Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 129

citace:
Původní příspěvek od Cham*
Čau lidi,mám tu nějakej problém s listy. Řek bych,že je to plíseň ale už jsem tam dal dva postřiky kuprikolem a dva odstředěným mlíkem a nic se neděje..jedu hlínu a teplotu držím okolo 27 °c vlhkost kolem 50-60ti a ph kolem 6ti i výtok je kolem 6ti,kytky jsou cca měsíc staré a furt na růstu 25-30cm vysoké..nemůže to být i nedostatek vápníku?Na pár listech se mi obevily oranžové skvrny ale jen minimálně..všem dík za pomoc.


jo mohl i K bych řekl

Old Post 21-02-2012 v 18:27 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cham*
Stálý Člen

Karma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 148  

Příspěvek č. 130

je fakt,že jsem tam nalil víc dusíku..co navrhujete?prolít to a po 2-3 dnech tam dodat draslík a vápník i s postřikem proti plísni??

Old Post 21-02-2012 v 20:16 PM
Cham* je offline   Profil uživatele Cham*   Find more posts by Cham*   Foto galerie člena Cham*   Click here to Send Cham* a Private Message   Add Cham* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myguláš
Stálý Člen

Karma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 131



ahoj zahradníci mám tu těsně před přepnutím problém s dírkama na listech,na lepivejch deskách neni ani muška která by je popřípadně dělala tak sem stoho celkem paf.není to nějak rozšířený ale začíná mě to znepokojovat protože to bylo nejdříve na jedné a na jednom listu ted to přešlo do 5z11 a májí to po dvou až třech listech ale ruzně vzdálené od sebe..jsou tedy třetí týden v růstu z řezů mám předhnojenou hlínu od plagron Royal mix,pred týdnem sem začal přihnojovat v malých dávkách a od začátku dostávají postřik phyt a min a mattonku nastřídačku..ph 6,2-6,5zálivky na hlínu se vrhnu dnes vlhkost v noci celkem velká ale to by neměl být problém noc-80až90 den 55až70 ted tedy snižuju na 40 přez den 60 v noci..jedině ještě mírné překročení teplot ale taky nee drasticky udržuji 28den-21noc dvakrát neb třikrát mi přešvihla teplota asi na třihodiny na 30..

Old Post 22-02-2012 v 08:47 AM
myguláš je offline   Profil uživatele myguláš   Find more posts by myguláš   Foto galerie člena myguláš   Click here to Send myguláš a Private Message   Add myguláš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myguláš
Stálý Člen

Karma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 132

Test půdy proběhl jen u jednoho květináče naměřeno 6,7ph a zrovna v něm holka co vůbec zasažena není,jináč všude pěkných 6,4.Svádím to na phyt-a-min dojíždím lahvičku,neb stres z horka(ale velké rozdíly teplot nemám ).pár podobných problému sem tu u pár lidí také zahléd bohužel se uplně nedostaly k uplnému závěru z čeho to může být..(proto to tu nechci zasírat s podobným tématem ba naopak nastínit stejný problém a řešit) jináč od včera nic dalšího nepřibilo vynechavam teda postřik phytaminem.všechny listy sem otřel vatou s mattonkou poznamenal sem si fixem tečkou ty postižené listky jejich celkem13 z toho půlka jen minimálně dvě tři dírky.vše ohledáno lupou a nikde nic tak jedině že by tam bylo ještě něco menčího.nové lístky zatím také žádné náznaky děrkování nenesou,holky zatím rostou jak mají.

Old Post 23-02-2012 v 10:15 AM
myguláš je offline   Profil uživatele myguláš   Find more posts by myguláš   Foto galerie člena myguláš   Click here to Send myguláš a Private Message   Add myguláš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 133

citace:
Původní příspěvek od Cham*
je fakt,že jsem tam nalil víc dusíku..co navrhujete?prolít to a po 2-3 dnech tam dodat draslík a vápník i s postřikem proti plísni??

no tak hmoj normalne stim že klasicky stridej zalvku bez hnojek...
stou plisni nemam zkusenost -musis hledat kdo problem mel..

Old Post 23-02-2012 v 12:10 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 134

citace:
Původní příspěvek od myguláš
ahoj zahradníci mám tu těsně před přepnutím problém s dírkama na listech,na lepivejch deskách neni ani muška která by je popřípadně dělala tak sem stoho celkem paf.není to nějak rozšířený ale začíná mě to znepokojovat protože to bylo nejdříve na jedné a na jednom listu ted to přešlo do 5z11 a májí to po dvou až třech listech ale ruzně vzdálené od sebe..jsou tedy třetí týden v růstu z řezů mám předhnojenou hlínu od plagron Royal mix,pred týdnem sem začal přihnojovat v malých dávkách a od začátku dostávají postřik phyt a min a mattonku nastřídačku..ph 6,2-6,5zálivky na hlínu se vrhnu dnes vlhkost v noci celkem velká ale to by neměl být problém noc-80až90 den 55až70 ted tedy snižuju na 40 přez den 60 v noci..jedině ještě mírné překročení teplot ale taky nee drasticky udržuji 28den-21noc dvakrát neb třikrát mi přešvihla teplota asi na třihodiny na 30..


co housenky...?
vypadaji jako kousek stonku ani si jech nejde vsimnout ...
ale asi by sis vsim

Old Post 23-02-2012 v 12:12 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myguláš
Stálý Člen

Karma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 135

tak prozatím se nic nového neobjevuje..holky zatím jedou jak mají tak se moc nestresuju a doufám že se nebude nic vážnejšího ani projevovat.vše sem zas důkladně projel lupou protože to opravdu vypadá na některejch místech jako spíš prožraný ale nikde nic a radši sem i vyměnil lepiví destičky a přidal..

Old Post 24-02-2012 v 12:06 PM
myguláš je offline   Profil uživatele myguláš   Find more posts by myguláš   Foto galerie člena myguláš   Click here to Send myguláš a Private Message   Add myguláš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 136

citace:
Původní příspěvek od myguláš
tak prozatím se nic nového neobjevuje..holky zatím jedou jak mají tak se moc nestresuju a doufám že se nebude nic vážnejšího ani projevovat.vše sem zas důkladně projel lupou protože to opravdu vypadá na některejch místech jako spíš prožraný ale nikde nic a radši sem i vyměnil lepiví destičky a přidal..


Nestresuj vúbec, malinko víc jsi jim zahnojil.. nic to není.. občas se ukáže skvrnka a tobě se udělaly na listu když byl ještě malej (mladej) a jak list rostl tak se v těch skvrnách udělal otvor.

tady má Hlava podobný díry a skvrny na listech http://grower.cz/forum/showthread....1697#post961697

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 24-02-2012 v 12:26 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myguláš
Stálý Člen

Karma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 137

Ano přesně,moc děkuju připadám si jako bych tu neuměl hledat a to sem toho prošel, dávám hold tvým zkušenostem..já se mám ještě co učit..ano vše vylezlo druhej den po trochu větší zálivce nalil sem tam holkám trochu víc byly trochu víc vyschlé a nové lísky to hned takhle poskvrnilo a já hledám prob. jinde když je to celkem jasné.od tý doby leju pravidelně ob den a nic se neobjevuje..díky

Old Post 26-02-2012 v 08:50 AM
myguláš je offline   Profil uživatele myguláš   Find more posts by myguláš   Foto galerie člena myguláš   Click here to Send myguláš a Private Message   Add myguláš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arminius69
Nový Člen

Karma uživatele Arminius69 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 138



Ahoj, záhradkári.
Chcem Vás poprosiť o radu pri probléme, ktorý sa začal ukazovať pred týždňom asi 2 dni po presadení klonov do substrátu.
Rastlinky sú 2. týždeň vo fáze rastu. Zatiaľ som ich ničím nehnojil, iba raz som ich postriekal phyt-aminom. Pár krát som ich v prvé dni postriekal vodou, aby som ich zvlhčil (je možné, že to spôsobila voda na listoch + svetlo?).
Teplota: deň 23 °C / noc 18 °C
Vlhkosť prvé 2-3 dni po prevzatí kytiek 40-50%, ďalšie 4 dni (čiže dodnes) 80%
Substrát: Plagron Royalty mix + Atami Janeco Lightmix v pomere 1:1
Zalievanie: zatiaľ iba 3-krát vodou s pridaním octu pre správne ph
Tieto hnedé fľaky na listoch sa začali objavovať na jednej rastlinke a teraz sú už na troch. Na listoch nevidno žiadne potvory, akurát som v boxe objavil zopár smutnic, na ktoré som nasadil lepiace dosky a zemiaky.
Keďže sa to takto postupne šíry, mám podozrenie na pleseň. Nechápem však, ako sa tak rýchlo rozšírila- za 6 dní, odkedy som si rastlinky doniesol domov a prečo sa na prvej rastlinke začala objavovať už na druhý deň. Btw. tej odtrhnutej časti listu si nevšímajte
Prosím Vás o pomoc! Je to môj prvý grow a nechcem, aby som stroskotal ešte pred prepnutím

Old Post 29-02-2012 v 20:03 PM
Arminius69 je offline   Profil uživatele Arminius69   Find more posts by Arminius69   Foto galerie člena Arminius69   Click here to Send Arminius69 a Private Message   Add Arminius69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Kytky žloutnou co s nimi je? Příspěvek č. 139

Zdarvím,

mám doma v garáži jako malý pokus jednu autoblueberry. Svítil jsem jen 20w úsporkou z baumaxu, do té doby mi kytka rostla dobře vyrostla asi za 3 týdny na 12cm a 4patra. Pak jsem si koupil výbojku 150w. Myslím že v té době jsem udělal chybu, kytku jsem vyndal z boxu a svítil na ní úsporkou mimo box než se mi podařilo výbojku namontovat asi půl hodiny. To myslím to že by ještě přežila, ale pak jsem nějak špatně zapojil drátky a vyhodil jsem pojistky, takže byla rostlina tak minutu v úplný tmě. Teď rostlině žloutnou 4 největší spodní listy, horní mladé jsou tmavě zelené ale tak 1mm na konci jsou žluté, jinak pevné a zdají se zdravě, ty žluté listy taky neopadávají, čili nejsou uschlé pouze zežloutly. Může to být šokem kterým prošla rostlina? Díky.

Old Post 01-03-2012 v 05:54 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mučačo
Stálý Člen

Karma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 140

[účet odstraněn]

Old Post 01-03-2012 v 06:24 AM
mučačo je offline   Profil uživatele mučačo   Find more posts by mučačo   Foto galerie člena mučačo   Click here to Send mučačo a Private Message   Add mučačo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zajonc
Stálý Člen

Karma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 312  

Re: Kytky žloutnou co s nimi je? Příspěvek č. 141

citace:
Původní příspěvek od Marek4455
Zdarvím,

mám doma v garáži jako malý pokus jednu autoblueberry. Svítil jsem jen 20w úsporkou z baumaxu, do té doby mi kytka rostla dobře vyrostla asi za 3 týdny na 12cm a 4patra. Pak jsem si koupil výbojku 150w. Myslím že v té době jsem udělal chybu, kytku jsem vyndal z boxu a svítil na ní úsporkou mimo box než se mi podařilo výbojku namontovat asi půl hodiny. To myslím to že by ještě přežila, ale pak jsem nějak špatně zapojil drátky a vyhodil jsem pojistky, takže byla rostlina tak minutu v úplný tmě. Teď rostlině žloutnou 4 největší spodní listy, horní mladé jsou tmavě zelené ale tak 1mm na konci jsou žluté, jinak pevné a zdají se zdravě, ty žluté listy taky neopadávají, čili nejsou uschlé pouze zežloutly. Může to být šokem kterým prošla rostlina? Díky.


dobrá fotka vždy řekne víc než 1000 slov... s fotkou ti tady pomůže víc lidí, než nějaká spekulace

Old Post 01-03-2012 v 11:15 AM
zajonc je offline   Profil uživatele zajonc   Find more posts by zajonc   Foto galerie člena zajonc   Click here to Send zajonc a Private Message   Add zajonc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronaut
Stálý Člen

Karma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 178 

Příspěvek č. 142

http://grower.cz/forum/showthread.p...y+%2Bs+%2Blisty tady možná najdeš odpověď a myslým že by tohle mělo být taky tam Peace Ant.

Old Post 01-03-2012 v 11:46 AM
Astronaut je offline   Profil uživatele Astronaut   Find more posts by Astronaut   Foto galerie člena Astronaut   Click here to Send Astronaut a Private Message   Add Astronaut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
van blade
Stálý Člen

Karma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 143

Arminius69

jakou máž výbojku/watty? šok z teploty-přesvícení. dej lampu co nejvýš a a ž si vyknou a prokoření, postupně snižovat.

edit: ocet tam nelej, kup si kyselinu (fosforečnou)

blade

Old Post 01-03-2012 v 14:54 PM
van blade je offline   Profil uživatele van blade   Find more posts by van blade   Foto galerie člena van blade   Click here to Send van blade a Private Message   Add van blade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arminius69
Nový Člen

Karma uživatele Arminius69 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 144

citace:
Původní příspěvek od van blade
Arminius69

jakou máž výbojku/watty? šok z teploty-přesvícení. dej lampu co nejvýš a a ž si vyknou a prokoření, postupně snižovat.

edit: ocet tam nelej, kup si kyselinu (fosforečnou)


Ďakujem za odpoveď, van blade. Rastieme pod 150-kou HPS. Svetlo som mal cca 25 cm nad kvetinkami. Akú výšku by si mi odporučil ty? Aspoň orientačne. Je pravda, že klony korenili pod úsporkou, tak je dosť možné, že to nové svetlo pre ne mohol byť pekný šok.

Ten ocot bol iba núdzovka, kyselina je už kúpená

Old Post 01-03-2012 v 19:06 PM
Arminius69 je offline   Profil uživatele Arminius69   Find more posts by Arminius69   Foto galerie člena Arminius69   Click here to Send Arminius69 a Private Message   Add Arminius69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7450030 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív