Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 80 81 82 83 84 »
Autor
Téma 
Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Blaze - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2020
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 1297



Foto celek.

Old Post 23-01-2021 v 19:04 PM
Blaze je offline   Profil uživatele Blaze   Find more posts by Blaze   Foto galerie člena Blaze   Click here to Send Blaze a Private Message   Add Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 1298

Stovnej to co nejdřív na 6,5 ph
A drz to

Budou dobrý


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 24-01-2021 v 07:14 AM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Blaze - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2020
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 1299

Carllito : díky za radu a uklidňující odpověď man. Ph půdy se mi podařilo stáhnout tak už by neměl být s přijímání zivin problém. Akorát ty nejvíc zasažené listy nakonec podledlehly. Ale listů tam mám tolik že bych potřeboval zase poradit jestli nebude s tím problém. Řízky (pineapple 4ks, gorila 4ks) byli docela rozvetvene už ale všude strašně samé malé lístky. Jako by zakrnele. Tak sem držel kytky na růstu ještě měsíc a půl což vím, že je strašně moc, ale bral sem to jako experiment. Přitom jedu druhé kolo tedka jsou kytky v 18 dní 12/12 a kytky jsou tak husté že sem s takoví a rostlinami ještě nesetkal. Ani nejde zabrat celá na force. Ani z vrchu a už vůbec ne z profilu. Zatím si mezi sebou udělali krásně rozestupy ale bojím se právě toho že jak se rozjedou ještě listy od palic a ty co už tam jsou se ještě zvětší jestli to může být velký problém.

Old Post 29-01-2021 v 18:49 PM
Blaze je offline   Profil uživatele Blaze   Find more posts by Blaze   Foto galerie člena Blaze   Click here to Send Blaze a Private Message   Add Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Blaze - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2020
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 1300

Mám tam raději dva přídy vzduchu + Jeden 42cm otocny na cirkulaci a taky ofuk na kytky + jeden odtah 340/390m2 za h (pachac dávám až to začne smrdet. Teď má aspoň lepší odtah bez něj tak naco ho dát předčasně že? Musím říct že to pěkně nakveta. Na kytce bych určitě napočítal pres 100 zatím simetrickych malich,, chocholek''(paliček) tak si myslím že i výnos by měl být dobrý. Hlavně sem kytky tlačil po celou dobu růst v úrovni výšky květináče. Takže kdybych je netlačil celou dodu,, při zemi" tak by měli určitě těch 80 cm minimálně na výšku což není vůbec můj styl. Mě dosahuje největší vrch 34cm jinak průměr 25cm. Protože mi selský rozum říká, že na co pěstovat vysoké kytky když ve finále prosviti tak do půlky. Já je dělám naopak poloviční,ať lampa muze být pěkně dole pro všechny palice ,,stejna vzdálenost " a myslím že 400w někdy 600w by tu 30cm džungli listů a palic mohla prosvitit. Hm?? Sorry za dlouhý článek. Ale je to moje vášeň a trošku sem se u toho rozvášnil

Old Post 29-01-2021 v 18:50 PM
Blaze je offline   Profil uživatele Blaze   Find more posts by Blaze   Foto galerie člena Blaze   Click here to Send Blaze a Private Message   Add Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Blaze - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2020
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 1301



Foto.. Snad teď..

Old Post 29-01-2021 v 20:26 PM
Blaze je offline   Profil uživatele Blaze   Find more posts by Blaze   Foto galerie člena Blaze   Click here to Send Blaze a Private Message   Add Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Blaze - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2020
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 1302



V lepší kvalitě..

Old Post 29-01-2021 v 20:32 PM
Blaze je offline   Profil uživatele Blaze   Find more posts by Blaze   Foto galerie člena Blaze   Click here to Send Blaze a Private Message   Add Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dave05
Nový Člen

Karma uživatele Dave05 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2020
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 1303


Ahoj, jedu své 3.kolo a potřeboval bych poradit. Pěstuji pod led panelem v hlíně od plagronu(growmix) a ph držím okolo 6,6 - 6,7. Je to akorát měsíc od vyklíčení a začali se na jedné objevovat červené flíčky. Hnojit jsem začal zlehka před týdnem a to terra grow a poloviční dávkou calmagu. Dočetl jsem se, že by to mohl být nedostatkem Manganu. Rád bych si to tady ještě ověřil a případně i nějakou radu, jak se toho nejdříve zbavit. Díky moc

Old Post 08-02-2021 v 07:55 AM
Dave05 je offline   Profil uživatele Dave05   Find more posts by Dave05   Foto galerie člena Dave05   Click here to Send Dave05 a Private Message   Add Dave05 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 1304

Dave: cervena, nebude vlastne hneda? pod tym disco panelom to moc neuvidis...
uz to tu niekto daval ale opakujeme https://www.youtube.com/watch?v=KgP...nnel=HempInAPot

Old Post 08-02-2021 v 18:47 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dave05
Nový Člen

Karma uživatele Dave05 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2020
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 1305

Jo tak máš pravdu je to spíš hnědá, pořád myslíš, že je to manganem ?

Old Post 09-02-2021 v 09:02 AM
Dave05 je offline   Profil uživatele Dave05   Find more posts by Dave05   Foto galerie člena Dave05   Click here to Send Dave05 a Private Message   Add Dave05 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 1306

kup calmag a pridavaj...kazda genetika / model zerie troska inac pod LED.

Ked aj budes davat preventivne 1x za tyzden nic nepokazis

Old Post 09-02-2021 v 20:34 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spronty
Stálý Člen

Karma uživatele Spronty - 79% PěstitelskáKarma uživatele Spronty - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 1307



Ahoj, poradíte mi prosím ? Mám 7 kytek, každý jiná odrůda.
Kroutí se mi listy pouze i jedné z nich směrem nahoru a na konečkách jsou flíčky.
Teplota den 27-29 vlhkost 65-75%, noc 18-20 vhlkost 75%-85%.
Substrát biobizz light mix + biobizz cocos, ph 6, kytky jedou ze semínek a jsou 10. v růstu. Svítím 400w MH

Díky.

Zelené políčko by Spronty_2011 !!

Grow 2012

Old Post 14-02-2021 v 09:51 AM
Spronty je offline   Profil uživatele Spronty   Find more posts by Spronty   Foto galerie člena Spronty   Click here to Send Spronty a Private Message   Add Spronty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 1308

citace:
Původní příspěvek od Spronty
Ahoj, poradíte mi prosím ? Mám 7 kytek, každý jiná odrůda.
Kroutí se mi listy pouze i jedné z nich směrem nahoru a na konečkách jsou flíčky.
Teplota den 27-29 vlhkost 65-75%, noc 18-20 vhlkost 75%-85%.
Substrát biobizz light mix + biobizz cocos, ph 6, kytky jedou ze semínek a jsou 10. v růstu. Svítím 400w MH

Díky.


Podle me téměř jistě víc hnojiv než chce

Hele a kolik dostává vody ?a kam jde odtok ?
Není náhodou z těch sedmi nejmenší ?
Je to hlína coco kolik coco ? Ph u kokosu klidně 5,6-5,8
6 už je dost

Zkusil bych i odsolit Jakoze proplach
Jestli mas nahnojenou pudu a ještě hnojiva ...
Nějaký floracleen na týden bo něco takového


No zkratka jestli davas každé stejné množství vody muže mít zbytečně hodně( ne každá stíhá stejně)
Jak daleko mas světlo ?


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 14-02-2021 v 10:39 AM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spronty
Stálý Člen

Karma uživatele Spronty - 79% PěstitelskáKarma uživatele Spronty - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 1309

citace:
Původní příspěvek od Carllito




Hele a kolik dostává vody ?a kam jde odtok ?
Není náhodou z těch sedmi nejmenší ?
Je to hlína ?


No zkratka jestli davas každé stejné množství vody muže mít zbytečně hodně( ne každá stíhá stejně)
Jak daleko mas světlo ?


Každá dostává 0,7l vody a jsou v 11l květináčích, drenáž keramzit a voda proteče do podmisky.
Je to druhá nejvetší kytka.
Substrát jsem psal Biobizz Light mix a biobizz coco. 10 dílů light mixu a 7 dílů coco a vespod docela velká vrstva keramzitu jako drenáž.

Kdyby měla hodně vody, tak ty listy jsou spíš svěšené, ne ?
Světlo je 50cm vysoko.
Ty flíčky bych tipoval na spálení světlem (ze začátku jsem dával postřik čistou dešťovkou), protože lehké flíčky jsou i na ostatních, ale jen na dvou prvních listech, pak už ne. U této je to jinak.

Zalévám každé 3 dny podle vlhkosti substrátu (zalít, vyschnout, zalít, vyschnout). Příští zálivku plánuji už s hnojivem Plagron Alga Grow za použití EC metru.

Zelené políčko by Spronty_2011 !!

Grow 2012

Old Post 14-02-2021 v 10:46 AM
Spronty je offline   Profil uživatele Spronty   Find more posts by Spronty   Foto galerie člena Spronty   Click here to Send Spronty a Private Message   Add Spronty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 1310

Tak jsi si odpověděl sám celkem přesně


Pokud jsi strikal za světla muže to byt popálené tím jak se ohřeje voda světlem ...


Takže bych asi byl v klidu a normálně jel dal

Další patra už budou ok a tyhle listy stejně za nějaký čas odejdou nebo je sebereš sám


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 14-02-2021 v 10:54 AM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spronty
Stálý Člen

Karma uživatele Spronty - 79% PěstitelskáKarma uživatele Spronty - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 1311


citace:
Původní příspěvek od Carllito
Tak jsi si odpověděl sám celkem přesně


Pokud jsi strikal za světla muže to byt popálené tím jak se ohřeje voda světlem ...


Takže bych asi byl v klidu a normálně jel dal

Další patra už budou ok a tyhle listy stejně za nějaký čas odejdou nebo je sebereš sám


Ano ty fleky by vysvětlilo spálení světlem kvůli postřiku. Ale nedá mi spát to kroucení. Každý den je to zkroucené víc a víc.

Myslíš tedy, že by nevadila příští zálivka už s hnojivem ? Zatím totiž nehnojím. Biobizz light mix má v sobě hnojiva na první týden růstu.

Přikládám foto celku pro srovnání, jak ta jedna oproti ostatním trpí.

Zelené políčko by Spronty_2011 !!

Grow 2012

Old Post 14-02-2021 v 10:58 AM
Spronty je offline   Profil uživatele Spronty   Find more posts by Spronty   Foto galerie člena Spronty   Click here to Send Spronty a Private Message   Add Spronty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 1312

Barvu maji ale pořad ok si myslím
Tak s tím hnojivem pomalu

Zmer Ec na odtoku


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 14-02-2021 v 19:21 PM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 80 81 82 83 84 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3001050 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív