Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Nejsilnější odrůda - Najsilnejsia odroda
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 97

Já jsem měl zatím asi nej AK48. Ze které odrůdy jste byli nej víc na šrot a zároveň měla velké výnosy ???

Old Post 29-01-2009 v 13:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pindulinka
Stálý Člen

Karma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 98

Super Silver Haze... Od MNS 450 gramu z jedne kytky, a mnam. Outdoor a na jizni morave.
P.

pisu jako magor protoze jsem odjinud

Old Post 29-01-2009 v 23:09 PM
Pindulinka je offline   Profil uživatele Pindulinka   Find more posts by Pindulinka   Foto galerie člena Pindulinka   Click here to Send Pindulinka a Private Message   Add Pindulinka to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pindulinka! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PuP z5
Stálý Člen

Karma uživatele PuP z5 - 82% PěstitelskáKarma uživatele PuP z5 - 82% PěstitelskáKarma uživatele PuP z5 - 82% PěstitelskáKarma uživatele PuP z5 - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 99

Me se velice osvedcil Biddy Early pro me zatim velice potentni sativa 3 phena a spokojenost s kazdym.

http://www.icmag.com/viewarticle.php?articleid=79

Naposledy upravil PuP z5 14-04-2009 v 01:02 AM

Old Post 16-02-2009 v 01:27 AM
PuP z5 je offline   Profil uživatele PuP z5   Find more posts by PuP z5   Foto galerie člena PuP z5   Click here to Send PuP z5 a Private Message   Add PuP z5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MTM3
Stálý Člen

Karma uživatele MTM3 - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 100

thakže :

= El Niňo
= NORTHERN LIGHTS 5 X HAZE
= White Russian

Buď cestu najdu, nebo si udělám vlastní.

Old Post 31-03-2009 v 21:16 PM
MTM3 je offline   Profil uživatele MTM3   Find more posts by MTM3   Foto galerie člena MTM3   Click here to Send MTM3 a Private Message   Add MTM3 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MTM3! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 101

U mňa je S.A.G.E. najväčší masaker.

Marihuana je dar.

Old Post 02-04-2009 v 21:39 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 102

citace:
Původní příspěvek od autogen2
pokial vam ide o najsilnejsie modely Chodte na stranku Bcseeds....su tam modely o ktorich je napisane obsah THc aj 35percent



autogen2 a ty chod do p.ci!!!!Pani ucitelka, kdyz ste sli z prvniho do druhe stupne, tak vam nerikala ze nesmite verit vsemu co je napsane???pouzivej mozek a ne hovno co mas v prdeli!!!!
sorry za OT a silna slova, jsem ponekud konsternován

Old Post 13-04-2009 v 21:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sticky
Nový Člen

Karma uživatele sticky - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 103

podla mna to je tez pekna kravina ...sak taky vysoky obsah THC nemaju ani omnoho znamejsie seed banky...

Bohatí majú zbrane a chudobní školy !

Old Post 13-04-2009 v 22:05 PM
sticky je offline   Profil uživatele sticky   Find more posts by sticky   Foto galerie člena sticky   Click here to Send sticky a Private Message   Add sticky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 104

ja preferuju Jacka Herera jedu ho uz 3 rok mam origo z sensi a nemuzu si stezovat

...AKCE PEŘINÁČ...

Old Post 23-04-2009 v 16:27 PM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 105

2 bossfic:

Ahoj. Aký fenotyp Jacka máš? Mal som 2 kloníky, tiež selekcia od Sensi Seeds, doba kvetu cca 60 dní. Rastlina je to charizmatická, ale účinky som čakal silnejšie. Je síce pravda, že som ich trochu zanedbal, ale aj tak. Chcel by som vyskúšať niekedy poriadny sativový fenotyp, či by bol rozdiel. Nevravím, že nie je silný, to určite je, ale pripadal mi skôr silný v zmysle dobrého relaxu. Je po ňom super uvoľnenie a počas high sa mi výborne prechádza. Ale keby bol tak o štipku viac silnejší, uvítal by som to.

Marihuana je dar.

Old Post 23-04-2009 v 19:18 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pindulinka
Stálý Člen

Karma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 106

Taky se mi moc libila "romulan" ale nejsilnejsi pro mne bylo ten Jamaican lambsbread co jsem sehnal kdysi v torontu (80 te leta) nebo ten naprosto nejmeny vzorek co jsem kouril v mexicu jako kluk. slovo pro travu v mexicu je "Mota" a to jsem delal.
P.

pisu jako magor protoze jsem odjinud

Old Post 26-04-2009 v 19:44 PM
Pindulinka je offline   Profil uživatele Pindulinka   Find more posts by Pindulinka   Foto galerie člena Pindulinka   Click here to Send Pindulinka a Private Message   Add Pindulinka to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pindulinka! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannaBOY
Stálý Člen

Karma uživatele cannaBOY - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 107

kouril ste nekdo newberry vraj je to masaker podobne jako u nevilles haze

Old Post 26-04-2009 v 21:34 PM
cannaBOY je offline   Profil uživatele cannaBOY   Find more posts by cannaBOY   Foto galerie člena cannaBOY   Click here to Send cannaBOY a Private Message   Add cannaBOY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatriXus
Nový Člen

Karma uživatele MatriXus - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 108

Nevilles Haze 32% nevíte kde se to dá koupit?

THC JE LEGRACE

Old Post 18-05-2009 v 15:08 PM
MatriXus je offline   Profil uživatele MatriXus   Find more posts by MatriXus   Foto galerie člena MatriXus   Click here to Send MatriXus a Private Message   Add MatriXus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 109

http://grower.cz/forum/showthread.p...8037#post388037

Old Post 18-05-2009 v 15:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
qilonet
Stálý Člen

Karma uživatele qilonet - 83% PěstitelskáKarma uživatele qilonet - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 110

Ty procenta co uvádíte,tak to vživotě nevypěstujete takhle potentní rostlinu.
To se uvádí jen kolik je genotip schopný dosáhnout.Samozřejmě za nejlepších podmínek.Určitě uv světla a nějaké chemické doplňky.atd.
To je můj názor.

Old Post 19-05-2009 v 11:27 AM
qilonet je offline   Profil uživatele qilonet   Find more posts by qilonet   Foto galerie člena qilonet   Click here to Send qilonet a Private Message   Add qilonet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pindulinka
Stálý Člen

Karma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 111

Ja bych se tem marketing klepum taky moc nedal, vzdyt je kytka vic nez jedno z tisic chemikalii nez THC. Mel jsem jednou neco blizici se 100% THC (budder) a je to docela nuda. Ja pestuju pro celou ganju, ne jeden cast.
Vzhledem k tomu ze vetsina tech smejdu od greenhouse me ani nezhuli tak se koukam dost skepticky.
P.

pisu jako magor protoze jsem odjinud

Old Post 19-05-2009 v 18:46 PM
Pindulinka je offline   Profil uživatele Pindulinka   Find more posts by Pindulinka   Foto galerie člena Pindulinka   Click here to Send Pindulinka a Private Message   Add Pindulinka to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pindulinka! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
qilonet
Stálý Člen

Karma uživatele qilonet - 83% PěstitelskáKarma uživatele qilonet - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 112

já třetí grow pojedu na vysoký obsah thc.Určitě to dám do fotogalerie.Začnu na podzim.
Četl jsem trochu v novinách a tam píší,že pod hps výbojkou nebude,tak silná,ale bude toho více.
Uvádí se kolik uv-b-asi pak je i uv-a.prý nepotřebné pro sílu přijme rostlina,tím bude silnější.
Koukal jsem a vzal bych zářivky 2*uv-b 36W zvlášť,na posledních 10 dnů 600W MH,repro forte+experimentace,veznu i silnou genetiku.
a s tím vším to budu mít doufám o něco silnější,ale myslím,že to nebude o mnoho.
PS:doufám,že to není uv-a.Nejsem si jist.......jdu do toho

Old Post 20-05-2009 v 10:11 AM
qilonet je offline   Profil uživatele qilonet   Find more posts by qilonet   Foto galerie člena qilonet   Click here to Send qilonet a Private Message   Add qilonet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-05-2005 - Nejsilnější outdoor sativa - Willie Nelson - 36 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9170460 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív