Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejlepší hudba je ... (PRO MĚ!!!)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 67 68 69 70 71 »
Autor
Téma 
Bumbklaat
Nový Člen

Karma uživatele Bumbklaat - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 1089

nejvetsi bomba (momba ?), je stara sepultura s maxem cavalerou a soulfly. jinak nej cd je pro me zrovna BENEATH THE REMAINS od Sepultury. to je nejvetsi momba. narez v kazdy note. ale zacinal sem na hip hopu, to uz je davno, pak sem zacal zrat punk no a ted se uz peknou dobu placam v tvrdsich zalezitostech, nejvic mam rad asi H-C.


NECH SA PAČÍ

UN DROS TRES GUATROOOOO...!!!

Old Post 10-12-2005 v 23:54 PM
Bumbklaat je offline   Profil uživatele Bumbklaat   Find more posts by Bumbklaat   Foto galerie člena Bumbklaat   Click here to Send Bumbklaat a Private Message   Add Bumbklaat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1090

Mometálně sjíždim stále Vypsanou fixu a Gaia Messiah

Old Post 11-12-2005 v 09:36 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UrbaN
Stálý Člen

Karma uživatele UrbaN - 6% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 1091

já jsem pro Rise Against,Chemical Romance a takovýhle záležitosti...:-)
ale to poslouchám,jen když na to mám fakt chuť..většinou,když mi je docela jedno co hraje,tak pouštím punk,rock,hipec nebo techno..jsem hold tak nějak na všechno

...... ______________
_-´ King Of The Bong`-_
...\ ___4_E_V_E_R___ /

Old Post 26-12-2005 v 18:40 PM
UrbaN je offline   Profil uživatele UrbaN   Find more posts by UrbaN   Foto galerie člena UrbaN   Click here to Send UrbaN a Private Message   Add UrbaN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1092

Mommentálně The Best of Latin American: Music from BOLIVIA - PERU - ECUADOR. Z Levných knih za 49,-, ale stojí za víc Poznáte podle indiána v epesním klobouku a s píšťaličkou.

Old Post 28-12-2005 v 16:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Artush
Nový Člen

Karma uživatele Artush - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 1093

Muzu poslouchat vsechno,ale vzdycky si budu stat za reggae..to je hudba na miste...neni nic lepsoiho nezli si lezet na plazi...popijet kosove mleko a ubalit si nejakeho tlusteho speka...hmmm

Old Post 29-12-2005 v 11:35 AM
Artush je offline   Profil uživatele Artush   Find more posts by Artush   Foto galerie člena Artush   Click here to Send Artush a Private Message   Add Artush to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ozzy
Nový Člen

Karma uživatele Ozzy - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 1094

Ja jedine metal IRON MAIDEN, JUDAS PRIEST, BLACK SABBATH, CRADLE OF FILTH, KREATOR

Old Post 02-01-2006 v 17:11 PM
Ozzy je offline   Profil uživatele Ozzy   Find more posts by Ozzy   Foto galerie člena Ozzy   Click here to Send Ozzy a Private Message   Add Ozzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tezzy
Stálý Člen

Karma uživatele tezzy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 1095

ska,reggae, rocksteady kdykoliv a čím víc tim líp
jinak když je nálada tak dub, jungle, jazz....
v nouzi i hip hop(oldschool-De La Soul.....)
atd atd atd .........

omnia mea mecum porto

Old Post 02-01-2006 v 18:47 PM
tezzy je offline   Profil uživatele tezzy   Find more posts by tezzy   Foto galerie člena tezzy   Click here to Send tezzy a Private Message   Add tezzy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tezzy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flintak
Stálý Člen

Karma uživatele Flintak - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 1096

já žiju hiphopem!!!!!V noci štrýt a wlak!!!a přes den špeky!!Všechny co dělaj hiphop disciplínZZ těm posílám respekt,.,.at už maluju, repujou ,breakujoUU

Old Post 03-01-2006 v 14:37 PM
Flintak je offline   Profil uživatele Flintak   Find more posts by Flintak   Foto galerie člena Flintak   Click here to Send Flintak a Private Message   Add Flintak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
triss
Stálý Člen

Karma uživatele triss - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 1097

no tak já můžu předevšim Nirvanu,jinak metal,punk,sem tam i techno,ale na to musim mít náladu.jinak reggae je pohodička,takový uklidňující..no a český ska!!!

Old Post 04-01-2006 v 20:34 PM
triss je offline   Profil uživatele triss   Find more posts by triss   Foto galerie člena triss   Click here to Send triss a Private Message   Add triss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MAJKOranieri
Nový Člen

Karma uživatele MAJKOranieri - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 1098

no nejake to texnicko..... nejaky podmaz a party zacina...

Old Post 05-01-2006 v 16:59 PM
MAJKOranieri je offline   Profil uživatele MAJKOranieri   Find more posts by MAJKOranieri   Foto galerie člena MAJKOranieri   Click here to Send MAJKOranieri a Private Message   Add MAJKOranieri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZEWL4K
Nový Člen

Karma uživatele ZEWL4K - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 1099

Jo koukám že je tady dost těch co jedou hipec.tak já se přidám.Hopec je fakt w poho,ale poslední dobou sem si k tomu přidal punk.Ale ne takowej ten nejtwrdší já radši punkrock,neopunk a popunk.tak se mějta zdarec

Old Post 05-01-2006 v 21:42 PM
ZEWL4K je offline   Profil uživatele ZEWL4K   Find more posts by ZEWL4K   Foto galerie člena ZEWL4K   Click here to Send ZEWL4K a Private Message   Add ZEWL4K to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kvasimodo
Stálý Člen

Karma uživatele kvasimodo - 91% PěstitelskáKarma uživatele kvasimodo - 91% PěstitelskáKarma uživatele kvasimodo - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 367 

Příspěvek č. 1100

ja pocuvam PUNK! ziadne komercne sracky... jednoducho brutal spinavy nadupany smradlavy punk hardcore grind crust mincecore thrash anarchia bordel prosto to co sa nikomu nepaci ale viem sa bavit snad na vsetko co nie je americky komercny ideal... tunaka v nasom meste si mi pankaci rozumieme s kazdym kto je proti fasistom.

Old Post 05-01-2006 v 22:21 PM
kvasimodo je offline   Profil uživatele kvasimodo   Find more posts by kvasimodo   Foto galerie člena kvasimodo   Click here to Send kvasimodo a Private Message   Add kvasimodo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Varuker
Stálý Člen

Karma uživatele Varuker - 74% PěstitelskáKarma uživatele Varuker - 74% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 1101

A tohle si pouštím do uší já :

-Hipec- BowWave, Defuckto

-Punkárny-P.S., Welkej tvrdej Márvin, Dead Kennedys, Houba, Sex pistols, Načo názov, HT, Davová psychóza, F.P.B.

-Skáčka a reggae-SKA-P, Akurat, Bob Marley, Polemic, 8.6 Crew

-A ten zbytek-Chiki liki tua, Už jsme doma, Rage against the machine, Wohnout, ...

Je toho spousta, mám období, kdy poslouchám tohle víc a támhleto míň...podle náladičky
Občas je mi trochu líto těch lidí, kteří ve své jednoduchosti přijímají jen tu hudbu, která se na nás valý každým dnem z televize, rádia...je přece tolik krásné muziky na světě...ale každý podle svého gusta že ano

Naposledy upravil Varuker 26-01-2006 v 22:06 PM

Old Post 15-01-2006 v 16:59 PM
Varuker je offline   Profil uživatele Varuker   Find more posts by Varuker   Foto galerie člena Varuker   Click here to Send Varuker a Private Message   Add Varuker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eNDy
Stálý Člen

Karma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 532  

Příspěvek č. 1102

run da madafin riddim cause we´re ready

no cierna hudba...hip-hop, reggae, dub, dancehall,
dalej ragga, jungle, breakcore, punk, ambient...
a sem tam i psytrance

Old Post 15-01-2006 v 18:07 PM
eNDy je offline   Profil uživatele eNDy   Find more posts by eNDy   Foto galerie člena eNDy   Click here to Send eNDy a Private Message   Add eNDy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Digital
Nový Člen

Karma uživatele Digital - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 1103

Tiez BlackMusic RAP , Undergrond rap , oldschool

Old Post 15-01-2006 v 18:13 PM
Digital je offline   Profil uživatele Digital   Find more posts by Digital   Foto galerie člena Digital   Click here to Send Digital a Private Message   Add Digital to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Digital! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dephp
Stálý Člen

Karma uživatele Dephp - 51% PěstitelskáKarma uživatele Dephp - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 1104

Pro mě v neposlední řadě nejlepší Label, který je modlou pro všechny znalé v naší 4x4 element kultůře - Stones Throw a to přesněji Madlib a MF Doom

Old Post 15-01-2006 v 18:34 PM
Dephp je offline   Profil uživatele Dephp   Find more posts by Dephp   Foto galerie člena Dephp   Click here to Send Dephp a Private Message   Add Dephp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 67 68 69 70 71 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0012220 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív