Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 69 70 71 72 73 »
Autor
Téma 
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 1121

citace:
Původní příspěvek od Scroo
Zdarec hosi kdo helfne a hodi nejakej tip co by to mohlo zpusobovat ?

Super skunk - sensi seeds 25 den rustu co myslite ?

PH 6,3 EC nemerim vlhkost 75% nonstop teplota 27 den 20 noc ?


podle mě přepálený hnojkama jak prase. PH určitě nebude 6,3 jak řikáš. je tam vidět fialovej stonek což značí nevtřebavání se fosforu a žlutej list vypadá na defecit dusíku obojí díky PH - podle mě. Tipoval bych to na PH někde kolem 5.2 .... změř PH odtoku.

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 17-10-2012 v 01:20 AM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 1122

citace:
Původní příspěvek od iabek
to bull: diky, jak říkáš, mám to taky na menších listech a tenhle řízek je i ze všech nejlabší. Všechny napadený listy jsme obral, čím to mám postříkat? Diky


Kuprikol, biool ...

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 17-10-2012 v 01:21 AM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 1123

citace:
Původní příspěvek od Spikec
ahoj, mam trochu problem s listy, viz foto, projizdel jsem to tu a mozna spatny PH? Chtel bych ale radsi znat Vas nazor z fotky.
Jedna se o blueberry normal pod 400w...teplota 21-32C vlhkost 40-80, dost mi to kolisa, tak nevim jestli treba tim? Sazeno od seminka do rockwoolu, pak prechod do substratu allmix od biobizz, kytky stary cca 3 tejdny, zatim jsem prolejval jen vodou s upravenym ph bez hnojek. PH vytoku 6.9, snazim se to ted snizovat kazdou zalivkou. Snad jsem popsal vse. Predem diky za pomoc.


dusík! Pozor na hnojky, některý snižujou dost PH , takže ho měř až po promíchání s vodou ( ale to ti určitě bylo jasný ) ... optimálně abys měl tak 6.1-6.3 ...

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 17-10-2012 v 01:23 AM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spikec
Stálý Člen

Karma uživatele Spikec - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 1124

citace:
Původní příspěvek od Mr. Figaro


dusík! Pozor na hnojky, některý snižujou dost PH , takže ho měř až po promíchání s vodou ( ale to ti určitě bylo jasný ) ... optimálně abys měl tak 6.1-6.3 ...


jasny, to vzdycky merim az po pridani hnojek. Ph jsem ted shodil na 6.2, takze to je asi ok, jen by me zajimalo co jeste muze zpusobovat to, ze ty listy jsou takovy trochu zaoblene sveseny. Prelity to prave urcite nemam, na to si davam bacha a skoro vyschla hlina a nektery kytky vypoukly sveseny listy.

Take a toke and all your worries go up in smoke

Old Post 17-10-2012 v 18:11 PM
Spikec je offline   Profil uživatele Spikec   Find more posts by Spikec   Foto galerie člena Spikec   Click here to Send Spikec a Private Message   Add Spikec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majkii
Nový Člen

Karma uživatele majkii - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 2  

Obecné Příspěvek č. 1125

Mám problém s listy , žloutnou mě konce na třech kytkách v prosím poraďte oč jde díky, jiné kytky to nemají , může te být přehnojeňím ?? Mám to v zemině Děkuji

Old Post 18-10-2012 v 16:01 PM
majkii je offline   Profil uživatele majkii   Find more posts by majkii   Foto galerie člena majkii   Click here to Send majkii a Private Message   Add majkii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 1126

citace:
Původní příspěvek od Hlava
Rovnou pište co mate za pH , EC , Teplotu , pěstební medium , atp. Samozrejmě nejlepsi je fotka , cele rostliny a konkretního problemu , vse se tak urychlí diky Hlava


Kdyžtak se zatim podivej na tu fotku jestli to tam nebude čau Hlava

http://grower.cz/home/potw.php?...&photoid=384314

Old Post 18-10-2012 v 17:35 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krepa23
Nový Člen

Karma uživatele krepa23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 1127



zdravim všechny potřeboval bych poradit s jednim problemem viz foto

Old Post 24-10-2012 v 20:55 PM
krepa23 je offline   Profil uživatele krepa23   Find more posts by krepa23   Foto galerie člena krepa23   Click here to Send krepa23 a Private Message   Add krepa23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spider18
Nový Člen

Karma uživatele spider18 - 85% PěstitelskáKarma uživatele spider18 - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 1128


Zdravim growers potrebuju poradit mam libra drip v kokosovejch rohozis a kytky mi zacinaji zloutnout . Vstupni hodnoty roztoku ec 1, 75 ph 5, 8-6, 2 výstupní ec 0.9 ph 6, 9
2 den kvetu udelan pruplach namichany kvetove hnojky

Old Post 24-10-2012 v 21:45 PM
spider18 je offline   Profil uživatele spider18   Find more posts by spider18   Foto galerie člena spider18   Click here to Send spider18 a Private Message   Add spider18 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eari
Nový Člen

Karma uživatele eari - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 1129

Zdravím všechny,
potřeboval bych poradit s problémem, který mě trápí posledních pár kol.
Jedná se o to, že v období kolem 25-35 dne květu začnou listy pomalu žloutnout až hnědnout kolem žilnatiny, potom schnout a nakonec se uschlé zkroutí nahoru.
Tenhle problém kompletně zabrzdí květ a až do konce už se žádná sláva nekoná. Jedu v kokosu, zalívám ručně podle váhy květináče. Hnojím Jungle indabox + od cca 4.týdne květu přidávám ATA XL 1ml/L.. pH držím na 6, eC na konci max 1,7-1,8.
Minulé kolo jsem měl stejný problém a myslel jsem, že jde přesolení kokosu, tak jsem to každý týden proplachoval ATAZYMEM, nicméně to nepomohlo. Teď mě už napadá jen nedostatek fosforu a přelití. Na nedostatek dusíku se mi to nezdá, pokud se pletu, tak mě prosím opravte.
Najde se někdo natolik zkušený, aby mi poradil co to může být?

Přikladám aktualni foto:

White Russian (FairSeeds) 35/12
pH 6
eC 1.55

Naposledy upravil eari 27-10-2012 v 01:08 AM

Old Post 26-10-2012 v 01:29 AM
eari je offline   Profil uživatele eari   Find more posts by eari   Foto galerie člena eari   Click here to Send eari a Private Message   Add eari to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eari
Nový Člen

Karma uživatele eari - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 1130



Zdravím všechny,
potřeboval bych poradit s problémem, který mě trápí posledních pár kol.
Jedná se o to, že v období kolem 25-35 dne květu začnou listy pomalu žloutnout až hnědnout na krajích, potom schnout a nakonec se uschlé zkroutí nahoru.
Tenhle problém kompletně zabrzdí květ a až do konce už se žádná sláva nekoná. Jedu v kokosu, zalívám ručně podle váhy květináče. Hnojím Jungle indabox + od cca 4.týdne květu přidávám ATA XL 1ml/L.. pH držím na 6, eC na konci max 1,7-1,8.
Minulé kolo jsem měl stejný problém a myslel jsem, že jde přesolení kokosu, tak jsem to každý týden proplachoval ATAZYMEM, nicméně to nepomohlo. Teď mě už napadá jen nedostatek fosforu a přelití. Na nedostatek dusíku se mi to nezdá, pokud se pletu, tak mě prosím opravte.
Najde se někdo natolik zkušený, aby mi poradil co to může být?

Přikladám aktualni foto:

White Russian (FairSeeds) 35/12
pH 6
eC 1.55
teplota přes den 27-28, v noci 23
vlhkost pres den +-40%, v noci 50-60%

Naposledy upravil eari 27-10-2012 v 01:11 AM

Old Post 26-10-2012 v 01:38 AM
eari je offline   Profil uživatele eari   Find more posts by eari   Foto galerie člena eari   Click here to Send eari a Private Message   Add eari to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myguláš
Stálý Člen

Karma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 1131

nejsem žádnej rádce ale pár dní tu nikdo neradil?tak zkusíme najít problém a třeba se někdo přidá...
krepa23-nezalejváš víc než je zdrávo a do toho hodně rosíš?
spider18-už smesi psaly ale třeba někdo pomůže,podle mě špatně připravené rohože?
eari-řekl bych právě přesolené,hmm nenecháváš moc zálivky v miskách?

Dobrým,pěstovaní jen se daří - a čórkám,ať na prach ruce shoří
Pěstuj-Neprodávej-Sklízej-Nekraď
ToisHoolisCannabis

Old Post 27-10-2012 v 16:25 PM
myguláš je offline   Profil uživatele myguláš   Find more posts by myguláš   Foto galerie člena myguláš   Click here to Send myguláš a Private Message   Add myguláš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roden
Stálý Člen

Karma uživatele roden - 30% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 1132



zdarec !

mam zacinajici problem obevujici se na listech.
400w sodik,teplota 22 C , vlhkost 65, substrat light mix biobizz,hnojky zadne jen voda,10 den 18/6.

Old Post 28-10-2012 v 05:28 AM
roden je offline   Profil uživatele roden   Find more posts by roden   Foto galerie člena roden   Click here to Send roden a Private Message   Add roden to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roden
Stálý Člen

Karma uživatele roden - 30% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 1133



jeste jedna











a tady starsi problem ale ocekavam navrat tady techzo krasavic

Old Post 28-10-2012 v 05:30 AM
roden je offline   Profil uživatele roden   Find more posts by roden   Foto galerie člena roden   Click here to Send roden a Private Message   Add roden to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnykaras
Nový Člen

Karma uživatele johnykaras - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 1134



Zdravím, jsem v indooru nováček, jedu první kolo a potřeboval bych poradit.
Až do teď vše ok. Ale nyní se mně na jedné kytce objevily hnědé flíčky.
Jedu coco od plagronu přesně podle tabulky. Jako doplněk pouze root a nyní green sensation. S přelitím by neměl být asi takový problém. Na spodku je keramzit a voda proteče skrz jen někdy. Jinak se mně daří udržet cocos vlhký bez odtoku.
PH okolo 6,2
600w HPS
odtah myslím okolo 450 m3
vlhkost 20-40%
teplota 26 / 19 °C
32 den květu
Jedná se o Hawaiian snow
Z pěti kytek zatím pouze jedna. Zrovna u týhle jsou v květináči dvě (11l), a má to pouze tahle jedna. Ostatní mně přijde, že mají pouze lehce zažloutlé špičky listů.
Díky za odpověď a growu zdar.

Old Post 30-10-2012 v 19:51 PM
johnykaras je offline   Profil uživatele johnykaras   Find more posts by johnykaras   Foto galerie člena johnykaras   Click here to Send johnykaras a Private Message   Add johnykaras to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnykaras
Nový Člen

Karma uživatele johnykaras - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 1135



ještě dvě fotky

Old Post 30-10-2012 v 19:55 PM
johnykaras je offline   Profil uživatele johnykaras   Find more posts by johnykaras   Foto galerie člena johnykaras   Click here to Send johnykaras a Private Message   Add johnykaras to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 1136

citace:
Původní příspěvek od roden
zdarec !

mam zacinajici problem obevujici se na listech.
400w sodik,teplota 22 C , vlhkost 65, substrat light mix biobizz,hnojky zadne jen voda,10 den 18/6.


No padli to neni to sem se sekl ráno se to nejak lesklo , hele to je deficit P a Mn , to je ze semena nebo klon ??


citace:
Původní příspěvek od johnykaras
Zdravím, jsem v indooru nováček, jedu první kolo a potřeboval bych poradit.
Až do teď vše ok. Ale nyní se mně na jedné kytce objevily hnědé flíčky.
Jedu coco od plagronu přesně podle tabulky. Jako doplněk pouze root a nyní green sensation. S přelitím by neměl být asi takový problém. Na spodku je keramzit a voda proteče skrz jen někdy. Jinak se mně daří udržet cocos vlhký bez odtoku.
PH okolo 6,2
600w HPS
odtah myslím okolo 450 m3
vlhkost 20-40%
teplota 26 / 19 °C
32 den květu
Jedná se o Hawaiian snow
Z pěti kytek zatím pouze jedna. Zrovna u týhle jsou v květináči dvě (11l), a má to pouze tahle jedna. Ostatní mně přijde, že mají pouze lehce zažloutlé špičky listů.
Díky za odpověď a growu zdar.


No špatný pH, mělo by bejt tak 5,5 -5,7 a jsou zasolený propláchni to čistou vodou s enzymama a změř EC odtoku , bude vysoké , nehnoj to každou zálivku .

Old Post 30-10-2012 v 21:19 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 69 70 71 72 73 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3182510 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív