Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » můj první joint / spek, brko
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Jaké bylo tvoje první zahulení?
Nic se nedělo
Bylo mi špatně, nesedlo mi to
Normálka, jako každý - parádně zkouřenej
Nepamatuju si to už přesně
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
weeman
Stálý Člen

Karma uživatele weeman - 8% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 129

muj prvni joint jsem vyhulil v 15-ti s kamosem a od ty doby hulim do dnes.

Old Post 22-01-2005 v 19:37 PM
weeman je offline   Profil uživatele weeman   Find more posts by weeman   Foto galerie člena weeman   Click here to Send weeman a Private Message   Add weeman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
girl5
Nový Člen

Karma uživatele girl5 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 130

Hehe vy tady píšete jaký to napoprvý nebylo ,jaké ste měli stavy.. ) ale je to zajímavé, že jsem žádné stavy z toho neměla a zkoušela sem 3 druhy a nic ( ... je to divné...

Old Post 24-01-2005 v 11:41 AM
girl5 je offline   Profil uživatele girl5   Find more posts by girl5   Foto galerie člena girl5   Click here to Send girl5 a Private Message   Add girl5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 131

girl - no prave, ze pousta lid taky ne...koukni treba semka - ja se napoprvy taky nezhulil
http://grower.cz/forum/showthre...hlight=poprv%2A

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 24-01-2005 v 11:50 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
De la Vastierre
Stálý Člen

Karma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 450  

Příspěvek č. 132

Intoxikace při vůbec prvním podání drogy je považována v 70 % za nikterak prokazatelnou, co se psychických změn týče. Zjednodušeně: je prokázané, že 70% lidí se při prvním kouření vůbec nezkouří.

Old Post 24-01-2005 v 11:53 AM
De la Vastierre je offline   Profil uživatele De la Vastierre   Find more posts by De la Vastierre   Foto galerie člena De la Vastierre   Click here to Send De la Vastierre a Private Message   Add De la Vastierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bulb
Stálý Člen

Karma uživatele Bulb - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 586  

Příspěvek č. 133

Pamatuji se na prvního prda co jsem si dal z fajky, dost jsem váhal měl jsem dokonce i strach co to semnou udělá... ale nic se nedělo až když jsem si zahulil po 3. to byl největší šrumec kterej sem kdy zažil po hulení... byl jsem strašně naspeedovanej, běhal jsem po poli a strašně se všemu smál... ty začátky mě strašně bavili to jsem byl pořád zmaštěnej jak sviňa... teď asi po 3 letech co hulím spíš jen tak medituji a hodně přemejšlím... teď mě už vodřídí jen nějaká pecka...

Old Post 25-01-2005 v 18:15 PM
Bulb je offline   Profil uživatele Bulb   Find more posts by Bulb   Foto galerie člena Bulb   Click here to Send Bulb a Private Message   Add Bulb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nepi
Stálý Člen

Karma uživatele nepi - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 134

poprví jsem se taky nezhulil, ale pak už to stálo zato a stojí to zato až dodnes...

Old Post 25-01-2005 v 21:30 PM
nepi je offline   Profil uživatele nepi   Find more posts by nepi   Foto galerie člena nepi   Click here to Send nepi a Private Message   Add nepi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fire.ent
Stálý Člen

Karma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 135

jo jo poprvy to u me bylo kdys kamos prines faju a rek pod zhulime se ach jak krasna slova no dobre zhulili sme se ja sem myslel ze nic nebude pridu na trening a vytlem jako krava uplne mi to roztahlo hubu az k usim .nekdo neco rek ja se smal vsichni mlceli ja se smal no proste husty a od ty doby to opakuju denodenne

Old Post 19-02-2005 v 06:05 AM
fire.ent je offline   Profil uživatele fire.ent   Find more posts by fire.ent   Foto galerie člena fire.ent   Click here to Send fire.ent a Private Message   Add fire.ent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 136

Prvni joint? To je jako bych mel mluvit o sve prvni lasce
Ja jsem poprve hulil z faje (taky jsem se na poprve nezhulil), speky jsem si zacal balit az sam pozdeji... A pak uz to slo samo...

A ze jsem poprve zhuleny jsem zjistil podle toho, ze jsem zapominal v pulce vety, co jsem chtel rict, vsemu jsem se smal a celkove si pripadal tak nejak "jinak"(???)... A kdyz jsem si to v hlave srovnal s tim, co jsem si o ucincich konopi cetl, tak jsem zjistil, ze jsem uplne fpici a zacal jsem se smat jeste vic, protoze jsem si uvedomil, ze jsem konecne dosahl kyzeneho cile

p s y c h o 8 4

Old Post 19-02-2005 v 15:56 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
girl5
Nový Člen

Karma uživatele girl5 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 137

Psycho84: No tak to je dobré Jsem zvědavá jestli se na podruhé zhulím dneska na HH akci ) uvidím no ,možná to se mnou nic neudělá ,

Old Post 19-02-2005 v 16:06 PM
girl5 je offline   Profil uživatele girl5   Find more posts by girl5   Foto galerie člena girl5   Click here to Send girl5 a Private Message   Add girl5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Špičnik
Stálý Člen

Karma uživatele Špičnik - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 138

no tak ja vubec poprvi co sem hulil byly dva prdiky ze slukny v devitce na zs ... to sem pak pri fotbalku mel porad co kecat a mel sem z toho prijemnej pocit...
druhy zmasteni bylo celkem rachotovy kdyz prijel bratranek a nabili s dve fajfky K2....coz bylo fakt silny kafe,,ale vsechny pocity a zazitky byli prijemny a vesely takze me ta nase rostlinka dostala do svy naruce a dodnes me nepustila a doufam ze jeste dlouho nepustí....
vivala marihuana

Old Post 19-02-2005 v 16:08 PM
Špičnik je offline   Profil uživatele Špičnik   Find more posts by Špičnik   Foto galerie člena Špičnik   Click here to Send Špičnik a Private Message   Add Špičnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xtron
Nový Člen

Karma uživatele xtron - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 139

poprvé jsem si dopřál ze skleněnky bylo to hodně do pohody prostě vydařenej rozjezd

Old Post 19-02-2005 v 16:17 PM
xtron je offline   Profil uživatele xtron   Find more posts by xtron   Foto galerie člena xtron   Click here to Send xtron a Private Message   Add xtron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smarter
Nový Člen

Karma uživatele smarter - 16% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 140

Na konci devitky kamos prinesl nejaky zaschly stonky a listi co sehnal buhvikde a slepil z toho neco co jen vzdalene pripominalo jointa. Vykourili jsme to, ale vuuubec mne to nedalo. Pak prisel prvak na stredni a kdyz jsme se mezi sebou seznamili nabidl se jeden typek, ze smota poradny brko, ze pry ma hodne kvalitni skero (tenkrat mi to vubec nic nerikalo), kdyz se mne zeptal jetli si dam taky rekl jsem ze jo (myslel jsem ze mne trava proste nedava). Tak jsme toho joshe vycoudili asi v peti lidech a posadili se na lavicku, cekal jsem jestli neco zacne. Najednou jsem se uvedomil ze premyslim o tom jaky by to bylo vylizt panovi co vedle vencil psa ne hlavu a skocit dolu, pak jsem se otocil doprava a s uzasem zjistil, ze nesedim na lavicce sam (uplne jsem zapomnel ze tam sedime vsichni). Proste jsem byl sjety jak prase. Bylo to jedno z nejkrasnejsich pohulenicek.

Old Post 19-02-2005 v 18:07 PM
smarter je offline   Profil uživatele smarter   Find more posts by smarter   Foto galerie člena smarter   Click here to Send smarter a Private Message   Add smarter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
girl5
Nový Člen

Karma uživatele girl5 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 141

xtron: jak ze sklenky? já to taky zkusím..

Old Post 20-02-2005 v 20:34 PM
girl5 je offline   Profil uživatele girl5   Find more posts by girl5   Foto galerie člena girl5   Click here to Send girl5 a Private Message   Add girl5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
madatuk
Stálý Člen

Karma uživatele madatuk - 90% PěstitelskáKarma uživatele madatuk - 90% PěstitelskáKarma uživatele madatuk - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 57 

Příspěvek č. 142

Já jsem měl první asi v 16 a bylo to z faji:-)

Old Post 21-02-2005 v 13:43 PM
madatuk je offline   Profil uživatele madatuk   Find more posts by madatuk   Foto galerie člena madatuk   Click here to Send madatuk a Private Message   Add madatuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hopeless
Nový Člen

Karma uživatele hopeless - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 143

Prvák, kámoš-poprvé nic moc, podruhé lepší, potřetí jsem v pěkné pohodě, počtvrté....vždyť to znáte

..::::death is my dream:::..

Old Post 21-02-2005 v 18:15 PM
hopeless je offline   Profil uživatele hopeless   Find more posts by hopeless   Foto galerie člena hopeless   Click here to Send hopeless a Private Message   Add hopeless to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iNf_cz
Nový Člen

Karma uživatele iNf_cz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 144

poprvy asi se spoluzakama o volny hodine na stredni.
a nebo na nakym vesnickym zevlackym baru .

ted si nemuzu vybavit, co bylo driv.

always fresh, always smoky.
_inf

Old Post 16-07-2005 v 04:02 AM
iNf_cz je offline   Profil uživatele iNf_cz   Find more posts by iNf_cz   Foto galerie člena iNf_cz   Click here to Send iNf_cz a Private Message   Add iNf_cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:56 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5690990 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív