Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1in-200W CFL, 400W MH, 400W HPS... 5*Ice, 5*Belladona, 8*Mandala#1, 7*Lowryder#2
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

1in-200W CFL, 400W MH, 400W HPS... 5*Ice, 5*Belladona, 8*Mandala#1, 7*Lowryder#2 Příspěvek č. 1






Zdravím se svým prvním indoorovým pokusem a tímto děkuji Groweru a všem lidem tady, protože bez informací odtud by jsem se do toho asi nikdy nepustil... .-)

SKŘÍŇ : -1250*800*1800 Postavená z OSB desek 150mm polepená uvnitř bílo černou a diamantovou fólií

VENTILACE : -přítah pasivní
-odtah TD 250 240/180 m3 zabudovanej v krabici taky z OSB co zbyly (kvůli hluku, plánuju vystlat ještě nebyl čas) propojeno odhlučněnou rourou a z krabice mi ještě asi 1.5m roury čouhá, když to běží není to vůbec slyšet a to to ještě nemám ničím vystlaný...
- ofuk mám zatím jeden klipsňák, ale plánuju stojanovej otočnej a je to jediná věc, která je slyšet.


SLUNCE : -200W CFL Grow
-400W MH-(Osram Powerstar HQI - BT 400 W/D)
-400W HPS (1Philips Master SON-T PIA)
(2Philips Master SON-T PIA GreenPower)
-stínidlo Adjust Wing


ULTRAZVUKOVÝ ZVLHČOVAČ : SPS-701


ZEMINA : - Plagron Royalty Mix
-nějakej ten perlit a keramzit


KVĚTNÍKY : -6L a 11L


HNOJIVA : Plagron - ALGA Grow a Bloom
- Enzym
-Phytamin
-Green Sensation
Algan - stimulant, hormony
Symbivit - s mykorhizními houbami


VODA : Zatím dešťovka, ale plánuju RO, protože máme hodně tvrdou vodu ze studně měřil jsem to a má 0.7 EC a je spíš železitá




A TO NEJDůLEŽITĚJŠÍ :::::::

- 5*ICE (Řezy od jednoho člena groweru)
pěkný zdravý prokořenělý
- 5*Belladona (regular paradise seeds)
- 8*Mandala#1(regular Mandala seeds)
- 7*Lowryder#2 cca F5 ? ale furt OK
- Ještě vyhozenejch 30E za Black Jacka(5 feminise Sweet seeds), jedinej měl sílu vykouknout ze země a u toho to skončilo (

Už mě nic nenapadá takže dotazy, připomínky popřípadě kritika vítána

Naposledy upravil vimnevim 19-11-2009 v 19:01 PM

Old Post 18-11-2009 v 12:16 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Hlína Příspěvek č. 2

Ještě k fotografiím : 1 - celek světlo je takhle vysoko kvůli focení
2 - špatná kvalita ale jen tak pro představu ze
zhora jak je to tam zatím zaplněný
3 - dvě nejkrásnější Belladony favoritky
4,5 - vlaštovka krouží mad svěřenci
Kytky jsou různě velký a už jim svítím něco okolo 10 dní, ale ty menší jsou na světě pár dní( což je důsledek nevydařenejch Black Jacků že jsem musel nakličovat nový kytky, když některý už si rostly, ale snad se mi to podaří nějak sjednotit), Ice jsem si dovezl včera a 3 z tech 7 Lowryderů jsem měl nějakou dobu jen tak za oknem, takže ani nevím jak jsou starý bude z toho jen na pár potahů, ale aspoň se budu moct kochat paličkama už při růstu
Ještě pár dní budu svítit tou 200 W úsporkou a potom tam hodím 400W MH ať to jede

Naposledy upravil vimnevim 18-11-2009 v 12:54 PM

Old Post 18-11-2009 v 12:39 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Hlína Příspěvek č. 3






mám tady malej update...
takže chystám se konečně vyměnit úsporku za MH, jelikož je to pod tou úsporkou dost pomalý, ale bohužel jsou některý kyti dost pozadu. Asi je nechám být a ostatní budu ohybat a přinejhorším štípat. Zatím jsem neštípal nic akorát jsem ustřihl pár lístků, jelikož se na nich dělají skvrny a zasychají od špiček...ale jen ty starý, nový listy rostou pěkný.

nějaký foto....

1- Celá skvadra

2 - Celek zezhora jsou označený ale nevím jak to bude vidět...

B - Belladona (nečekaný co ?)
M - Mandala#1
I - Ice
LR2 - Lowryder#2 3 ks v kulatých květníkách vpravo rostly nějakou dobu za oknem a jsou aspoň o 14 dní starší než ty 4 vpředu v hranatých...

3 - Belladona

4 - Ice

5 - Mandala

Naposledy upravil vimnevim 23-11-2009 v 20:50 PM

Old Post 23-11-2009 v 20:42 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Hlína Příspěvek č. 4






ještě nějaký fotky...

1 - Lowryder 2 co roste od začátku ve skříni

2+3 - Lowrydeří co rostly cca 14 za oknem, takže ani nevím jak jsou starý...

4 - Tak tohle je Mandala ale je nějaká chudinka pochroumaná divn ji zasychají listy odspodu, ale nový jí rostou dobře možná pomalejš. Někde jsem četl že nechtěj moc hnojit...zatím zalévám jen vodou mám plagron royal mix a ten by měl mít živin dost, jen aby jich neměl pro Mandalu moc

5 - A tohle mi dneska ukazoval kámoš co má 24 NYC pod 600 kulem. Čuměl jsem jak vorel má normálně tu lampu tak 10 cm od kytek a takhle se mu zbarvily listy na kytkách přímo pod lampou. Jen by mě zajímalo jestli je to teplotou nebo přesvícením ????

Old Post 23-11-2009 v 21:03 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Hlína Příspěvek č. 5

Takže dneska jsem odhalil mezi lowrydery#2 dva kluky a pět krásných děvčat .-) Takže možná zkusím nějaký kříž. Takovej lowryder#2 třeba s Belladonou nebo s Ice by nebylo k zahození ) Ještě jsem zapomněl dodat, že jsem zaštípl dvě největší Belladony, Ice je sice nejvyšší, ale zkusím neštípat a jenom ohybat a vyvazovat, jsou to řízky a vcelku se to větví. Když ale srovnám Ice a Belladonu je to obrovský rozdíl, jelikož ta Belladona je naprosto souměrná a Ice má jakoby "pravotočivě zkroucenej stonek" )) ale jsou taky hezký jen jinak...
Fotky dodám někdy o víkendu...můj feťák se rozbil tak čekám na sestru.

Naposledy upravil vimnevim 27-11-2009 v 08:59 AM

Old Post 27-11-2009 v 08:36 AM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
volver

Karma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 199  

6K Příspěvek č. 6

zdar
mno těch deset centimetru je fakt málo tvuj kámoš je tyran?
to šestikylo hřeje i z CT fakt hodně.. trochu stresu, teplotní rozdíl a odpověd se najde na to tata že
jináč to příště ze začátku dej do menších květníku ,lépe ti budou prosychat,,,, tudíž se ti nebudou topit ve vodě... tedka toho tolik nevypijou sou dost malé ,, jakpak často zalejváš?ideál je jednou za den nebo za dva.
Samozdřejmě na to má vliv i ta zvlhčovačka toliko nechlastaj..

PS: taky by mě zajmalo jak moc je ten substrát předhnojenej a čím a o kolik se třeba změní PH při zalejvání jednou za cca 3 dny (to by chtělo pudní PH metr) to jen tak okrajově.
zdar at to roste!!

jo a ještě něco, už bych tam narval ten MH, samo zachovat teploty že,, se jim zvedne přísun / bude ti to lépe prosychat... rychlejc rust..( sám ji dávám tedka pryč , roste to pod tím podle mě pomálu )

volver indoor growing ZDE
400w/aero
Euphoria 1 zde ......1,253g/kWh zklizeno
White Russian zde ......1,085g/kWh zklizeno
White widow zde .....1,114g/kWh zklizeno
Euphoria 2 zde JEDE


250w/soil
Woodoo x Chronik zde zklizeno
Sensi Skunk zde zklizeno

Naposledy upravil volver 27-11-2009 v 10:03 AM

Old Post 27-11-2009 v 09:48 AM
volver je offline   Profil uživatele volver   Find more posts by volver   Foto galerie člena volver   Click here to Send volver a Private Message   Add volver to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Hlína Příspěvek č. 7

Ahoj Volvere díky za radu a zájem, můžu říct že to roste, kvůli práci vždycky nejsem dva nebo tři dni doma a včera jsem přijel a je to mnohem hezčí, než když jsem před dvěma dni odjížděl. Už začíná pořádnej růst aspoň u některejch kytek... Nevím co s kytkama který jsou opožděný a ne moc "vitální" jestli je zkusit nechat a nebo rovnou zlikvidovat ? Zatím tam místo mám, ale až přesadím do větších budu muset probírat...
Ze začátku jsem měl všechny kytky v květníčkách 10*10*11 a přesazoval jsem je, když už byly "větší" do 6l, pro ty nejhezčí mám připravený ještě 11l
Zpětně jem si uvědomil, že se mi možná trochu rozpadly kořeny u té mandaly s těma divnejma listama myslíš že by to mohlo bejt ono ?...
Jinak většinu kytek zalejvám jednou za 3-5 dní. Udržuju vcelku vysokou vlhkost někdy je tam až 90 % a víc. Přes den deťka cca 65 %, jelikož už mám zaplej odtah nonstop. A ta 200 úsporka skoro nehřeje, takže to nevysychá...dneska nejpozdějc zítra tam dám MH 400 W tak to zalejvání teprve začne )
Jak je předhnojenej substrát to nevím, ale je to royalty mix od Plagronu a udávají na 6 týdnů nevím jestli je to pravda a začnu hnojit asi dřív než po 6 týdnech.

Naposledy upravil vimnevim 27-11-2009 v 10:17 AM

Old Post 27-11-2009 v 10:02 AM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
volver

Karma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 8

to je dobře že to roste.

nee nelikvyduj! to je škoda,,třeba to daj jj taky to mám v těch malinkejch květníkách ze začátku, chce to nechat dost prokořenit a s tím zalejváním opatrně je škoda že nemáš možnost to zalejvat ob den,,(šiknul by se ti drip) s těma listama by to mohllo být ono, přesazení-zalejvání-prosychání-PH, to víš je to pro ně malinkej stresík první in je vždycky seznamování držim palce...

PS: no tak to máme stejny dojmy, taky když se kouknu do skříně tak to vydim že jsou hezčí a hezčí

volver indoor growing ZDE
400w/aero
Euphoria 1 zde ......1,253g/kWh zklizeno
White Russian zde ......1,085g/kWh zklizeno
White widow zde .....1,114g/kWh zklizeno
Euphoria 2 zde JEDE


250w/soil
Woodoo x Chronik zde zklizeno
Sensi Skunk zde zklizeno

Old Post 27-11-2009 v 10:16 AM
volver je offline   Profil uživatele volver   Find more posts by volver   Foto galerie člena volver   Click here to Send volver a Private Message   Add volver to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tornado12
Stálý Člen

Karma uživatele tornado12 - 89% PěstitelskáKarma uživatele tornado12 - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 9

Ahoj
Ten substrát royalty taky jedu a je to nejlepší do šeho to můžeš zasadit,
# bsahuje živiny na prvních 6 týdnů
# Prvních 6 týdnů zalévat jen vodou
# Ideální mix pěstebních substrátů
# PH 5,8 - 6,2, EC 1,8 - 2,2

při přepnutí na květ začni v poloviční dávce bloom.
v růstu ani alga grow nemusíš používat.

Podle mě možeš tu 200 ještě nechat týden a potom to přehodin na tu 400W
Možná nechat tu MH 400 ještě 1-2 týden květu a potom předělat na HPI.

6 l květníky sou akorát pokud nechceš mít vic než 70cm kytky.

Vlhkost už neměj nad 90%. Kytky když je dostatečná vlhkost tak berou vodu z listů ale mi chceme aby transport vody a živin z půdy šli směrem do listů a voda odpařovanim z listů do vzduchhu.
Já mám tak do 1-2 týdne kolem 70-80% a v květu začínám snižovat vlhkost na minimum.
ale nejedu jako ty 1,2x0,8x1,8m. mám home box. 80x80x160cm s 6 kyti a stáčí mě to.

Old Post 27-11-2009 v 10:21 AM
tornado12 je offline   Profil uživatele tornado12   Find more posts by tornado12   Foto galerie člena tornado12   Click here to Send tornado12 a Private Message   Add tornado12 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tornado12
Stálý Člen

Karma uživatele tornado12 - 89% PěstitelskáKarma uživatele tornado12 - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 10

Jo a se zalíváním podle mě je to jedno.
A spíš bych řekl že kdyý zalíváš třeba ob 3-4 dny nebo jednou týdně tak je to lepší než každý den trochu.
Já mam cyklus ve čtvrtek a v nedělu. kytka ma takoví harmonogram.
A když uznám že ještě to kytce stačí tak ju nezalinu a prodloužím to o pár dní.

Ty kytky nevyhazuj ted. Nechsi je a až budeš mít problémy s přesuny, prostorem atd tak vyselekti 1,2 které by mohly být samci a nebo sou špatné a ty potom zlikviduj.
Můj tip.: kytky které zlikviduješ tak je postříjen na jemno a cca 100g rostliny zali půl litrem vroucí vody a nech vyluhovat cca den. potom s tím kytky zali.
Něco jako s vrbou pro lepší kořenění.

Old Post 27-11-2009 v 10:34 AM
tornado12 je offline   Profil uživatele tornado12   Find more posts by tornado12   Foto galerie člena tornado12   Click here to Send tornado12 a Private Message   Add tornado12 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
volver

Karma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 11

to:tornado 12
chlape už se to tady nesčetněkrát řešilo... zalejvání ideál ob den!! a řádné prosychání ,při nedodržení tohodle základního pravidla tu kytku dusíš(přeléváš),nestačí to spotřebovávat..natož jednou za tejden

volver indoor growing ZDE
400w/aero
Euphoria 1 zde ......1,253g/kWh zklizeno
White Russian zde ......1,085g/kWh zklizeno
White widow zde .....1,114g/kWh zklizeno
Euphoria 2 zde JEDE


250w/soil
Woodoo x Chronik zde zklizeno
Sensi Skunk zde zklizeno

Old Post 27-11-2009 v 10:46 AM
volver je offline   Profil uživatele volver   Find more posts by volver   Foto galerie člena volver   Click here to Send volver a Private Message   Add volver to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Hlína Příspěvek č. 12






Tak jsem včera vyměnil sluníčko a zažehnul MH... Strašně to peče a to jsem dal lampu pro začátek 40cm od vršků ať si zvyknou čekal jsem ledacos ale tohle ne... Vlhkost nemám naději udržet nad 60 % a dokonce jde i pod 50 %přes den v noci je až 85 % nevím jestli to nebude dělat neplechu, ale doufám, že až dneska zaleju tak se to trochu zvedne a kytky až to trochu víc zaplní tak to snad zvládnou samy...
Čidlo mi ukazuje okolo 32 C ale nepřijde mi to že by jim to nějak vadilo a když dám ruku k vrškům tak ji tam udržím klidně hodinu a je to jen takový vlažný tak snad to bude v pohodě, nevím jak přesně může měřit taková sonda, když na ní pálí MH... Ale je znát už za ten jeden den hezky povyrostly...
Jen ty nejmenší uprostřed mi nějak ztrácí barvu, ale snad to nějak zvládnou.
Nějaký fotky :

1 - všechny holky i kluci...

2 + 3 - nejhezčí Belladony obě už jsou pár dní zaštíplý

4 + 5 - nejhezčí Mandaly


Naposledy upravil vimnevim 28-11-2009 v 12:06 PM

Old Post 28-11-2009 v 10:26 AM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Hlína Příspěvek č. 13






Všem děkuji za K+ a za zájem a rady

Ještě nějaké fotky :

1 - kluk od lowryderů je to vcelku sympaťák, ještě mám jednoho ten je ještě hezčí, ale rozmazal se mi na fotkách.

2 - ještě nenakvetlá doufám že samička od LD

3 - krásně nakvítající samička od LD krása pohledět

4 - ještě jedna fotka největší Belladony kde je trochu vidět jak je štíplá a jak se vcelku pěkně větví.

5 - jedna z pěti Ice, byly z řízků a pěkně se větví asi je ani nebudu zaštípávat, jen až je přesadím do 11 l tak je zohybám.

Naposledy upravil vimnevim 28-11-2009 v 12:08 PM

Old Post 28-11-2009 v 11:05 AM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 14






tak jsem tu dneska ještě jednou. Přesadil jsem zbytek kytek mimo 3 lowryderů a jedný Belladony do 6l a 6.5l květníků. Namíchal jsem royalty mix s trochou Simbivitu a kokosem na dno jsem dal keramzit (musel jsem si nastříhat netkanou textilii aby mi ten keramzit nepropadával...ZAJÍMALO by mě jak to řešíte vy ?
Začal jsem používat vodu z reverzní osmózy a tak nevím jestli když nechci zrovna hnojit mám zalít jen čistou vodou z RO ???
Lowrydery jsem už pohnojil lehce Alga bloomem prý je dobrý ho hnojit od začátku...
Kytky který jsem přesazoval jsem zalil vodou z RO s Alganem.
A ostatní už vcelku silný kytky dostaly taktéž vodu z RO s trochou Enzymů...

Nějaké foto

1 - ....
2 - už se to tam kulatí
3 - rodinka Ice
4 - rodinka Lowryderů a s něma mám plán, jestli porostou pod lampou hezky (jakože jsou skoro nejhezčí a budou mít slušnej výnos tak jich zkusím zasadit cca 35-40 do malejch květináčků a předpěstuju pod 200W. Vytipuju si 24 nejpravděpodobnějších samic, který zasadím do 6l a frknu pod 400W MH. Případný samce nahradím samicema zpod 200W... Má to ale dva háčky ) 1) nemám ještě dvě skříně ( chci si postavit ještě jednu pro 200W cca 80*70*120-150 d*š*v, kde by jsem mohl dělat ledacos v kombinaci s tou první že a za 2) v tej první budu mít plno aspoň do ledna...
5 - Belladonka bude mít tři vrcholy po štípnutí... její řidší sourozenkyně jen dva...

Naposledy upravil vimnevim 29-11-2009 v 11:45 AM

Old Post 28-11-2009 v 17:34 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 15


Takže dneska jsem "lehounce" zaštípl ještě ty dvě mandaly na fotce 4 a 5 z příspěvku č.12...
Ještě přidávám trochu rozostřenou fotku jedné Mandaly a nevíte někdo, jestli je normální aby byla takhle mladá zbarvená intenzivně do fialova ? Jinak má trochu světlejší listy než ty odrostlé, ale to mají všechny kytky co byly sázený o nějakejch 7-10 dní dýl než ty největší. I Ice mají řapíky a stonky nafialovělý, ale asi to bude normální, protože mám všechny kytky ve stejný hlíně a v podobných podmínkách a třeba Lowrydeři jsou zelený a některý Mandaly a Belladony taky...
Vlhkost se mi drží dneska na krásných 65% a teplota 32 C ale moc tomu nevěřím protože kytky jsou pěkný, spokojený a furt je ovívá ofuk. Lampa je cca 30cm od vršků. V noci vlhkost stoupá až k 85 %, jelikož nemám ještě odtah v noci zaplej, ale dneska to přepojím, aby mi sepnul vždycky po hodině třeba na 15 minut a vyměnil vzduch. Jinak teplota v noci je 22-25 C. V místnosti mám teďka neustále 24.5 C při otevřeným oknu a vyplým radiátoru ) Takže zaplatím víc na elektrice, ale ušetřím na topení No je pravda, že je fakt krásně, sluníčko svítí a tak...

Naposledy upravil vimnevim 30-11-2009 v 14:42 PM

Old Post 29-11-2009 v 11:57 AM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Dotaz Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od volver
to je dobře že to roste.

nee nelikvyduj! to je škoda,,třeba to daj jj taky to mám v těch malinkejch květníkách ze začátku, chce to nechat dost prokořenit a s tím zalejváním opatrně je škoda že nemáš možnost to zalejvat ob den,,(šiknul by se ti drip) s těma listama by to mohllo být ono, přesazení-zalejvání-prosychání-PH, to víš je to pro ně malinkej stresík první in je vždycky seznamování držim palce...

PS: no tak to máme stejny dojmy, taky když se kouknu do skříně tak to vydim že jsou hezčí a hezčí


drip možná do budoucna pořešim, ale nemám moc času se tím zatím zabejvat a hlavně se v tom moc neorientuju...
Stejně tam mám teďka různý kytky a nebudou všechny ve stejně velkých květináčích, lowrydeři už mi kvetou, takže je zalejvám úplně něčím jiným než ostatní...
Než dopěstuju tenhle první skříňák, tak si rozmyslím co dál.
Napadá mě několik možností...
Kokos a drip, nebo dál hlínu a nebo zkusit hydro nebo aero ? ) No nevím možná zůstanu u hlíny...
Přemejšlel jsem kdyby jsem dal do skříně třeba 24 lowryderů v 6l jak nejlíp vyřešit závlahu ??? Docela mě totiž láká zkusit jim věnovat celou plochu, ale zalejvat je ručně ?...
Možná kdyby dělaly nějaký vychytaný 12ti koncový tak použít dvoje... A v případě pěstění z řízků dát 12 11l květináčů a použít jen jeden...
No ještě budu pozorovat a přemejšlet .-)
Samozřejmě kdybyste někdo chtěl poradit nebo nasměrovat meze se nekladou. A co ofuk mám foukat v růstu i přes noc ? Já teda nefoukám, jen se ptám co je lepší v květu je to jasný...

Naposledy upravil vimnevim 29-11-2009 v 23:40 PM

Old Post 29-11-2009 v 20:37 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0240050 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív