Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Proč kouříš cigarety ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Proč kouříš cigarety?
Cigarety mi chutnají
Z machroviny
Baví mě to
Nemůžu přestat
Kouřím, abych zapadl do party
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
vaaanha
Stálý Člen

Karma uživatele vaaanha - 65% PěstitelskáKarma uživatele vaaanha - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 129

citace:
Původní příspěvek od Endorfin
cigarety mi chutnaj z machroviny, protože mě to baví, a tudíž nemůžu přestat, jinak bych nezapadnul do party :hroch:


Ještě bych jakž takž pochopil, že z machroviny kouříš(dejme tomu, že nemáš vlastní názor atd...). Ale aby ti něco z machroviny chutnalo je naprostá blbost

Guns don't kill people. People kill people. Guns protect against people with smaller guns.

Old Post 19-04-2007 v 13:05 PM
vaaanha je offline   Profil uživatele vaaanha   Find more posts by vaaanha   Foto galerie člena vaaanha   Click here to Send vaaanha a Private Message   Add vaaanha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TeCZko
Stálý Člen

Karma uživatele TeCZko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 130

citace:
moswa: musíš dojít k tomu, že ti tabák nic nepřináší. Já to udělal tak, že jsem si řek proč vlastně kouřim. Pak jsem zjistil že je to k ničemu a faktfaktfakt zbytečný. A to jsem kouřil startky. Pravda, u mě to bylo z machroviny a pak mě to nějak přešlo. [/B]


tak tim se zkusim taky ridit, treba se mi povede prestat... i kdyz na druhou stranu sedet u pivka bez cigara... no uvidime

Už když poprvé potkáš někoho, kdo je ti drahý, můžeš počítat s tím, že jednoho dne bude mrtvý a zahrabaný.

Old Post 19-04-2007 v 13:31 PM
TeCZko je offline   Profil uživatele TeCZko   Find more posts by TeCZko   Foto galerie člena TeCZko   Click here to Send TeCZko a Private Message   Add TeCZko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 131

teczko: ale jo, jde to...i to pivko bez cigára jde

ono jde o to dostat se do takovýho rozpoložení, že si můžeš zapálit, ale pak už to nepotřebuješ
prostě bejt svobodnej

když mám chuť, zapálim si, když tu chuť nemám, nezapálim si
ale většinou už tu chuť nemám

Old Post 19-04-2007 v 13:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
party_zan
Stálý Člen

Karma uživatele party_zan - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 132

citace:
Původní příspěvek od Viva
já kouřím z machroviny..kdybych přestala,,ztratila bych všechny kamarády,,,myslim



takovym lidem rikas kamaradi?!?!?

ganja rulezzz

Old Post 19-04-2007 v 15:07 PM
party_zan je offline   Profil uživatele party_zan   Find more posts by party_zan   Foto galerie člena party_zan   Click here to Send party_zan a Private Message   Add party_zan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lopman
Stálý Člen

Karma uživatele lopman - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 133

Ciga sou pro me horsi jak heroin, kdyz dva dny nekourim, jako bych mel vylitnout z kuze. Takze se jich asi nikdy nezbavim, ikdyz sem je ted omezil na cca 12 denne, ale stejne se mi to zda moc. Ani nevim proc kourim, kdyz to nic nedela. U ganji aspon vim, ale u cig....

Old Post 19-04-2007 v 15:37 PM
lopman je offline   Profil uživatele lopman   Find more posts by lopman   Foto galerie člena lopman   Click here to Send lopman a Private Message   Add lopman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 134

citace:
Původní příspěvek od lopman
Ani nevim proc kourim, kdyz to nic nedela. U ganji aspon vim, ale u cig....

no vidíš, a na tomhle jsem si odvyknul kouřit

Old Post 19-04-2007 v 17:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 135

bez cig by prisla vlada na buben

Old Post 19-04-2007 v 20:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 136

xerthon: přesně tak, na jedné cigaretě zaplatí kuřák zanedlouho 1,29kč státu do kapsy. pouze za to že si zmrví zdraví. jako kdybys platil autům že můžeš dýchat splodiny.

!

Po pár letech zpět.

Old Post 19-04-2007 v 21:20 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slavka
Nový Člen

Karma uživatele Slavka - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 137

Ja nefajčím skoro vôbec, zapálim si len ked som opitá, inak ma to ani nenapadna a vadí mi aj cigaretový dym. Prvýkrát som si potiahla z cigy asi ked som mala 16 rokov a doteraz nijak aktívne nefajčím (ale v poslednej dobe nejak vela chlastám, tak si aj častejšie potiahnem z cigy, ale tak sú to maximálne dve cigy týždenne). Len dúfam že mi to nezachutí a nezačnem s tým...

Old Post 20-04-2007 v 20:49 PM
Slavka je offline   Profil uživatele Slavka   Find more posts by Slavka   Foto galerie člena Slavka   Click here to Send Slavka a Private Message   Add Slavka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GreenMafia
Stálý Člen

Karma uživatele GreenMafia - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 138

Skoušel sem přestat,a povedlo se,nekouřil sem 3 měsíce!a pak nějak sem si dal cígo a řek si,že teda jenom v hospodě,jinak kouřit nebudu......a už zas jedu jako fabrika,ja nato nemam přestat

Out 2006 vyčorovanej

Old Post 21-04-2007 v 15:26 PM
GreenMafia je offline   Profil uživatele GreenMafia   Find more posts by GreenMafia   Foto galerie člena GreenMafia   Click here to Send GreenMafia a Private Message   Add GreenMafia to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanulkááá
avatars lady

Karma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 279  

Příspěvek č. 139

GreenMafia:když přestat,tak stím,že už si nikdy nezapálím.To že si pak řekneš,že si dáš jen jedno cigaro je špatnej přístup....každej má nato přestat,pokud si budeš říkat,že nato nemaš,tak nepřestaneš nikdy.

...Turbogirl... bez Turbo netu...
...přečipovaná na 200HP...
...and now invisible girl...
...lalalalááááá...


Terrace flowers by Haňule

Old Post 21-04-2007 v 15:45 PM
Hanulkááá je offline   Profil uživatele Hanulkááá   Find more posts by Hanulkááá   Foto galerie člena Hanulkááá   Click here to Send Hanulkááá a Private Message   Add Hanulkááá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 140

no nwm poprve sem si zapalil jako mali chtel sem to zkusit... pak sem zacal kourit jen tak light protoze mi to zachutnalo a myslel jsem si ze kdyz si zapalim jednu za tyden ci za dyl tak sem si myslel ze se ze me kurak nestane a kdyz budu chtit prestat ze to bude jednoduchy ale od 15ti sem zacal kourit casteji a zjistel sem ze to uz neni takova prdel prestat a tedkom kourim porad.... no doufam ze stim co nejdrive seknu... jednak si nicim kotel zdravi a jednak to bude cim dal vice drazsi....

Old Post 21-04-2007 v 17:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kryshpeen
Stálý Člen

Karma uživatele Kryshpeen - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kryshpeen - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kryshpeen - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 141

já nebyl nijak silnej kuřák a moje tehdejší závislost byla rozhodně spíš psichycká, skrátka kouření (ať uš čehokoli) je prostě moc příjemnej uvolňující rituál a odreágování.. oželet ty příjemný pauzičky a cigárkový siesty je asi pro dost lidí hlavní prob, a z vopravdový závislosti si dělaj alibi ...... když si dáte jedno k druhýmu začnete mít ze sebe radost která vám s každym dalšim dnem co si nedáte retko pomáhá to líp vydržet...a o podstatně kvalitnější kuřáckej zážitek jestli chcete nepřídete,

standing by the neurofunk division...

neberte život příliš vážně...stejně z něj nevyváznete žívý...



outdoor 07- Kryshpeen´s highlands jungle 07

první indoor (sklizeno)- first steps double 70w

Old Post 21-04-2007 v 21:13 PM
Kryshpeen je offline   Profil uživatele Kryshpeen   Find more posts by Kryshpeen   Foto galerie člena Kryshpeen   Click here to Send Kryshpeen a Private Message   Add Kryshpeen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wevi
Stálý Člen

Karma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 142

13. října 2007 to bude už !rok! co nekouřím.......

Záleží na tom, jak dobře žiješ, nikoliv jak dlouho...

Weviho skleníček a fóliovníček "07" - předčasně sklizeno
Šňupací tabáček

Old Post 14-09-2007 v 10:51 AM
Wevi je offline   Profil uživatele Wevi   Find more posts by Wevi   Foto galerie člena Wevi   Click here to Send Wevi a Private Message   Add Wevi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HorrigEn
Stálý Člen

Karma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 235  

Pohodička Příspěvek č. 143

ty vole jak to tu ctu musim si jit zakourit na balkon!

kourim protoze mi to chutna, tudis sem zavisly a nemuzu prestat

cigo po ranu, ke kave, k pivu, po speku, na nervy atd atd...

flow,grow,glow

Old Post 14-09-2007 v 11:12 AM
HorrigEn je offline   Profil uživatele HorrigEn   Find more posts by HorrigEn   Foto galerie člena HorrigEn   Click here to Send HorrigEn a Private Message   Add HorrigEn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Index
Stálý Člen

Karma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 144

jataky protoze sem zacal znova ated zase prestavam:/

Old Post 14-09-2007 v 11:38 AM
Index je offline   Profil uživatele Index   Find more posts by Index   Foto galerie člena Index   Click here to Send Index a Private Message   Add Index to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:17 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0756340 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív