Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 150W sodik + 125W Usporka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 97




Trošinku spoždění 29 den květu + malej upgrade přidal jsem 200W CLF red kterou mi zapůjčil kamarád, tak uvidíme co to s tím udělá momentálně tedy kvetu pod
150w sodíkem
125w CLF Red
200w CLF Red
4x Blue Mistic 3x L.S.D.

Naposledy upravil 01-02-2011 v 16:36 PM

Old Post 28-01-2011 v 17:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 98




A nějaké foto z kytiček .)

Old Post 28-01-2011 v 17:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 99

zavěš ji tam vertikálně budeš mít prosvíceno víc palic

Old Post 28-01-2011 v 17:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 100




29 den Květu 14Mpx při zvětšení je to masakr

Old Post 29-01-2011 v 17:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 101

Z toho cukru na listech mi kape slina z pusy :-P. Máš je ukázkové, jen není lepší střelit tam jednu silnou než tři menší watáže? Myslím, že bys tím, mel mnohem větší počet lumenů, kdyby jsi tam dal 400w sodik, ktery ma tak priblizně stejně jako dohromady tři tvoje

Edit: Tak v tom případě je to jasné , teplota by se ti ve skříni zvedla asi o dost a je zbytecne resit vetší větrání, navíc, když nehodláš tolik utratit za energii.

Ať se daří budu sledovat dále

Naposledy upravil Muminex 29-01-2011 v 20:17 PM

Old Post 29-01-2011 v 19:06 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 102

Jelikož je to v bytě tak kvůli spotřebě a mam s usporkama dobrou zkušenost jinak hlavně kvůli teplotě je mnohem nišší než u sodika jinak tohle je jen na zkoušku jak to bude vypadat jinak mam normalně 125w a 150w je tam zatím 1 den, tak dám fotky za cca 10 dní

Old Post 29-01-2011 v 20:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
McHrib
Stálý Člen

Karma uživatele McHrib - 25% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 103

150+30+200+125=525 400+30=430 525 je viac ako 430 takze s tou spotrebou sa nauc pocitat inak fandim cfl len nemam rad ked ludia naivne myslia ze uporka je usporka aj proiti sodiku...

Old Post 29-01-2011 v 22:20 PM
McHrib je offline   Profil uživatele McHrib   Find more posts by McHrib   Foto galerie člena McHrib   Click here to Send McHrib a Private Message   Add McHrib to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 104

McHrib Tipku za prvé počítat a číst by ses měl naučit spíše ty mam tam 475W a za druhé jen ze začádku se jednalo o usporu aaa za 3. maničku jde mi o teplo takže usporka best a zadalší mam sní mnohem lepší výsledky než se sodikem :P Asi tak ti odpovím

Old Post 30-01-2011 v 09:50 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 105

McHrib chtěl sem kouknout na tvůj pěst, ale nic tu nemáš

Old Post 30-01-2011 v 09:52 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 106

citace:
Původní příspěvek od Pastor
zadalší mam sní mnohem lepší výsledky než se sodikem :P


zdar kolego
nemáš pořádný srovnání takový věty jsou unáhlený...
já pěstuju tři roky pod sodíkem a s úsporkama začínám protože chci ušetřit...
tohle je asi tak to nejlepší co se mi podařilo pod 250w sodíkem zapěstit:
http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=927913
až mi ukážeš lepší výsledky pod úsporkou s tou samou wattáží tak může jít diskuze dál

už sme to probírali ústně ale to je
takže já ti semka napařim nějaký odkazy abys mi věřil

dokonce tady je srovnání na grouwru
http://grower.cz/home/article.php?articleid=3&page=3
anebo stačí zagooglovat HPS vs CFL
http://www.google.com/search?hl=cs&...f&aqi=&aql=&oq=

tisíckrát řešený dilema a ještě nikdo pořádně nedokázal že je lepší úsporka - takže asi tak oficiální žvásty jsou jedna věc a praxe je druhá. jde hlavně o lumeny a tam soda vede
nejlepší využití tohodle směru je v zářivkách imo - úsporky jsou celkem debilně udělaný
mrkni semka
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=39734
- tady týpek dokázal pod malejma zářivkama vypěstovat hulení který bys ani zdaleka netipl na ty podmínky ,)

je to jen o tom jak to chceš mít TY a jak si to uděláš

časem nejlíp LED tam je to jasný !

ps - hlavně to neber jako kritiku

Naposledy upravil 30-01-2011 v 11:01 AM

Old Post 30-01-2011 v 10:31 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 107

No abych ti pravdu řekl tak pokud vim tak ty jedeš outdoor a s CLF nemáš žadnou zkušenost ja s ní jedu rok pro mě má větší význam usporka a pokud vim tak si pod usporkou ještě nekvetl ja jo a vidim ten rozdíl hned ve skříni vlevo sodik 150w sranec v pravo usporka 125w a říkam že sem měl a mám lepší kytky pod 125w usporkou jak pod 150 w sodíkem takže pro mě tohle unáhlené rozhodně není a řikam že pro mě je lepší usporka než sodik a svůj názor nezměním páč s tím mám zkušenost !

Naposledy upravil 30-01-2011 v 15:51 PM

Old Post 30-01-2011 v 11:41 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 108

a srovnání mam přimo doma před očima

Old Post 30-01-2011 v 11:43 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marw
Stálý Člen

Karma uživatele marw - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 109

Zdravím pastore,bohužel se musím přidat a souhlasit s kolegou respektem,cfl jsou dobrá tak možná na růst,potřebují měnší chlazení a to je asi vše.I tak to pod tím roste pomalu a z růstovou výbojkou se to nedá srovnávat,na samotný květ se cfl sodě nemůže rovnat a tak to prostě,je.
Taková malá otázka-proč maslíš,že zde tolik lidí kvete pod sodou a né cfl?Otázka je to záludná a věřím,že na tomto foru určitě najdeš odpověd.
A co se týče tveho srovnání sody a cfl,hledal bych chybu spíše u sebe nebo v genetice,taky at počítam jak počítam vypral bych z tama těch 50 světěl a radši bych tam fokl jednu 400 watovou sodu,která by udělala zajisté svoje.Když sem to tady pročítal na začátku ventilátor na to máš,není to sice žádná vyhra ale utáhl by to.
A takový malučký dovětek,je tady dost lidí co prezentujou jen out ale mají toho v merku více.
Každopádně přeju zdárný konec a popřemýšlej nad tím bez nervů.

Old Post 30-01-2011 v 12:45 PM
marw je offline   Profil uživatele marw   Find more posts by marw   Foto galerie člena marw   Click here to Send marw a Private Message   Add marw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 110

Zdarec Marwe, ja neříkám že CLF je lepší. jen kvůli teplotě v letě se mi to začalo líbit a měl jsem s nima lepší zkušenost diky tomu že po sklizni sem viděl pod čím rostou a kvetou svěžejc s respektem diskutujem a probíráme ne jen tady jde si myslim oto jak to komu vyhovuje a samozdřejmě tady nejsem abych spochybňoval vaše nazory protože to si nemůžu ani dovolit

Old Post 30-01-2011 v 15:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 111

: )
hele já sem pro abysme provedli srovnání a rád to udělám až bude čas a místo ,) co ty na to? ale musí to bejt úplně identický podmínky a klony. se semínkama srovnávat moc nejde jelikož je to prostě těžký udělat takový semínka abys měl identický všechny kytky a málokterá seedbanka to tak má a u klonů je to jednodušší a jsou všechny z jedný kytky

Naposledy upravil 30-01-2011 v 18:28 PM

Old Post 30-01-2011 v 16:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 112

Proberem to u

Old Post 30-01-2011 v 22:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5696840 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív