Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejlepší hudba je ... (PRO MĚ!!!)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 76 77 78 79 80 »
Autor
Téma 
Spouk007
Nový Člen

Karma uživatele Spouk007 - 11% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 13  

Palec nahoru Hudba se musi dat poslouchat Příspěvek č. 1233

Mam rad cesky pivo, cesky brka, cesky veci takze mam taky rad ceskou hudbu zejmena tedy SKA.. Hip hop neni spatnej ale musi byt taky ceskej!!! Napr. Bow wawe to je hip hop kapela jak ma bejt... Z toho ostatniho je dobry treba Tleskac, Elerictrick mann, Wohnout atd

Old Post 15-09-2006 v 12:36 PM
Spouk007 je offline   Profil uživatele Spouk007   Find more posts by Spouk007   Foto galerie člena Spouk007   Click here to Send Spouk007 a Private Message   Add Spouk007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 1234

bow wawe????

priteli promin ze takhle reaguji ale pote co jsem shledl 1/3 koncertu (vic sem nevydrzel) tak tahle skupina ..je to vlastne skupina?.. je pro me silenej propadak..

cesky veci se mi taky libi ale tohle ..mnoo..
kdyz ceskej hip hop tak sakra klasiku nee?. treba divokej zapad,indy..,syndrom..,spatnej..,ale bow wawe?..§

samozrejme je to nazor kazdeho.

Old Post 16-09-2006 v 09:35 AM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jack Flash
Nový Člen

Karma uživatele Jack Flash - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 1235

ja rad posloucham jungle,sound system,hip-hop a breakbeat a este abych nezapomnel tak beatbox

Jacksmoker

Old Post 18-09-2006 v 14:09 PM
Jack Flash je offline   Profil uživatele Jack Flash   Find more posts by Jack Flash   Foto galerie člena Jack Flash   Click here to Send Jack Flash a Private Message   Add Jack Flash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soul Rebel
Gangster

Karma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 1236

Artush: je neco co neposlouchas?

luckyBOB: od bow wawe se mi libi paseracka, jinak moc cz hip nemusim... az teda na syndromy ty miluju, ale jen ty prvni dve cd ty dalsi nic moc (nejnovejsi sem neslysel, ale gypsiho koncik byl v poho tak terba jde...) jinak divokej zapad teda taky nic moc

Old Post 18-09-2006 v 15:29 PM
Soul Rebel je offline   Profil uživatele Soul Rebel   Find more posts by Soul Rebel   Foto galerie člena Soul Rebel   Click here to Send Soul Rebel a Private Message   Add Soul Rebel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta Dawg
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta Dawg - 4% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 1237

Tak posledního asi půl roku (možná i dýl) si moc moc ulítávám na skupince Groundation - naprosto parádní mix reggae, dubu a jazzu... Kdo neslyšel, jako by nežil...

Peace 4 every peaceful being... Ty ostatní ať se jdou klíďo bodnout...

Keep dawgin' !!!

Old Post 19-09-2006 v 06:56 AM
Rasta Dawg je offline   Profil uživatele Rasta Dawg   Find more posts by Rasta Dawg   Foto galerie člena Rasta Dawg   Click here to Send Rasta Dawg a Private Message   Add Rasta Dawg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Starkl
Nový Člen

Karma uživatele Starkl - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 1238

ja mám najradšej sk hiphop typu H-16,drvivá menšina,A.M.O. .....

Old Post 19-09-2006 v 19:26 PM
Starkl je offline   Profil uživatele Starkl   Find more posts by Starkl   Foto galerie člena Starkl   Click here to Send Starkl a Private Message   Add Starkl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kafevar
Stálý Člen

Karma uživatele kafevar - 73% PěstitelskáKarma uživatele kafevar - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 289  

Příspěvek č. 1239

Já poslouchám kde co. Hip-hop, jazz, rock. Dokonce jsem si nedávno i ulítnul na nějakym techýnku. Ale poslední dobou mi tu pořád hraje Otep. Prý je to nějakej hardcore numetal nebo tak nějak, ale v názvech stylů jsem nikdy nebyl moc dobrej. Já bych to přirovnal ke Guano Apes zkříženýma se Sepulturou. Aneb ženský blití do mikrofonu. Nevim proč, ale hrozně jsem si na tom ujel.

Old Post 20-09-2006 v 09:27 AM
kafevar je offline   Profil uživatele kafevar   Find more posts by kafevar   Foto galerie člena kafevar   Click here to Send kafevar a Private Message   Add kafevar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Viva
Stálý Člen

Karma uživatele Viva - 0% PěstitelskáKarma uživatele Viva - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 1240

soundtrack:amores perros

RASTA

Old Post 20-09-2006 v 10:33 AM
Viva je offline   Profil uživatele Viva   Find more posts by Viva   Foto galerie člena Viva   Click here to Send Viva a Private Message   Add Viva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
clandestino
Stálý Člen

Karma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 1241

Bob Marley, SkaP, Manu Chao.... obcas Rammstein, Iron Maiden.. a kdyz sem zhulenej, tak se rad zaseknu i na technisku.

Old Post 20-09-2006 v 17:01 PM
clandestino je offline   Profil uživatele clandestino   Find more posts by clandestino   Foto galerie člena clandestino   Click here to Send clandestino a Private Message   Add clandestino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lutemnik
Stálý Člen

Karma uživatele lutemnik - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 1242

posloucham radio FM4
you´re at home,baby
Live!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://radio.orf.at/

Old Post 21-09-2006 v 07:36 AM
lutemnik je offline   Profil uživatele lutemnik   Find more posts by lutemnik   Foto galerie člena lutemnik   Click here to Send lutemnik a Private Message   Add lutemnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiilo.punk
Stálý Člen

Karma uživatele fiilo.punk - 23% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 1243

Metal RULEZZ!!! SOAD 4 EVER (aj keď to sa už asi nedá splniť)

Ten kto robí zo seba zviera oberá sa o bolesť z toho že je človekom. Dr. Johnsson

Old Post 30-10-2006 v 19:49 PM
fiilo.punk je offline   Profil uživatele fiilo.punk   Find more posts by fiilo.punk   Foto galerie člena fiilo.punk   Click here to Send fiilo.punk a Private Message   Add fiilo.punk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiilo.punk
Stálý Člen

Karma uživatele fiilo.punk - 23% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 1244

2 Starkl: A.M.O boly punkáči... prvé 3 albumy majú punkové a ten posledný 4 album spravily Hip Hop - prehiphopovaly tam svoje punkové texty,,,

Ten kto robí zo seba zviera oberá sa o bolesť z toho že je človekom. Dr. Johnsson

Old Post 30-10-2006 v 19:51 PM
fiilo.punk je offline   Profil uživatele fiilo.punk   Find more posts by fiilo.punk   Foto galerie člena fiilo.punk   Click here to Send fiilo.punk a Private Message   Add fiilo.punk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hadice
Stálý Člen

Karma uživatele hadice - 90% PěstitelskáKarma uživatele hadice - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 75  

Palmer Příspěvek č. 1245

http://carlpalmer.com/
nevíte někdo, kde najít torrent, nebo jinak stáhnout. je to mazec.

OUT 2005 - 6 modelu - zahrada a les

Old Post 30-10-2006 v 20:53 PM
hadice je offline   Profil uživatele hadice   Find more posts by hadice   Foto galerie člena hadice   Click here to Send hadice a Private Message   Add hadice to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dela_Negro
Stálý Člen

Karma uživatele Dela_Negro - 33% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 1246

Mikroff:byl to sice stary prispevek,ale psal jsi tu,ze nenavidis lidi,kteri neprijimaji neco novyho a nevyviji se....a narazka byla na elektronickou hudbu...

s tim bych s tebu hluboce nesouhlasil,clovek se vyviji hlavne tim,ze poznava nove veci,ano to je pravda,ale neznamena to,ze budu milovat neco co proziva desnes boom ne???nebo mi chces rict,ze az prijde auto,ktery bude samo ridit,hned si ho pobezis koupit,protoze si prece ten clovek,kterej vnima vse nove??
ale byvi se tu o hudbe,takze to prevedu na hudbu..od mala nenavidim elektroniku a debilni pozicky,proto nenavidim Hip Hop a vse co se toci kolem techna,systemu a tak dale...proste me to odpuzuje,uz od vychovy...muj tatka je zarytej rocker,bigbeatak by se reklo,takze jem docela dost ovlivnenej,ale neznamena to,ze posloucham to co on,nebo dokonce to co jsem poslouchal treba pred peti lety,predstav si vyvijim se,prijimam nove veci,ale jen ty ktere nejsou proti memu presvedceni,svedomi a tak...

co tim chci rict???hlavne to,ze treba ja pred zminovanymi peti lety jsem poslouchal hlavne RHCP,ted uz na ne skoro ani nesahnu,nepocitam do toho J.Fruscianteho,kteryho povazuju za jednoho z je nejoriginalnejsich kytaristu....no a ted sem prohloubil sve znalosti,posloucham ŕad jak bych tak rekl zivou hudbu,plnou emoci,ne zbesily mlaceni do pytle s plechovkama prolinajici se s mlacenim do pytle s talirema....necitim v tom nic,vubec nic,zadna emoce,jen zbesilej nekoncici ryk...

nikomu to neberu,kdyz v tom nekdo neco vidi,tak at si to uziva,ja takovy nazor nemam a ver mi,ze jsem si vyslechl dost,jakej sem salat a ze todle neni moderni,ze je to mekky a tak dale....chce to byt tolerantni na obe strany....pochybuju ze by se mi systemak nevysmal,kdybych mu pustil Jacka Buckleyho,Crosby Stils a nAsch,NEila YOunga,Pearl jam,Kyuss,Alice in Chains,creeming trees....a tak dale,je toho desnej hafec co posloucham,ale jak uz jsem psal,hipec ani technicko nebude memu srdci blizko....

jinak tve prispevky byli rozumne a zcasti s nima souhlasim,jen ta zminka o nenavisti nekoho,kdo neprijima neco noveho se souvislosti s hudbou me docela zarazila avcelku i popudila...ja nikdy nebudu poslouchat techno,nikdy nepojedu na systemy,nerad si poslechnu treba cesky ska,ale neznamena to,ze se nevyvijim,ze si z toho nic nevezmu...jak se rika i spatna reklama je reklama....

mej se a peace a jestli sem ti nicim urazil,tak se omlouvam....

Old Post 31-10-2006 v 10:43 AM
Dela_Negro je offline   Profil uživatele Dela_Negro   Find more posts by Dela_Negro   Foto galerie člena Dela_Negro   Click here to Send Dela_Negro a Private Message   Add Dela_Negro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toxikoman
Stálý Člen

Karma uživatele Toxikoman - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 160  

Příspěvek č. 1247

Dela_Negro - exelent odpoved sorry za OT ale poxvalu si zasluzi

Old Post 31-10-2006 v 10:54 AM
Toxikoman je offline   Profil uživatele Toxikoman   Find more posts by Toxikoman   Foto galerie člena Toxikoman   Click here to Send Toxikoman a Private Message   Add Toxikoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
soulQuake
Stálý Člen

Karma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 214  

pio squad Příspěvek č. 1248

docela by mě zajímalo, co říkáte na tohle?

http://www.rozzlobenimuzi.com/?linkid=6381

podle mě je to úžasný, má to dost něco do sebe, a to rap jen tak běžně neposlouchám ... i vizuální část klipu je prostě dokonalá

Old Post 07-11-2006 v 20:49 PM
soulQuake je offline   Profil uživatele soulQuake   Find more posts by soulQuake   Foto galerie člena soulQuake   Click here to Send soulQuake a Private Message   Add soulQuake to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 76 77 78 79 80 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1737110 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív