trochu vonět, už jen ty paličky mi chybí tak doufám že během víkendu se začne něco objevovat. Akorát mám v boxu fakt džungli, tak přemýšlím že bych pár větších listů trochu zkrátil a nebo je nějak ohnout.

Old Post 09-05-2012 v 08:23 AM
Seriou je offline   Profil uživatele Seriou   Find more posts by Seriou   Foto galerie člena Seriou   Click here to Send Seriou a Private Message   Add Seriou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seriou
Stálý Člen

Karma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 53

Den 19.
________
5. den 12/12
teplota 21°noc 26-27°den
vlhkost 50-65%

výška kytek cca 30cm

Naposledy upravil Seriou 09-05-2012 v 08:40 AM

Old Post 09-05-2012 v 08:28 AM
Seriou je offline   Profil uživatele Seriou   Find more posts by Seriou   Foto galerie člena Seriou   Click here to Send Seriou a Private Message   Add Seriou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seriou
Stálý Člen

Karma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 54


Den 19.

Old Post 09-05-2012 v 08:40 AM
Seriou je offline   Profil uživatele Seriou   Find more posts by Seriou   Foto galerie člena Seriou   Click here to Send Seriou a Private Message   Add Seriou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 55

Jasny...Podle me v otazce hnojeni taky nemusis postupovat tak uzkostne.
viz.muj predchozi prispevek.

Old Post 10-05-2012 v 06:42 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seriou
Stálý Člen

Karma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 56

Ahoj všichni,
dnes je to přesně 3 týdny co mám kytky doma, kdo by to byl řekl :-).

Už týden mají režim 12/12.
Teplota a vlhkost jsou celkem stabilní, takže to asi nebudu vypisovat. Hnojím grow 2ml/l a bloom 2ml/l příští zálivku už zvednu bloom na 3ml/l + dostávají Hesi Supervit a phytamin.

Přidávám fotku z dnešní sprchy kytek odstátou vodou, je to celkem dost zarostlý, myslíte že bych to měl prostříhat, nebo mám nechat přírodě volnej průběh :-) ?

Old Post 11-05-2012 v 16:09 PM
Seriou je offline   Profil uživatele Seriou   Find more posts by Seriou   Foto galerie člena Seriou   Click here to Send Seriou a Private Message   Add Seriou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seriou
Stálý Člen

Karma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 57

A

Naposledy upravil Seriou 02-06-2012 v 10:41 AM

Old Post 11-05-2012 v 16:13 PM
Seriou je offline   Profil uživatele Seriou   Find more posts by Seriou   Foto galerie člena Seriou   Click here to Send Seriou a Private Message   Add Seriou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seriou
Stálý Člen

Karma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 58


Přidávám fotku z dnešní sprchy kytek odstátou vodou, je to celkem dost zarostlý, myslíte že bych to měl prostříhat, nebo mám nechat přírodě volnej průběh :-) ?

Old Post 11-05-2012 v 16:14 PM
Seriou je offline   Profil uživatele Seriou   Find more posts by Seriou   Foto galerie člena Seriou   Click here to Send Seriou a Private Message   Add Seriou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seriou
Stálý Člen

Karma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 59


Ahoj,

tak už se objevily první paličky :-)

Rozhodl jsem se přeci jenom pro ten sodík 250w, zítra bych to koupil (výplata) :-D. Předpokládám, že to už bude potřeba chlazení - mám si k tomu pořídít cooltube nebo stínidlo s odtahem ?

Old Post 14-05-2012 v 08:27 AM
Seriou je offline   Profil uživatele Seriou   Find more posts by Seriou   Foto galerie člena Seriou   Click here to Send Seriou a Private Message   Add Seriou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seriou
Stálý Člen

Karma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 60


Hlídač kytek :-D

Old Post 14-05-2012 v 17:04 PM
Seriou je offline   Profil uživatele Seriou   Find more posts by Seriou   Foto galerie člena Seriou   Click here to Send Seriou a Private Message   Add Seriou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nasavajtendym
Stálý Člen

Karma uživatele nasavajtendym - 70% PěstitelskáKarma uživatele nasavajtendym - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 61

Zdar. Doporučuju cooltube.. můžeš Ho dát níž k rostlinám, což je v malém prostoru výhoda, jen bude možná skrze velikost boxu problém nacpat tam cooltubu i s chlazenim.. musis pokoumat, plus myslim ze do toho boxu by stacila i stopadesatka sodik ..

Žij a nechej žít

Old Post 14-05-2012 v 19:34 PM
nasavajtendym je offline   Profil uživatele nasavajtendym   Find more posts by nasavajtendym   Foto galerie člena nasavajtendym   Click here to Send nasavajtendym a Private Message   Add nasavajtendym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 62

150W sodik,normalni hobby stinitko+ ofuk lampy....nebo nech to CFL,daji se s tim udelat taky pekny cary mary ... jako mikropestitel osobne davam prednost CFL, i kdyz .... ;-)
Penize bych zbytecne nevyhazoval,prece jenom je to tvuj 1.grow jak pises,takze bych to zkusil tak,jak to mas beze zmen.aspon si to lip osahas.

Old Post 15-05-2012 v 22:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seriou
Stálý Člen

Karma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 63

Ahoj,

no tak jsem si pořídil sodík 250w a k tomu Gib předřadník. Kytky jsem blbě zastřihl a mám tam zbytečně o dvě kytky navíc, takže aby to ta CFL prosvítila, tak bych to musel dost prostříhat a to se mi moc nechtělo dělat. Tak doufám že to ta HPS nějak prosvítí stejně ale budu muset stejně pár větších listu trochu zastřihnout.

http://www.growland.cz/katalog/deta...novane-spektrum

Teplota samozřejmě stoupla ale drží se to pod 30°C takže to zatím vypadá ok. Pokud by se to nějak horšilo tak mám od kámoše slíbenou na půjčení CT.


Jinak dnes zálivka 2ml grow; 3ml bloom; 1ml topmax (pouze vzorek z festu) a supervit + postřik phytaminem tak doufám že jsem jim moc nenaložil :-D


btw: to světlo z hps je pěkně hnusný :-D

Old Post 16-05-2012 v 14:02 PM
Seriou je offline   Profil uživatele Seriou   Find more posts by Seriou   Foto galerie člena Seriou   Click here to Send Seriou a Private Message   Add Seriou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seriou
Stálý Člen

Karma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 64

Ty jo ted jsem prisel domu, otevru dvere a box sviti :-( tzn kytky byly o 3hod dele ve svetle nez by mely byt, tak snad jim to nic neudela. Stane se vam nekdy, ze se ten timer nesepne ? Nemam ten digitalni ale klasickej "mechanickej" tak jestli v tom nebude problem, uz je to podruhy, poprve to bylo asi pred 14 dny.

Old Post 16-05-2012 v 23:46 PM
Seriou je offline   Profil uživatele Seriou   Find more posts by Seriou   Foto galerie člena Seriou   Click here to Send Seriou a Private Message   Add Seriou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-04-2013 - 1st *Grow* 250W DS60 - 70 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6856710 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív