Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak vznikl vas nick?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
Yomash(r)
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

nick Příspěvek č. 129

Zdravim,

chtel jsem vzdy unikatni prezdivku...vetsina pouziva jmena ruznych jinych lidi, nebo veci
pripadne ruzne zdrobneliny

tak jsem se jednou zhulil a preklepl se na klavesnici...a misto tomas jsem napsal Yomas...no to ale nebylo ono, tak jsem nad tim jeste dumal a protoze se jmenuju Tomas H., tak prezdivka musela byt Yomash
no a protoze je ZCELA unikatni tak za ni patri samozrejme (r)
takze Yomash(r)

papa

Old Post 01-03-2003 v 18:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ichtyl6
Stálý Člen

Karma uživatele ichtyl6 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 130

ichtyl6...citil sem se jako totalni debil alias ichtyl a 6, 6 protoze 6,nevim,byljsem zhulenej

Old Post 03-03-2003 v 13:44 PM
ichtyl6 je offline   Profil uživatele ichtyl6   Find more posts by ichtyl6   Foto galerie člena ichtyl6   Click here to Send ichtyl6 a Private Message   Add ichtyl6 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ichtyl6! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trapan Šmírák
Stálý Člen

Karma uživatele Trapan Šmírák - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 42 

Příspěvek č. 131

Tož, to já mám v tom "Trapan Šmírák" přeházený všecky písmenka mýho jména a příjmení, který vám neřeknu, páč jsem paranoidní zmrd...

Sovy nejsou, čím se zdají být...

Old Post 03-03-2003 v 14:05 PM
Trapan Šmírák je offline   Profil uživatele Trapan Šmírák   Find more posts by Trapan Šmírák   Foto galerie člena Trapan Šmírák   Click here to Send Trapan Šmírák a Private Message   Add Trapan Šmírák to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Trapan Šmírák! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Graetar
Stálý Člen

Karma uživatele Graetar - 8% PěstitelskáKarma uživatele Graetar - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 132

Trapan: No to seš Ale já to stejně vim Čau voe, jak se vede? Nějak přes veejkend bych se stavil. Už máš toho kompa? Zdárec

Milujte se a množte se!

Old Post 03-03-2003 v 16:29 PM
Graetar je offline   Profil uživatele Graetar   Find more posts by Graetar   Foto galerie člena Graetar   Click here to Send Graetar a Private Message   Add Graetar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MissyE
Nový Člen

Karma uživatele MissyE - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 1 

Pohodička Příspěvek č. 133

I love HiP HoooooooP more than BIG,so Missy is my nick

Old Post 04-03-2003 v 21:13 PM
MissyE je offline   Profil uživatele MissyE   Find more posts by MissyE   Foto galerie člena MissyE   Click here to Send MissyE a Private Message   Add MissyE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fak.gesho
Stálý Člen

Karma uživatele fak.gesho - 0% PěstitelskáKarma uživatele fak.gesho - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 288 

Příspěvek č. 134

nejses nahodou ze Dvora???

!!! Carpe diem !!!

Old Post 05-03-2003 v 11:35 AM
fak.gesho je offline   Profil uživatele fak.gesho   Find more posts by fak.gesho   Foto galerie člena fak.gesho     Add fak.gesho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grassgeo
Stálý Člen

Karma uživatele grassgeo - 9% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 22 

Jak to vzniklo Příspěvek č. 135

Tak. Jsem Jirka- anglicky- George, zkráceně Geo... Mám rád to, co vy všichni, proto grass. ( Trávový Jiříček) hehehehehe hehehe.

Old Post 05-03-2003 v 12:40 PM
grassgeo je offline   Profil uživatele grassgeo   Find more posts by grassgeo   Foto galerie člena grassgeo   Click here to Send grassgeo a Private Message   Add grassgeo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kylik
Stálý Člen

Karma uživatele Kylik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 94 

Příspěvek č. 136

Ja mam krestni meno Karel, kery uz od malicka (u sebe) nenavidim. A dycky se mi libilo meno Kyle, fakt moc. A dyz sem pak hral Dark Forces2:Jedi Knight, kde byl hlavnak Kyle Katarn, tak sem se do nej (do toho mena) zamiloval. A dyz pak prisel South park, tak sem zas mel nejradeji toho malyho zidaka Pak sem to jednou pouzil jako prezdivku a uz se me to drzi skoro 5let.
Kylik je jen zdrobnelina a zacal sem ji pouzivat az tady na groweru.

Huleni, connecting people
~(-_-)%~

Old Post 05-03-2003 v 22:45 PM
Kylik je offline   Profil uživatele Kylik   Find more posts by Kylik   Foto galerie člena Kylik   Click here to Send Kylik a Private Message   Add Kylik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamie
Nový Člen

Karma uživatele lamie - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 137

lamie:ta která zabíjí děti (démon)

je to moje démonický jméno už několik životů. rodiče si mě v tomhle pojmenovali yvonne, ale to se nedá nikomu odsud vysvětlit, tak jsem lamie

Don´t forget for your first........

Old Post 19-03-2003 v 13:37 PM
lamie je offline   Profil uživatele lamie   Find more posts by lamie   Foto galerie člena lamie   Click here to Send lamie a Private Message   Add lamie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ludanek
Nový Člen

Karma uživatele Ludanek - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 26 

Příspěvek č. 138

ani nevim proc mi tak rikaj, ale jedno vim jiste:"Jestli si ten fotbal nevybojujes, tak si u me mrtvej Homolka" :-)

Old Post 19-03-2003 v 16:06 PM
Ludanek je offline   Profil uživatele Ludanek   Find more posts by Ludanek   Foto galerie člena Ludanek   Click here to Send Ludanek a Private Message   Add Ludanek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJ.FASMOS
Stálý Člen

Karma uživatele DJ.FASMOS - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 35 

Příspěvek č. 139

já jsem Dj......

říkám si DJ.FASMOS

tak proč to nepoužít i jako nick

------------Ať to svítí a roste!!!!!-------

----------------Hello Fasmos------------

Old Post 23-03-2003 v 10:33 AM
DJ.FASMOS je offline   Profil uživatele DJ.FASMOS   Find more posts by DJ.FASMOS   Foto galerie člena DJ.FASMOS   Click here to Send DJ.FASMOS a Private Message   Add DJ.FASMOS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fak.gesho
Stálý Člen

Karma uživatele fak.gesho - 0% PěstitelskáKarma uživatele fak.gesho - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 288 

Příspěvek č. 140

to chcita, jo bylo to na tebe, mame tady ve meste takovyho invalidu, trochu vadnej, pajda a ma pisk jak...ee...ptakopisk:P, no a tak mne napadlo, jestli neni taky trochu normalni, schopnej registrace groweru(nic proti!)...

!!! Carpe diem !!!

Old Post 25-03-2003 v 14:01 PM
fak.gesho je offline   Profil uživatele fak.gesho   Find more posts by fak.gesho   Foto galerie člena fak.gesho     Add fak.gesho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kimirsen
Nový Člen

Karma uživatele kimirsen - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 141

kimirsen, ze by otec kim cong ila, nebo - li vudce severni koreii, proste provokace z mladi

Old Post 04-06-2003 v 21:16 PM
kimirsen je offline   Profil uživatele kimirsen   Find more posts by kimirsen   Foto galerie člena kimirsen   Click here to Send kimirsen a Private Message   Add kimirsen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kimirsen
Nový Člen

Karma uživatele kimirsen - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 142

takze mne za to moc nebijte

Old Post 04-06-2003 v 21:17 PM
kimirsen je offline   Profil uživatele kimirsen   Find more posts by kimirsen   Foto galerie člena kimirsen   Click here to Send kimirsen a Private Message   Add kimirsen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Womitor
Homo Homullus

Karma uživatele Womitor - 81% PěstitelskáKarma uživatele Womitor - 81% PěstitelskáKarma uživatele Womitor - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 291  

Příspěvek č. 143

Takze moje meno znie David...vomit po anglicky znamena blut (blejt), a po slovensky spisovne to je dáviť. vomit=dáviť=>womitor=Dávid. a používam to skoro všade okrem uradneho styku..hehe-to je sice blba veta ale...

Old Post 05-06-2003 v 06:54 AM
Womitor je offline   Profil uživatele Womitor   Find more posts by Womitor   Foto galerie člena Womitor   Click here to Send Womitor a Private Message   Add Womitor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
i_oNe
Stálý Člen

Karma uživatele i_oNe - 4% PěstitelskáKarma uživatele i_oNe - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 107 

Nápad Nickname Příspěvek č. 144

" i " jako počáteční písmenko jména, které jsem tegoval (jako grafity, víme?! ) a oNe jakože ´sem v tom sám ....
Jednoduché jak práska

just i_oNe

Old Post 05-06-2003 v 07:39 AM
i_oNe je offline   Profil uživatele i_oNe   Find more posts by i_oNe   Foto galerie člena i_oNe   Click here to Send i_oNe a Private Message   Add i_oNe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3418480 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív