Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1in-200W CFL, 400W MH, 400W HPS... 5*Ice, 5*Belladona, 8*Mandala#1, 7*Lowryder#2
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8
Autor
Téma 
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 113

takže dneska je to 56 den květu a holky už jsou bohužel vyflušovaný aniž by jsem chtěl...
U Mandaly a Belladony mi to až zase tak nevadí, jelikož by měli bejt do tejdne zralý, což se mi stejně u většiny nezdá. Je možný že jak jsem je přehnojil, tak to bude některejm trvat déle ?
Třeba Ice by měla kvést 65 dní, takže ji zbývá ještě 10 dní a už mají úplně žlutý listí a odpad co vytekl měl okolo 0,2-0,3 Ec.
No asi už je nechám jen na vodě s upravenym Ph ale některý jsem zřejmě důkladně propláchl a teďka živoří bez výživy... Fotky budou až tak ve čtvrtek večer nebo někdy v pátek.

Old Post 16-02-2010 v 15:13 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 114




60 den 12/12...

No tak jsem sebral odvahu a ukážu vám jaký košťátka si to hýčkam v tej bedně...
No je to dost slabota a čekal jsem to teda lepší i s tím přehnojením...že se to takhle sekne jsem netušil, kdybych to byl věděl tak by šly na kompost a nahradily by je nějaký jiný holčiny. Jediný 3 Belladony udělaly aspoň něco i když taky žádnej zázrak. Není se čemu divit přehnojit je ve 20 dni květu neni moc dobry.
Pro příště si dám doufám větší pozor.

Old Post 20-02-2010 v 11:56 AM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 115






Ještě mám nějakou tu fotku z "matkárničky"...
Je tam teďka dost těsno, jelikož tam mám připravený kytky na další kolo až ukončí pouť životem nynější osádka...
Je to prostor cca 90cm * 60cm a je tam momentálně 52 kytek (28 řezů a 24 semenáčků) jsou různě velký a různě starý... je tam tato genetika : Belladona, Mandala1, Skunk1, Widow skunk, PG13, Euforie, Pure Power Plant, Lowkiller, Chees a noname out jen tak pokus...

foto1 - zasazený v květníčkách jsou Chees jsou trochu požloutlý, ale takový už jsem je dostal tak se snad spraví...ty zelenější dole jsou moje řízky cca 4 dni starý Mandaly a Belladony...

foto2 - Euforie a Pure Power Plant ale nevím co je co nějak se mi to pomíchalo snad to půjde poznat.

foto3 - PG13 asi nejsilnější kytky co mi zatím vylezli ze semen... Asi bude něco na tech dražších semenech, protože fakt nejhezčí kytky zatím .-) Viva la Thseeds

foto4 - Moje pokusy o "maminky" z Belladon a Mandal škoda že z toho prvního pěstu toho zase až tak moc nezjistim protože dostaly šoky jak sviňa...

foto5 - Lowkileři zkusim si připravit nějakou maminku na léto na ven jestli se povede.

Naposledy upravil vimnevim 20-02-2010 v 12:35 PM

Old Post 20-02-2010 v 12:24 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 116





a ještě obrázek o naplněnosti týhle bedýnky .-)

Old Post 20-02-2010 v 12:36 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 117






Takže dneska se měl rozsvítit 64 den květu už se ale východ slunka nekonal a holky si užijou nějakou dobu intimčo potmě .-)
Ustřihnul jsem nějaký spodní vzorky prozkoumám ještě mikroskopem a podle zralosti začnu sklízet a rovnou věšet do skříně k sušení.
Myslím že už nemá cenu na ně svítit a už je těžko vylepšim což z fotek asi poznáte....
Byl to můj první grow a udělal jsem spoustu chyb, ze kterejch se doufam poučim a nebudu je opakovat podle hesla každej dělá chyby jenom blbec je opakuje ) Občas jsem ale i blbec tak uvidim. Mrzí mě že v době kdy měly kynout jen žloutly a objem moc nenabraly, takže až to potom seschne budu asi velice nemile "překvapen" ještě že jsem měl aspoň z tech lowryderů +-50g (35g ze dvouch velkejch a 15g ze tří malejch). Taky jsem nepoznal pravej potenciál těchle kytek. Aspoň že orosený trochu jsou.
Naštěstí mám z nich matky (žádná super selekce se nekonala) a připravený řezy, který budu každym dnem sázet do květníčků. Mám k nim ještě nějaký Cheese a Skunk1 tak uvidim co nakonec použiju.
Co se týče výnosu tak si myslim, že když tam bude 90g budu rád...

foto 2 - v popředí dvě Belladony ta vlevo je o něco rychlejší v dozrávání má tvrdší a kompaktnější paličky ta vpravo zraje pomalejš a je to spíš "sativa pheno" ještě je vzadu jedna menší a ta je nejzralejší a taky má spíš tvrdší kompaktní paličky jako ta první... Jsou voňavoučký a docela dobře osypaný....

foto 3 - uprostřed je Mandala krásně zbarvená lehce do fialova už se těším co to bude dělat venku na podzim za byrvy... a taky krásně voní a lepí

foto 4 - nebudu se opakovat...

foto 5 - "sativa pheno" Belladony.

Jinak zbytek skříně takový ty požloutlý větvičky to jsou Ice, který měly co dělat aby moji péči přežily a neměly proto moc energie na pořádný bambeřice Nu což musim doufat že se podruhé lépe povede.

Naposledy upravil vimnevim 24-02-2010 v 10:25 AM

Old Post 24-02-2010 v 10:02 AM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9089970 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív