Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » pomozte zjistit pricinu problemu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10
Autor
Téma 
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 113

Taky se vsadim že to bude metropama.Taky mi to zlobilo jednou když jsem je jel.

Mysaku : hary testuje a přijde se na to čim to bylo ,jen toje otázka času a ten kdo to napsal první ,vyhru určitě dostane. soutež nebyla časově omezená.

Old Post 24-01-2012 v 20:24 PM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 114

já osobně mám s metropama v kokosu odjeté 4 kola různých modelů a nikdy s nimi nebyly žádné problémy, naopak když sem k nim přešel z Hesi, tak se kyti velice rychle zlepšily..

Old Post 24-01-2012 v 20:31 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 115

Já jsem jel s nima jen 2 kola a jednou mi zlobil taky jeden model podobně jak u haryho, některý modely jsou asi víc naročný na některý prvky podle mě.Jinak ostatní kytky byli nádherný-jeli jak podle učebnice.

Old Post 24-01-2012 v 20:44 PM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 116

TO:mysak nedelal jsem soutez proto abych si delal z huby srac a uz vubec nemam zapotrebi viteze neodmenit jen tahla soutez byla vlastne uz na zacatku pojata nestastne nemela to byt asi soutez ale melo se jednat o problem v jinem foru a mohlo to zaroven poslouzit jak pomoc jinym kterym je z 90% tvrzeno pri takovych to probemech ze se jedna o plisen ale opravdu zde nikdo neudal jasnou pricinu ale nasli se taci co projevili zajem pomoc a resili a to hlavnen prez pm takze ja na odmenu nejake adepty mam jako je Balon a Gorowesweden nebo Benjichaout jinak byly tu i taci co by si zaslouzili litr po litru vylejt na hlavu za jejich nesmyslne rady kazdopadne jsem hodim jeste nejake fotky jak to vypada v tohle druhem kole ale pochybuji ze to nekomu neco rekne kazdopadne se chci rozlusteni dopidit par typu mam a jelikoz jedu metropy teprve prvni zimu tak prvni typ je prave tento

Naposledy upravil hary 25-01-2012 v 12:36 PM

Old Post 25-01-2012 v 09:04 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamess
Stálý Člen

Karma uživatele Jamess - 83% PěstitelskáKarma uživatele Jamess - 83% PěstitelskáKarma uživatele Jamess - 83% PěstitelskáKarma uživatele Jamess - 83% PěstitelskáKarma uživatele Jamess - 83% PěstitelskáKarma uživatele Jamess - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 117



GROWESWEDEN : "Blokace živín vlivem nesprávného ph nebo vlivem chladu(pod 12st.)" zajímavý názor, tam by částečně mohl být také zakopaný pes....
Odkud berem hranici 12st.?
z vlastní zkušenosti vím, že aslespoň co se týče květu - tak chlad přes noc až tak moc nevadí, samozřejmě vliv mají i okolnosti - druh media, odrůda apod. -
- př.
AK47 a Sweet Tooth3, kteří zažily od 12 dne květu teploty přes spánek od 14 do -2stC
- výnos mizerný ale to AK47, se stalo mojím nejlepším počinem ze všech growu
Škoda, že jsem tomu nedal větší péči a lépe to nenafotil, listy - hlavně, když přemrzli, začali se hlavě vrchní rolovati do "doutníčků" a měnili barvy jak chameleon...

Chytrému napověz, hloupého kopni

Naposledy upravil Jamess 25-01-2012 v 15:25 PM

Old Post 25-01-2012 v 15:13 PM
Jamess je offline   Profil uživatele Jamess   Find more posts by Jamess   Foto galerie člena Jamess   Click here to Send Jamess a Private Message   Add Jamess to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 118

takhle ja kytky nedrtim teploty v dobe spanku neklesnou pod 19c ale kdyz jsem mluvil o teplotach tak jsem mel na mysli spis teplotu vody do ktere micham hnojiva a ta ma 6c samozrejme takhle studenou vodou hned nezalivam ale nekdy mozna jsem tak ucinil jinak po orazeni ma voda 20c ale jak pisu spis me napda ta ledarna do ktere to micham

Old Post 26-01-2012 v 06:48 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamess
Stálý Člen

Karma uživatele Jamess - 83% PěstitelskáKarma uživatele Jamess - 83% PěstitelskáKarma uživatele Jamess - 83% PěstitelskáKarma uživatele Jamess - 83% PěstitelskáKarma uživatele Jamess - 83% PěstitelskáKarma uživatele Jamess - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 119

já ti nevim mě se ten Metrop moc nezdá....
a tohle si četl? ..
http://www.metrop.info/6_tj_problemen.html

jestli tomu ale nějak logicky nepřijdeme na kloub, tak ti můžu nechat udělat - listovej rozbor i substrátu...

Chytrému napověz, hloupého kopni

Old Post 27-01-2012 v 19:47 PM
Jamess je offline   Profil uživatele Jamess   Find more posts by Jamess   Foto galerie člena Jamess   Click here to Send Jamess a Private Message   Add Jamess to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 120

TO Jamess
tohle jsem nečetl ale to s tím že stonek dřevnatí když je špatná vyměna vzduchu mě celkem pobavilo a ujistilo mě v tom že není odborník jak odborník jinak jak píšeš že se ti metropy nezdají tak se jich musím trochu zastat když jsou dodržovány podmínky jede to na nich skvěle ale chladné prostředí není proně proto je dojedu a udělám změnu jinak se mi podařilo se stím tentokrát provat a když se objevil náznak skázy tak jsem tentokrát nespanikařil a hnojil dál žádny proplachy žádné navyšování dávek a kupodivu se to nehorší a ještě jedu změnu jsem udělal hnojiva jsem michal do ohřáté vody další kolo pojedu na hnojivech JungleindaBox a uvidíme co to udělá zima ještě určitě bude a když né tak voda určitě bude ledová jak ted a uvidíme jak to bude makat nechce psát ještě závěry ale 1OO% to nebyla plísen a typuji to na problém chladu a hnojiv

a co gyrro jak pokračuje ?????

PS ještě ty fotky jsem musím dát ach ta lenost

Old Post 31-01-2012 v 21:01 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 121

cau hary, s odstupom casu si myslim, ze u mna sa stalo toto :

v dosledku polievania studenou vodou (7-12) som kockam sposobil stres, ktory sa prejavil ako lockout K, Cal a Mag, vytvorili sa bodky a skvrny a v dosledku znizenej imunity rastliniek na tieto oslabene miesta zautocila plesen .. konkr. si myslim ze to je septoria (asi som ju priniesol na obleceni niekedy na jesen, ked je jej vsade vonku pozehnane) ... odtialto to nabralo kurz downward spiral a aj ked som potom dorovnaval teplotu vody vacsina z nich uz nebola schopna sa plne zregenerovat, pretoze aj ked vyziva bola v poriadku plesen parazitovala nadalej ... z pripravkov som pouzil iba kuprikol, ktory sa v tomto pripade ukazal ako slabo ucinny (postup plesne spomalil ale iba na chvilku)

ak mate niekto nejaky tip co pouzit ak sa takato choroba vyskytne, napiste to sem prosim (Bart poradil polyversum, co si myslim, ze stoji za skusku, uz je davno objednany, este ale neprisiel a tu v okoli ho nikde v obchodoch nemaju)

skusal som este peroxid vodika, ktory kratkodobo dobre zabera na padli ale tiez s malym uspechom, velmi som sa chcel vyhnut pouzitiu dalsich chem. fungicidov aj preto, ze by to bolo len postrekovanie metodou pokus-omyl ... par zdrojov uvadza, ze by mohol pomoct Rovral, ten tu ale teraz tiez nikde nie je

rezy sa chytaju ale na niektorych zltnucich listoch sa objavila tiez tato plesen (vacsie a mensie bodky), cize ich ani nebudem sadit, kazdopadne ked rez koreni a rastlina ma spomaleny metabolizmus, aj choroba sa siri pomalsie

zaujimalo by ma ci by mohla pomoct cisticka vzduchu na toto - hepa filter, ionizator, uvc ... ci je mozne aby ked je pustena, do znacnej miery redukovala riziko napadnutia

u teba hery, to nemusela byt plesen, s kludom to mohol byt len lockout sposobeny studenou vodou alebo nejaka chem. reakcia pri miesani hnojiv a nasledne zle vstrebavanie zo substratu (ako ked sa zmiesa zlozka A a B pred rozmiesanim vo vode)

Old Post 01-02-2012 v 13:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 122

TO gyrro jestli by to byla plísen a to typu septoria takto by si koukal na ten fičák já mám kolem sebe v příbuzenctvu pěstitele rajčat a tam se tahle plísen objevuje často a je to pěkný prevít to by si měl černé fleky a do 3 týdnu mrtvou kytku já prost na plísně moc nevěřím já pěstuji 11let a za tu dobu jsem měl 1x padlí a to jsem chytil ještě ke všemu od kámoše co mi dal řízek s tímhle bonusem a ještě ke všemu vchladních obdobích se jí prostě nedaří a to ted je a bylo tohle je blokace žívin aleco jí způsobuje to je záhada alehodně věřím na ten chlad včera jsem zjistile i když v pěstírně je 19C dole u květináču 15,5 což zrovan není nejlepší ale zase si říkám matky dostávají takovou sodu jako ledová voda teploty ještě o stupen nižší taky hnojeni metrope a jsou uplně nádherné ale zase moje kytky v pěstírně byly taky než je vždy přepnu zřejmě přepnutím se změní nějaký proces a pak se ta blokace projeví no každopádně moc variant už není tak snad na to příjdeme

Old Post 01-02-2012 v 21:32 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 123

velmi dobry material na citanie - A review of Cannabis diseases

http://www.hempfood.com/iha/iha03111.html

https://www.icmag.com/ic/showpost.p...18&postcount=15 (myslim, ze na icmagu treba byt registrovany, ak chcete vidiet obrazky)

hary - canabis napada niekolko septoria druhov, a vacsina prave ze postupuje pomaly (nie ako u rajcat)

Old Post 01-02-2012 v 22:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 124



gyrro: co ti budu povídat už to jede stejně jako předtím a tyhle listy mi připomínají dost ten tvůj na fotce číslo 2 už nemám ani sílu to tu nějak rozebírat snad za pár dní až se nějak z toho oklepu

Old Post 03-02-2012 v 20:19 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
def
Stálý Člen

Karma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 125

Zdar.Tak se mi to samé projevilo na jednom modelu ze 4 .hnojím jen grotek-a jak se to stalo--v 5 tydnu květu jsem zkusil dát 2 zalivky s hnojivy a hned to začalo---Takže můj názor je ten že to zpusobí tu blokaci živin: Nejaky prvekk zastaví přísun fosforu dusíku a vápníku aj -kouknu do katalogu grotek a zkusím zjistit čeho je tam nejvíc na 5 tyden květu...A taky na to může mít i vliv ph i ty desetinky způsobí blokace.mě grotek stahne vodu na 5.8 a zalévám tím furt bez problému--a zvednu to na 6.2- 6.5 a hned to flekatí....A ještě něco když jsem měl minulé kolo problém s přelitím nebo nedostatkem živin a holky byly célé žluté dostaly zálivku s instagreen od groteku ...až po zakoupení ph metru jsem zjistil že měla zálivka Ph 3.8...ale kytky to přijmuly a zezelenaly a nádhera žádný fleky nic... Takže tomu ted vlastně vůbec nerozumím proč má metrop nejidealnější ph pro přísun živin 5.5-5.8 a proč mě to gro tek stáhne na 5.8 a proč vlastně všichni perou zálivky s ph 6.2 a nekdo doporučuje 6.5.....Podle mě proto máte všichni na konci zežloutlé listy protože jim dáváte přes 6 ph zálivky a kytky si myslim budou mít raději nižší ph a budou vitálnější...To je můj názor a má domněnka....

Old Post 05-02-2012 v 09:19 AM
def je offline   Profil uživatele def   Find more posts by def   Foto galerie člena def   Click here to Send def a Private Message   Add def to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
def
Stálý Člen

Karma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 126

ještě něco jedu již 7 týden ---po 5 týdnu jsem samozřejmě pokračoval dál s jednou zálivkou s hnojivy týdně a jednou čistou vodu a listy se nezhoršujou ale ani už nezlepšují a zálivka s ph 5.8...

Old Post 05-02-2012 v 09:26 AM
def je offline   Profil uživatele def   Find more posts by def   Foto galerie člena def   Click here to Send def a Private Message   Add def to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 127



tak nějak pořád důmám a kurva nemůže to být nedohnojené ale potřeboval bych nějakého oponenta sice mi je jasné že nejlíp na to příjdu sám ale asi by mi to ušetřilo nervy a čas a nějakou tu sklizen taky logicky plísem to není začne to vždy po přepnutí a květ už v prvních dnech kytky celekm rychle strácejí barvu a vypadají nezdravě a změnu o proti předchozím growum jsem udělal takovou že vrustu mín hnojím sice minulou sklizen jsem hnojil více ale až po přpnutí tak si říkám jestli dříve když jsem hnnojil více v rustu nemohlabýt hlína více na hnojena pro přechod na květ je totiž divné že to dělá jen jeden model a není to tím že by byl náchylnej ted ho jedou 2 kmamarádi a cajk dokonce jedou i metropy a když jsem se snima bavil tak jediné co dělají jinak tak víc hnojí a mají o pár stupnu tepleji no tady jsou nejaké fota tak možná to někomu něco řekne

Old Post 07-02-2012 v 17:49 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 128



a

Old Post 07-02-2012 v 17:52 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5136190 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív