Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » seminka z netu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9
Autor
Téma 
Hnědojed
Stálý Člen

Karma uživatele Hnědojed - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 250 

Příspěvek č. 129

No to je trochu zjednodusenej zaver. Ja treba hulim minimalne a pestovani me bavi daleko vic nez samoty huleni ... Sou to moji milacci

Old Post 15-06-2005 v 22:22 PM
Hnědojed je offline   Profil uživatele Hnědojed   Find more posts by Hnědojed   Foto galerie člena Hnědojed   Click here to Send Hnědojed a Private Message   Add Hnědojed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CHOURIS
Stálý Člen

Karma uživatele CHOURIS - 94% PěstitelskáKarma uživatele CHOURIS - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 130

To už jseš jak GLUM z pána prstenů MŮJ MILÁŠEK. já neříkám že mně pěstování nebaví baví a to moc, Ale říkám že nebude mít tak kvalitní model. A to je naprd možná tak na vaření

Slunce v duši a kouř v plicích

Old Post 15-06-2005 v 23:31 PM
CHOURIS je offline   Profil uživatele CHOURIS   Find more posts by CHOURIS   Foto galerie člena CHOURIS   Click here to Send CHOURIS a Private Message   Add CHOURIS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hnědojed
Stálý Člen

Karma uživatele Hnědojed - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 250 

Příspěvek č. 131

to blbost kdy to dokvete tak to dokvete (ackoliv to nebude takovej ker jak dyby zacal driv) a kdyz ne tak mu je to nahovno ani kdyby to sazel uz v kvetnu.

Old Post 16-06-2005 v 16:43 PM
Hnědojed je offline   Profil uživatele Hnědojed   Find more posts by Hnědojed   Foto galerie člena Hnědojed   Click here to Send Hnědojed a Private Message   Add Hnědojed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hnědojed
Stálý Člen

Karma uživatele Hnědojed - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 250 

Příspěvek č. 132

P.S. tim sem samozrejme chtel naznacit ze zalezi na podminkach ana tom jak ten dany kultivar kvete. A ppropos tou kvalitou myslish jako ze nehulish nic nez "jednoprdovky" nic co nema thc pod 15% Pokud vim i nirvana prodava nektere modley asi s 5% a nemyslim ze by to byly shity

Ale jinak mash pravdu kdyz takhle sedim v patek nekde s kamosema a nemame zrovna zadnou lampu taxi kldine smotnu i toho smejda ....

Old Post 16-06-2005 v 16:52 PM
Hnědojed je offline   Profil uživatele Hnědojed   Find more posts by Hnědojed   Foto galerie člena Hnědojed   Click here to Send Hnědojed a Private Message   Add Hnědojed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
diem 390
Nový Člen

Karma uživatele diem 390 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 133

cau..na nirvane po mne chtej neky ,,order number,,!!!vubec nevim, gde ma to cislo sehnat...byl bych moc vdecnej za radu!Feela.R@seznam.cz
Diiik!Weed forever

Old Post 23-03-2006 v 11:53 AM
diem 390 je offline   Profil uživatele diem 390   Find more posts by diem 390   Foto galerie člena diem 390   Click here to Send diem 390 a Private Message   Add diem 390 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toos
Stálý Člen

Karma uživatele toos - 69% PěstitelskáKarma uživatele toos - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 134


High for all!

co se týče sensi seed, řekl bych, že sou vpoho.
předevčírem sem objednával a hned ten den mi přišel mail, kam mám co poslat a jak...
dneska ráno sem to odeslal(samozřejmě, že doporučeně=pojištěno do 1200 nebo 1600 už si nepamatuju...:bong

teď jen počkat až jim to dojde, měli by mi obratem poslat mail o tom, že dostali nebo nedostali peníze a z5 mi poslat či neposlat semínka...

kdyby ten dopis někdo vybral, můžu žádat navrácení oněch 20EUR a poslat je znova...

mno jinak sem si objednal White Skunk:
12EUR za balení, ve kterém je 15-16 semen!
což je si myslím super cena??
jinak 7,5EUR je balné atd.
hodil sem jim tam samože dvacku
měl by vypadat nějak takto (viz obr.)

kdyby měl někdo podrobnější info o této odrudě, napište mi do PM.
PEACE
------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------- E D I T ----------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------
Tak dneska mi přišly semínka 20euro + časopis s odrůdama gratis!!!
Sem plně spokojen!
Semínka nejeví známky poškození
Všem přeju hodně štěstí při objednávkách...


1.INDOOR-70W-SKLIZENO!!!


JÁ, DREXXY A STROMY- SKLIZENO

CRAZY GROW alias Thomsonka + Hermi

The true about the Cannabis
Příroda lidem aneb léčivo na běžné civilizační nemoci zdarma

Naposledy upravil toos 10-04-2006 v 14:15 PM

Old Post 30-03-2006 v 22:43 PM
toos je offline   Profil uživatele toos   Find more posts by toos   Foto galerie člena toos   Click here to Send toos a Private Message   Add toos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele toos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ebist
Stálý Člen

Karma uživatele ebist - 54% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 135

GROWER AKÁMOŠI
prostě když si koupáíš třeba hulení tak čím více semínek tak tím více je to kvalitní a taky pro etbe je to krásný začátek pro start sezény

PEACE

Old Post 03-04-2006 v 20:40 PM
ebist je offline   Profil uživatele ebist   Find more posts by ebist   Foto galerie člena ebist   Click here to Send ebist a Private Message   Add ebist to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aenema
Stálý Člen

Karma uživatele aenema - 38% PěstitelskáKarma uživatele aenema - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 190 

Nápad Příspěvek č. 136

citace:
Původní příspěvek od ebist
GROWER AKÁMOŠI
prostě když si koupáíš třeba hulení tak čím více semínek tak tím více je to kvalitní a taky pro etbe je to krásný začátek pro start sezény

PEACE
Já myslím že néééé, jabka sou ovoce

"Já jenom kráčím po cestách,které mají srdce.Po kterékoliv cestě,která má srdce.Po nich putuji a jediné,co mě zajímá,je,abych je prošel až na sám konec.
A jak jdu,tak bez dechu jenom zírám a zírám."
Juan Matus

Old Post 05-04-2006 v 08:10 AM
aenema je offline   Profil uživatele aenema   Find more posts by aenema   Foto galerie člena aenema   Click here to Send aenema a Private Message   Add aenema to your buddy list     Navštiv homepage uživatele aenema! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šudo
Stálý Člen

Karma uživatele Šudo - 82% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 137

Objednal som si seeds od www.seedboutique.com a prachy im prišli 19.4. a ešte mi neposlali ani e-mail ani nič. Myslíte že je to v pohode? Lebo je to objednávka za 135 Eur a bojím sa že to nepríde.

Old Post 20-04-2006 v 13:32 PM
Šudo je offline   Profil uživatele Šudo   Find more posts by Šudo   Foto galerie člena Šudo   Click here to Send Šudo a Private Message   Add Šudo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tagra1
mysterious woman

Karma uživatele tagra1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele tagra1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele tagra1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele tagra1 - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 138

Dobrý den,

Chtěla bych semínka obědnat u nás v čechách.Je to spolehlivé?

Díky

Old Post 26-04-2011 v 18:52 PM
tagra1 je offline   Profil uživatele tagra1   Find more posts by tagra1   Foto galerie člena tagra1   Click here to Send tagra1 a Private Message   Add tagra1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 139

Každý G shop musí být spolehlivý

Old Post 26-04-2011 v 18:57 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tagra1
mysterious woman

Karma uživatele tagra1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele tagra1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele tagra1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele tagra1 - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 140

diky moc

Old Post 26-04-2011 v 21:38 PM
tagra1 je offline   Profil uživatele tagra1   Find more posts by tagra1   Foto galerie člena tagra1   Click here to Send tagra1 a Private Message   Add tagra1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-03-2009 - Semena z DP - 11 odpovědí
18-03-2009 - Semínka ze Zverimexu - 116 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0612130 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív