Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První indoor 600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
kultivátor
Nový Člen

Karma uživatele kultivátor - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 17

to je moc kámo,tolik bych tam nedával,kytky si začnou stínit a budeš je muset škubat a tím je budeš brzdit a pokud to necháš na husto,tak ti bude špatně kolovat vzduch pod a nad kytkama,tím pádem i teplotní rozdíl a ještě pod 600 w.mám asi podobný prostor a nacpal jsem jich tam 16,nechal jsem to narust a u kvetináču bylo přes zimu něakých 16 a ve vrcholem kolem 30 stupnu a to už jsem měl vybojku docela vysoko nad vrcholy.těch 16 být tebou tam dám max.a ještě bych je nenechával moc narůst at jsou menší at to světlo prosvítí pořádně celý prostor i mezi kytkami .tot muj názor necht to roste ,jo a v rustu bych to pohnojil aspon jednou něakým růstem,rychleji to vyroste a můžeš dřív přepnout na květ,navíc dodáš živiny.

Old Post 20-11-2011 v 12:05 PM
kultivátor je offline   Profil uživatele kultivátor   Find more posts by kultivátor   Foto galerie člena kultivátor   Click here to Send kultivátor a Private Message   Add kultivátor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bostik1
Stálý Člen

Karma uživatele Bostik1 - 80% PěstitelskáKarma uživatele Bostik1 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 18

Nemyslism si, ze jde takhle rict ze si jich tam ma dat 16 nebo 20 si jich tam dej klidne 25, 36 nebo 49, nebo jen jednu, je to jen o tom kdy to prepne a jakej model pojede, pac kdyz bude mit treba chronika tak ten mu moc nevyjede, ale kdyz ja nevim treba powerplanta, tak ten mu hezky vyjede.

Rek bych ze momentalne pro tebe bude optimum asi tech 16 kvetinacu a rek bych neco kolem 20 dnu rustu(ale to je jen orientacni, cca to plus minus 5 dni melo vyjit), at si osvojis trochu trenink tech kytek, hezky ohybat, privazovat, nejlepsi je dle myho normalni zahradnickej dratek, ty 6,5 kvetinace maj takovou hezkou hranu za kterou se daj ty dratky pekne zahaknout a krasne se s tim da ta kytka tvarovat, tak ze nejaky prerustani se da taky pekne kontrolovat.

Jako osobne bych si bejt tebou nebral nejaky zakrsly indiky, ale nejakej hybrid co ti trochu vyjede, pac to 600 umi svitit i do hloubky

Marihuana leci a to vsechno

Old Post 20-11-2011 v 12:39 PM
Bostik1 je offline   Profil uživatele Bostik1   Find more posts by Bostik1   Foto galerie člena Bostik1   Click here to Send Bostik1 a Private Message   Add Bostik1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 19

ještě k té hlíně... správně obohacenou a na živyny bohatou hlínu nemusíš vůbec přihnojovat, stačí jen čistá voda a ještě třeba nějaké bakterie k tomu..
si kdyžtak přečti toto http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=49324
né nadarmo je to v síni slávy...
a na začátek si tam dej aspoň těch dvacet kouský nějakého 50/50 hybrida..
Já osobně bych tam rači hodil ze pět kok. rohoží, nadripoval je, živyl Metropama a jel DTW a hlídáš si jen pH a EC..

Old Post 20-11-2011 v 13:13 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

mam planu tam dat pot of gold, northern lights a ed rosenthal

Old Post 20-11-2011 v 19:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

od jaky banky mas ten northern?

Old Post 20-11-2011 v 20:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

Nirvana

Old Post 20-11-2011 v 23:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

mel jsem v planu udelat pritah, at uz pc vetracek nebo cokoliv, ale bylo mi receno ze to neni potreba ze pritah si ten odtah udela sam z "pasivnich der" tak ted nevim.

Old Post 20-11-2011 v 23:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

jj hele ja taky poridil pritah 150mm prumer dal sem to tam zapnul odtah zavrel box a vznikl takovy podtlak ze mi to vetrak celkem roztcilo a trosku se vcucly steny boxu kdyz zapnu pritah box se nafoukne jak balon

Old Post 21-11-2011 v 00:25 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 25

jen s jedním šestikilem, ti stačí pasivní přítah..
jinak když si dáš aktivní, tak je navzájem s přítahem musíš zregulovat(např. Zewling 2, SMS TWIN controller) tak aby si měl vždy v boxe podtlak.. a ty steny pak můžeš zpevnit nějakýma zahradníma tyčkama..

Old Post 21-11-2011 v 02:26 AM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

prave ja ho vubec nezapinam mozna ho pouziju v lete kdyz otevru box jinak je tam spis na okrasu podtlak tam mam a ty steny se nevcucnou tak moc... mnohem vic se daj nafouknout je to cajk akorat tam mam zimu kdyz je tma

Old Post 21-11-2011 v 02:31 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 27

jestli tam máš pod 18°C tak bys to měl nějak okamžitě vytápět..

Old Post 21-11-2011 v 02:35 AM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28

mam tam 14,5 v mistnosti odkud to bere vzduch je16,5 zatim mam kytky malicky a tam kde budou do budoucna rizky http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=60301 do ds je chci dat tak za tyden az 2 do ty doby musim vyresit. vdyztak mi porad ke me at to tu kolegovi nezasyrame mymy problemy

Old Post 21-11-2011 v 02:40 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29

taky to ted resim, jeste tam nemam kytky, ale v mistnosti je +- 15 stupnu, ale mam v planu svitit v noci a pres den nejak topit takze to snad bude ok.

Old Post 22-11-2011 v 21:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30

nevim jak chces pestovat velky kytky ale myslim ze v 6,5L tam das 25 fazoli v poho

Old Post 24-11-2011 v 02:13 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31

Tak jsem vcera vecer zasadil dal pod svetlo a kytky jsou dneska pekne zdechly, povadly..( teplota pri svetle 27-28 stupnu, zvlhcovacka jede na max, mam tam jeste vlhkej rucnik a vlhkost je tak +-50%... svetlo mam zatim skoro nejvejs co to jde at si zvyknou. Odtah odvadi vzduch rovnou do mistnosti a pritah je pasivni a bere si to taky z te mistnosti. Celou noc sem nevetral, mam to v pokoji a venku je hrozna zima tak to jaksi nejde, takze problem bude asi v privodu cerstveho vzduchu? Bojim se aby mi vsechny nejak neumreli.. nejaky jsou docela ok ale nejaky padaj "k zemi" a jsou celkove takovy suchy?! i kdyz jsem vcera zalival kazdou kytku {6.5l kvetnik} tak +- 2dcl.

Old Post 24-11-2011 v 11:45 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32

ventilace jede na full (580m3), napadlo me jestli to neni moc, box se docela zcucnul, tak jestli nemam poridit nakej aktivnejsi pritah, aspon treba pc vetracek... vetrat muzu pres den, pres noc ne. tak jediny co me napadlo privadet vzduch z nejaky jiny mistnosti, ale to bych musel mit potrubi pres celej pokoj coz se mi moc nelibi. Taky je mam v kvetinacich plnych tak do 3/4 hlinou, protoze mi nejak nevysla. tak doufam ze to nemuze byt tim.

Old Post 24-11-2011 v 11:54 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-01-2021 - První pokus indoor- 315W CMH - 27 odpovědí
06-06-2020 - Můj PrvnÍ Indoor - 129 odpovědí
02-12-2019 - MŮj PrvnÍ Indoor - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2656120 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív