Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » První indoor 125/150 CFL blue+red/250hps
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 97

Čau, sem tam špatné pH ani vyšší teplota hermení nezpůsobí. To musí být u femky stresem jak prase. Neblbnou ti třeba spínačky? Neprosvítá ti dovnitř?

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 15-05-2019 v 13:01 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 98

Spínačky v pohodě a dovnitř asi prosvítí ráno 2 hodiny než se zapne světlo o intenzitě ledky na zvlhčovačce... ani to ne, okem bys to snad ani nezaznamenal. (Mám skříň utěsněnou ale stejně tam je škvíra na každé straně, jen jsou ty škvíry z druhé strany "zazděny dřevěnou latí, takže spíš ty díry budou jako pasivní přítah než světlo, to samý můj pasiv je udělanej tak, aby dovnitř nepustil světlo. Děkuju že ses přidal

papun-dekl

Old Post 15-05-2019 v 13:07 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 99

femky.celou dobu se mi jedna nezdala.jen jedna z cca dvaceti.pozval jsem si kamose co videl vic hermacu, ten me uklidnil,ze to nic neni.ale bylo....
jak jsem psal, bylo to ke konci, takze skoro zadny semena. ale palice se zacli menit,vsude zarodky seminek, napicuno

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 15-05-2019 v 13:08 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 100

Mímochodem jak poznám, že blbnou spínačky? Já zatím kdykoliv jsem došel a mělo se svítít, tak se svítilo a napoak to taky platilo, ale předpokládám, že u toho nikdo sestál 24h a nečela jestli to blikne ne? ... díky za odpověď i na debilní dotazy

papun-dekl

Old Post 15-05-2019 v 13:14 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 101

Pořád nějak blbě doufám že díky tomu že mi přímo mezi kytky nefouká nějakej ventilátor by třeba i vrchy mohly zůstat v pohodě... ikdyž ten odtah tvoří docela pěknej proud od pasivu :x

papun-dekl

Old Post 15-05-2019 v 13:16 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 102




Trochu sem doma uklízel a našel jsem dobrý brýle, tak jsem hned pořídil nějaký foto pro vás.

papun-dekl

Old Post 17-05-2019 v 01:54 AM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 103






Příkládám fotky z 38. dnu 12/12

Celkově si myslím že jsem to úplně posral :x ale nedá se svítit no už svoje chyby napravuju, dost jsem to přehnojil, ikdyž jsem po spálených špičkách hnojit začal míň, stejně jsem to přepískl, hodně listů žloutne a opadává, dokonce se u nějakých na te spálené špičce začaly barvit do červena... nevím jestli to je tím hnojením ale asi ano, druhá kytka stejnýho vzoru nemá červenej flek. Paličky jsou malý a bojím se že tím přehnojením už ani nestihnout dorůst... celkově jsem je asi dost potýral jsem zvědavej co z toho bude a pokud půjdu nad 50g tak budu šťastnej ikdyž to bude velkej trapas.

1. palička kushe
2. palička druhýho kushe
3. palička critical orange punch
4. královniny bambulky
5. celek z boku

papun-dekl

Old Post 24-05-2019 v 20:58 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 104




A tady jsou problémy a celek aby jste měli představu o počtu listů- mám dojem, že to opadá o dost dřív, než dozrají :x

Omlouvám se všem schopným growerům za pohoršení, musí vás bolet se na to dívat

papun-dekl

Old Post 24-05-2019 v 21:00 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 105

Jestli tenhle zmar ještě někdo sleduje, rád bych se zeptal jestli bude 50. den květu stačit na start flushe pro mě? tzn. ještě 11 dní, já už jim teď dávám skoro poloviční dávky hnojiv tak hádám že už plnou dávat ani nemám co? Nebo mám počítat s delším zráním skrz ten šok z přehnojení? začít flush třeba až 60. den?
Díky

Edit: Dneska už jsou viditelný počty hnědých chloupků, tak 5% se začíná zbarvovat a paličky dostávají svojí barvu taktéž, první kush se nádherně obsypává zatímco druhej si s tím dává na čas, ostatní kytičky se taky začínají obsypávat, ale pomaleji.

Našel jsem 2 semínka zatím, vypadá to že jich pár bude, ale nebude jich snad víc jak 1 v paličce a některý vypadají i čistě bez semínka. (To samozřejmě je jen orientační informace jelikož jsem se jen díval ) Potvrdím či vyvrátím při sklizni.

druhej kush (ten víc obsypanej) už taky chytá okraje červené barvy, ikdyž ten první má čevený okraje víc, a taky je míň obsypanej (souvislost?)

Doufám že to ještě sledujete

papun-dekl

Naposledy upravil dekl 25-05-2019 v 14:03 PM

Old Post 25-05-2019 v 13:34 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 106

Nějak jsem dohledal nějaký deficity díval jsem se všude a našel jsem že červená na listech může být nedostatek fosforu, je možný, že jak jsem tomu stáhl hnojiva, tak mají málo? Jelikož jsem je celej jejich život opravdu hnojil až dost (dostávaly plnou dávku všech plagronů co měly a v poměru jakým měly, akorát v každé zálivce, tzn. obden) možná si zvykly na větší palbu? Uvítám jakejkoliv názor

papun-dekl

Old Post 25-05-2019 v 21:28 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 107






40. den 12/12
1. Kush
2. Kush
3. Kush
4. Critical orange punch
5. Královna bambulka

Kdyby sem ještě někdo zabloudil náhodou tak mi prosím napište, jestli se to ještě třeba bude zvětšovat. Děkuju. (Pořád to jsou celkem drobky)

papun-dekl

Old Post 26-05-2019 v 16:52 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 108

urcite bude...

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 26-05-2019 v 17:05 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 109

Tak děkuju Pořád je to takovej nezvyk než když to máš na poli a dojdeš tam po dvou týdnech a vidíš rozdíl půl metru mám pořád takovej nějakej strach že jsem to zmrvil až moc, mimochodem jsem někde četl, že GS by při předávkování mohl zapříčinit to hermení, může to někdo kdyžtak potvrdit?
Díky.

papun-dekl

Old Post 26-05-2019 v 18:06 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 110

pochybuju,leju ho tam dost,asi bych na to prisel....,.asi nejakej kec...

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 26-05-2019 v 18:13 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 111

Okej, já už to neřeším, jelikož jsem těch pár koulí otrhal a s pár semínkama se smířil, nic novýho tam neroste, ale stejně by bylo dobrý vědět prč to bylo do dalšího kola... spíš taková haluz že 4 ze 6ti :x

papun-dekl

Old Post 26-05-2019 v 19:40 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 112

Tak po všelijakým hledání přisuzuju červený okraje listů nedostatku molybdenu z důsledku nízkého ph, akorát si teď nejsem jistej, jaký ph tam dávat, když molybden se nevstřebává při ph nižším než 6.5, já celou dobu jel +- 6-6.2

papun-dekl

Old Post 28-05-2019 v 03:05 AM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:26 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-12-2020 - První indoor 150W HPS - 13 odpovědí
31-07-2011 - InDoor 125w CFL a 250w HPS - 30 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7041790 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív