Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Jak na Rockwool ?? Tipy a triky ..
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8
Autor
Téma 
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 97

citace:
Původní příspěvek od cernyzahradkar
když tam dam jen male kostky RW bez perlitu.... nebude to moc rychle vysychat?


Nebude.

Old Post 03-02-2010 v 11:34 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cernyzahradkar
Stálý Člen

Karma uživatele cernyzahradkar - 66% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 98

a ještě bych se zeptal jaky druh hnojky bys mi doporučil na to? Plagron nebo AH?

chef

Old Post 03-02-2010 v 12:46 PM
cernyzahradkar je offline   Profil uživatele cernyzahradkar   Find more posts by cernyzahradkar   Foto galerie člena cernyzahradkar   Click here to Send cernyzahradkar a Private Message   Add cernyzahradkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 99

citace:
Původní příspěvek od cernyzahradkar
a ještě bych se zeptal jaky druh hnojky bys mi doporučil na to? Plagron nebo AH?


No s plagron terra řadou zkušenost nemám.Roztok s algou zase moc dlouho nevydrží.

Nejvetší spokojenost byla zatím s Metropem a bcuzzem.

Old Post 03-02-2010 v 12:56 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 100

citace:
Původní příspěvek od cernyzahradkar
a ještě bych se zeptal jaky druh hnojky bys mi doporučil na to? Plagron nebo AH?



http://www.generalhydroponics.com/g...loraseries.html

Old Post 03-02-2010 v 19:39 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
barbareK.
Nový Člen

Karma uživatele barbareK. - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 8 

Hlína Rockwool dotaz Příspěvek č. 101

Zdravim vsechny growery a dekuju za tuhle skvelou stranku, ktera mi moc pomohla co se vybavy pestirny tyce..faq sem si nekolikrat procet a nenasel jsem tam odpoved na tuhle otazku: Kdyz chci pestovat v hline tak muzu dat naklicene seminko do rockwoolu a potom to cele zasadit do zeme? neni mi totiz jasne z ceho bude ta rostlinka zit po tu dobu co je v rockwoolu v kterem nejsou zadne ziviny...seminka mi uz zacinaji pomalu klicit a potreboval bych poradit

Old Post 17-03-2010 v 14:37 PM
barbareK. je offline   Profil uživatele barbareK.   Find more posts by barbareK.   Foto galerie člena barbareK.   Click here to Send barbareK. a Private Message   Add barbareK. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
junfun
Stálý Člen

Karma uživatele junfun - 20% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 102

no a co kdyby si to semínko dal rovnou do hlíny...

skunek

Old Post 17-03-2010 v 14:40 PM
junfun je offline   Profil uživatele junfun   Find more posts by junfun   Foto galerie člena junfun   Click here to Send junfun a Private Message   Add junfun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Re: Rockwool dotaz Příspěvek č. 103

citace:
Původní příspěvek od barbareK.
Zdravim vsechny growery a dekuju za tuhle skvelou stranku, ktera mi moc pomohla co se vybavy pestirny tyce..faq sem si nekolikrat procet a nenasel jsem tam odpoved na tuhle otazku: Kdyz chci pestovat v hline tak muzu dat naklicene seminko do rockwoolu a potom to cele zasadit do zeme? neni mi totiz jasne z ceho bude ta rostlinka zit po tu dobu co je v rockwoolu v kterem nejsou zadne ziviny...seminka mi uz zacinaji pomalu klicit a potreboval bych poradit


Bude žít z vody,na začatek to stačí,jak prokoření dej to do soilu.

Doporučuju hledat i jinde než ve FAQ

Old Post 17-03-2010 v 14:50 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
barbareK.
Nový Člen

Karma uživatele barbareK. - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 104

ve FAQ je napsano ze by hlina nemela obsahovat urcity veci nevzpomenu si na vsechno ale urcite to bylx zizali hovinka a ja mam hlinu all mix ktera ma vsechny tyhle veci proto sem jeste koupil ten rockwool

ok diky za odpovedi bylo to fakt rychly zkusim to 50 na 50 pulku dam do rockwoolu a pulka pujde pekne do hliny.

Old Post 17-03-2010 v 14:50 PM
barbareK. je offline   Profil uživatele barbareK.   Find more posts by barbareK.   Foto galerie člena barbareK.   Click here to Send barbareK. a Private Message   Add barbareK. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 105

citace:
Původní příspěvek od barbareK.
ve FAQ je napsano ze by hlina nemela obsahovat urcity veci nevzpomenu si na vsechno ale urcite to bylx zizali hovinka a ja mam hlinu all mix ktera ma vsechny tyhle veci proto sem jeste koupil ten rockwool


No bejt tebou hodím do hned do hlíny,než napřed do RW,ale každej to delá jinak....

Old Post 17-03-2010 v 14:52 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mentaly
Stálý Člen

Karma uživatele mentaly - 39% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 106

já zase nejprva dávám do rw a potom do hliny samozrejme rw musi mit upravene ph namocenim na nejmene 24h do vody s upravenym ph

Old Post 17-03-2010 v 20:02 PM
mentaly je offline   Profil uživatele mentaly   Find more posts by mentaly   Foto galerie člena mentaly   Click here to Send mentaly a Private Message   Add mentaly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.smakovicka
degustátor

Karma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 333  

Příspěvek č. 107

Nazdar. Tiez klicim priamo do tej najmensej rw kocky. Ked mi po par dnoch trci mini rastlinka tak 1cm nad rw, dam hned do hliny.

''Múdry človek sa poučí na chybách iného, hlupák sa nepoučí ani na vlastných.''


libra-drip, 400w MH, 600w HPS, 12x bubble gum

Libra-drip, 400W MH, 750W HPS, Bb,Dd,Nlx,Sk,Eu


Old Post 17-03-2010 v 20:52 PM
pan.smakovicka je offline   Profil uživatele pan.smakovicka   Find more posts by pan.smakovicka   Foto galerie člena pan.smakovicka   Click here to Send pan.smakovicka a Private Message   Add pan.smakovicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tornado12
Stálý Člen

Karma uživatele tornado12 - 89% PěstitelskáKarma uživatele tornado12 - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 108

Já si je nechám naklíčit a potom dám do jogurtových kelímků kokos a tam klíčky.
do 7 dnů je to prorostlé a dám do hlíny.

Old Post 17-03-2010 v 21:38 PM
tornado12 je offline   Profil uživatele tornado12   Find more posts by tornado12   Foto galerie člena tornado12   Click here to Send tornado12 a Private Message   Add tornado12 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 109

čau lidi jenom jsem se chtěl zeptat ten rockwool vypadá podobě neli stejně jako skelna vata s kterou se zateplujou paneláky neni to náhodou to samí ?

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 18-04-2010 v 14:59 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RaScaL
Stálý Člen

Karma uživatele RaScaL - 11% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 110

Nie tak keby si to chytil ma v sebe častice kal to by si citli .

Tak skus dat semienko do Sklenenej vaty a do RW ktore vyklíči skor

Old Post 20-04-2010 v 22:04 PM
RaScaL je offline   Profil uživatele RaScaL   Find more posts by RaScaL   Foto galerie člena RaScaL   Click here to Send RaScaL a Private Message   Add RaScaL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 111

Ok dik ale tak semen mám zatim málo tak raci koupím rw kostku
pěstu zdar :-)

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 21-04-2010 v 07:30 AM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
st.h.b
Nový Člen

Karma uživatele st.h.b - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 24  

Upozornění pomoc Příspěvek č. 112

da se do ROCKWOOL zasadit i normalni vykliceny seminko nebo to je jenom na rezi ???? dik za odpoved

HAUK

Old Post 04-05-2011 v 20:33 PM
st.h.b je offline   Profil uživatele st.h.b   Find more posts by st.h.b   Foto galerie člena st.h.b   Click here to Send st.h.b a Private Message   Add st.h.b to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9720660 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív