Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Sklizeň
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7
Autor
Téma 
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

Palec nahoru jo, woknor mám Příspěvek č. 97

taky na jih, ale na mém negativním a zároveň pozitivněnegativním příkladě jest jasně vidět špatná fotoperioda,málo slunce,po třetím přeslenu květ,kytky si myslí,že mají podzim, to jsem zvědaf co fčíl,jak se ten den začal natahovat...ta zima je letos jaksi delší.Kytky jsem měl taky vytáhlé,jedna má podpěru ze špejle..Fotím raději na světle a to slunce přez záclonu je spíš estetistická haluz.No ,nic se nedá dělat,měsíc bude přát setí, tak nasejeme mladší sourozencí....
jak jsem si nedávno fšim,stejí nedočkavci dříve,nezávisle,paralelně Jahůdka a Sinuhet...
........asi nás prostě baví to pěstování........

Old Post 21-03-2006 v 20:41 PM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

vzalo Příspěvek č. 98


to celkem rychlý obrat...

Old Post 23-03-2006 v 06:08 AM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

nestiham Příspěvek č. 99




nějak pjestovat,malo času,semínka už jsou patrná...

Old Post 09-04-2006 v 17:29 PM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kazzach
Nový Člen

Karma uživatele kazzach - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 100




Zdravíčko, nejsem tu dlouze, nicméně už několik dní čtu a čtu. Podle mejch zkušeností se bolehlav dostavil při hnojení sračiček na list. Taky se mi to stalo kdysi stalo. Isme se pak zblili vespolek. Ve sprcháči mam teka právě podzim, doufám, že už se mi takovej renonc se stravitelností nestane. Deset ženskejch pod čtyrstovkou dostává maximální péči s Rolls Roysem mezi hnojivátkama ("Senzace"). Počitám, že tak ještě měsíc jim nechám na dožití a pak začnu odštipovat. Některý kvítka začínaj sice hnědnout, ale myslim, že maj ještě čas... Co říkáte? Připomínky vítám a kujuzaněuctivě.

Psí dech

Old Post 09-04-2006 v 23:02 PM
kazzach je offline   Profil uživatele kazzach   Find more posts by kazzach   Foto galerie člena kazzach   Click here to Send kazzach a Private Message   Add kazzach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

pokračuji Příspěvek č. 101




v pokusnictví....Kytka v prvním patře uschla a poskytla pár semen,vrch odstřižen,zbytek živoří.Paralelně pěstovaná kytka obrána z květů,revegovala,listy - palisty neobvyklé tvary mají,ale vypadá že žije a roste..

Old Post 09-06-2006 v 17:15 PM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 102

Hledal sem nějaký informace tady na G o přezrálých, překvetlých, nebo odkvetlých rostlinách a nic sem nenašel.
Zajímá mě totiž jestli jste někdo zkoušeli kytku jednoduše nechat vykvést a nesklízet, nechat ji bejt, co se s ní stane? Odkvete zase? Určitě zemře že? Ale jestli máte někdo nějakou dokumentaci, fotky, nebo informace, tak sem s nima. Zajímá mě co se stane s kytkou, která se nechá bejt a nesklidí se

Old Post 04-07-2007 v 14:30 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanulkááá
avatars lady

Karma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 279  

Příspěvek č. 103

citace:
Původní příspěvek od Zedy
Hledal sem nějaký informace tady na G o přezrálých, překvetlých, nebo odkvetlých rostlinách a nic sem nenašel.
Zajímá mě totiž jestli jste někdo zkoušeli kytku jednoduše nechat vykvést a nesklízet, nechat ji bejt, co se s ní stane? Odkvete zase? Určitě zemře že? Ale jestli máte někdo nějakou dokumentaci, fotky, nebo informace, tak sem s nima. Zajímá mě co se stane s kytkou, která se nechá bejt a nesklidí se


Co by se stalo? časem zhnije,nevidím důvod to dělat,proto jsi asi nenašel info,ikdyž tady 100% je

...Turbogirl... bez Turbo netu...
...přečipovaná na 200HP...
...and now invisible girl...
...lalalalááááá...


Terrace flowers by Haňule

Old Post 04-07-2007 v 14:41 PM
Hanulkááá je offline   Profil uživatele Hanulkááá   Find more posts by Hanulkááá   Foto galerie člena Hanulkááá   Click here to Send Hanulkááá a Private Message   Add Hanulkááá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 104

citace:
Původní příspěvek od Zedy
Hledal sem nějaký informace tady na G o přezrálých, překvetlých, nebo odkvetlých rostlinách a nic sem nenašel.
Zajímá mě totiž jestli jste někdo zkoušeli kytku jednoduše nechat vykvést a nesklízet, nechat ji bejt, co se s ní stane? Odkvete zase? Určitě zemře že? Ale jestli máte někdo nějakou dokumentaci, fotky, nebo informace, tak sem s nima. Zajímá mě co se stane s kytkou, která se nechá bejt a nesklidí se


http://grower.cz/home/potw.php?...&photoid=135099

ta souška v popředí

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 04-07-2007 v 14:51 PM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soul Rebel
Gangster

Karma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 105

Zedy> kamarad mel kytku, ktera mu zacla za oknem kkvest nekdy v unoru. Nechal ji a na jare presadil na zahradu. Kytka stale ,,kvetla''. Na podzim z ni byla takova ,,zrudicka'', proste zadna poradna palice, ale samy maly listnaty. Ani jednou ji nestipal.
Dle toho, co jsem videl ych to nedoporucoval. CHut hnusna (ikdyz nevim, jestli to melo na to vliv-byla to jen nejaky seno), zhulovalo to hodne, ale strasnej vytuh.

Na Novém 2oo8
V Malinách 2oo7
RaggaKings
BIG BROTHER IS WATCHING YOU ...on minichat

Old Post 04-07-2007 v 14:54 PM
Soul Rebel je offline   Profil uživatele Soul Rebel   Find more posts by Soul Rebel   Foto galerie člena Soul Rebel   Click here to Send Soul Rebel a Private Message   Add Soul Rebel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 106

Hanulkááá:
dělal bych to pro rozšíření svých pěstitelských znalostí i když bych té kytky litoval

Tayem de Tox:
ty jo, tak to je hustá součka jak si k tomu došel?

Soul Rebel:
kytku s tím spíš utrápíš co sám to zkoušet nechci, jen sem se s tím nikdy nesetkal a zajímalo mě co se stane a jak to vypadá

Tak díky moc lidi za odpovědi!

Old Post 04-07-2007 v 20:09 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:50 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-10-2015 - Sklizeň - 0 odpovědí
29-09-2004 - Skrine - 3 odpovědí
02-11-2008 - Sklep - 54 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7307320 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív