Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Můj první pěst (spíše test) pod 150w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

Objevil jsem ve skříni s bazénem z léta velkou 1kg. Hrydrogen něčeho, je to na snížení ph ve vodě. Tak si myslím že bych to mohl využít ku můj prospěch. Dává se toho 130g/10 metrů krychlových. Tak jsem zkusil dát do 1l vody špetku a papírek potom byl světle oranžový na koncích trochu do běla. Je to podle papírků nepřehledné, ale předtím voda měla tmavě oranžovou s náběhem trošku do zelené.

Old Post 09-03-2012 v 17:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

Znovu se ozývám.

Včera jsem koupil kapky na měření ph v akvaristických potřebách. Kytku jsem včera prolil nejdříve vodou s ph asi něco přes 5 přehnal jsem to s prostředkem na snižování ph, ale zalil jsem to jenom 2 litry. Naměřil jsem ph výtoku asi něco kolem 5ti, ale ve vodě bylo hodně hnojiv, takže voda byla žlutá nevím jestli to nerozhodilo test. Potom jesm to prolíval vodou z kohoutku o hodnotě ph asi 6.8-7,0. Dnes jsem ještě jednoou prolil a hodnota ph se pohybuje okolo 5.5. Už nastopím na normální režim zalívání s vstupní vodou okolo 6,2-6,6ph a hnojení raději méně a ob den, protože se mi zdá že jsem jim dával mnoho. Jinak teď má rostlinka 25cm.

Old Post 13-03-2012 v 13:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19


Tady je nějaké foto, mám už hnojit bloomem, nebo growem? Kdy zapojit topmax?

Old Post 13-03-2012 v 20:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od Marek4455
Tady je nějaké foto, mám už hnojit bloomem, nebo growem? Kdy zapojit topmax?


Co si najít hnojící tabulku BioBizz.. nepostoval jsem Ti na ni už odkaz? Orientuj se podle ní.

Aha.. máš ji ve 3. příspěvku.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 13-03-2012 v 20:55 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

Sorry, poznám že je rostlinka v květu, ale nezapsal jsem si jak dlouho. Potřeboval bych něcí odhad. Jinak se podle tabulky orientuji.

Old Post 13-03-2012 v 21:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 22

Vypadá to na druhý až třetí týden květu

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 13-03-2012 v 21:19 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Iwoshak
Nový Člen

Karma uživatele Iwoshak - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 23


Omlouvám se, že se vtírám se svým problémem do cizího problému, ale potřebuju poradit. Ve skříni o rozměrech 60x80x180 mám čtyřikrát Orange Bud. Jsou cca tři týdny ve fázi květu...ventilaci mají zajištěnou a svítím 400w sodík. Přijde mi, že jsou takové oslabené, žloutnou a vadnou jim listy, ale jen od spodu. Dokonce jsem našel jeden stonek uprostřed hnědý a skoro zlomený... Ph výtoku je tak 5,5 - 6 .... Vlhkost je 40% a teplota cc 22°. Potřebuju poradit čím to může být... Díky

Old Post 14-03-2012 v 15:54 PM
Iwoshak je offline   Profil uživatele Iwoshak   Find more posts by Iwoshak   Foto galerie člena Iwoshak   Click here to Send Iwoshak a Private Message   Add Iwoshak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UncleBatman
Stálý Člen

Karma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od Iwoshak
Omlouvám se, že se vtírám se svým problémem do cizího problému, ale potřebuju poradit. Ve skříni o rozměrech 60x80x180 mám čtyřikrát Orange Bud. Jsou cca tři týdny ve fázi květu...ventilaci mají zajištěnou a svítím 400w sodík. Přijde mi, že jsou takové oslabené, žloutnou a vadnou jim listy, ale jen od spodu. Dokonce jsem našel jeden stonek uprostřed hnědý a skoro zlomený... Ph výtoku je tak 5,5 - 6 .... Vlhkost je 40% a teplota cc 22°. Potřebuju poradit čím to může být... Díky


nenechal jsi je nekdy hodne dlouho bez vody? jestli nemas porusenej korenovej system

Old Post 14-03-2012 v 17:03 PM
UncleBatman je offline   Profil uživatele UncleBatman   Find more posts by UncleBatman   Foto galerie člena UncleBatman   Click here to Send UncleBatman a Private Message   Add UncleBatman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Easy Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Easy Grow - 90% PěstitelskáKarma uživatele Easy Grow - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 129 

Příspěvek č. 25

Přelité....

Old Post 14-03-2012 v 17:09 PM
Easy Grow je offline   Profil uživatele Easy Grow   Find more posts by Easy Grow   Foto galerie člena Easy Grow   Click here to Send Easy Grow a Private Message   Add Easy Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Iwoshak
Nový Člen

Karma uživatele Iwoshak - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 26

Zalévám je obden a každou tak pulitrem vody....
To mi příjde spíš málo...

Old Post 14-03-2012 v 22:08 PM
Iwoshak je offline   Profil uživatele Iwoshak   Find more posts by Iwoshak   Foto galerie člena Iwoshak   Click here to Send Iwoshak a Private Message   Add Iwoshak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Iwoshak
Nový Člen

Karma uživatele Iwoshak - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 27

A taky jim občas přidávám kořeňák....

Old Post 14-03-2012 v 22:10 PM
Iwoshak je offline   Profil uživatele Iwoshak   Find more posts by Iwoshak   Foto galerie člena Iwoshak   Click here to Send Iwoshak a Private Message   Add Iwoshak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28

Mě kytka žloutla odspodu, protože jsem ji měl přehnojenou a špatnýn ph výtoku kolem 4.5. Což bylo špatně, po velkých listech mi nažloutly konečky nových listů a šlo to pořád nahoru, teď jsem upravil ph a hnojím opravdu maličko ono se to nezdá ale tak moje 25cm rostlinka toho potřebuje minimum. Ale ty tvoje kytky vypadají jakoby byly venku po velkém suchu a neměly vláhu. Kromě toho kořeńáku tam nic jinýho nedáváš?

Old Post 15-03-2012 v 20:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Iwoshak
Nový Člen

Karma uživatele Iwoshak - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 29

Mě žloutnou od spodu, ale nahoře jsou krásný...(jakoby málo světla dole)
Jsou v třítýdení fázi květu, tak jim tam dávám plagron terra bloom... podle návodu se tam má dávat 5ml na 1l vody.... ze začátku jsem dával spíš míň a teď dávám tak o 1-2ml na litr více. Četl jsem, že se má postupně přidávat...
Nemám digitální PH metr, ale PH papírky...to není uplně přesný....spíš orientační, ale PH výtoku je 5-6.... A suché snad taky nejsou....zalévám je obden, tak cca puliterm vody....
Jak často je mám prolévat?

Old Post 18-03-2012 v 01:09 AM
Iwoshak je offline   Profil uživatele Iwoshak   Find more posts by Iwoshak   Foto galerie člena Iwoshak   Click here to Send Iwoshak a Private Message   Add Iwoshak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30

Ph papírky jsou nanic teda alespoń ty co jsem měl já určovaly hodnotu ph s rozdílem + - 0.5ph což je dost. Koupil jsem v zahradnických potřebách kapky za 80kč a je to o hodně lepší. Myslím že prolévat by se mělo jen pokud je špatná hodnota ph nebo moc hnojiva, jinak bych kvítí netopil vodou, možná jednou zalít víc, aby zespoda květináče vytekla troška vody která prošla hlínou a zjistit pro kontrolu ph.

Old Post 18-03-2012 v 18:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31


Aktualizace (3 týden květu)

Tady je pár foto, co na ně říkáte? Hnojím uterý, čtvrtek, sobota. Bibobizz Bloom 40% , 30% Top max i grow 30% (% jsou cca, liji to odhadem). Postupně budu ubírat Grow a přidávat Top maxu, kterým jsem dnes hnojil poprvé.

A foto:

Old Post 20-03-2012 v 09:26 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32


Další

Old Post 20-03-2012 v 09:29 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5367260 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív