Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Cervene oci - red eyes
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
S.M.O.K.E
Nový Člen

Karma uživatele S.M.O.K.E - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 129

Oni ty kapky jsou dobrý taky na únavu očí ... osobně je čas od času použiju a je to vklidu. Dobrý to je taky pro lidi co jsou ještě školou povinný tudíž se nic nepozná(pokud není ultra moc) . Prostě pohodička...

Respektuji přírodu = > Příroda respektuje mě.

Old Post 16-04-2008 v 20:45 PM
S.M.O.K.E je offline   Profil uživatele S.M.O.K.E   Find more posts by S.M.O.K.E   Foto galerie člena S.M.O.K.E   Click here to Send S.M.O.K.E a Private Message   Add S.M.O.K.E to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sol
Stálý Člen

Karma uživatele Sol - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 130

na unavu sou dobry Visine UnaveneOci, ale nedoporucuju je kapat do zarudlejch oci-nejen ze zustanou zarudly dal, ale taky to pak trochu pali..

Visine classic sou super na zarudly oci, do 10minut sou oci bily vic nez pred hulenim.. akorat na vecer zasadne nekapu, vetsinou sem se pak rano probouzel s mirne vyschlejma ocima(nic moc pocit)

Old Post 19-04-2008 v 22:09 PM
Sol je offline   Profil uživatele Sol   Find more posts by Sol   Foto galerie člena Sol   Click here to Send Sol a Private Message   Add Sol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 131

Fuck of visine jsou k ničemu nikdy jsem je nepoužival a nemám důvod si pořát kapat do oka když jsem zhulej to třeba ají v práci

Old Post 25-06-2008 v 23:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 132

mno já mám dycky nejvíc červený oči ze všech
alergie na některej z kanabinoidů jo?

a bohužel se mi stává že nemám červený jen oči ale někdy i půlku xichtu (okolo očí) a vypadám dost unaveně i když nejsem. stává se to taky někomu?

Old Post 26-06-2008 v 05:58 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erne100
Stálý Člen

Karma uživatele Erne100 - 88% PěstitelskáKarma uživatele Erne100 - 88% PěstitelskáKarma uživatele Erne100 - 88% PěstitelskáKarma uživatele Erne100 - 88% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 133

Jo, a nie len polka xichtu je červená ale ešte mi aj niekedy opuchne celá hlava, jak keby som mal na krku balón a stúpal vyššie a vyššie

Old Post 26-06-2008 v 06:51 AM
Erne100 je offline   Profil uživatele Erne100   Find more posts by Erne100   Foto galerie člena Erne100   Click here to Send Erne100 a Private Message   Add Erne100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zenga
Stálý Člen

Karma uživatele Zenga - 87% PěstitelskáKarma uživatele Zenga - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 134

Ja kapky vubec nepouzivam-prijde mi to zbytecny.Kdyz se spalim,oci mam sice rudy jak kralik,ale prece nebudu vyhazovat prachy za kapky do oci.

Old Post 10-07-2008 v 10:51 AM
Zenga je offline   Profil uživatele Zenga   Find more posts by Zenga   Foto galerie člena Zenga   Click here to Send Zenga a Private Message   Add Zenga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pipoboy
Stálý Člen

Karma uživatele pipoboy - 6% PěstitelskáKarma uživatele pipoboy - 6% PěstitelskáKarma uživatele pipoboy - 6% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 135

mal som jediny krat tieto kvapky ...paradne pomohli ale je to uplne zbytocne ...osobne nepotrebujem zakryvat stav mojich oci

Old Post 27-07-2008 v 11:26 AM
pipoboy je offline   Profil uživatele pipoboy   Find more posts by pipoboy   Foto galerie člena pipoboy   Click here to Send pipoboy a Private Message   Add pipoboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
votav
Nový Člen

Karma uživatele votav - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 136

tak ja jsem mel visinky a je to docela hodne dobra vec...pac kdyz se prijde dom tak to nikdo nepozna...podle oci..ale zase je blbe ze to snizuje stavy..ale chtelo by to neco oc by ty oci udrzovalo bile a prtom to nesnizovalo stavy...to by bylo luxusni...ale asi to este nikdo nevimyslel...tak nekdo z vas muze byt prvni :-)

Old Post 13-08-2008 v 15:58 PM
votav je offline   Profil uživatele votav   Find more posts by votav   Foto galerie člena votav   Click here to Send votav a Private Message   Add votav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 137

Votavo, to je sugesce, stavy to fakt nesnižuje.

Old Post 14-08-2008 v 12:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 138

citace:
Původní příspěvek od MIRIS
mno já mám dycky nejvíc červený oči ze všech
alergie na některej z kanabinoidů jo?

a bohužel se mi stává že nemám červený jen oči ale někdy i půlku xichtu (okolo očí) a vypadám dost unaveně i když nejsem. stává se to taky někomu?


Me rudnou tvare a misto kde rostou vousy ("pejzy") nejsem si jisty - lice? a oci nerudly a ted pres leto sem prestal palit tak intenzivne tak zase zacinaji cervenat

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 20-08-2008 v 19:45 PM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lopticka
Stálý Člen

Karma uživatele Lopticka - 35% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 139

Visinky mi uz posledny mesiac nechcu ucinkovat, musim si ich obcas suput kvoli praci a matke, 3-4 krat tyzdenne. Oci mi vsak ostanu rovnako cervene a sklovite. Pocul som ze oci si mozu na kvapky zvyknut.. ??

Vyskusam dnes nove kvapes sa volaju Sensitive, som zvedavy ci pomozu.

Old Post 22-10-2008 v 13:07 PM
Lopticka je offline   Profil uživatele Lopticka   Find more posts by Lopticka   Foto galerie člena Lopticka   Click here to Send Lopticka a Private Message   Add Lopticka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirosk
Stálý Člen

Karma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 433  

Příspěvek č. 140

Čo koho do toho prečo mám červené oči, Visine mám no raz za rok ich použijem, mne viac páčia tie červené oči.
A keď sa s niekym rozprávam tak vie že som sfajčený s červenými očami a nie sfajčený a dutý s bielimi očami ako na linke.

Fuck the cola, fuck the pizza, all we need is slivovica
systems: BONGASMASK DÓZABONG

Old Post 24-10-2008 v 14:13 PM
mirosk je offline   Profil uživatele mirosk   Find more posts by mirosk   Foto galerie člena mirosk   Click here to Send mirosk a Private Message   Add mirosk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 141

Cervene oci mivam jen pokud kourim kdyz jsem unaveny, nebo prekourim. Vetsi problem mam s primhourenyma ocima a la cinan
(kdyz si dam visin anomalie tim zmizim)

Old Post 24-10-2008 v 14:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cypres
Stálý Člen

Karma uživatele cypres - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 142

4 Lein
ja mel vzdy taky ten problem, sem mel jak cervene oci ale taky na styl ala cinan vyresil vizin

Old Post 26-10-2008 v 09:03 AM
cypres je offline   Profil uživatele cypres   Find more posts by cypres   Foto galerie člena cypres   Click here to Send cypres a Private Message   Add cypres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lopticka
Stálý Člen

Karma uživatele Lopticka - 35% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 143

tie vizinky mi vobec nefunguju, dokonca ani tie nove kvapky. myslel som ze to je kvoli spotrebe, ze su stare, kupil som nove vizinky a ten isty efekt ....ide ma porazit. Dam si dvoch slucikov zo sklenky a totalne mi vyrazia oci na cerveno, dam kvapky a mam pocit ze sa oci este viac zacervenali... HELP ! a nemienim kvoli tomu prestavat, ale oci potrebujem mat jednoducho biele, alebo aspon bledo ruzove. help

Old Post 26-10-2008 v 22:43 PM
Lopticka je offline   Profil uživatele Lopticka   Find more posts by Lopticka   Foto galerie člena Lopticka   Click here to Send Lopticka a Private Message   Add Lopticka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 144

Kopeček: mimo jiné se žloutnutím bělma projevuje žloutenka, ale nechci nijak sýčkovat, když páni doktoři řekli něco jiného

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 03-11-2008 v 18:02 PM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1450090 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív