Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
Oliwer
Stálý Člen

Karma uživatele Oliwer - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 113

To bude ten problém..teplota a asi malá vlhkost.Koupil jsem zvlhčovačku a snad to pomůže.EC je 1,8-2.Dík za odpověd.

Old Post 06-08-2009 v 13:00 PM
Oliwer je offline   Profil uživatele Oliwer   Find more posts by Oliwer   Foto galerie člena Oliwer   Click here to Send Oliwer a Private Message   Add Oliwer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CannabisForMan
Stálý Člen

Karma uživatele CannabisForMan - 48% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 114



Zdarec mám otázku..Nevíte někdo co by to mohlo být?Žádný živočich pod listem nežije..Jen to začíná dělat takový fleky..Díky za radu..
Foto:

Old Post 06-08-2009 v 13:45 PM
CannabisForMan je offline   Profil uživatele CannabisForMan   Find more posts by CannabisForMan   Foto galerie člena CannabisForMan   Click here to Send CannabisForMan a Private Message   Add CannabisForMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Knorr
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 302  

povadlý listy, oschlý konce - možná plíseň??? Příspěvek č. 115



Cau, mam problem. Udelalo se mi to na dvou kytkach z deseti, ale bojim se ze to prejde i na ostatni, zatim sou v pohode.

Setup:


svetlo: 2x 600w GIB Flower v boxu 1m X 2m X 1,5m
substart: plagron kokos v 6litrových kvetnikach
hnojka: 1 2 3 od AH, bez zadnych dochucovadel
EC: 1,8 - 2
PH: 5,5 - 6,0
teplota: max 32 kdyz je venku parak, odpoledne a prez noc to sleze na cca 25stupinku.
vlhkost: 40% - 50%
ventilace: nejakej obrvetrak z growshopu kterej ma tahat 1500m3 za hodinu v maximalnim vykonu, mam ho zregulovanej asi na tretinu odhadem. Kdyz je na max, tak je hlasitejsi nez vysavac...
zalevam jednou denne 0,5l kazdy kytce

ted je to 28dni na 12/12, 18/6 meli asi 25dni a maj prez pul metru.

Nedavno (asi dva tydny) se objevilo par svilusek - zlikvidovano Talstarem
taky se nedavno objevilo par flicku od padlí na jedne kytce, okamzite sem to oskubal a postrikal Baycorem25, padlí zmizelo.

kytky vypadaly dobre, ale ted dve Belladony zacaly odhazovat nejaky zluty listi, pricital sem to tomu ze kvetou a shazujou starej a nepotrebnej material. Ted se jim zacaly listy ohybat dolu, na par listech takovy cerny fleky a hlavne jim schnou konce... Ty dve belladony maj palice daleko mensi nez ostatni osazenstvo v boxu a kupodivu jim zhnedlo par blizen, pripominam ze sou na 28dni 12/12, ostatni kytky nemaj ani jednu bliznu hnedou.

predem dekuji za jakykoliv napad jak to resit...

Old Post 10-08-2009 v 12:02 PM
Mr. Knorr je offline   Profil uživatele Mr. Knorr   Find more posts by Mr. Knorr   Foto galerie člena Mr. Knorr   Click here to Send Mr. Knorr a Private Message   Add Mr. Knorr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Knorr
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 116



dalsi fotky

Old Post 10-08-2009 v 12:04 PM
Mr. Knorr je offline   Profil uživatele Mr. Knorr   Find more posts by Mr. Knorr   Foto galerie člena Mr. Knorr   Click here to Send Mr. Knorr a Private Message   Add Mr. Knorr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
77sluka
Nový Člen

Karma uživatele 77sluka - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 117

čus lidi nevíte někdo co je to zač že kytce od spoda postupne na horu žloutnou listy díky

Old Post 11-08-2009 v 10:43 AM
77sluka je offline   Profil uživatele 77sluka   Find more posts by 77sluka   Foto galerie člena 77sluka   Click here to Send 77sluka a Private Message   Add 77sluka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oliwer
Stálý Člen

Karma uživatele Oliwer - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 118

Čao,mám stejnej problém.Nejenom že listy,ale taky menší paličky.Myslím že to může být plíseň..Žloutne to a usychá:-(

Old Post 11-08-2009 v 14:01 PM
Oliwer je offline   Profil uživatele Oliwer   Find more posts by Oliwer   Foto galerie člena Oliwer   Click here to Send Oliwer a Private Message   Add Oliwer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aleen13
Stálý Člen

Karma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 85  

moje listy - poraďte pls Příspěvek č. 119



Ahoj všem,

mám nějaké problémy s listy - píďalku podzimní jsem už postříkala, ale co dál?

Poraďte pls pls. díky Aleen







Alenčin DRUHÝ pěst
Alenčin první balkon
Crohnova nemoc a Ulcerózní kolitida - léčení konopím


"Konopí pro zdravý a veselejší život..."

Old Post 13-08-2009 v 16:25 PM
aleen13 je offline   Profil uživatele aleen13   Find more posts by aleen13   Foto galerie člena aleen13   Click here to Send aleen13 a Private Message   Add aleen13 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aleen13
Stálý Člen

Karma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 85  

a takhle to vypadá zblízka Příspěvek č. 120



co je to za škůdce? pls pls - čte to tady někdo? poraďte. moc prosím.

Alenčin DRUHÝ pěst
Alenčin první balkon
Crohnova nemoc a Ulcerózní kolitida - léčení konopím


"Konopí pro zdravý a veselejší život..."

Old Post 13-08-2009 v 17:42 PM
aleen13 je offline   Profil uživatele aleen13   Find more posts by aleen13   Foto galerie člena aleen13   Click here to Send aleen13 a Private Message   Add aleen13 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
van blade
Stálý Člen

Karma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 121

aleen: svilušky, hnedka to stříkni, hlavně zespod listů. v zahradnictví přípravky OMITE, TALSTAR, MAGUS 200, VERMITEC1,8, nebo cokoliv jinýho proti sviluš.
postřik opakovat po 3dnech.

blade

Old Post 13-08-2009 v 18:22 PM
van blade je offline   Profil uživatele van blade   Find more posts by van blade   Foto galerie člena van blade   Click here to Send van blade a Private Message   Add van blade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mcspek
Nový Člen

Karma uživatele mcspek - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 122


cau mam tuhle zmenu barvy listu myslite ze jeto prehnojeni ? diky za info

Á už v tom zase lítámééé, haťapaťa, od rána do nocííííííííí , uuuuuž nám není pomocííííí

Old Post 17-08-2009 v 13:31 PM
mcspek je offline   Profil uživatele mcspek   Find more posts by mcspek   Foto galerie člena mcspek   Click here to Send mcspek a Private Message   Add mcspek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 123

citace:
Původní příspěvek od mcspek
cau mam tuhle zmenu barvy listu myslite ze jeto prehnojeni ? diky za info


to dozajista neni prehnojeni, podle me nejaka haluz, mozna deficit nejakyho mikroprvku... nejak bych se kvuli temu nenervoval

Old Post 17-08-2009 v 15:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
band
Nový Člen

Karma uživatele band - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 124

procetl sem toho tady mraky ale pokaždé když se někdo ptal že to od spoda žloutne a pak usycha, tak sem nikde radu nenašel a docela by se mi hodila protože se mi to ted deje a nechci prijit o urodu

Old Post 17-08-2009 v 17:23 PM
band je offline   Profil uživatele band   Find more posts by band   Foto galerie člena band   Click here to Send band a Private Message   Add band to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mcspek
Nový Člen

Karma uživatele mcspek - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 125

citace:
Původní příspěvek od Disaster:-)


to dozajista neni prehnojeni, podle me nejaka haluz, mozna deficit nejakyho mikroprvku... nejak bych se kvuli temu nenervoval

diky za odpoved ,krmim je hesinama tam by snad nic chybet nemelo ..... dal jsem jim ted flushing pac jsem daval jeden tyden najednou v jedny zalivce tnt a bloom komplex, proto jsem typoval prehnojeni

Á už v tom zase lítámééé, haťapaťa, od rána do nocííííííííí , uuuuuž nám není pomocííííí

Old Post 17-08-2009 v 18:17 PM
mcspek je offline   Profil uživatele mcspek   Find more posts by mcspek   Foto galerie člena mcspek   Click here to Send mcspek a Private Message   Add mcspek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jufik
Stálý Člen

Karma uživatele jufik - 30% PěstitelskáKarma uživatele jufik - 30% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 245  

Příspěvek č. 126

citace:
Původní příspěvek od band
procetl sem toho tady mraky ale pokaždé když se někdo ptal že to od spoda žloutne a pak usycha, tak sem nikde radu nenašel a docela by se mi hodila protože se mi to ted deje a nechci prijit o urodu


Pokud máš nějakou odrůdu, která brzo dokvétá tak je možné,že už pomalu začíná odspodu nahoru žloutnout.Takže bych se nějak nestresoval.Ale pokud už to toho máš hodně, tak sem postni foto + hnojení a zkusím říci více.Ostatní ti snad odpoví lépe

Old Post 17-08-2009 v 18:42 PM
jufik je offline   Profil uživatele jufik   Find more posts by jufik   Foto galerie člena jufik   Click here to Send jufik a Private Message   Add jufik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Dotaz Příspěvek č. 127

Čus lidi nepoznáte někdo prosím Vás co s to kytkou může být? Kámoš mi říkal nějakej parazit.A prej ať se kouknu jestli,až zaleju kytku jestli z hlíny pak něco nevyleze.A mě se stalo že tam vylezli nějaký bílý potvůrky.Tak co to může bejt??díky...

foto tady: http://grower.cz/home/viewer.php?userid=26965

Old Post 17-08-2009 v 20:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
band
Nový Člen

Karma uživatele band - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 128

to jufik: a ostatni:

dnes na chatu jsem zjistil že to nejspíše je nedostatkem dusíku, koupím alga grow..... a uvidim

Old Post 17-08-2009 v 21:57 PM
band je offline   Profil uživatele band   Find more posts by band   Foto galerie člena band   Click here to Send band a Private Message   Add band to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:14 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5394860 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív