Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Předávkování THC následky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
silkar
Stálý Člen

Karma uživatele silkar - 70% PěstitelskáKarma uživatele silkar - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 113

predavkovat THC umi zarucene mliko,to potom dokazes zabloudit i u sebe pred barakem,srce busi,myslis ze to nedas atd.atd.atd.atd.atd.

Old Post 31-03-2008 v 22:19 PM
silkar je offline   Profil uživatele silkar   Find more posts by silkar   Foto galerie člena silkar   Click here to Send silkar a Private Message   Add silkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantali
Stálý Člen

Karma uživatele gantali - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 114

Stalo se mi výckrát,ale z mlika to bylo nejhorší.Dívaly jsme se na film(kdo hulí ten umí),pěkně uvařily mlíčko a po pul hodině filmu jsme(5) se nemohly hnout,ani na ten zachod jsme si nemohly zajít,fakt husté stavy!

Chceš-li ztratit přítele, půjč mu peníze

Old Post 23-04-2008 v 01:11 AM
gantali je offline   Profil uživatele gantali   Find more posts by gantali   Foto galerie člena gantali   Click here to Send gantali a Private Message   Add gantali to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
farda
Stálý Člen

Karma uživatele farda - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 257  

Příspěvek č. 115

tak me se stalo tedka neco fakt HC
byl sem doma s horeckou, ale musel sem do skoly. nastesti ten den kdyz sem jel, tak uz sem mel jen lehce pres 37°C, mel sem jet vecer vlakem, ale kamos prej ze maj cestu tak ze muzu jet s nima, v Praglu sme meli spicha jeste s jednim kamosem, dali sme dva speky a oni jeli dom a s kamosem sme sli do metra, cejtil sem ze sem zhulenej ale jinak vcelku v poho, pak nekde na pulce cesty na Bcku v metru,.. se mi zaclo delat trochu slabo, zacal sem se potit, zacali se mi pozvolna deformovat zvuky a pak si vsimnu ze mi obraz zrni vic nez normalne, pak uz to bylo tak 50/50 bily zrneni, zvuk se mi postupne uplne ztratil, vubec nic sem neslisel a se zrakem to slo podobne, bilyho zrneni bylo cim dal tim vic a zaclo tmavnout, az sem nakonec nic nevydel jen vsude takovy cerny zrneni, nic neslisel, vcelku me to vylekalo.. precijen zrak i sluch sem nikdy nesztratil.. abylo to pro me neco dost novyho.. tak sem si rek .. pockam vono to snad brzo prestane.. no asi za pul minuty nebo nevim jak dlouho sem zacal v tom cernym zrneni rozpoznavat obrys postavy kamose kterej sedel na proti me a byl vcelku mimo z toho vseho, celou dobu sem musel poradne dejchat aby to tam semnou nesvihlo o zeml. no pak se to relativne zlepsilo, byl sem obrovsky zpocenej uplne vsude a jeste tak 5min sem mel obrosky zrneni a vsude takovy barevny skvrny a zvuk se taky menil do normalu pozvolna.... pak sem byl uz vcelku v klidu.. a necejtil sem se ani nak spatne, na prestupu sem v pho vystoupil..

Old Post 24-04-2008 v 12:21 PM
farda je offline   Profil uživatele farda   Find more posts by farda   Foto galerie člena farda   Click here to Send farda a Private Message   Add farda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DnB_P51ch0
Stálý Člen

Karma uživatele DnB_P51ch0 - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 23  

Re: Zákeřné mlíko Příspěvek č. 116

Kamo mas u mna K+ jednoznacne pecka bomba text aj ja som teraz namraky a ked to citam fu musel si si uzit mne sa toto este nestalo....

Drum N Bass in your face....

Old Post 24-04-2008 v 12:31 PM
DnB_P51ch0 je offline   Profil uživatele DnB_P51ch0   Find more posts by DnB_P51ch0   Foto galerie člena DnB_P51ch0   Click here to Send DnB_P51ch0 a Private Message   Add DnB_P51ch0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mishelou
Stálý Člen

Karma uživatele Mishelou - 9% PěstitelskáKarma uživatele Mishelou - 9% PěstitelskáKarma uživatele Mishelou - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 117

každej den předávkovanej !

Španělsko2007(fotoreport)

"Svět jde do pýče, to je jasné, chce to změnu, to je jasné. Dáme brko? Jasné. " Mishelou
"Až se svět ohlédne za 20. stoletím, bude plakat. Ne proto, že bylo zaplaveno krutostí, ale proto, že dobří lidé mlčeli. "Martin Luther King
"Brko na beka je požitkářský přežitek, který je třeba vymítit!" Mishelou
"We will survive, everyone else will suffer." Putin




Old Post 24-04-2008 v 12:49 PM
Mishelou je offline   Profil uživatele Mishelou   Find more posts by Mishelou   Foto galerie člena Mishelou   Click here to Send Mishelou a Private Message   Add Mishelou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dateless
Nový Člen

Karma uživatele dateless - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 118

To my sme si raz traja dali mlieko, upozornovali nas ze je velmi silne ze uz par ludi sa z neho doblilo a to mali 4 glgy. Mali sme tam tak na 13 glgov cize v podstate strasne malo, mlieko chutilo vyborne, bolo tam citit granko a nieco ako vanilka....asi to bola vanilka ...vypili sme a cakame a ze nic, tak si hovorime ze skoda... tak sme si povedali ze skocime do podniku na caj, tak sme vosli a ako sme si sadli, tak to teplo nam to nastartovalo, spociatku take krasne stavy zhulenosti. Kamaratka si naliala caj do rukava co bola az tak mimo. Sme tam este zavolali omylom kamarata, ktory ani nehuli a tak proste som sa tam smial dve hodiny v kuse(nie naozaj )... a mal som take vycitky, ze si mysli ze sa smejem na nom, ale nedalo sa proste. Smial som sa celu tu dobu do rukava. Kamoska len sedela, oci az skoro fialove, schovana za arafatkou a tiche ujeby mala. Nakoniec vysvitlo ze jej nebolo najlepsie. Nakoniec po dvoch hodinach sme sa rozhodli, ze odideme, lebo nase sluchove vnemy boli na totalnej urovni, a tak nam ta hudba liezla hore krkom, ze sme museli vypadnut. Ako sme sa tak tackali, mimochodom mrzlo, tak do mna prisli akesi neprijemne stavy, stale sa to stupnovalo ako keby, kamoska uz ledva chodila. Aj zrak sa mi trochu zozrnil....tak sme sa rozhodli ze pojdeme domov....Takze odvtedy som mlieko nemal a ani este nejako neplanujem... Nikto nemal ani cely glg a takto to dopadlo

Old Post 10-11-2008 v 20:50 PM
dateless je offline   Profil uživatele dateless   Find more posts by dateless   Foto galerie člena dateless   Click here to Send dateless a Private Message   Add dateless to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 119

to mě se to stalo docela nedávno,sedíme tahle banda kkámoš v jednom plzeňském podniku a už tam kolovalo několik brček a pak kámoška sehnala haš,tak jsme začali hulit a polovina lidí se sebrala a šla na fotbálek a tak tam sedíme s kkámoškou až jsme celý to brko vyhulili spolu..pak už si pamatuju jen šílený točení hlavy,nejhorší byla cesta busem domů,budil mi nějakejv týpek na konečnej jestli náhodou nechci vstávat,tak jsem se nějakým zázrakem dobelhala domů a složila jsem se na postel,měla jsem pocit,že se se mnou hejbe snad celej svět až jsem usnula a probudila se až po 15ti hodinách :-) komateq :-) mno nebo když jsme se spolubydlícím dávali vodnici,po půl hodině jsem vytuhla a já si až pamatuju potom,že jsem se probudila ráno,ale prej jsem byla vzůhu i po třech hodinách a eště jsem se spolubydlákem šla pro cíga,ale to si já vůbec nevybavuju:-D

Old Post 10-11-2008 v 22:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caputo
Stálý Člen

Karma uživatele Caputo - 76% PěstitelskáKarma uživatele Caputo - 76% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 120

Jo jo, jde to moc dobře Jednou se mi povedlo se parádně zeblejt po pár brčkách kvalitního teplickýho skunku Jinak a mlíko a ostatní pochutiny jsou na to fakt nejlepší...

___

Old Post 11-11-2008 v 09:41 AM
Caputo je offline   Profil uživatele Caputo   Find more posts by Caputo   Foto galerie člena Caputo   Click here to Send Caputo a Private Message   Add Caputo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chachec
Nový Člen

Karma uživatele Chachec - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 121

Jo, jo. To se jednou heclo a kazdej si dal 2-3skla, ted Ja si je dal :-p. Pak sem sedel v hospode na lavici a musel vypadnout ven, nehorazne me polilo vedro a zacal sem ztracet smysly, takze sem venku a sotva dejcham. Jeste ze sem to mel tak 10min pecha dom, takze hned dom a do postele. Pokoj se semnou tocil do kola ale Ja stih nastesti usnout :>.

Old Post 11-11-2008 v 10:36 AM
Chachec je offline   Profil uživatele Chachec   Find more posts by Chachec   Foto galerie člena Chachec   Click here to Send Chachec a Private Message   Add Chachec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cunas
Nový Člen

Karma uživatele Cunas - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 122

Znam.Me se to stalo nedavno.Po docela dlouhy pauze jsem si dal brcko a ani jsem ho nedokouril jak jsem byl zhulenej.Bylo to odpoledne. Asi po dvou hodkach jsem ho dohuli a pak jsem sel s moji drahou polovickou a kamoskou na benzinu koupit neco k snetku a piti.A na ty benzince pro me zacalo peklo.Nakup jeste probihal vpoho,ale kdyz jsme cekali ve fronte ke kase,tak se mi zacala tocit brutalne hlava prestaval sem slyset a videt,po chvilce celej mokrej nic neslysic ani nevidic jsem se sotva drzel na nohou jen diky tomu ze jsem se drzel co to jen slo pritlkyne.Ta si toho vsimla a jen tak opravdu z lehka jsem z hodne velky dalky slyel naky zvuky.Tak jsem ji rek ze nic nevidim ani neslysim.Ta me otocila smerem ke dverim a asi rikala at jdu ven,ale presne evim cu rikal.Sel jsem hodne pomalocku ven.Nastesti jsem se trefil do dveri a hned si sednul na prdel.Zachvilicku se mi smysly vratili.Docela pro me husty.Pritelkyne me jeste sprdla jaky jsem prej hovado.
Mliko uz nepiju.Naposledy minuly carotky a to vim ze jsem jenom zral pil vodu a spal.Ani vychcat jsem se nemoh.

huleni v mire

Old Post 11-11-2008 v 13:47 PM
Cunas je offline   Profil uživatele Cunas   Find more posts by Cunas   Foto galerie člena Cunas   Click here to Send Cunas a Private Message   Add Cunas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metalista42
Nový Člen

Karma uživatele Metalista42 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 3  

Dotaz Příspěvek č. 123

Minule sme davali vodne.. dal som len jedno kolo, niektory kamosi aj dve.. po chvili nastali stavy riadneho smiechu, neskor menenie priestorov.. proste celkom kvalitne sfajcenie sa... do vecera som vytriezvel z makaku potom som sa schlastal.. na dalsi den som sa zobudil vsetko v pohodke.. ale tak ku veceru sa mi vratil stav sfajcenosti ale trocha iny a slabsi a ne moc prijemny a ten mi trva uz treti den a neviem kedy to prestane, proste mam horsiu orientaciu v priestore, slabsiu pamat a je mi celkovo nejak divne... Neviete kedy sa vratim zase do normalu???

Old Post 18-11-2008 v 15:35 PM
Metalista42 je offline   Profil uživatele Metalista42   Find more posts by Metalista42   Foto galerie člena Metalista42   Click here to Send Metalista42 a Private Message   Add Metalista42 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaktusx
Stálý Člen

Karma uživatele kaktusx - 60% PěstitelskáKarma uživatele kaktusx - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 124

citace:
Původní příspěvek od Metalista42
Minule sme davali vodne.. dal som len jedno kolo, niektory kamosi aj dve.. po chvili nastali stavy riadneho smiechu, neskor menenie priestorov.. proste celkom kvalitne sfajcenie sa... do vecera som vytriezvel z makaku potom som sa schlastal.. na dalsi den som sa zobudil vsetko v pohodke.. ale tak ku veceru sa mi vratil stav sfajcenosti ale trocha iny a slabsi a ne moc prijemny a ten mi trva uz treti den a neviem kedy to prestane, proste mam horsiu orientaciu v priestore, slabsiu pamat a je mi celkovo nejak divne... Neviete kedy sa vratim zase do normalu???

No mne také blbé stavy trvali den po hulení no čim som fajčil častejšie tym viac sa to predlžovalo...potom daj vedieť ako si dopadol

PEACEandLOVE

Out 2012 Out 2013 Out 2014 Out 2015 Out 2016

Old Post 19-11-2008 v 20:56 PM
kaktusx je offline   Profil uživatele kaktusx   Find more posts by kaktusx   Foto galerie člena kaktusx   Click here to Send kaktusx a Private Message   Add kaktusx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krast
Stálý Člen

Karma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 125

zkus bejt hodně venku, jdi se proběhnout, nebo si vyjeť na kolo. Prostě se hodně pohybuj jakkoli venku. tohle mi kdykoli pomohlo

Old Post 19-11-2008 v 21:07 PM
krast je offline   Profil uživatele krast   Find more posts by krast   Foto galerie člena krast   Click here to Send krast a Private Message   Add krast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 126

Metalista42 :

Czest , podobný stav už jsem kdysi párkrát taky měl.....
pokus se na to tolik nemyslet a dělej to co v normálni den,
a uvidíš že to přejde že si ani nevšimneš .

Hlavně nesed doma s myšlenkama kdy už to přestane apd.

Old Post 19-11-2008 v 22:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metalista42
Nový Člen

Karma uživatele Metalista42 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 127

Ok dik... hadam to prejde

Old Post 20-11-2008 v 13:35 PM
Metalista42 je offline   Profil uživatele Metalista42   Find more posts by Metalista42   Foto galerie člena Metalista42   Click here to Send Metalista42 a Private Message   Add Metalista42 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Amuab
Stálý Člen

Karma uživatele Amuab - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 26 

Příspěvek č. 128

dneska nemám čas abych tu ty kvanta textu četl, i když se k tomu ještě vrátím...může to být zajímavé..

takže poprvé se mi to stalo na zahradě...s kamarádkou a kamarádem...měli jsme trochu zbytku skunku..nacpali jsme tím dýmku a prokolovali jsme dýmku ve třech lidech...už během kouření jsem si připadal "těžší", ale nevěnoval jsem tomu žádnou pozornost...když jsme dokouřili, nemohl jsem se udržet na židli...pořád jsem se sunul níž, ten boj jsem vzdal a lehl jsem si do trávy...v tu chvíli mi bylo ještě docela dobře...ale bylo mi hůř a hůř..bylo obtížné se jakkoliv hýbat..obraz jsem neviděl jasně...viděl jsem různé barvy (ne obrazce, spíš barevné tečky které se objevovali a zase mizely...a do toho jsem viděl reálný obraz) mluvil jsem jen když to bylo nejnutnější..byl jsem strašně zesláblý, tělo mi přadalo moc těžké..bolest jsem cítil jako teplo, zvuky jsem viděl...hlava se mi točila a zrovna tak žaludek...pořád se to stupňovalo až jsem se zvedl na kolena otočil se mimo trávník a vyzvracel jsem se...ulevilo se mi...chvíli jsem i mohl klečet...ale ta těžkost se zase vrátila...lehl jsem si a zase se to začalo stupňovat...měl jsem halucinace jako že vedle mě zastavilo auto, když jsem se na tu stranu otočil, samozřejmě tam nebylo...vystupňovala se nevolnost a zase jsem zvracel...zase se mi ulevilo...popsal jsem kamarádce kde v zahradním domku najde vodu a požádal jí, aby mi jí přinesla...to už jsem zase ležel...tu vodu jsem měl u sebe ale nebyl jsem schopný se napít..po několika minutách jsem si klekl a dal jsem si deset loků (nějak jsem se rozhodl pro tento počet) opět jsem si lehnul a ta okamžitě začala přicházet ta nevolnost...rychleji než předtím...začal jsem zvracet potřetí...teď to šlo nejsnáze, protože jsem v žaludku už nic moc neměl a ta voda to zředila...zase jsem si lehl a začalo se to opět stupňovat...už to byly tak tři hodiny od začátku kdy jsme dohulili...počtvrté a naposled jsem měl potřebu zvracet, předklonil jsem se, cítil jsem, jak se mi otevřel žaludek, ale vůbec nic nevyšlo...už byl úplně prázdný...napil jsem se, ale v mnohem menším množství a už jsem si mohl sednout zpátky na židli...ta extrémní slabost už odpadla, i když mi pořád nebylo dobře...chvílemi jsem ale přestával dýchat a musel jsem se na to soustředit...když jsem se nesoustředil, tak jsem po chvíli dýchat přestal...pak jsem musel rozdýchat kyslíkový deficit a neudělalo se mi tím dobře...spíš naopak...za čtyři hodiny jsem byl už docela cajk...jen jsem se cítil jak na dojezdu po skanku, ale špatně mi už nebylo....docela dost znaků jsem našel společných jako při předávkování atropinem (jeden z alkaloidů v durmanu) (biotox.cz)

a jindy se mi udělalo špatně, když jsme byli v čajovně..umotali jsme špeka...a ve 4 nebo 5 lidech jsme ho spálili...(zase to bylo minimální množství jako předtím) seděl jsem v křesle..byl jsem bílý v obličeji, nehýbal jsem se...bylo mi špatně, moje svaly na nohou se sevřely jako by mi chtěly rozdrtit kosti...začal jsem cítit brnění...šlo od prstů na rukou i nohou...postupovalo dál, pak mi brněly celý končetiny a začalo mě brnět břicho a hrudník...byl to zvláštní pocit...jakmile se toho brnění dostalo do obličeje, nejvíce jsem ho cítil ve tvářích, pozvracel jsem se...pak jsem zvačel jseště dvakrát...stejně jako předtím se mi po tom ulevilo...zažertoval jsem a zas přicházelo to brnění...trvalo to necelé tři hodiny...

destroy Babylon and come to Zion

Old Post 20-11-2008 v 17:48 PM
Amuab je offline   Profil uživatele Amuab   Find more posts by Amuab   Foto galerie člena Amuab   Click here to Send Amuab a Private Message   Add Amuab to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9801450 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív