Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Super Cheeze+White Russian ULTIMATE JUNGLE
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 113

děkuji za názor i jeho vysvětlení vždycky jsem těch listů nechával až moc..
není nad to ověřit si tuto techniku na vlastní box a uvidět rozdíl nikdy jsem takhle drasticky do boxu nezasahnul jako ted minimálně jsem si ušetřil práci při sklizni

stejně to hulím jen ja a kamarádi no tak hold před další sklizni nebudeme mít co do bongů jako tomu je i ted poslední kolo se mě taky nepovedlo
životnost mýho osvětlení mi dovolí odjet spousty kol takže mžu každé kolo zkusit co mě bude nejvíc vyhovovat... když koukneš do historie mých growů uvidíš že pokaždé mam kolo alá rumble in da jungle a že většinou to vyšlo snad na dvě kola kde jsem bojoval s plísní a vysokou teplotou hydroponie

nebo kde sem práě udělal hustou jugnle přehnojil a sklidil jen 158 gees

tak uvidíme tohle je pravej opak toho co jsem doposud zkoušel

Old Post 13-11-2019 v 10:00 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 114




Podle mě mají kořený až brutálně moc toto sem nikdy nezažil

Old Post 13-11-2019 v 12:58 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cingoringo
Stálý Člen

Karma uživatele Cingoringo - 93% PěstitelskáKarma uživatele Cingoringo - 93% PěstitelskáKarma uživatele Cingoringo - 93% PěstitelskáKarma uživatele Cingoringo - 93% Pěstitelská

Registrován: Sep 2019
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 115

Ahoj pěkně se ti to rozmnožilo pod tím víkem 😁Chci se zeptat, jak jsi spokojený s NTF? Také uvažuji že bych si pořídil a vyzkoušel ho..

Konopi je lék!

Old Post 13-11-2019 v 17:33 PM
Cingoringo je offline   Profil uživatele Cingoringo   Find more posts by Cingoringo   Foto galerie člena Cingoringo   Click here to Send Cingoringo a Private Message   Add Cingoringo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 116

Hele je to dobry to nft ale
Chtěl bych to 90litrové na celý box protože čim vetsi tim lepsi
Ale nevim hlina vždy lip odměnila neco delam spatně

Old Post 13-11-2019 v 18:00 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 117

Vzduchujes, nebo peroxidujes v tom nft? Chce to provzdusnovat, je to celkem uzavřena nádoba a myslím ze se tam ten kyslík nemá moc kudy dostat.. Mám kamen hned kousek vedle čerpadla, aby nezavzdusnoval ale byl co nejbliž...
To NFT a jakákoli hydroska je dobra v růstu, ale když dáš čas kytce třeba v kokosu a myslím ze i v hlíně, výnos budeš mít stejný, jen za delší dobu rustu. Nevím, nedokáží to vysvětlit, ale krom toho enormního růstu, je pak květ stejně jako v pasivním hydru v kokosu a svoje nejlepší kola mám v kokosu a to jedu nft už skoro 3 rokem..

Old Post 13-11-2019 v 18:41 PM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 118

Ja mam nejlepsi kola v hlině no ale to nft mě vic vyhovuje co se udržby týče no vzduchoval sem dokud mi neodešlo vzduchovací čerpadlo ale zitra koupim a zase ho dondám

Old Post 13-11-2019 v 21:55 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 119

Taky jo, tak snad se to naucime poradne 😊
Ta obsluha je urcite super a zadnej hmyz a preliti, nezaliti a ja nevim co, proste to slape s minimem zasahu..
Ja jendriv pouzival peroxid, pak vzduchovac, ten mi odesel, pak par kol nic a myslim ze to jde znat co tak hloubam v pameti.. Tohle kolo jedu zase se vzduchovacem, tak uvidim rozdil..

Old Post 14-11-2019 v 14:06 PM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 120

vzduchovadlo koupený a sem maximálně spokojený pořádně to bublinkujee tak uvidíme snad se jim přilepší !

Old Post 14-11-2019 v 16:01 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 121






:/

Old Post 15-11-2019 v 07:42 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 122


Detail první svého druhu

Old Post 15-11-2019 v 07:43 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 123





Den noc fotky společný

Už je to 40dní. 12/12

Old Post 15-11-2019 v 07:46 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 124

Ta posledni varka fotek vypada luxusne.. Mohli byt jeste o chlup vyssi se takle zda, ale to je tezky vychytat. Pecka tesim se na finale.
Koukam ze jsi tu sit zase sundal, to vypada ze chodis uz nedockave kolem a nevis cobys jeste 😀

Old Post 16-11-2019 v 10:06 AM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 125

výška je ideální s verem už nmužu moc výš jít je tam tak 10 centimetrů rezerva kdybych potřeboval ještě up ale myslím že takhle optimál i menší bych bral

joo už se to rýsuje

ano chodím nervozní okolo měřím ph ec výtoky roztoky vstupní a výstupní vody prostě furt řeším
z řádu nám stouplo ec míval sem tak 0,3-0,4 ted mam už 0,5 :/ což se mě nelíbí

jo ta sít to je takovej pomocník ale není to dobrý lepší bez sítě

nedočkavě ani ne spíš nervozně... další kolo chci jet ze semínek tak uvažuju se vrátit ke klasice hlína light mix + biocanna no ale co pak s tou hlínou mě je to líto vyhazovat do odpadků a vozit v kufru deset kostek líny s ucvaklým stonkem někam do lesa abych vrátil půdu tam kde má být se mi taky nechce tak přemejšlím co dál na dnagenetics.com sem si udělal celkem zajímavej nákup za 5000 mám tam :
white walker kush
og kush
sleestack
sharksbreath
blood orange sobert
strawberry sobert
sobert dreams
skywalker kush
takže bude divokej box..

Naposledy upravil LinChi 16-11-2019 v 14:42 PM

Old Post 16-11-2019 v 13:40 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 126

A o cistem kokose bez perlitu jsi nepremejslel? Mohl bys pouzit i ty JIDB, neni to hlina, ale dost podobny pestovani s tim ze budes moct merit i vytoky.. Nejakou Ebb vanu s odtokem do kybliku a na to kvetniky a obsluha bude taky jednodussi...Ja tak zacinal, pak jsem presel na Libra truhliky s odtokem a rohoze, ale to pro semena neni taky optimal, protoze jak to zasadis tak to proste uz bude.. To je nevyhoda vsech tehle systemu.. Ale s kokosem mam zkusenost ze se da dobre recyklovat a pro dalsi kola ma jeste lepsi vlastnosti, nez novej kokos..lepsi ph a sterilita..Je tu o tom vlakno recyklace kokosu kdybys chtel podumat..jestli to neni moc jebacka.
Ja mam na to vozeni do lesa 40 letrovou pixlu od primalexu s vikem, vypada dost nenapadne

To vyloupili kucharku v dna? kdybys chtel neco z toho zamatkovat, tak bych se urcite nabidl mam ted prostor na to podrzet rezy do finale a mam i funkcni matkarnu...

Old Post 16-11-2019 v 15:52 PM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 127

Pár dní som tu nebol....
The OG - píše o odlistení rozumne ale....
...pri svojej dávnej praxi, keď som pestil vodne rastliny submerzne /pod vodou/ som pri určitých druhoch nútil odnožovať - kvitnúť materské rastliny drastickým odlistńovaním a fungovalo tom moooc parádne, produkoval som veľké množstvo kvetov a geneticky identických klonov ...-takže tak
MADICAL použil masívne odlistnenie v poslednom kole a pokosil tuším svoj životný rekord. Ja si myslím, že u cannabisu záleží veľa od genetiky a je to model od modelu rozdielne. Každopádne držím palce a verím, že pokiaľ niečo niekde neprešvihneš, tak sa to podarí. V hydrosystéme na rozdiel od organiky sa dá práve pomáhať prírode aj zložením a pomerom živín práve v tej výžive. Jediné, čoho by som sa obával, tak to je nasadenie drobných listkov v paliciach, z čoho by som asi mal nervy pri finálnom strihaní. K tej debate o hydro systémoch by som uviedol, že super systém je ebb+flow. Išlo to bez jediného zaváhania. Pestil som v 3,5 l kvetináčoch v kokosovom substráte s perlitom na JIDB. Rast bol taký, ako v NFT, stabilitu roztoku ovplyvnil obsah zásobníka. Teplotu na rozdiel od NFT neni nutné chorobne strážiť, možete v pohode fičať v zime aj v lete. Ak by som pestil iba 1 model, tak určite v tomto systéme. Jediný problém je zohnať vhodnú, dostatočne vysokú napúšťaciu vaňu, mechanicky dostatočne stabilnú. To, čo som videl predávať nebolo dostatočne vysoké a ani mechanicky pevné, prípadne za to chceli fúru peňazí. Inak systém to je super. Ideálne by bolo vaňu zvariť z vhodného a dostatočne pevného plastu. /10 mm Novodur npr. ale dnes to je už všetko hrozne drahé/

Old Post 17-11-2019 v 10:40 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 128

Čau, já si o odlistění myslím opak. Párkrát jsem to zkoušel a přijde mi, že jsem je za 1. trochu vystresoval, za 2. měly paldy víc lístků. Zrovna na toto jsem se soustředil, takže ne jeden pokus, spíš tři kola s jedním modelem 😉 a navíc jsem nadšený kritik mediho 😁😁 takže jsem si musel ověřit, že nemá pravdu 😂😂 ale vážně! Může se to samozřejmě lišit odrůda od odrůdy 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 17-11-2019 v 17:12 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8286500 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív