Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » KDY SKLIDIT II. Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 113


Zdravím, chci se zeptat kolik jim podle vás zbývá ještě času?

Old Post 07-10-2013 v 14:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nutriga
Nový Člen

Karma uživatele nutriga - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 114


čau jak dlouho ješte myslíte

nutriga

Old Post 07-10-2013 v 17:31 PM
nutriga je offline   Profil uživatele nutriga   Find more posts by nutriga   Foto galerie člena nutriga   Click here to Send nutriga a Private Message   Add nutriga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 115

Mohl by mi prosím někdo odpovědět prosím, nevím jestli to mám skosit tento víkend nebo až příští.

Old Post 11-10-2013 v 13:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Psycholog
Stálý Člen

Karma uživatele Psycholog - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 116

tady uz nikdo neporadi skoro.....vypada to celkem zrale uz

Old Post 11-10-2013 v 15:16 PM
Psycholog je offline   Profil uživatele Psycholog   Find more posts by Psycholog   Foto galerie člena Psycholog   Click here to Send Psycholog a Private Message   Add Psycholog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kammo
Stálý Člen

Karma uživatele kammo - 38% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 117

myslim ze mikroskop za 4eurokoruny ti poradi najlepsie.

Old Post 11-10-2013 v 16:39 PM
kammo je offline   Profil uživatele kammo   Find more posts by kammo   Foto galerie člena kammo   Click here to Send kammo a Private Message   Add kammo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zajac
Stálý Člen

Karma uživatele Zajac - 90% PěstitelskáKarma uživatele Zajac - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 118

Z normalni fotky ti nikdo asi moc nerekne, zkus ten mikroskop :-)

Old Post 13-10-2013 v 18:01 PM
Zajac je offline   Profil uživatele Zajac   Find more posts by Zajac   Foto galerie člena Zajac   Click here to Send Zajac a Private Message   Add Zajac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Psycholog
Stálý Člen

Karma uživatele Psycholog - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 119

ale tak kazdej to nepozna ani pod mikroskopem a proto chce poradit tady !!! ale tady uz se nikdo neukaze si takze topic o nicem skoro !!

Old Post 14-10-2013 v 12:00 PM
Psycholog je offline   Profil uživatele Psycholog   Find more posts by Psycholog   Foto galerie člena Psycholog   Click here to Send Psycholog a Private Message   Add Psycholog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kammo
Stálý Člen

Karma uživatele kammo - 38% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 120

Pod mikroskopom to pozna aj moja babka...pozriem a vidim ze su vacsinou zakalene,pricom sem tam sa objavuju aj medove tak viem ze je to hotove...ziadna veda.Volnym okom to moze vyzerat prezrete a pritom to este trochu casu potrebuje.Takisto vraj ciste linie sativ nezakaluju skoro vobec,cize aj to je viacmenej orientacne nakolko vsetko je uz so vsetkym prekryzene.

Old Post 14-10-2013 v 14:50 PM
kammo je offline   Profil uživatele kammo   Find more posts by kammo   Foto galerie člena kammo   Click here to Send kammo a Private Message   Add kammo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 121

Zdarec lidi, daljsem si to pod mikroskop a bylo to takové béžové, světle hnědé ale protože v sobotu v noci pršelo tak kytka ztěžkla, provázek kterým byla svázaná k tyči to nevydržel a zlomili se mi 3 hlavní větve, tak jsem je ustřihl a makám na tom celou neděli, zbytek kytky ještě roste. Fungují ty stroje co vystavují na internetu co vám tu palici oholí od lístků?

Old Post 14-10-2013 v 15:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kammo
Stálý Člen

Karma uživatele kammo - 38% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 122

bezove,svetlo hnede?..treba sledovat tu "priskizici"..cize tie akoby krystaliky alebo kvapky...tie bezove nezviknu byt.Takto to ma vyzerat http://www.cannabisculture.com/cont.../15/Amber-Alert

Old Post 14-10-2013 v 18:56 PM
kammo je offline   Profil uživatele kammo   Find more posts by kammo   Foto galerie člena kammo   Click here to Send kammo a Private Message   Add kammo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karlík
Stálý Člen

Karma uživatele Karlík - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 49 

sklízení podle barvy pryskyřice Příspěvek č. 123

Zdravím,
snažím se letost orientovat podle barvy pryskyřice,mám na to lupu se 60x zvětšením.Nicméně mi připadá,že se mi hodně modelů zaseklo na mléčných trichomech a do jantarových už nepřechází, poradí mi někdo,jak to že to a jak na to?
Stále mám venku třeba šamany z řízků,ti maj normálně dozrávat do konce září.(trichomy jsou aktuálné stále mléčné,blizny zhnědlé). Oproti tomu vdova z řezu z Vídně má už skoro polovinu trichomů jantarových,blizny skoro komplet bílé.
Počasí už moc nepřeje,plíseň se rozmáhá,tak už to u ničeho na moc dlouho nevidím,průběžně to kosím.

Old Post 16-10-2013 v 09:02 AM
Karlík je offline   Profil uživatele Karlík   Find more posts by Karlík   Foto galerie člena Karlík   Click here to Send Karlík a Private Message   Add Karlík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 124

jeden shaman na jednom místě může dozrát dříve, řízek ze stejné matky u jiného borce venku může bejt později . když sou zvětšina mléčný tak už je to ke sklizení ideální , do tejdne začnou jantarovět musíš počkat. je to easy

Old Post 16-10-2013 v 09:12 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karlík
Stálý Člen

Karma uživatele Karlík - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 49 

Příspěvek č. 125

dík za odpověď.u shamanů mám 2 fenotypy,zelenej mi příjde hotovější,taky už visej...fialový ještě nechám max pár dnů,podle času...
No ohledně tý pryskyřice,ideál je prej 50/50 mléčné/jantarové , je tam pak velkej rozdíl v kvalitě?
Nicméně oni už maj mléčnou pryskyřici cca 2týdny a furt nechce hnědnout,pozdější modely už je celkem předbíhaj.

Old Post 16-10-2013 v 15:18 PM
Karlík je offline   Profil uživatele Karlík   Find more posts by Karlík   Foto galerie člena Karlík   Click here to Send Karlík a Private Message   Add Karlík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kvadru
Stálý Člen

Karma uživatele kvadru - 93% PěstitelskáKarma uživatele kvadru - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 16  

... Příspěvek č. 126


caute growerstvo,
kolik dnu ještě myslite?

Old Post 16-10-2013 v 21:30 PM
kvadru je offline   Profil uživatele kvadru   Find more posts by kvadru   Foto galerie člena kvadru   Click here to Send kvadru a Private Message   Add kvadru to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Voňavé sušenky
Nový Člen

Karma uživatele Voňavé sušenky - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 127

kvadru ja myslim ze uz by to slo. Blizny uz to ma pekne hnedy takze ja bych to dal pod kosu

přiroda dělá divy

Old Post 17-10-2013 v 06:11 AM
Voňavé sušenky je offline   Profil uživatele Voňavé sušenky   Find more posts by Voňavé sušenky   Foto galerie člena Voňavé sušenky   Click here to Send Voňavé sušenky a Private Message   Add Voňavé sušenky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Re: ... Příspěvek č. 128

citace:
Původní příspěvek od kvadru
caute growerstvo,
kolik dnu ještě myslite?


Dej jim 5 dni. ma byt krasne. jestli se objevuje plisen, tak se ji zbav. zraly to rozhodne neni. Chtelo by to tak 10.

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 17-10-2013 v 13:31 PM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-11-2012 - KDY SKLIDIT - Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma! - 1567 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5408900 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív