Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Duchodce a prvni kyticky potrebuji pomoc II.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 49


16.02.2012. - kontrola dozrávání - detail na lístky

mimacka

Old Post 16-02-2012 v 13:31 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 50


16.02.2012. - kontrola dozrávání - detail na lístky , spodní listy začali schnout tak jsem to prostřihal , chloupky na paličkách jsou tak z 90% zbarvené do hněd. Nechám kytky už bez zálivky a půjdou pod kosu.

--------------------------------------------------------

Čaj s konopím aneb Důchodce a kytičky
http://grower.cz/forum/showthread.p...t=%2BD%F9chodce

Konopná mast v obrazech
http://grower.cz/forum/showthread.p...5&pagenumber=53
http://grower.cz/forum/showthread.p...6398#post786398

Duchodce a prvni kyticky potrebuji pomoc
http://grower.cz/forum/showthread.p...5&pagenumber=42

Důchodce 4x18W/125 CFL [Competition]
http://grower.cz/forum/showthread.p...t=%2BD%F9chodce

mimacka

Old Post 16-02-2012 v 13:36 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 51


Zdravím příznivce malého pěstování !
Blíží se kosa na můj první mikropěst v boxe s úsporkama a chystám nové osazenstvo, ale vyskytl se mi problémek. Z 8 kytek zasazených ze semínek mi dvě záhadně schnou.
Mají stejnou zálivku, stejný substrát, dá se žíct stejné podmínky v boxe a přesto všechno je 6 zdravých a 2 to mají skoro za sebou - MUŽE NĚKDO PORADIT ČÍM TO ASI JE , abych se vyvaroval i příštím problémům.
Dík za všechny názory předem.

mimacka

Old Post 20-02-2012 v 12:33 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 52


Tady je ta druhá kytka co začala taky odcházet.

mimacka

Old Post 20-02-2012 v 12:35 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 53


U těch dvou začali lístky nejdřív žloutnout od špičky a nakonec zežloutli celé.Ta první to má za sebou najisto a ta druhá k tomu konci nemá daleko.
Tady je zbylé zdravé osazenstvo.

mimacka

Old Post 20-02-2012 v 12:37 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 54

Ty chudinky výše, vypadají jak kdyby je trefila nějaká plíseň na listu či hniloba kořenu..

Vypadá to na ten kořen, Listy žloutnou jak když kytka nemá z čeho žít, takže kořen asi správně nefunguje.

Sázel jsi naklíčená semínka do hlíny, nebo to klíčilo už v tomto substrátu?

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 20-02-2012 v 12:39 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 55

Sázel jsem semínka tentokrát přímo do substrátu a asi tak před 4 dny jsem je přesadil do těch květníků. Výsledek byl tak jak jsem popsal - 3 v květnících a 3 ještě nepřesazené v kelímcích jedou v pohodě a ty 2 navrchu to nějak nezvládli.
S tvojí poznámkou na problém od kořenů mě napadlo, že to nezvládnul kořenový systém, ikdyž jsem se snažil (jako vždycky) přesazovat opatrně i s původní částí použitého substrátu.

mimacka

Old Post 20-02-2012 v 15:36 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 56

hele přesadil jsi je zbytečně brzo, takový prcci jsou dost choulostivý a ten kelímek jim vystačí na nějaký čas. nicméně to nemusí být jádro pudla

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 20-02-2012 v 20:04 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 57

Já právě myslel na ty kořínky, že nebudou tak háklivé na přesazení, když nejsou ještě rozlezlé po celém kelímku.
S těma ostatníma teda raději s přesazením počkám - i tak mi zůstane na růstu v boxe 6 kytek a do května je dost času na výběr matky na řízky pro další moje osvědčené pokračování pěstu na okně.

mimacka

Old Post 20-02-2012 v 21:13 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 58


kytka to má za sebou a tak jsem ji vytáhnul, abych se podíval na kořeny a takhle to vypadalo...

mimacka

Old Post 21-02-2012 v 08:45 AM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
micros
Stálý Člen

Karma uživatele micros - 3% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 59

zdravim, jj skoda ze jsi presadil tak brzo. Ale co ostatni to snad daji bez problemu a clovek bude priste zase o neco chytrejsi. Jinak pestu zdar

Old Post 21-02-2012 v 17:20 PM
micros je offline   Profil uživatele micros   Find more posts by micros   Foto galerie člena micros   Click here to Send micros a Private Message   Add micros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 60


18.11.2011. - 18.02.2012
Vánoční první pěst v boxe mám za sebou - výsledek není na medaily , ale přibyl nějaký materiál do mastičky a hlavně mám další nové zkušenosti.
Když jsem začínal s prvním pěstem na okně , některý ze zkušených moderátorů předpovídal že se jednou pustím do pěstu pod žázovkou - měl pravdu a na tomto místě děkuju za všechnu podporu , rady a připomínky.
Přidávám nějaké závěrečné foto .

mimacka

Old Post 22-02-2012 v 19:32 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 61


......

mimacka

Old Post 22-02-2012 v 19:34 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 62


...... některé kytky už měly suché boční listy a chloupky na paličkách měli odhadem 90% hnědých chloupků a tak jsem je skosil všechny a dal sušit - tady je výsledek obraných paliček.

mimacka

Old Post 22-02-2012 v 19:39 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 63


.... a poslední .

Čaj s konopím aneb Důchodce a kytičky
http://grower.cz/forum/showthread.p...Ba+%2Bkyti%E8ky

Konopná mast v obrazech
http://grower.cz/forum/showthread.p...5&pagenumber=53

http://grower.cz/forum/showthread.p...5&pagenumber=33

Duchodce a prvni kyticky potrebuji pomoc
http://grower.cz/forum/showthread.p...5&pagenumber=42

Důchodce 4x18W/125 CFL [Competition]
http://grower.cz/forum/showthread.p...=5&pagenumber=1 - probíhá



Ať to všem roste ku prospěchu a hlavně s ůsměvem to jde líp .

mimacka

Naposledy upravil mimacka 28-02-2012 v 18:07 PM

Old Post 22-02-2012 v 19:44 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 64


Na závěr ještě přiložím malý seriálek pro nováčky v pěstu , kteří se chystají pěstovat pod sodíkem.

DOPORUČENÍ - kdo nemá alespoň základní elektro znalosti , dejte si to raději zapojit.

ZÁKLADNÍ seznam součástek = sodíková výbojka + tlumivka + startér + kondenzátor
( já použil sodík 70W , tlumivka NAHJ 70W , zapalovač Z 400MK 35-400W , kondenzátor 12 µF 70-100W, to vše za 675.-Kč s DPH )

mimacka

Old Post 24-02-2012 v 19:33 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6483200 seconds with 40 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív