Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Pekelná ordinace Dr.Crabaklese kalibru 70w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
Dr.Crabakles
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 113

tuffgong1> díky

Old Post 26-12-2010 v 20:41 PM
Dr.Crabakles je offline   Profil uživatele Dr.Crabakles   Find more posts by Dr.Crabakles   Foto galerie člena Dr.Crabakles   Click here to Send Dr.Crabakles a Private Message   Add Dr.Crabakles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KuliCZka
Stálý Člen

Karma uživatele KuliCZka - 21% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 114

Už to vidím

A to jsem myslel, že jsem to přečetl celý

- Co když bude mít ale kytka vlhko moc dlouho ? Uhnije ?

Make way for positive day :-)



Kdo po mě hází bahno, ztrácí zem pod nohama...

Old Post 27-12-2010 v 13:49 PM
KuliCZka je offline   Profil uživatele KuliCZka   Find more posts by KuliCZka   Foto galerie člena KuliCZka   Click here to Send KuliCZka a Private Message   Add KuliCZka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Crabakles
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 115

KuliCZka> neboj, mě to tam tak luftuje, že se plísní a pod. nemusím bát

Old Post 27-12-2010 v 17:22 PM
Dr.Crabakles je offline   Profil uživatele Dr.Crabakles   Find more posts by Dr.Crabakles   Foto galerie člena Dr.Crabakles   Click here to Send Dr.Crabakles a Private Message   Add Dr.Crabakles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 116

zdravim mužu li se zeptat jak to vypadá ? nějaky fotečky ?

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 09-01-2011 v 12:13 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Crabakles
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 117

V týdnu něco příhodím... ale je to na prd :/

Old Post 09-01-2011 v 16:50 PM
Dr.Crabakles je offline   Profil uživatele Dr.Crabakles   Find more posts by Dr.Crabakles   Foto galerie člena Dr.Crabakles   Click here to Send Dr.Crabakles a Private Message   Add Dr.Crabakles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 118

tož dobrá...........

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 09-01-2011 v 17:10 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Crabakles
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 119


61. den .... zdá se to až neuvěřitelné, že kytka je jen takhle malá... ale jsem rád aspoň za to. Ještě před týdnem jsem si byl 100% jistej, že kytka umře. Nejzásadnější novinka je, že jsem ze 70w HPS přešel na 125w CFL. Ta teplota v boxu byla neunosná (kolem 36°C), proto to nejspíš nerostlo. Teď je tam kolem 30°C, tak snad se přechod na úsporku vyplatí.

Old Post 15-01-2011 v 17:00 PM
Dr.Crabakles je offline   Profil uživatele Dr.Crabakles   Find more posts by Dr.Crabakles   Foto galerie člena Dr.Crabakles   Click here to Send Dr.Crabakles a Private Message   Add Dr.Crabakles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Crabakles
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 120


Nový Setup

Old Post 15-01-2011 v 18:22 PM
Dr.Crabakles je offline   Profil uživatele Dr.Crabakles   Find more posts by Dr.Crabakles   Foto galerie člena Dr.Crabakles   Click here to Send Dr.Crabakles a Private Message   Add Dr.Crabakles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DoublePowa
Stálý Člen

Karma uživatele DoublePowa - 87% PěstitelskáKarma uživatele DoublePowa - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 121

Pěknej box
Jinak ta teplota asi bude tou izotermickou fólii nemyslíš ?

Old Post 15-01-2011 v 20:43 PM
DoublePowa je offline   Profil uživatele DoublePowa   Find more posts by DoublePowa   Foto galerie člena DoublePowa   Click here to Send DoublePowa a Private Message   Add DoublePowa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Příspěvek č. 122


no kámo,nechci aby to vynžnělo jako urážka ale tohle je fakt zbytečná elektrika ,ta kytkyta vypadá příšerně na tolik světla , lampu máš dost divně položenou měl bys jí mít horizontálně a nebo v scrog, ... mas k tomu blbej přístup lepší kytku dostaneš i z pod 20w , takhle mi rostla pod 2 36w usporkama 3000lm .............. hod tam klon nebo zasad novou plant tohle nemá cenu good luck doufam že tě kritika nenastve


ps: v tokovim boxíku bys mohl dosáhnout krásnýho výsledku za tu dobu co se seres s tou chuderou

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Old Post 15-01-2011 v 20:52 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Crabakles
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 123

PLANTER> Tak se ti omlouvam, že muj 1. ingrow neni 1g/w! Jestli máš nějakej geniální nápad, jak dát lampu dlouhou 40 čísel do skříně široký 35cm horizontalně, tak sem s nim... PS: Když to zabalim, tak tim asi problem nevyřešim... co ty na to?

Old Post 15-01-2011 v 21:47 PM
Dr.Crabakles je offline   Profil uživatele Dr.Crabakles   Find more posts by Dr.Crabakles   Foto galerie člena Dr.Crabakles   Click here to Send Dr.Crabakles a Private Message   Add Dr.Crabakles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Příspěvek č. 124

citace:
Původní příspěvek od Dr.Crabakles
PLANTER> Tak se ti omlouvam, že muj 1. ingrow neni 1g/w! Jestli máš nějakej geniální nápad, jak dát lampu dlouhou 40 čísel do skříně široký 35cm horizontalně, tak sem s nim... PS: Když to zabalim, tak tim asi problem nevyřešim... co ty na to?



četl si to? nerikam zabalit ale dat klon kterej bude za tejden vipadat o dost líp než toto ale jestli to bereš jako rejpání bo co tak si to udělej po svim ....... objímku ven ze skříně třeba... tvoje vec

ps: za první grow sem ti dal k+ tohle je druhej

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Old Post 15-01-2011 v 22:00 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Crabakles
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 125

PLANTER> tamto nebyl regulerní grow, jen jsem dojel už kvetoucí řízek... Skřín kvuli tomu opravdu řezat nehodlám, navíc by mi koukal i tak kus lampy ven, objímku nepočítaje. Spíš bych ti byl vděčnej za nějákou pořádnou radu, proč je ta kytka furt na chcípnutí a neroste.... ne řeči o přístupu nebo propálený elektrice. Dík

Old Post 15-01-2011 v 22:20 PM
Dr.Crabakles je offline   Profil uživatele Dr.Crabakles   Find more posts by Dr.Crabakles   Foto galerie člena Dr.Crabakles   Click here to Send Dr.Crabakles a Private Message   Add Dr.Crabakles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Příspěvek č. 126

citace:
Původní příspěvek od Dr.Crabakles
PLANTER> tamto nebyl regulerní grow, jen jsem dojel už kvetoucí řízek... Skřín kvuli tomu opravdu řezat nehodlám, navíc by mi koukal i tak kus lampy ven, objímku nepočítaje. Spíš bych ti byl vděčnej za nějákou pořádnou radu, proč je ta kytka furt na chcípnutí a neroste.... ne řeči o přístupu nebo propálený elektrice. Dík


ta lampa takhle je fakt dost nevyužitá ale tak fakt tvoje věc...
eště to stínidlo nemá velkej efekt



klidně: je to hlavně tim v čem je přesadit do většího a zasadit až po vršek ten holej stonek mrdnout pod hlínu do hlíny 30% perlitu , a uvidíš jak povalí zastříhnout pozohejbat a pude to ale na to že má dva měsíce je to šílený no tak když ti nejde o čas tak tomu dej aspoň maximum

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Old Post 15-01-2011 v 22:29 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Crabakles
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 127

PLANTER> problém je, že kdybych jí zasadil po listy, tak mi zustane na růst tak 20 cm :/ Mam jí v royalty mixu. Tenhle květináč sem si pořídil schválně... nízkej ale objemnej.

Old Post 15-01-2011 v 22:42 PM
Dr.Crabakles je offline   Profil uživatele Dr.Crabakles   Find more posts by Dr.Crabakles   Foto galerie člena Dr.Crabakles   Click here to Send Dr.Crabakles a Private Message   Add Dr.Crabakles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Příspěvek č. 128

citace:
Původní příspěvek od Dr.Crabakles
PLANTER> problém je, že kdybych jí zasadil po listy, tak mi zustane na růst tak 20 cm :/ Mam jí v royalty mixu. Tenhle květináč sem si pořídil schválně... nízkej ale objemnej.


objemnej neni vubec na plochu tam máš místa dost ......stonek se dá stočit.... ale stejne svitis na stranu a ne na plochu proste s takovou z toho bude .... pekna kytka nic uz radsi psat nebudu .... kdyz chces dostat neco z tohodle koštěte tak to chce se snažit a ne jen argumentovat...


ps: lampa ma 40cm na dýlku box má 70 na vejšku a ty chceš tu lampu mít takhle takže ti zbejvá stejně 20cm ... za závitem a objímkou světla moc neni

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Old Post 15-01-2011 v 23:00 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3777910 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív