Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 76 77 78 79 80 »
Autor
Téma 
Martin99449
Nový Člen

Karma uživatele Martin99449 - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2020
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 1233

citace:
Původní příspěvek od mexikos23

Podle mně si je zkraje trochu prelil nic víc.


Teď jsem je přesadil do větších, začal jsem trochu víc hnojit na růst, a PH budu držet na 6.5. Tak uvidíme jestli to pomůže, ale začíná to pomalu lézt na vyšší patra.. Nikdy se mi nic takovýho nedělo z žádných kytek co jsem měl. Počkám týden a uvidí se. Zatím díky 😊

Old Post 22-11-2020 v 10:59 AM
Martin99449 je offline   Profil uživatele Martin99449   Find more posts by Martin99449   Foto galerie člena Martin99449   Click here to Send Martin99449 a Private Message   Add Martin99449 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Re: Skvrny na listech - první indoor (EDIT 2) Příspěvek č. 1234

citace:
Původní příspěvek od Waclaw@666
Vážně nikdo neví? Šíří se to hlavně na velkých vějířovitých listech, na nových výhoncích zatím nepozoruji. Četl jsem, že by to mohl být nedostatek Hořčíku a nebo Bóru. Je na začátku 4 týdne růstu, tak už jsem poprvé přidal růstové hnojivo (1/4 max koncentrace). Poraďte, prosím. Nerad bych o ní přišel.


Hnoji sa od 2 tyzdna, ved to mas aj tak v tabulkach kazdeho hnojiva. Ked budes davat homeopaticke davky z coho sa ma ta rastlina vyvyjat?
Enzym je lepsie v neskorsej faze davat, pripadne ked ides rovnaky substrat znova...
Mozes ho aj kludne vynechat aj root tiez netreba.

Nauc sa pracovat so zakladom a potom pridavat aditiva okolo, ked nechapes zaklad, do aditiv nechod.

Stale dokola to iste...

1. vyberem znacku hnojiva, zvolim substrat (vsetci light mix) teda 2t zasoba
2. dam korenak , rastovy 1/2 a ked idu fajn ziadne spalenie pridavam na tabulkove hodnoty
3. spalim mierne konce listov tak dalsiu zalievku vynecham hnojivo alebo uberiem.

Hlavne musite ist s jednou znackou aspon 2-3 kola a vychytat to, najlepsie aj rovnaky substrat a model...inac ked nechapete co sa deje skusate vsetko mozne a dojebete to este viac

Old Post 22-11-2020 v 15:49 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Waclaw@666
Stálý Člen

Karma uživatele Waclaw@666 - 61% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 70  

Re: Re: Skvrny na listech - první indoor (EDIT 2) Příspěvek č. 1235

citace:
Původní příspěvek od psyweed


Hnoji sa od 2 tyzdna, ved to mas aj tak v tabulkach kazdeho hnojiva. Ked budes davat homeopaticke davky z coho sa ma ta rastlina vyvyjat?
Enzym je lepsie v neskorsej faze davat, pripadne ked ides rovnaky substrat znova...
Mozes ho aj kludne vynechat aj root tiez netreba.

Nauc sa pracovat so zakladom a potom pridavat aditiva okolo, ked nechapes zaklad, do aditiv nechod.

Stale dokola to iste...

1. vyberem znacku hnojiva, zvolim substrat (vsetci light mix) teda 2t zasoba
2. dam korenak , rastovy 1/2 a ked idu fajn ziadne spalenie pridavam na tabulkove hodnoty
3. spalim mierne konce listov tak dalsiu zalievku vynecham hnojivo alebo uberiem.

Hlavne musite ist s jednou znackou aspon 2-3 kola a vychytat to, najlepsie aj rovnaky substrat a model...inac ked nechapete co sa deje skusate vsetko mozne a dojebete to este viac


Substrát je právě Growmix od Plagron. Předhnojený na 3 týdny. Ty jsem ukončil v pátek, tak jsem v sobotu dal i Terra Grow (1/3 doporučené dávky. Dle tabulky pro tento substrát dávat růstové hnojivo až od 4 týdne. První 3 týdny jen enzymy a kořeňák. Problém je jen u 1 kytky. U další to bylo taky trochu jako první, ale dál už se to nešířilo. Takže problém pouze u 1.
Příští kolo už ale asi žen Light mix, abych mohl hnojení kontrolovat co nejdřív.
Každopádně díky za radu.

Old Post 22-11-2020 v 16:06 PM
Waclaw@666 je offline   Profil uživatele Waclaw@666   Find more posts by Waclaw@666   Foto galerie člena Waclaw@666   Click here to Send Waclaw@666 a Private Message   Add Waclaw@666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 1236

Tie All/Full substraty neviem ako moc su predhnojene, ale skus to brat tak ze to je len "best practice" navod. Treba si hlavne vsimat "zivu" rastlinu co ti hovori ze nieco jej chyba.

Moze zrat viac a minie to skor, Nejaky deficit v raste na listoch...na vsetky pripady by mal stacit zakladne GROW hnojivo.

Pokial nejdes rast 4-6t ine deficity latok ktore nie su uz v GROW obsiahnute by sa nemali prejavovat.
Problemy vacsinou zacnu v BLOOM ked rastlina taha ziviny aby vytvorila kvet, teda ak neni bere zo zasob co ma v Listoch.

V GROW faze by malo byt zaklad aby substrat nepreschol (odumru mlade korene), zvadnu listy. To ti spomali vyvin. Aj ked to niekedy nevidno ze rastlina kazdy den nabera, v zemi si roztahuje korene.

Old Post 22-11-2020 v 17:44 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 1237

Waclaw@666 .. na tej prvej fotke by som povedal, ze je ten list vycucany akoby od svilusiek ... inak nic strasne tam nemas .. pises,ze vsetko je cajk a uz si aj prihnojil, tak skus este pozriet listy zospodu ci tam nebudu tie breberky a inak sa nemusis strachovat.. cal/mag neuskodi len to s nim neprehanaj ..

psyweed ... mal som rastlinky v priehladnych kelimkoch a tie korene rastli ako blaznive prave v suchej hline .. 7-9cm korene z vecera do rana sa natahali po tom kelimku ... naopak ked som polial tak sa ani nepohli .. suche /mokre obdobie ti nieco hovori?

i see you bejbe

Old Post 23-11-2020 v 05:28 AM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The OG
Stálý Člen

Karma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 267  

Příspěvek č. 1238

You're Welcome!
http://indoor.xf.cz/jacker/

Btw to psyweed:
věčně mokrý substrát = a lot of problems, jak píše Woody, je třeba nechat hlínu pořádně proschnout a dělat cyklus sucho/mokro/ideál a pořád dokola.

Kořen bude trpět když tam budeš mít peklo(vysokou teplotu) a sucho v řádnu dní (btw chlad se chová jinak) ... nehledě na to, že neustále mokro v hlíně přidušuje kytku af!

Nejjistejší cesta doprdele v hlíně, přelití.
Druhá cesta, špatné pH.
Třetí překrmování.
Čtvrtá, rejt do kytek everyday.

GL.

Old Post 23-11-2020 v 10:11 AM
The OG je offline   Profil uživatele The OG   Find more posts by The OG   Foto galerie člena The OG   Click here to Send The OG a Private Message   Add The OG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 1239

Woody / OG - mokry ale nie preliaty...chvilu to potrva kym sa to nauci. Ja to viem podla vahy.

BTW pri Autopot je substrat stale mokry / preliaty...korene maju sice dole v keramzite nejaky priestor 3-5CM.
Faza ze by to preschlo tam ani nenastava

Old Post 23-11-2020 v 18:22 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The OG
Stálý Člen

Karma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 267  

Příspěvek č. 1240

A to je ten problém, fáze schnutí je nutná mimo jiné k ideálnímu výsledku co se týče chuti, nikdy sem neměl tak dobré hydro jako "klasiku" růčo hlínu, to je notoricky známá věc kde se imho odráží především tyhle cykly a to v nemalé míře.

btw moje řeč směřovala na klasiku, kde jsou tyhle fáze nutnost, tak to jsem si nerozuměli.

Jasně, samozavlažovací systémy jsou specifikum, tam se jedou uplně jiné priority.

Jinak do autopotu bych cpal spíše kokos než soil, jinak mě tento systém moc neoslovil, máš na tom něco odjetý ? rád mrknu

sry za OT, kdyžtak Pm.

Old Post 24-11-2020 v 10:27 AM
The OG je offline   Profil uživatele The OG   Find more posts by The OG   Foto galerie člena The OG   Click here to Send The OG a Private Message   Add The OG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Korzet
Nový Člen

Karma uživatele Korzet - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 1241

Caute Groweri.Prosim poradte,ja uz zacinam byt zufaly.Farba velkych listov na kytkach je svetlo zelena az zacne zltnut a takto mi to pomaly opadava a nici urodu.Rastlina akoby vysichala a ja neviem zistit co to sposobuje.V hydre som novacik,konkretne idem druhe kolo s bubbleroma zatial rovnaky priebeh a to paradny rast a potom prepadak v kvete.Vcera som vymenil pre istotu vybojku,lebo mala stara mala kus prasknuteho skla v sebe.Od vcera im dodavavam aj co2,tak dufam ze im to pomoze.Na hnojenie pouzivam hnojiva Advanced hydroponics v tretinovych hodnotach(bubbler), podla ich tabuliek + pridavam nejaky Growth/Bloom Excellarator,
Hydroponics PK a takisto som aplikoval Hydroponics Silica(uz som prestal).Ph je medzi 5.5-5.7 a EC okolo 1.Voda v bubbleri je odstata 1-dnova voda z kohutika,kedze zatial som nechcel investovat do osmotickej jednotky.Teplota momentalne trochu vyssia okolo 32 stupnov pri vrcholcoch,nizsie okolo 24 stupnov a v noci okolo 22 stupnov.Korene su sice pekne prerastene(v raste sa im paradne darilo),ale su mierne nahnedle co by mohlo byt aj zo zivneho roztoku(iba moja uvaha),alebo nejaka choroba.Co sa tyka bubbleru,pouzil som navody ,ktore som nasiel tu na groweri + mam co to nacitane,len mi zatial chybali skusenosti.Nejdu mi akosi pridat fotky,je to skoda.Pytajte sa, kritizujte,poradte prosim.

Old Post 24-11-2020 v 21:23 PM
Korzet je offline   Profil uživatele Korzet   Find more posts by Korzet   Foto galerie člena Korzet   Click here to Send Korzet a Private Message   Add Korzet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The OG
Stálý Člen

Karma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 267  

Příspěvek č. 1242

Je tu možnost nadměrného zahřívání kořenového balu, nebo na velké teplotní výkyvy roztoku.

Kolik °C má voda ?

Ještě by me zajímalo kolic °C má voda ke konci dne X ke konci noci, aby šel vyčíst rozdíl hodnot mezi nima.

Naposledy upravil The OG 25-11-2020 v 08:19 AM

Old Post 25-11-2020 v 07:51 AM
The OG je offline   Profil uživatele The OG   Find more posts by The OG   Foto galerie člena The OG   Click here to Send The OG a Private Message   Add The OG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Waclaw@666
Stálý Člen

Karma uživatele Waclaw@666 - 61% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 70  

Skvrny na listech - první indoor (EDIT 3) Příspěvek č. 1243



Tak problém se začíná šířit i na ostatní rostliny, zatím ale určitě ne v takové míře, jako u té, co jsem už řešil. Napadá mě několik možnosti.

1. Spálení od světla - kvůli zvyšování vlhkosti rosím rozprašovačem a odstátou vodou několikrát denně přímo na listy. U outdooru se to nedoporučuje, protože kapičky vody fungují jako lupa a sluneční paprsky pak spálí listy. Může to být problém i pod lampou? Radši nerosit? Teď už to dělám méně, pořešil jsem trochu vlhkost. Nyní je tam od 60 do 74 nebo ji mám naopak snížit? Rostliny jsou necelé 4 týdny staré. Výbojky (400W HPS) je cca 40 cm nad vrcholkem nejvyšší rostliny.

2. Deficit - nejspíš vápník, možná i hořčík nebo draslík. Měřil jsem výtok u nejpostiženější rostliny. Zálivka byla pH 6,4 a EC 1,1. Vyteklo cca 250 ml a pH 6,5 a EC 1,4. Zítra má přijít Calmag od BioBizzu. Zkusím dát do zálivky nejnižší koncentraci dle dávkování. Může být problém i to že voda z kohoutku má EC mezi 0,6 a 0,7? Neni ideální, ale ani žádná tragédie.

3. Škůdci - zkoumal jsem mikroskopem spodky listů a nic moc jsem tam neviděl. Občasné malé bílé tečky, které mi přišly spíše jako kapičky, než cokoliv živého. Nehýbalo se to a nemělo to ani křídla bo nějaké končetiny. Při takových skvrnách by jich tam už asi muselo být dost na to, abych je přehlédl i s mikroskopem. Zahlédl jsem tam poletovat u listů takovou černou mušku. Nevím, co to je. Každopádně jsem rozmístil lepové šipky na škůdce, tak uvidím. Objednal jsem Canna Cannacure. Při outdooru mi pomohl od mšic. Působí i jako prevence.

Víc mě zatím nenapadá, kdyby měl někdo k tomu řadu nebo nápad, tak sem s ním, prosím. Díky.

Old Post 25-11-2020 v 16:52 PM
Waclaw@666 je offline   Profil uživatele Waclaw@666   Find more posts by Waclaw@666   Foto galerie člena Waclaw@666   Click here to Send Waclaw@666 a Private Message   Add Waclaw@666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Waclaw@666
Stálý Člen

Karma uživatele Waclaw@666 - 61% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 70  

Skvrny na listech - první indoor (EDIT 3 - další fotky) Příspěvek č. 1244



Tady ještě detail listu a celkový pohled do boxu. Rostliny nevypadají, že by nějak strádaly, jen ty skvrny mě prostě drtí. Rád bych to vyřešil zavčasu, abych neohrozil květ. Díky moc.

Old Post 25-11-2020 v 17:07 PM
Waclaw@666 je offline   Profil uživatele Waclaw@666   Find more posts by Waclaw@666   Foto galerie člena Waclaw@666   Click here to Send Waclaw@666 a Private Message   Add Waclaw@666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The OG
Stálý Člen

Karma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 267  

Příspěvek č. 1245



Co to je za genetiku ?
btw

Old Post 27-11-2020 v 09:56 AM
The OG je offline   Profil uživatele The OG   Find more posts by The OG   Foto galerie člena The OG   Click here to Send The OG a Private Message   Add The OG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The OG
Stálý Člen

Karma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 267  

Příspěvek č. 1246



next

Old Post 27-11-2020 v 09:58 AM
The OG je offline   Profil uživatele The OG   Find more posts by The OG   Foto galerie člena The OG   Click here to Send The OG a Private Message   Add The OG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The OG
Stálý Člen

Karma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 267  

Příspěvek č. 1247


next2

Old Post 27-11-2020 v 10:01 AM
The OG je offline   Profil uživatele The OG   Find more posts by The OG   Foto galerie člena The OG   Click here to Send The OG a Private Message   Add The OG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Waclaw@666
Stálý Člen

Karma uživatele Waclaw@666 - 61% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 1248


Orange Hill Special. Tam to je nejvíc. Pak ještě Mazar a Wedding Cake. Tam se to začalo taky dělat, přidal jsem předevčírem do zálivky Calmag od BioBizzu a dal růstové hnojivo. OHS už dostali podruhé, již větší dávku a Mazar a Wedding Cake růstové poprvé, poloviční dávku. Tak uvidím. 2 dny je ještě asi brzy na nějaké výrazné zlepšení. Zálivka byla mimo růstového hnojiva ještě s Power Roots a Pure Zym. EC 1.7 (OHS) a 1.4 (Mazar a Wedd. Cake). pH 6.4 oboje.

Old Post 30-11-2020 v 20:54 PM
Waclaw@666 je offline   Profil uživatele Waclaw@666   Find more posts by Waclaw@666   Foto galerie člena Waclaw@666   Click here to Send Waclaw@666 a Private Message   Add Waclaw@666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 76 77 78 79 80 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5457000 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív