Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 70 71 72 73 74 »
Autor
Téma 
ZOO68
Stálý Člen

Karma uživatele ZOO68 - 82% PěstitelskáKarma uživatele ZOO68 - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 107 

Příspěvek č. 1137

citace:
Původní příspěvek od SteelPress
A ještě jeden problém, nevíte co to je?


kobylky, housenky - toho je teď všude plno
- buď nechat (velkou rostlinu to nezakilluje) nebo mospilan + biool + smáčedlo

Old Post 12-08-2020 v 21:50 PM
ZOO68 je offline   Profil uživatele ZOO68   Find more posts by ZOO68   Foto galerie člena ZOO68   Click here to Send ZOO68 a Private Message   Add ZOO68 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tyson500
Stálý Člen

Karma uživatele tyson500 - 58% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 1138

Cau groweri,dneska jsem 12 den co mi naklicily semena. Jedna kytka ma zkrouceny listy nahoru http://http://grower.cz/photos/030274/0034.jpeg

Naposledy upravil tyson500 26-08-2020 v 15:04 PM

Old Post 26-08-2020 v 14:38 PM
tyson500 je offline   Profil uživatele tyson500   Find more posts by tyson500   Foto galerie člena tyson500   Click here to Send tyson500 a Private Message   Add tyson500 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tyson500
Stálý Člen

Karma uživatele tyson500 - 58% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 1139

sem asi retard ale neumim vlozit fotku

Old Post 26-08-2020 v 15:05 PM
tyson500 je offline   Profil uživatele tyson500   Find more posts by tyson500   Foto galerie člena tyson500   Click here to Send tyson500 a Private Message   Add tyson500 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 1140


zdravím,po delší době se zase ukázal problémek...tipuju svilušky,ale radši se zeptám holky to docela schytaly,měla to jen jedna malá a nejak se to rozšířilo,kvete to tak týden,tak snad to jeste pujde nějak rozumně zlikvidovat..diky

Old Post 27-08-2020 v 09:35 AM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZOO68
Stálý Člen

Karma uživatele ZOO68 - 82% PěstitelskáKarma uživatele ZOO68 - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 107 

Příspěvek č. 1141

citace:
Původní příspěvek od miravlak
zdravím,po delší době se zase ukázal problémek...tipuju svilušky,ale radši se zeptám holky to docela schytaly,měla to jen jedna malá a nejak se to rozšířilo,kvete to tak týden,tak snad to jeste pujde nějak rozumně zlikvidovat..diky


svilušky

zespod: vertimec + smáčedlo
z vrchu: vertimec + smáčedlo + biool

Old Post 27-08-2020 v 10:07 AM
ZOO68 je offline   Profil uživatele ZOO68   Find more posts by ZOO68   Foto galerie člena ZOO68   Click here to Send ZOO68 a Private Message   Add ZOO68 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 1142

citace:
Původní příspěvek od ZOO68


svilušky

zespod: vertimec + smáčedlo
z vrchu: vertimec + smáčedlo + biool


díky...smáčedlo jakože např jar ? nebo dík¨


aha to je přípravek,už sem dohledal https://www.e-agro.cz/silwet-smacedlo-10-ml/

Old Post 27-08-2020 v 10:46 AM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balu77
Stálý Člen

Karma uživatele Balu77 - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2020
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 1143

citace:
Původní příspěvek od miravlak
zdravím,po delší době se zase ukázal problémek...tipuju svilušky,ale radši se zeptám holky to docela schytaly,měla to jen jedna malá a nejak se to rozšířilo,kvete to tak týden,tak snad to jeste pujde nějak rozumně zlikvidovat..diky


Ahoj, mám super skušenost s Rock Effect, je to olej, čistě BIO, svilušky utečou, vajíčka mo zahubí.

https://www.higarden.cz/bio-ochrana...ra-rock-effect/

Old Post 27-08-2020 v 11:45 AM
Balu77 je offline   Profil uživatele Balu77   Find more posts by Balu77   Foto galerie člena Balu77   Click here to Send Balu77 a Private Message   Add Balu77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tucer
Nový Člen

Karma uživatele Tucer - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2020
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 1144



Ahoj groweri,
na jedne kytce se mi objevila vejce nejakeho hmyzaka + jsou prokousane listy v okoli a taky to vypada jak kdyby neco vysavalo zelene barvivo z listu (viz foto)

tipuju housenky, muzete mi to nekdo potvrdit a pripadne jestli to nejak resit?

sorry za kvalitu fotek, lepsi to forum neumi zrejme

Old Post 28-08-2020 v 10:45 AM
Tucer je offline   Profil uživatele Tucer   Find more posts by Tucer   Foto galerie člena Tucer     Add Tucer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vickers
Stálý Člen

Karma uživatele vickers - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 1145


Ví někdo co tomu může být?

Old Post 29-08-2020 v 18:22 PM
vickers je offline   Profil uživatele vickers   Find more posts by vickers   Foto galerie člena vickers   Click here to Send vickers a Private Message   Add vickers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
baklazan18
Nový Člen

Karma uživatele baklazan18 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2020
Příspěvků: 25  

Organika Help čo to je ? Příspěvek č. 1146


Zdravím, vcera som si vsimol ze sa mi toto tvorí na listoch neviete niekto čo to je ? typoval som to na pleseň ale to biele vobec nieje povlak alebo niečo tomu podobne je to a to čierne ma desi ešte viac. Zatial je to na jednej kytke a len na pár listoch, je na nej spraveny LST a tvori sa to prave na tychto listoch ktore boli možno až moc dole a nesvietilo na nich slnko ? Ak by to boli škodcovia rozmyslal som nad pripravkom Biobizz - Leaft coat je na to celkom dosť dobrych ohlasov tak ak by tu mal niekto skusenosti napíšte prosím. Kytka je 1m vo kvete, hnojím BioBizz Bloom. Vďaka.

Old Post 04-09-2020 v 10:47 AM
baklazan18 je offline   Profil uživatele baklazan18   Find more posts by baklazan18   Foto galerie člena baklazan18   Click here to Send baklazan18 a Private Message   Add baklazan18 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 1147

@baklazan18: to bude nejaka husenica , ked ich neni moc neriesil by som to...

Old Post 04-09-2020 v 20:24 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dave05
Nový Člen

Karma uživatele Dave05 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2020
Příspěvků: 8  

Problém s listy při Scrogu Příspěvek č. 1148



Ahoj, tento rok jsem se pustil do Scrogu s ICE od RQS. Pěstuji pod led panel 300W, mám stan 60x60. Postupně jsem ostřihával listy asi na 3x a to s rozestupem 1 týden, aby to nebyl velký šok. Když už je rostlina ostrihana a zůstali mi hlavni palice, které začínají prorůstat sítí, tak se začali na konečkách listů objevovat oranžové skrvny. Před 2 týdny jsem hnojil Terra grow a před pár dny jsem dával Green Sensation. Někde jsem četl, že je dobré přikoupit do zásoby Calmag, když pěstujete pod ledkama, že to bere hodně hořčíku. Takže jsem včera dal ještě calmag. Uvidím, co to udělá, ale stejně bych se raději ještě s Vámi poradil.

Old Post 09-09-2020 v 08:56 AM
Dave05 je offline   Profil uživatele Dave05   Find more posts by Dave05   Foto galerie člena Dave05   Click here to Send Dave05 a Private Message   Add Dave05 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eňo ňůňo
Stálý Člen

Karma uživatele eňo ňůňo - 74% PěstitelskáKarma uživatele eňo ňůňo - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 158 

Příspěvek č. 1149

Jj,je to problem CA a mg...přídavek calmag.osobne dávám calmag i postřikem na list.pod těmi ledkami to pomaleji vysychá,tak dávám na list.doporucil bych ti to.

geneeticky zmutovanej konik

Old Post 09-09-2020 v 12:31 PM
eňo ňůňo je offline   Profil uživatele eňo ňůňo   Find more posts by eňo ňůňo   Foto galerie člena eňo ňůňo   Click here to Send eňo ňůňo a Private Message   Add eňo ňůňo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dave05
Nový Člen

Karma uživatele Dave05 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2020
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 1150


Ahoj, chtěl bych se ještě zeptat, jestli toto zbarvení také je nedostatkem Mg nebo něčeho jiného. Díky moc za opodved.

Old Post 13-09-2020 v 07:51 AM
Dave05 je offline   Profil uživatele Dave05   Find more posts by Dave05   Foto galerie člena Dave05   Click here to Send Dave05 a Private Message   Add Dave05 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
savy
Stálý Člen

Karma uživatele savy - 64% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 1151

Neřekl jsi zda pestujes v kokosu či hlině .. jaké mas Ph a ec? Muže být problém jenom v tomdle . Taky pěstují pod led a některé modely calmag nepotřebuji .

Proč otrhavas listy ? Mas stim nějakou zkušenost nebo ti to jen někdo poradil ?

Ať se daří ...

Old Post 13-09-2020 v 09:09 AM
savy je offline   Profil uživatele savy   Find more posts by savy   Foto galerie člena savy   Click here to Send savy a Private Message   Add savy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dave05
Nový Člen

Karma uživatele Dave05 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2020
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 1152

Scrog jsem teď zkusil poprvé, tak doufám že to zbarvení listů nemůže souviset s tím

Naposledy upravil Dave05 13-09-2020 v 09:33 AM

Old Post 13-09-2020 v 09:16 AM
Dave05 je offline   Profil uživatele Dave05   Find more posts by Dave05   Foto galerie člena Dave05   Click here to Send Dave05 a Private Message   Add Dave05 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 70 71 72 73 74 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2463910 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív