Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1in-200W CFL, 400W MH, 400W HPS... 5*Ice, 5*Belladona, 8*Mandala#1, 7*Lowryder#2
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8
Autor
Téma 
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 97

citace:
Původní příspěvek od Lump
Čau
No je to škoda se dívat jak to holkám nejde.Jak jsem ti psal zažíval jsem to samé s alga bloomem od plagronu.Tehdy jsem taky moc neřešil PH a asi v tom to bude.Jednak si myslím ,že jsou holky přepálený a k tomu to špatné PH,to by tak odpovídalo tomu vzhledu.Pomocí PH testru v kapkách bohužel nic nenaměříš protože plagron je organika. Jak jsem se já snažil změřit ph když jsem hnojil plagronem tak mi to vždy ukazovalo azurově modrou barvu(protože to je těma hnojkama prostě zabarvené) takže.....bída.Jak jsem tak tady na G četl,tak lidi co hnojí plagronem tak jen upraví ph vody,pak tam mrsknou hnojky a zalejvají.

A co ty nové hnojky?U nich taky nejde naměřit PHčko s aqua testem?Jsou zabarvené nebo čiré?


měřit Ph s tema kapkama mi dělá problém i když měřim normálně průzračnou vodu...asi budu barvoslepej...
Ph metr se mi rozbil před měsícem a nejdřív jsem si ho objednal ještě s pár věcma...trvalo to 14 dní až jsem objednávku zrušil a objednal u jiného prodejce. Ale velký překvapení, když jsem doma zjistil, že jsem si omylem vybral Ec metr. Takže budu muset ještě chvilku počkat. Co se týče toho hnojiva Jungle in da box tak má dvě (A a B) relativně čirý části (je to trojsložkový) ale třetí(mikro) je černeá jako bota...

Old Post 28-01-2010 v 19:37 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tatrankar
Stálý Člen

Karma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 98

Taky hnojim tum JUNGLE, ale uz ho vevnitř nepojedu, necham si ho na venek, bo se mi zatim těžce neosvědčil...Nechci toto hnojivo hanit, protože delam i jine chyby, a proto by to chtelo nekoho zkušenějšího, aby to zhodnotil...ale za me negativ...at se dari chlape, jsme na tom stejne blbe pri podobnem configu

Old Post 29-01-2010 v 11:13 AM
tatrankar je offline   Profil uživatele tatrankar   Find more posts by tatrankar   Foto galerie člena tatrankar   Click here to Send tatrankar a Private Message   Add tatrankar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LEM
Stálý Člen

Karma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 238  

Příspěvek č. 99

Je to jasný, musíš koupit biobizz ...

Old Post 29-01-2010 v 13:50 PM
LEM je offline   Profil uživatele LEM   Find more posts by LEM   Foto galerie člena LEM   Click here to Send LEM a Private Message   Add LEM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 100

citace:
Původní příspěvek od tatrankar
Taky hnojim tum JUNGLE, ale uz ho vevnitř nepojedu, necham si ho na venek, bo se mi zatim těžce neosvědčil...Nechci toto hnojivo hanit, protože delam i jine chyby, a proto by to chtelo nekoho zkušenějšího, aby to zhodnotil...ale za me negativ...at se dari chlape, jsme na tom stejne blbe pri podobnem configu


No já myslím že ani u jednoho z nás není hnojivo příčinou problémů...
Já si zase řikám, že nechám na ven Plagron ) Můj problém je jasnej a to přehnojení s tím, že teďka už možná i Ph. Jsem zvědavej až změřim co z toho vytejká a vlastně i co do toho leju. Jsem docela zvědavej jak tohle dopadne...moc času už nezbejvá cca 25 dni doufám že to bude aspoň ke kouření.
Ono například z Belladon něco bude ty jsou docela zelený, ale půlku skříně mám Ice a ty to odnesly nejvíc nezbyl jim skoro žádnej zelenej list.

Old Post 29-01-2010 v 19:44 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tatrankar
Stálý Člen

Karma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 101

No, tak ja uz to zase tak katastrofalni nemam...Myslim, ze by to mohlo dokvest...uz jen 3 tydny...Ale jak jsem se dival na tve fotky, tak to mas od dost ridší.... Ale tak snad nam to obema nejak dopadne...a za 0,3g/W bych byl ted mega rad to je zivot

Old Post 30-01-2010 v 05:40 AM
tatrankar je offline   Profil uživatele tatrankar   Find more posts by tatrankar   Foto galerie člena tatrankar   Click here to Send tatrankar a Private Message   Add tatrankar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 102




43 den 12/12

Zřejmě odhalen viník v podobě vysokého PH... Prolil jsem kytky smíchanou vodou z RO a kohoutku a upravil Ph na rovných 6 a přesto mi vytékalo 6.7-7.1 Nebyla to teda jenom voda, ale namíchal jsem i hnojiva Jungle in da box na 1.3 Ec.
Stejně už nevím co s nima jinýho. Ice jsou žlutý nejvíc a taky z nich teklo nevyšší Ph k tem 7. Nejlíp jsou na tom Belladony, kterejm teklo 6.7 a je to na nich i vidět. Jedna Belladona mi přijde pomalu na sklizení je možný, že by mezi Belladonama bylo takhle rychlý pheno ??? Nebylo by to špatný )
Co se týká toho Ph tak jsem od začátku v odpadu měl i 7.2 Pha to jsem ho kontroloval a zálivku jsem upravoval na 6.1-6.3. Tak nevím jestli je Plagron tak dobrá hlína, třeba kdyby jsem je bejval nepřehnojil tak by to takovej vliv nemělo.
Máte s tímhle někdo zkušenost ?...

foto 1 Belladona, která je po 43 dnech na sklizení je toto normální ????

foto 2 Belladona, která není zaštíplá...

foto 3 Ice jsou všecky takhle podobně popálený.

Naposledy upravil vimnevim 02-02-2010 v 20:41 PM

Old Post 02-02-2010 v 20:28 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LEM
Stálý Člen

Karma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 238  

Příspěvek č. 103

už jsem se bál, že projekt stojíčlověče, možná by stálo změřit působení nějakých patogeních zón...nebo se podívat do sklepa, jestli tam není nějaké pohřebiště...protože jinak si tu tvoji smůlu vysvětlit neumím....ty kytky vypadaj každej týden na úplně jiný neduh...PH 7 nen nic tak strašnýho aby to kytky tak zrychtovalo, myslím v hlíně...ale v tvým případě mi to přijde fakt jako nedostatek hnojiv, nemůžu si pomoct, teď tomu zase chybí fosfor a draslík+to PH...myslím, že bys příště měl jet jiný hnojivo...tohle si asi nehoví s tím Rmixem...Jinak ale krystalky vypadaj nebezpečně, takže pokouření bude dobré...navíc
mi přijdo už skoro proflushované Ale možná jim je něco jiného???

K+ za barvy podzimu teď v lednu, držím palec

Sumasumárum, jel bych příště v light mixu s hnojivama biobizz a úplně jinej model!)

Old Post 02-02-2010 v 20:55 PM
LEM je offline   Profil uživatele LEM   Find more posts by LEM   Foto galerie člena LEM   Click here to Send LEM a Private Message   Add LEM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 104

no nedostatek hnojiv to bejt nemůže, jelikož v odpadu mají ty nejžlutější kytky od 1.4 do 2.3 Ec. Já myslím, že to Ph je mnohem vyšší, když zaleju 6 a vyteče 7 tak tam musí bejt ještě víc než 7 ne ?...
Celou dobu jsem používal Plagron tohle hnojivo jsem použil, protože už jsem nevěděl co a chtěl jsem ho "vyzkoušet"..
Na příště přemejšlím o kokosu, ale nevím jestli to stihnu všechno připravit na drip...
Genetika bude stejná + na zkoušku Skunk1, Widow skunk a možná nějaký PG13 když porostou rychle. Někdy teďka dám ještě naklíčit 5*Euforie.

Naposledy upravil vimnevim 02-02-2010 v 21:53 PM

Old Post 02-02-2010 v 21:46 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 105






citace:
Původní příspěvek od saiklon
heh kdyz je 7 a davas 6 tak by tam melo bejt baj voko vosum, a to je ee. kazdopadne to mas popaleny od hnojek. a to v hline, tudiz bych ti kokos maximlane nedoporucoval. hod detailni fotku kytky ICE. diky


No to si taky myslím že je to to Ph, ale teď si představ že mi hnedka od začátku když jsem do hlíny (Plagron royalty mix) zasadil kytky a zalejval ukazoval Ph metr v odpadu až 7.2 !!! ve fungl nový hlíně do který jsem lil vodu s Ph 6.1-6.3... Což by ale znamenalo že byla ta hlína pěkná SRAČKA a někomu asi ujela ruka s vápnem. Myslím žes kokosem nebo s hlínou, která nebude tak předhnojená by jsem to měl těžší přehnojit, kort když by jsem se držel správnejch hodnot.
Dávám fotky Ice zblízka ať vidíš jaký jsou to chudinky...
A pár fotek z "matkárničky" .-)
Na poslední fotce tech 9 prcků to je bandička PG13. Během 1-2 dní naklíčilo 9z10 semen a všech 9 taky vykouklo ze země...akorát všechny vyrazily raketově nahoru mají hned okolo 10cm

Naposledy upravil vimnevim 03-02-2010 v 11:13 AM

Old Post 03-02-2010 v 10:58 AM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saiklon
Stálý Člen

Karma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 106

no to az budes presazovat tak celej ten stonek az do prvniho patra nechas v hline, presneji treba 2/3 stonku. Jinak nechapu co porad vsichni resej ze zloutnutim popalenim apod. ze zacatku sem taky pH u hliny resil, ale postupem casu sem se nato uplne vybodnul a ridil se predevsim tim jak ta kytka vypada, nic nehrotit, kytka to ma stejne geneticky dany za jak dlouho vykvete, jak hodne se rozvetvi apod. takze myslet si ze to nejakym zpusobem napr urychlis hnojkama je nesmysl. lepsi hnojit min nez vic, kdyz ma kytka malo zivin poznas to hned ze je krapet zlutejsi, a furt lepsi trochu pridat nez se pak koukat jaxi jim nasmazil a jak to mas popakeny, s tim uz bohuzel nic nenadelas, a ani to nema cenu, jen to brat jako ponauceni do pristiho roundu...

Old Post 03-02-2010 v 11:56 AM
saiklon je offline   Profil uživatele saiklon   Find more posts by saiklon   Foto galerie člena saiklon   Click here to Send saiklon a Private Message   Add saiklon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 107





52 den 12/12....

přihazuju pár fotek, naštěstí pro lidi, kterým puká srdce při pohledu na skoro mrtví kytky mi došly baterky u prvních dvou kytek )
Takže asi tak .-)

foto 1+2 - Belladona, která je nezaštíplá budu jí sklízet asi každým dnem, chloupky má sice hnědý skoro všechny, ale pryskyřice je z převážný většiny čirá a doufám že se ještě aspoň o pidikousíček nafoukne.

foto 3+4 - Belladona která je zaštíplá. bude to zřejmě květina s největším výnosem nejlíp se poprala s přehnojením a pokračovala v kvetení má 3 docela pěkný šišky.

Bohužel jsem nestihl udělat víc fotek a buďte rádi...

Old Post 11-02-2010 v 21:27 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 108

citace:
Původní příspěvek od saiklon
no to az budes presazovat tak celej ten stonek az do prvniho patra nechas v hline, presneji treba 2/3 stonku. Jinak nechapu co porad vsichni resej ze zloutnutim popalenim apod. ze zacatku sem taky pH u hliny resil, ale postupem casu sem se nato uplne vybodnul a ridil se predevsim tim jak ta kytka vypada, nic nehrotit, kytka to ma stejne geneticky dany za jak dlouho vykvete, jak hodne se rozvetvi apod. takze myslet si ze to nejakym zpusobem napr urychlis hnojkama je nesmysl. lepsi hnojit min nez vic, kdyz ma kytka malo zivin poznas to hned ze je krapet zlutejsi, a furt lepsi trochu pridat nez se pak koukat jaxi jim nasmazil a jak to mas popakeny, s tim uz bohuzel nic nenadelas, a ani to nema cenu, jen to brat jako ponauceni do pristiho roundu...


přehnojit jsem to samozřejmě nechtěl a ani jsem si nemyslel, že když tomu naložim že budu mít mega palice...
To spíš ty si myslíš, že každej kdo přehnojí musí zákonitě honit Ec do závratnejch výšin.
Spíš jsem podcenil rychlost vstřebání živin kytkou nebo nevím co a právě proto jsem potom řešil to žloutnutí a Ph což mi připadá naprosto logický...Ty by jsi zřejmě vůbec takovýhle věci neřešil, kdyby se ti to stalo a je to tvá volba.
Samo sebou je to pro mě velká zkušenost, protože z toho moc nebude a ani to nevypadá hezky a a a........ prostě je to na hovno.

Old Post 11-02-2010 v 21:40 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 109

Ahoj vimnevim. Na tých posledných fotkách to nevyzerá nejako vyslovene hrozne. Máš ich v 52. dni kvetu, takže sa dajú v pokoji vyflushovať. Vôbec to nie je na hovno.
Saiklon píše dobre.

Marihuana je dar.

Old Post 11-02-2010 v 21:57 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 110

citace:
Původní příspěvek od Ono
Ahoj vimnevim. Na tých posledných fotkách to nevyzerá nejako vyslovene hrozne. Máš ich v 52. dni kvetu, takže sa dajú v pokoji vyflushovať. Vôbec to nie je na hovno.
Saiklon píše dobre.


ahoj ono jde o to, že na tech fotkách jsou dvě kytky, který jsou v pohodě, ale přes půlku skříně mám Ice a ty jsou od tý doby co jsem je přehnojil furt stejně velký a objemný s tím rozdílem, že nemají jedinej lístek zelenej a žlutý mají i malý listy v paličkách... jsou v 52 dni a měly by podle matkáře kvést 65 dní. Pochybuju, že v takovym stavu v jakym jsou ještě zvětší objem maji fakt pidipaličky

Old Post 11-02-2010 v 22:05 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 111

Každopádne, prebytok hnojiva znižuje výnos. A nemusí ísť zrovna o spálenie. Ako dlho ICE stagnujú? Už je zbytočné sústrediť sa na nafúknutie paličiek, treba rastliny vyflushovať, aby si nefajčil hnojivá.

Marihuana je dar.

Old Post 11-02-2010 v 22:15 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 112

citace:
Původní příspěvek od Ono
Každopádne, prebytok hnojiva znižuje výnos. A nemusí ísť zrovna o spálenie. Ako dlho ICE stagnujú? Už je zbytočné sústrediť sa na nafúknutie paličiek, treba rastliny vyflushovať, aby si nefajčil hnojivá.


okolo 20 dne kvvětu začly žloutnout listy a moc už to nerostlo...
Dam sem fotky, ale asi až příští týden dřív se k tomu nedostanu.
Samozřejmě už budu jen prolívat vodu ze studny, protože teče teďka cca 0.4 Ec jen doupravím Ph. Příště zvolim nějaký míň předhnojenej substrát a budu pomalinku přidávat hnojiva a víc pozorovat kytky...Nebudu asi ani používat 11l květníky a spíš tam dám 20 6.5l.
No ještě uvidím nemám tam vlastně zatím ani co dát, jelikož co mám v matkárničce je ještě mlaďounký...

edit : dneska jsem zalival jen vodou s Ph 6.3 a odpad byl u nejzelenějších 6.7 Ph a u tech žlutejch Ice okolo 7, takže v tej zemi musí bejt snad k 8... Někde jsem narazil na info, že plagron hodně zvedá Ph a když se ještě k tomu přehnojí je zaděláno na průser. Mě se v inkriminovanym období když jsem to přehnojil ještě ke všemu rozbil Ph metr...

Naposledy upravil vimnevim 12-02-2010 v 12:25 PM

Old Post 11-02-2010 v 22:23 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5679750 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív