Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejlepší hudba je ... (PRO MĚ!!!)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
Peyotl
Nový Člen

Karma uživatele Peyotl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 6 

Hudba? Příspěvek č. 97

hip hop je podle me docela dobrej. rap je lepsi (např. tequilla sunrise od cypresshill!) ale jedno vim urcite. nejlepsi je ragga jungle! vsichni si stahnete uk apachi­ fx - original nuttah. Je to fakt vyborny!!!

smoke long and prosper

Old Post 09-06-2002 v 18:44 PM
Peyotl je offline   Profil uživatele Peyotl   Find more posts by Peyotl   Foto galerie člena Peyotl   Click here to Send Peyotl a Private Message   Add Peyotl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Junksdred
Nový Člen

Karma uživatele Junksdred - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 3 

nej? Příspěvek č. 98

Hmm rozhodně BOB MARLEY!! Na něj se hodně dobře valí. Doufám, že ho taky posloucháte!
Doufám, že víte, že v Trutnově bude hrát SEPULTURA!

Junksdred

Old Post 09-06-2002 v 19:04 PM
Junksdred je offline   Profil uživatele Junksdred   Find more posts by Junksdred   Foto galerie člena Junksdred   Click here to Send Junksdred a Private Message   Add Junksdred to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Junksdred
Nový Člen

Karma uživatele Junksdred - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 99

Koukám, že tady každej valí v technu, to já nemusim. Doufám, že víte, že v Českym Brodě budou hrát DEAD KENNEDYS!!

Junksdred

Old Post 09-06-2002 v 19:09 PM
Junksdred je offline   Profil uživatele Junksdred   Find more posts by Junksdred   Foto galerie člena Junksdred   Click here to Send Junksdred a Private Message   Add Junksdred to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iJoJo
Stálý Člen

Karma uživatele iJoJo - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 93 

Příspěvek č. 100

Jasneee, Bob Marley, ale tiez Jimi Hendrix, The Doors, Ozzy, v poslednej dobe System of Dawn a z domacich Polemic, Vidiek. Cesky Tata Bojs sa mi tiez na Pohode pacili

Old Post 09-06-2002 v 19:13 PM
iJoJo je offline   Profil uživatele iJoJo   Find more posts by iJoJo   Foto galerie člena iJoJo   Click here to Send iJoJo a Private Message   Add iJoJo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delph
Stálý Člen

Karma uživatele delph - 13% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 109 

Dude: Příspěvek č. 101

To neni o tom ze kdyz to posloucha kazdy tak ja to poslouchat nebudu. Je to spis o lidech me se zda ze 90% lidi co znam a chodi na party maji uplne vyčištěno (nemyslim konkretne Tebe). Me to pripada jako ze tydle lidickove proste maji radi techno protoze to je IN - a pak sekundarni veci - pekne se zfetujou, zapichaj si, seznami se z novyma lidma a...............potom hudba.
Cela kultura teto muziky mi pripada silene jednoducha, umela, sterilni...a trochu uniformni (i kdyz se mnou urcite nebudes souhlasit). Ted tebe nebo koholiv neurazim jenom vyjadruju svoje pocity. Tou kulturou myslim i vystřihovánky typu TripMag /i kamos co se pokousi delat do DJingu rika ze to je brutalni sracka/.
Trocha offtopic:stejny pocity zacinam mit uz i z travy kdyz vidim co huli za vymaštěnce......
To kolik utrati clovek na party neni meritko kvality-spis jak to je/neni o penezich-myslim ze se o tom nekdo zminoval a jestli ne tak sorry.
OK 10,000 kHz od Air bych klidne zkusil kdyz mi reknes kde to sezenu:-) Co sem treba slysel Koma-tsu to nepovazuju za hudbu set trva cca hodinu ruch, ruch (5-7 minut) nejaky prechod a znova asi by mi upadla hlava.

Junksdred: si delas srandu a ja to nevedel no zacinam vazne uvazovat o navsteve festaku-i kdyz bez Maxe uz to neni ono

PS: asi to vypada ze sem sezral vsechnu moudrost sveta, ale asi nekdo na koho se divam jako na maximalniho blba me vidi uplne stejne (a dokonce ma mozna pravdu)

svoboda prvního končí tam kde začíná svoboda druhýho

When you walk through a storm,
Hold your head up high,
And don't be afraid of the dark,
At the end of the storm is a golden sky.
And the sweet silver song of a lark.

Old Post 09-06-2002 v 22:17 PM
delph je offline   Profil uživatele delph   Find more posts by delph   Foto galerie člena delph   Click here to Send delph a Private Message   Add delph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 102

Delpe: no jasně, tak si ho vyjadřuj, v tom ti nikdo nebrání. Ale proč šmahem odsuzuješ fůru lidí (který navíc ani neznáš) a tváříš se jako že jedině tvůj názor je ten správný?

Old Post 10-06-2002 v 07:01 AM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

Palec nahoru Příspěvek č. 103

Nohavica a jeho C#maj7 Bb Es maj Asus 4 F#+ Gmaj A
je nejlepší

Lidičky, zase se tady hádáte a zase je to o názorech a jejich boji mezi sebou... haha

-- no možná to tak horké nebude



[Edited by Ondrash on 10-06-2002 at 08:49 AM]

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 10-06-2002 v 07:46 AM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 104

jo, delphe pohoda, jsem rád, že se spolu bavíme jako dva normální lidi...
S tou zprofanovaností asi vim co mysliš, některý lidi taky moc nemusim ale s tim nic neudělam a je mi to celkem jedno - i v 60.letech byli víkendový hipíci, který navlíkly butikový hadry, nebyla tam podstata, ale proto nebudu odsuzovat všechny hipíky...
Jestli jseš z plzně, tak ti ty Airy nahraju a někam přinesu (mam teď zkouškový, málo času, ale určitě by to šlo zařídit)..

Borifielde> ty se mi tady navážíš do mýho milovanýho Airu, to tě budu muset.........asi vopravdu rozsekat v tom pantíkovi ve fotbálku, hrál jsem tam chvilku v pátek, myslim, že jsem i vyhrál
sakra 1/2 minuty od C, já sem tak minuty 2.... Co s tim uděláme?



OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 10-06-2002 v 09:08 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kosa
Stálý Člen

Karma uživatele Kosa - 59% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 47  

Upperdeck L. Příspěvek č. 105

Možná ho moc neznáte ale to co zkládá to je nejlepší techno co sem složil.
Jinak poslouchám jungle to je mazec.
Hip hop
D&B
Brake beat "viva la OLD Chemical Brothers"
House "málo"
Techno
Pink Floyd
Punk "někdy"
Ale ne zasraný fašounský písně o barevnejch lidech

ps.ten ve prostřed je skín!!!!!!

LAGALIZE TO YE WONO!!!!!!

Old Post 10-06-2002 v 11:24 AM
Kosa je offline   Profil uživatele Kosa   Find more posts by Kosa   Foto galerie člena Kosa   Click here to Send Kosa a Private Message   Add Kosa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Příspěvek č. 106

Jo,techno není všechno ale když někde hraje Toky( http://www.livemix.sk/mixes.html )tak mám pocit že ten typan vidí až na dno mý prohnilý duše a dokáže mě rozhejbat.Jinak v poslední době jsem přišel na chuť písni Ikarie XB 1 z alba Sursurrate od Ecstasy of saint Theresa-ta hláška Uletěli jsme miliony kilometrů...jsme téměř na konci cesty...plynou léta a děti se budou učit že jsme byli první co se vydali do vesmíru..
a ve finále ta harfa(Bedřich Smetana-Má vlast-Vyšehrad)...gggut.
Pak je taky dobrej vál Harry Belafonte se svou písní Go down Emanuel road,Banana boat atd..

P.S.-Ten uprostřed je fašistickej skin

[Edited by Roman Dirda on 14-07-2002 at 07:41 PM]

Old Post 10-06-2002 v 11:46 AM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delph
Stálý Člen

Karma uživatele delph - 13% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 109 

Palec nahoru Příspěvek č. 107

Maggie: no comment
Dude: ja si myslim ze se vzdycky nejak domluvime ne
Ondrash: neni to horky - spise takova chladna vymena nazoru

svoboda prvního končí tam kde začíná svoboda druhýho

When you walk through a storm,
Hold your head up high,
And don't be afraid of the dark,
At the end of the storm is a golden sky.
And the sweet silver song of a lark.

Old Post 10-06-2002 v 16:34 PM
delph je offline   Profil uživatele delph   Find more posts by delph   Foto galerie člena delph   Click here to Send delph a Private Message   Add delph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pohodička Příspěvek č. 108

Ja si myslim ze k nadupanymu brcku ja SKA jako
delany,dobry je i reggae,jungle,drum&bass,hip-hop...
proste proti gustu zadnej disputat tak proc se hadat ne?

Old Post 10-06-2002 v 19:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tobex
Stálý Člen

Karma uživatele tobex - 55% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 109

Jo ja zeru teda PUNK, Takovy NVU, Sanov, Totaci, Visaci a dalsi nemaj konkurenci.
Taky si rad poslechnu treba Floydy, nejlepsi je The Wall.
Jinak se da poslouchat i regae a ska to se hodi kdyz jsem vypalenej az moc a nezvladam uz pogovat

Old Post 14-06-2002 v 21:26 PM
tobex je offline   Profil uživatele tobex   Find more posts by tobex   Foto galerie člena tobex   Click here to Send tobex a Private Message   Add tobex to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tobex! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borifield
Stálý Člen

Karma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Příspěvek č. 110

jo ten hlas je fakticky z filmu Ikarie XB 1 ,vynikajici cesky sci-fi,zdenek liska myslim k tomu delal hudbu rekl bych dosti odvaznou a ta harfaa , tu meli jako znelku na radio2 vltava a ted je tam nejaka jina ,ale tamta byla lepsi.chtel jsem napsat z ceho to je ,ale uplne mi to vypadlo ,snad priste...

Old Post 14-06-2002 v 22:24 PM
borifield je offline   Profil uživatele borifield   Find more posts by borifield   Foto galerie člena borifield   Click here to Send borifield a Private Message   Add borifield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Ta harfa Příspěvek č. 111

Už jsem zjitil z čeho ta harfa v EOST je - Bedřich Smetana-Má vlast-Vyšehrad.
Slušnej nářez je taky Z českých luhů a hájů-jenom bych to pojmenoval Psychopat už je za dveřmi.

Old Post 15-06-2002 v 12:52 PM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schwa
Nový Člen

Karma uživatele schwa - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 112

mno a znate psychedelickej trance a goa??? na zhulenost je to vyborny... hodne pasazi a zvukove spletitejch kolazi :-) doplnenejch o 4/4 techno rytmus. Ale priznam se ze kdyz sem hodne vypalenej tak si spis poslechnu ambient nebo chillout a hiphopem taky nepohrnu :-) respect all styles

Old Post 15-06-2002 v 18:23 PM
schwa je offline   Profil uživatele schwa   Find more posts by schwa   Foto galerie člena schwa   Click here to Send schwa a Private Message   Add schwa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:07 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7826400 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív