Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 67 68 69 70 71 »
Autor
Téma 
asgaroth
Stálý Člen

Karma uživatele asgaroth - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2020
Příspěvků: 37 

Příspěvek č. 1089



listy a fáza kvitnutia

Old Post 12-07-2020 v 15:22 PM
asgaroth je offline   Profil uživatele asgaroth   Find more posts by asgaroth   Foto galerie člena asgaroth   Click here to Send asgaroth a Private Message   Add asgaroth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZOO68
Stálý Člen

Karma uživatele ZOO68 - 82% PěstitelskáKarma uživatele ZOO68 - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 107 

Příspěvek č. 1090

citace:
Původní příspěvek od asgaroth
listy a fáza kvitnutia


Dle mého svilušky. V téhle fázi už bych s tím už nic nedělal - do kosy to máš max. 14 dní.

Old Post 12-07-2020 v 22:38 PM
ZOO68 je offline   Profil uživatele ZOO68   Find more posts by ZOO68   Foto galerie člena ZOO68   Click here to Send ZOO68 a Private Message   Add ZOO68 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 1091

asgaroth ... cav kamo to uz tej havede tam mas celkom slusne ... tiez by som povedal, ze su to svilusky.. ale pozeram na nete fotky, ze tie trasnenky/strapky zanechavaju podobne cucance na listoch.. no su ovela vacsie a cierne tie potvorky .. to by si zbadal na listoch urcite ..
svilusky su malicke a volnym okom sa lahko prehliadnu .. tie cucance ale z hora su jasne hned .. no ale aby som sa dostal k tomu co som vlastne chcel .. .. je ich vela.. tak by som radil otrhat najviac napadnute listy aby si ich zbrzdil .. ak ich nechas takto, tak za tie 2 tyzdne (mozno budu potrebovat dozrievat aj dlhsie) co mas do konca natahaju tie svilusky take huste "pavuciny" .. a to ti poviem vobec nieje pekny pohlad .. look https://learngrowingmarijuana.com/s...weed-flowering/

i see you bejbe

Old Post 13-07-2020 v 06:18 AM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asgaroth
Stálý Člen

Karma uživatele asgaroth - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2020
Příspěvků: 37 

Příspěvek č. 1092

ja som par kuskov tej havede uz odchytil vo vsetkych fazach vyvoja - od malych bezkridlych bledo zltych az po tie male okridlene cierne mozno sa tam nastahovali aj tie svilusky, ale pavuciny som si zatial nikde nevsimol...
no co uz, toto som extremne podcenil, za kazdu cenu som sa snazil vyhnut chemii - par krat som to strekol len canna curom...snad to preziju bez vacsej ujmy...

Old Post 13-07-2020 v 06:33 AM
asgaroth je offline   Profil uživatele asgaroth   Find more posts by asgaroth   Foto galerie člena asgaroth   Click here to Send asgaroth a Private Message   Add asgaroth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 1093

asgaroth: zalezi kde to mas ale vacsinou je zdroj matkar...pripadne v lete sa ti to tam moze dostat.

Spomalit ich mozes ze to budes rosit cele, nemaju radi vlhko...

pomaha Sira (sirne knoty) , len treba odhadnit mnozstvo inac to total spece rastlinu a pred kosou by som to uz nedaval...

Pred zaciatkom odporucam vysirenie, ale naj su tzv sirne lampy, co zahreju siru na urcitu teplotu zacne sa odparovat ale nehori.

Old Post 13-07-2020 v 13:50 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asgaroth
Stálý Člen

Karma uživatele asgaroth - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2020
Příspěvků: 37 

Příspěvek č. 1094

psyweed - asi to zacnem trosku rosit, momentalne sa mi vlhkost pohybuje do 45%, s tou sirou to radsej skusat nebudem ako poznam moje schopnosti tak by som neprezil ani ja ja som absolutny zaciatocnik, teda minuly rok som si prvy krat vonku vypestoval take zakrsky a samozrejme z mojej lenivosti som kvetinace nevydenzifikoval len som z nich vysypal substrat a dal novy a je pravda ze cca mesiac boli vonku a az potom som kupil stan...chyba im snad tych 10 dni tak to snad vydrzi, nabuduce budem pedantnejsi...

Old Post 13-07-2020 v 16:47 PM
asgaroth je offline   Profil uživatele asgaroth   Find more posts by asgaroth   Foto galerie člena asgaroth   Click here to Send asgaroth a Private Message   Add asgaroth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cranked
Stálý Člen

Karma uživatele cranked - 84% PěstitelskáKarma uživatele cranked - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 1095



Zdarec dnes jsem na listech objevil takový fleky hnědé. Netuší někdo co to může být? Díky předem moccc !

Old Post 14-07-2020 v 15:09 PM
cranked je offline   Profil uživatele cranked   Find more posts by cranked   Foto galerie člena cranked   Click here to Send cranked a Private Message   Add cranked to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 1096

asfaroth: dezinfekcia ti nepomoze ak si to mal vonku...je leto takze sa ti tam vonku nachyta vsetko mozne

cranked: calmag dolej ak mas ledky...pripadne pridavaj aj activera ti to pomoze zrovnat, rychlejsie sa spametaju a naberu farbu

Old Post 15-07-2020 v 00:35 AM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cranked
Stálý Člen

Karma uživatele cranked - 84% PěstitelskáKarma uživatele cranked - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 1097

psyweed: díky dám teď dle dávkování 2ml/L a pak preventivně jednou týdně 1ml/L pro jistotu. Myslím si, že přebytek pod ledkama nehrozí. btw: activera? K+

Old Post 15-07-2020 v 08:03 AM
cranked je offline   Profil uživatele cranked   Find more posts by cranked   Foto galerie člena cranked   Click here to Send cranked a Private Message   Add cranked to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jundr9
Nový Člen

Karma uživatele jundr9 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 1098



co by to mohlo být?

na fotce to není tak dobře vidět, ale listy žloutnou (od spodu) a jsou na nich hnědý tečky, který se většinou začínají dělat od středu.
Svilušky to nejsou, zespodu na listech nic není.

Old Post 16-07-2020 v 10:18 AM
jundr9 je offline   Profil uživatele jundr9   Find more posts by jundr9   Foto galerie člena jundr9     Add jundr9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YngwieM
Stálý Člen

Karma uživatele YngwieM - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 1099

citace:
Původní příspěvek od asgaroth
ja som par kuskov tej havede uz odchytil vo vsetkych fazach vyvoja - od malych bezkridlych bledo zltych az po tie male okridlene cierne mozno sa tam nastahovali aj tie svilusky, ale pavuciny som si zatial nikde nevsimol...
no co uz, toto som extremne podcenil, za kazdu cenu som sa snazil vyhnut chemii - par krat som to strekol len canna curom...snad to preziju bez vacsej ujmy...


Ahoj,

mne se na svilusky osvedcilo totok: https://www.profi-grow.cz/hnojiva/boomerang/

Stoji to sice nejake penize, ale na druhou stranu mi to udelalo i krasne zelene listy a od pohledu to kytkam svedci. A po sviluskach na kytkach v indooru i outdooru ani pamatky 👌🏻

Old Post 16-07-2020 v 12:59 PM
YngwieM je offline   Profil uživatele YngwieM   Find more posts by YngwieM   Foto galerie člena YngwieM   Click here to Send YngwieM a Private Message   Add YngwieM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dva-tři
Stálý Člen

Karma uživatele dva-tři - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 1100

jundr9: hele ty fotky jsou na hovno pošli lepší......23

můj původní profil je dvojka-trojka, bohužel jsem zapomněl heslo a reg mail byl z tehdejší práce......23

Old Post 18-07-2020 v 18:16 PM
dva-tři je offline   Profil uživatele dva-tři   Find more posts by dva-tři   Foto galerie člena dva-tři   Click here to Send dva-tři a Private Message   Add dva-tři to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jundr9
Nový Člen

Karma uživatele jundr9 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 1101



Posílám lepší fotky.

googlil jsem, a vypadá to, že by to mohlo být tímhle - hnojil jsem kristalonem a možná víc, než bylo potřeba. Navíc jsem zalíval spíš míň než víc, takže spodem vody moc nevyteklo, na déšť jsem kytky schovával. A tak je to teď zasolený a ta kytka z půdy nemůže brát živiny, a tak požírá sebe sama, a tím chrání listky okolo míst, kde se budou dělat pálky. Dává to smysl? Nutrient lockout.

Tak jsem to pořádně prolil čistou dešťovkou (tou zalívám normálně), měřil jsem PH výtoku a bylo okolo 7, tak jsem do 4 litrů vody dal lžíci a něco octu, aby se to PH trochu srazilo a bylo okolo 6.

Koupil jsem alga bloom a malý balení alga grow, a malej calmag. Teď to nechám proschnout, a pak po malých dávkách zkusím přidat nějaký živiny.

myslíte, že to dává smysl? budu rád za jakýkoliv postřehy a tady

Old Post 19-07-2020 v 18:13 PM
jundr9 je offline   Profil uživatele jundr9   Find more posts by jundr9   Foto galerie člena jundr9     Add jundr9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TvoRCorp
Stálý Člen

Karma uživatele TvoRCorp - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 78 

Příspěvek č. 1102

Jundr9 -- za me kytky maj hlad .. Nedostatek skoro vseho bych rek.. A kristalon na weed ? co to je.... Neznam :-D. A ano za me to smysl dava..zhruba.. At se dari

Old Post 20-07-2020 v 09:39 AM
TvoRCorp je offline   Profil uživatele TvoRCorp   Find more posts by TvoRCorp   Foto galerie člena TvoRCorp   Click here to Send TvoRCorp a Private Message   Add TvoRCorp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZOO68
Stálý Člen

Karma uživatele ZOO68 - 82% PěstitelskáKarma uživatele ZOO68 - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 107 

Příspěvek č. 1103

pohnoj to "na list". Třeba Vitality komplex.


citace:
Původní příspěvek od jundr9
Posílám lepší fotky.

googlil jsem, a vypadá to, že by to mohlo být tímhle - hnojil jsem kristalonem a možná víc, než bylo potřeba. Navíc jsem zalíval spíš míň než víc, takže spodem vody moc nevyteklo, na déšť jsem kytky schovával. A tak je to teď zasolený a ta kytka z půdy nemůže brát živiny, a tak požírá sebe sama, a tím chrání listky okolo míst, kde se budou dělat pálky. Dává to smysl? Nutrient lockout.

Tak jsem to pořádně prolil čistou dešťovkou (tou zalívám normálně), měřil jsem PH výtoku a bylo okolo 7, tak jsem do 4 litrů vody dal lžíci a něco octu, aby se to PH trochu srazilo a bylo okolo 6.

Koupil jsem alga bloom a malý balení alga grow, a malej calmag. Teď to nechám proschnout, a pak po malých dávkách zkusím přidat nějaký živiny.

myslíte, že to dává smysl? budu rád za jakýkoliv postřehy a tady

Old Post 21-07-2020 v 08:49 AM
ZOO68 je offline   Profil uživatele ZOO68   Find more posts by ZOO68   Foto galerie člena ZOO68   Click here to Send ZOO68 a Private Message   Add ZOO68 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dva-tři
Stálý Člen

Karma uživatele dva-tři - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 1104

Jj, ten kristalon je na kkt, ale někde píšeš, ze jsi nějaký hnojky dokoupil, tak to ponhnoj tím a uvidíš. Nebo jak píše ZOO68, dej jim postrik s hnojivem a uvidíš co ty listy. Každopádně jeden rok jsem to měl podobný a bylo to určitě tím krystalonem, v té době jsem myslel, ze jim to bude stacit😀. Hodně štěstí a měj se.....23
edit: teď jsem to četl, tak být tebou dokoupim nějaký lepší hnojivo a podle me mas po problému.

můj původní profil je dvojka-trojka, bohužel jsem zapomněl heslo a reg mail byl z tehdejší práce......23

Old Post 21-07-2020 v 09:29 AM
dva-tři je offline   Profil uživatele dva-tři   Find more posts by dva-tři   Foto galerie člena dva-tři   Click here to Send dva-tři a Private Message   Add dva-tři to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 67 68 69 70 71 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3236180 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív