Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 69 70 71 72 73 »
Autor
Téma 
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 1121

nakrm to..

Old Post 02-08-2020 v 10:05 AM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rssoci
Nový Člen

Karma uživatele Rssoci - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2020
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 1122


Mam podobny problem pritom pravidelne hnojim advanced hnojkama

Naposledy upravil Rssoci 02-08-2020 v 12:46 PM

Old Post 02-08-2020 v 12:33 PM
Rssoci je offline   Profil uživatele Rssoci   Find more posts by Rssoci   Foto galerie člena Rssoci   Click here to Send Rssoci a Private Message   Add Rssoci to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 1123

@Anubis - cim hnojis a kolko? vyzera to na CalMag nedostatok

@Rssoci - u teba asi to iste

Old Post 02-08-2020 v 21:55 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jundr9
Nový Člen

Karma uživatele jundr9 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 1124

Můžu potvrdit, měl jsem podobnej problém jako anubis, hnojil jsem kristalonem a neupravil jsem dávkování - dával jsem pořád stejně i když kytka byla 3x větší.
Koupil jsem calmag a alga grow a problém zmizel. Možná by stačilo i víc kristalonu, zkus.

Old Post 03-08-2020 v 21:43 PM
jundr9 je offline   Profil uživatele jundr9   Find more posts by jundr9   Foto galerie člena jundr9     Add jundr9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mondosivan
Nový Člen

Karma uživatele Mondosivan - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2020
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 1125

Pravda,mel jsem uplne to stejny.tabulky na hnojivech jsou na prd,kup ec metr a mer pokazdy kdyz hnojis.kazda voda je jina a vyprdni se na kristalon.u indooru nejde delat nic na pul

Old Post 04-08-2020 v 11:48 AM
Mondosivan je offline   Profil uživatele Mondosivan   Find more posts by Mondosivan   Foto galerie člena Mondosivan   Click here to Send Mondosivan a Private Message   Add Mondosivan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aagenst
Nový Člen

Karma uživatele aagenst - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2020
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 1126


Caute, vie mi prosím niekto poradit?

automat - 33 den, lightmix, biobizz (fishmix, bloom, topmax, algamic)
slnko + led QB, pH ani EC nemeriam

dakujem

Old Post 05-08-2020 v 20:24 PM
aagenst je offline   Profil uživatele aagenst   Find more posts by aagenst   Foto galerie člena aagenst   Click here to Send aagenst a Private Message   Add aagenst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 1127

aagenst: blizny na kvete mas troska spalene , mierne aj konceky listov...od hnojiva, takze ak hnojis podla tabulky mierne uber a davaj kazdu 3-4 zalievku len cistu vodu s TopMax.
Btw: Algamic som nikdy moc nepouzival ale dobre skusenosti mam s Activera, ked nieco poseres dobre to zrovna rastlinu

Tie flaky na listoch som si neni isty ale moze byt spalene od slnka, lebo su dost nepravidelne

Old Post 06-08-2020 v 22:57 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aagenst
Nový Člen

Karma uživatele aagenst - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2020
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 1128

No je to možne že od slnka lebo tieto dni je dosť silný výpek a aj kvetinače sa mi riadne zohrievaju napriek tomu že sú biele. včera som ich tiež dal radšej do vnútra pod svetlo. Activera vyskusam.

Diky

Old Post 07-08-2020 v 10:56 AM
aagenst je offline   Profil uživatele aagenst   Find more posts by aagenst   Foto galerie člena aagenst   Click here to Send aagenst a Private Message   Add aagenst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ales-All
Stálý Člen

Karma uživatele Ales-All - 42% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 1129



Ahoj, pořadí mi někdo ? Jedu outdoor a zas tam mam všude na listech tohle . Co to je a nakej odzkousenej recept co na to použit . Díky moc

Old Post 09-08-2020 v 17:10 PM
Ales-All je offline   Profil uživatele Ales-All   Find more posts by Ales-All   Foto galerie člena Ales-All   Click here to Send Ales-All a Private Message   Add Ales-All to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
savy
Stálý Člen

Karma uživatele savy - 64% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 1130

citace:
Původní příspěvek od Ales-All
Ahoj, pořadí mi někdo ? Jedu outdoor a zas tam mam všude na listech tohle . Co to je a nakej odzkousenej recept co na to použit . Díky moc


Svilušky . Mě vždy zabere Vertimec 1.8 . Pořádně vystřikat , hlavně ze spod listu .

Old Post 09-08-2020 v 17:52 PM
savy je offline   Profil uživatele savy   Find more posts by savy   Foto galerie člena savy   Click here to Send savy a Private Message   Add savy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ales-All
Stálý Člen

Karma uživatele Ales-All - 42% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 1131

Díky, vyzkousim

Old Post 10-08-2020 v 10:38 AM
Ales-All je offline   Profil uživatele Ales-All   Find more posts by Ales-All   Foto galerie člena Ales-All   Click here to Send Ales-All a Private Message   Add Ales-All to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SteelPress
Nový Člen

Karma uživatele SteelPress - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2020
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 1132


Nevíte co to je? Nějaký prášek nebo tak něco, nikdy jsem to neviděl 😁

Old Post 10-08-2020 v 19:18 PM
SteelPress je offline   Profil uživatele SteelPress   Find more posts by SteelPress   Foto galerie člena SteelPress   Click here to Send SteelPress a Private Message   Add SteelPress to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 1133

SteelPress ... mucnatka/padli

i see you bejbe

Old Post 10-08-2020 v 22:52 PM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZOO68
Stálý Člen

Karma uživatele ZOO68 - 82% PěstitelskáKarma uživatele ZOO68 - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 107 

Příspěvek č. 1134

citace:
Původní příspěvek od SteelPress
Nevíte co to je? Nějaký prášek nebo tak něco, nikdy jsem to neviděl 😁


padlí

Discus + Bioton + smáčedlo

Old Post 11-08-2020 v 22:52 PM
ZOO68 je offline   Profil uživatele ZOO68   Find more posts by ZOO68   Foto galerie člena ZOO68   Click here to Send ZOO68 a Private Message   Add ZOO68 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 1135

SteelPress - tento rok to ma dobre podmienky aj ine rastliny v zahrade to chyta (jablone, uhorky...) v tom stadiu ako to mas neviem ci to este pomoze :/

Old Post 12-08-2020 v 00:04 AM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SteelPress
Nový Člen

Karma uživatele SteelPress - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2020
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 1136


A ještě jeden problém, nevíte co to je?

Old Post 12-08-2020 v 14:33 PM
SteelPress je offline   Profil uživatele SteelPress   Find more posts by SteelPress   Foto galerie člena SteelPress   Click here to Send SteelPress a Private Message   Add SteelPress to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:29 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 69 70 71 72 73 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5029040 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív