Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » 99% G13 (pacific - original from Neville) za 150 USD!Hromadna objednavka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 97

udle ozval se ti někdo alespon do PM nebo o to nemá vážně nikdo zájem a chtějí čekat do června?????

Old Post 24-02-2005 v 08:45 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 98

JJ, ozval se mi zatím Armaggedon... 400W metal! Problém bude s předáním, won je asi na Slovensku...

Takže bych rád uvítal, kdyby mi s tím pomoh´ nějakej tuzemák!

Armaggedon stejnak řízky dostane, to jsme se dohodli, ale horší bude ta distribuce. Třeba poslat poštou wětwe přes hranice už je podle mě wo držku...

Jo a jinak - panáčkové - jsem zkoušel přebytečný listí z kříženců, co jsem ořezal z řízků a bude to zajímavý... Hehe - jsem se normálně začal motat a do sraček! Stav jak hustej špek + cca 3 welký wodky!

Fotr woe!

Old Post 24-02-2005 v 09:01 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 99

jo ten armagedon je na prd je to super typ ale slovák:-)) to je pakec a co kabuto nebo maharsi já pomůžu ale chtělo byto neště alespon dva maníky tak uvidíme

Old Post 24-02-2005 v 19:17 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 100

udl,pošli mi PM(dnes budu ještě na netu,pak až v pondělí)

Mám taky 400W MH + místo budu mít tak za 4 týdny

teď mám v matkárně 10 CD(než určím pohlaví z řízků) - ty bych vám pak mohl také přidat

bydlím střední čechy poblíž Pragy,akorát mi nejni jasný kolik je to kytí ,a kolik řezanů bude asi potřeba

zdár

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 25-02-2005 v 06:25 AM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 101

Už to je s Kabutem dohodnutý, budem všechny ostatní průběžně informowat, sledujte thread!

Fotr woe!

Old Post 25-02-2005 v 06:53 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Myšak
Stálý Člen

Karma uživatele Myšak - 47% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 102

Panove(Udl,Kabuto) moc vam dekuju za vaše nasazení a obetavost vuči ostatnim dik

Old Post 01-03-2005 v 12:13 PM
Myšak je offline   Profil uživatele Myšak   Find more posts by Myšak   Foto galerie člena Myšak   Click here to Send Myšak a Private Message   Add Myšak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 103

Děkuj, až budeš mít wětwe!

Fotr woe!

Old Post 01-03-2005 v 14:14 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

HydroStart!!! Příspěvek č. 104




Dneska jsem ty potvůrky zasadil. Měly pekelný kořeny, předtím jsem si jich nějak nevšimnul, většinou jsem na ně koukal dost Hehe!

Na obrázku je popsáno, kdo momentálně kde bydli!

Teď budou baštit tejden kořenovej stimulátor, pak dostanou AH pro růst a přepnout bych je chtěl asi na maximálně 16 dnech 18/6. Teď jim svítí 250W MH a 2x18W Special Bio.

Do měsíce by pak podle mě měly bejt nový řízky z původních kytek, který nechám zakořenit a předám je pak Kabutovi!

Podle preflowers se máme myslím na co těšit a ještě bude i ta Maharsiho G13 (poslední obrázek – řízek si už jede jako by se wenku nechumelilo a že tam kua chumelí!)

Mějte se, další zpravodajství bude, až zas UdL unikne ze spárů Cinderelly 99!!!

Čao!!!

Fotr woe!

Naposledy upravil UdL 09-03-2005 v 18:57 PM

Old Post 09-03-2005 v 18:48 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

...pokračování... Příspěvek č. 105




Zdravím všechny příznivce G13!

Co se událo nového… Udělal jsem řízky pro KABUTA, takže tak do 14 dnů bych mu je předal.

Dostane:
2x Federation Romulan x Orange Crush x G13
2x G13 Black Widow x Blue Widow (Flowerman)
1x G13 – Maharsi pheno
2x STL x P99 (Flowerman)

Jelikož jsem ty kytky potřeboval trochu prořezat, udělal jsem řízky navíc. Pro dalšího zájemce, kterej by byl ochoten je dál dočasně zpracovat podobně jako KABUTO, bych tu mohl mít:

1x Federation Romulan x Orange Crush x G13
2x Black Widow x Blue Widow
2x STL x P99

Zbytek bych případně na požádání dodal později…

Jinak jsem dneska přepnul na 12/12, takže uvidíme, kolik tam bude koulařů ... Vegetativní fáze trvala 17 dní, všechny řízky se chytly, některý líp, některý hůř… Počítám, že teď se tak na 3 tejdny zblázněj a vylítnou a pak ukážou pohlaví…

Mějte se a zas něgdy!

UdL

Fotr woe!

Naposledy upravil UdL 26-03-2005 v 18:57 PM

Old Post 26-03-2005 v 18:44 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 106

Takže budu dělat řízky pro tyto lidi?

Murphy
Mury
Aryan
PiosOne
Donnyfinal
Holly
Armageddon

+ navíc
Myšak
hary

Pokud jsem na někoho zapoměl ať se přihlásí.
Nebudu dělat pro nikoho jiného,i takhle to bude mazec.

edyt:dan Basse nahradil Murphy

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Naposledy upravil KABUTO 29-03-2005 v 13:42 PM

Old Post 29-03-2005 v 08:16 AM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 107

JJ, jestli budeš od té dobroty! Zas na druhou stranu přijdeš k zajímavý genetice...

Fotr woe!

Old Post 29-03-2005 v 08:32 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

6. den 12/12 Příspěvek č. 108




Celkem se potvůrky rozjely, prawda!!! Za ten tejden docela povylítly, trošku jsem některejm zastřihnul perka, protože to už začalo stínit a po předchozí experimentální džungli s Cinderellou 99 jsem se zase rozhodl rychle navrátit ke svým oblíbeným výletům do skříně s nůžkama w ruce! Zastřihoval jsem zatím jen čepele listů (jako při 2. indooru s A11xMTF)…

G13 kříženci jedou fantasticky! To je dobrá zpráva. Špatná je, že tam je jeden koulař! Druhá kytka z odrůdy G13 Black Widow x Blue Widow je podle všeho samec… (foto 3). Takže šlechtitelé a křižitelé - buďte we střehu!

Jinak to jede super, kříženci jedou kultivovaně (na rozdíl od Bahia Black Head – tu zvýšená vzrůstová aktivita stála vršek!), hlavně FRxOCxG13 (už ukázalA pre-flowers) . Tahle odrůda bude menšího vzrůstu, hodně hustý patra, podle mě to bude indoor lahůdka. Uvidíme, jaxe ukáže během dalších dvou měsíců!

Konec zpráf!

Fotr woe!

Naposledy upravil UdL 31-03-2005 v 19:15 PM

Old Post 31-03-2005 v 19:02 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 109

Dneska wečer jsem urwal G13 Black Widow x Blue Widow 02. 100 % samec! Ostatní dva kříženci G13 jsou samice!

Fotoz dám zítra, teď jsem moc na focení!

Fotr woe!

Old Post 02-04-2005 v 23:16 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

9. den 12/12 Příspěvek č. 110




Guess who´s back!

Jsem tu s fotečkama. První je jasná samička Federation Romulan x Orange Crush x G13! Jsou tam vidět i pre-flowers! Můžete si wšimnout, že oproti těm zadním (Orange Bud a Bahia Black Head) se drží hodně při zemi a dělá hodně hustý patýrka. Celkově vypadá pěkně macatě, jedna z nejlepších kytek, co jsem zatím doma ve skříni měl! Fakt kultiwovaná mrška! Jo - wedle už je vidět kráter po G13 Black Widow x Blue Widow 02!

Foto nr. 2 je G13 Black Widow x Blue Widow, označení 01. Taky samice. Roste o trošku rychleji než její sestřička, ale třeba na Bahii Black Head rozhodně nemá (ta trochu růstem připomíná Cinderellu a začíná mě to děsit!)…

Třetí foto je z G13BWxBW 01, kde je vidět detail pre-flowers!

Jinak řízky pro Kabuta si jen chrochtaj, takže se těšte! Už se to blíží!

Mějte se!

UdL

Fotr woe!

Naposledy upravil UdL 03-04-2005 v 17:39 PM

Old Post 03-04-2005 v 17:29 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

News Příspěvek č. 111



Čuz.

Novinky: řízky už nemám doma! Jsou u Kabuta! Ještě neměly kořínky, ale vypadaly dost f poho… Podle toho, co jsem od pana K. dostal, se u něj budou mít na 100 % moc dobře! Dostal všechny řízky, co jsem předtím dělal. Samci jsou G13BWxBlueW 02 a asi i STLxP99_02 (upřesním). Kytka FRxOCxG13_02 je ještě nerozpoznaná!!! Takže první, kdo ji pojede, by moh´ informovat!

Ve skříňce dneska poyede 15. den 12/12. Kytky už začínaj dělat paličky! Trošku zloběj s vejškou Orange Bud a Bahia Black Head, musel jsem je seznámit s kolínkama! Hlavní stonek od Bahie zkouším nawést na místo, kde předtím wegetil samec G13BWxBlueW… Docela sci-fi kytka, ale daří se!

Federation Romulan x Orange Crush x G13 je jednoznačně nejhezčejší kytka, co jsem tam zatím měl… Macatá mrška! Uvidíme, jak bude makat!

Mějte se!!!

UdL


Fotr woe!

Naposledy upravil UdL 09-04-2005 v 10:53 AM

Old Post 09-04-2005 v 10:40 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 112

Takže vážení:

Murphy
Mury
Aryan
PiosOne
Donnyfinal
Holly
Armageddon

+ navíc
Myšak
hary

Postupně mi můžete posílat PM ohledně domluvy Jestli se někdo znáte vzájemně tak se domluvte společně,aby se to co nejvíc zjednodušilo.

Teď budu zakořeňovat,co nejdřív to hodim na metlu + UVA a může začít expedice

kdo se pak spokojí s nezakořeňenejma,bude je mít logicky dřív.

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 11-04-2005 v 11:19 AM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7752980 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív