Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Které papírky používáte?No fajka siciety
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
no.655321
Nový Člen

Karma uživatele no.655321 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 9 

co je po ruce Příspěvek č. 129

Tak třeba zrovna včera jsem v kině (potmě) kroutil poslední 2 zmačkaný papírky značky Vážka....musel jsem je napřed slepit a neposrat to, protože bychom si to pak mohli leda šňupnout!! (Fakt zkušenost do života - bez papírků do kina nelez!) A normálně jsem to frajer zbackrollil..........teda horší klacek ze mě v životě nevypad! Ale fungoval

Jinak Smoking jakýkoli, OCB jsou taky v pohodě...

"..and i´m siiinging in the rain..."

Old Post 04-02-2003 v 20:59 PM
no.655321 je offline   Profil uživatele no.655321   Find more posts by no.655321   Foto galerie člena no.655321   Click here to Send no.655321 a Private Message   Add no.655321 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
master
Stálý Člen

Karma uživatele master - 38% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 130

ODB Slim Premium. Občas černý Smokingy - ale ty se mi nezdaj dobrý jak tyhle. Kromě tech dvou sem zatím zkusil pouze nějaký nonamy.

Old Post 07-02-2003 v 22:03 PM
master je offline   Profil uživatele master   Find more posts by master   Foto galerie člena master   Click here to Send master a Private Message   Add master to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High_Land
Stálý Člen

Karma uživatele High_Land - 67% PěstitelskáKarma uživatele High_Land - 67% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 113 

Pohodička Whatever Příspěvek č. 131

Je mi docela jedno do jakejch papirku balim, pokud jsou aspon trochu rozumny.... Nejradeji mam v podstate jakekoliv Smokingy (vyrustal jsem na nich), cervene jsem jeste nezkousel. NA prvnim miste bych uvedl zlaty, pak tenky zluty (myslim Eco), pak jakykoliv tenky atd. Po smokingach OCB. Vylozene nemam rad jakekoliv jine papirky, ale uz se mi stalo, ze nemely jiny a balil jsem treba s Rizzlah (ktere jsou podle me naprd), Gizzeh ci jinymi ostatnimi shitky. Ale pokud se pamatuju, v zivote jsem nebalil z malejch papirku - snad 2x v zivote jak jsem zacinal a nevedel, ze jsou i dlouhy papirky...

Old Post 09-02-2003 v 11:40 AM
High_Land je offline   Profil uživatele High_Land   Find more posts by High_Land   Foto galerie člena High_Land   Click here to Send High_Land a Private Message   Add High_Land to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olo
Stálý Člen

Karma uživatele olo - 6% PěstitelskáKarma uživatele olo - 6% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 132

nejlepsi papiri sou cerveny ssmokingy a nebo zeleny jinak 3 sou zlaty

zivot je jen jeden uzij ho naplno

Old Post 03-09-2003 v 18:48 PM
olo je offline   Profil uživatele olo   Find more posts by olo   Foto galerie člena olo   Click here to Send olo a Private Message   Add olo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thc_george
Stálý Člen

Karma uživatele thc_george - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 133

Zlatý Smoking nebo OCB Slim Premium.. Když neni ani jedno, tak je to fuk, hlavně, že je do čeho balit.

Old Post 03-09-2003 v 19:26 PM
thc_george je offline   Profil uživatele thc_george   Find more posts by thc_george   Foto galerie člena thc_george   Click here to Send thc_george a Private Message   Add thc_george to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KARone
Stálý Člen

Karma uživatele KARone - 71% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 134

VAZKY!!! VAZKY su najlepsie ale ne smoking slim su best

Old Post 04-09-2003 v 19:49 PM
KARone je offline   Profil uživatele KARone   Find more posts by KARone   Foto galerie člena KARone   Click here to Send KARone a Private Message   Add KARone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GREEEN
Stálý Člen

Karma uživatele GREEEN - 65% PěstitelskáKarma uživatele GREEEN - 65% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 58  

papirky Příspěvek č. 135

mel sem ruzny ty kratky ty sou nahovno uz kvuli tomu ze sou kratky ..pak sem mel cerveny, cerny, zlaty, zeleny smokingy a cerny OCB ..vyhovujou mi ty cerny OCB, cerny smokingy a zeleny na poradny brka ..cerveny, zlaty shit

Old Post 07-09-2003 v 16:26 PM
GREEEN je offline   Profil uživatele GREEEN   Find more posts by GREEEN   Foto galerie člena GREEEN   Click here to Send GREEEN a Private Message   Add GREEEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mazz
Stálý Člen

Karma uživatele Mazz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Mazz - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 172  

Příspěvek č. 136

zacinal sem se zlatejma smokingama a ted balim do cervenejch, sem s nima tak spokojenej ze sem nepoznal jine a tak nevim jae sou treba zelene smokingy neo cerne, v cem se lisi, prozradi mi to nekdo?

Smoke the weed, don't smoke the seed
One Love.

Outdoor 2018 zahrada - mix auto a regular

Reggae&Ska to je naše láska

Roots and Culture

Old Post 07-09-2003 v 22:01 PM
Mazz je offline   Profil uživatele Mazz   Find more posts by Mazz   Foto galerie člena Mazz   Click here to Send Mazz a Private Message   Add Mazz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drsnejmuzik
Stálý Člen

Karma uživatele Drsnejmuzik - 25% PěstitelskáKarma uživatele Drsnejmuzik - 25% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 84  

Obecné Papírky Příspěvek č. 137

balim výhradně do zlatych smokingu! jednou za čas do zelenejch
A někdy taky černy OCB! ale jinak VYHRADNE ZLATY OCB!
A vyhradně dlouhý! Ještě nikdy v životě sem nekoupil krátký.
Na velký rakety good zelený!
Nejtenčí papery sou asi cerny smokingy.

!!!!!!!!!Velmi nedoporučuju vážky,na hovno se to balí je to tlusty a chutna to jak hovna.Prostě vemete hovna a protahnete to kanalem pochčijete to protahnete kravě prdeli a pak sežerete tak nějak to chutna!!!!!

|| LiVe iN PeAcE & GANJU V DUŠI 4EVER ||
-- ANTIFA --

Naposledy upravil Drsnejmuzik 10-09-2003 v 00:48 AM

Old Post 10-09-2003 v 00:42 AM
Drsnejmuzik je offline   Profil uživatele Drsnejmuzik   Find more posts by Drsnejmuzik   Foto galerie člena Drsnejmuzik   Click here to Send Drsnejmuzik a Private Message   Add Drsnejmuzik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Drsnejmuzik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hYp3r
Stálý Člen

Karma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 138

Cerny nebo bily OCB a kdyz maji tak OCB ROLL ON :c)

"Nesud nikoho koho nepoznas, neposuzuj nic co jsi sam nezkusil."

------------------------------------------------
<<Pestovani pod LED osvetlenim - hYp3r>>
<<Cannagenetics>>
<<Konopny "oriskovy" liker>>
------------------------------------------------

Old Post 10-09-2003 v 06:25 AM
hYp3r je offline   Profil uživatele hYp3r   Find more posts by hYp3r   Foto galerie člena hYp3r   Click here to Send hYp3r a Private Message   Add hYp3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hYp3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plexis
Stálý Člen

Karma uživatele plexis - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 139

Když potřebuju stovkáč a nemám u sebe, tak mi stačí sehnat jakýkoliv papírek OCB, Smokyng nebo cokoliv jiného. Je mi to celkem jedno. Když je nouze tak to klidně smotnu i ve vážkách. Jinak ale mám raděj rýžové papírky.

Musíme se smát dříve, než se staneme šťastnými, neboť bychom mohli zemřít, aniž bychom se zasmáli.

Old Post 10-09-2003 v 08:40 AM
plexis je offline   Profil uživatele plexis   Find more posts by plexis   Foto galerie člena plexis   Click here to Send plexis a Private Message   Add plexis to your buddy list     Navštiv homepage uživatele plexis! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
James
Stálý Člen

Karma uživatele James - 38% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 91 

Příspěvek č. 140


Nejvíc jsem spokojenej s papírkama RS-rolls vydržej opravdu dlouho.Cena-29Kč
a navíc si můžeš zregulovat délku jointa jak chceš

Příroda to vymyslela,že každý nakonec nějak dostane,co si zaslouží.Robert Fulghum

Naposledy upravil James 11-09-2003 v 23:22 PM

Old Post 10-09-2003 v 23:11 PM
James je offline   Profil uživatele James   Find more posts by James   Foto galerie člena James   Click here to Send James a Private Message   Add James to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skywalker1
Stálý Člen

Karma uživatele skywalker1 - 37% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 39 

Příspěvek č. 141

vazky neni nad vazky ))))))

Old Post 14-09-2003 v 18:23 PM
skywalker1 je offline   Profil uživatele skywalker1   Find more posts by skywalker1   Foto galerie člena skywalker1   Click here to Send skywalker1 a Private Message   Add skywalker1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 142

jo vážky za tři kačky - tomu rozumim - poslední den na vandru nás záchránily

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 14-09-2003 v 18:27 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 143

černý nebo zlatý smokingy
hlavně NIKDY rizzly, dobrý sou samsony nebo ocb

Old Post 16-09-2003 v 15:09 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vector
Nový Člen

Karma uživatele vector - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 144

Bob Marley Pure Hemp, zeleny smoking nebo cerny OCB.. klasika..

Old Post 16-09-2003 v 17:26 PM
vector je offline   Profil uživatele vector   Find more posts by vector   Foto galerie člena vector   Click here to Send vector a Private Message   Add vector to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vector! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4873140 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív