Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 66 67 68 69 70 »
Autor
Téma 
ProDiesel
Nový Člen

Karma uživatele ProDiesel - 60% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 29 

Příspěvek č. 1073



Zdravim všechny,
prosím o pomoc identifikací problému.
Moby dick, 30 dnů v květu 15 dnů na Guano Kalong Květ.
Mám podezření na nedostatek Dusíku, nebo přelití?
Zálivku dávám PH 6,8 -6.7. Každé 3. hnojení (zalévám obden) jsem přidal trochu Guano Kalong růst (pměr 1/3) do zálivky aby neměla nedostatek. Dávám 1,2ml na litr. Přišlo mi že ze začátku měli okvětní lístky zežloutlé konečky, ne spálené.
Je to na jednné kytce, která je hned pod zvlhčovačkou a nebyla nikdy tedy tak suchá jako ostatní. možná došlo bohužel i k přelití.
prosím poraďte.

Pokud by to byl dusík, stačí dát plnou dávku Guana na růst pro zlepšení?

Když by to bylo z přelití?

Díky moc všem za radu.

Old Post 15-09-2012 v 14:33 PM
ProDiesel je offline   Profil uživatele ProDiesel   Find more posts by ProDiesel   Foto galerie člena ProDiesel   Click here to Send ProDiesel a Private Message   Add ProDiesel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 1074


řekl bych že po nich jde víc škůdců..poradíte nějaký postřik který by mohl vše vyřešit? díky

Old Post 16-09-2012 v 15:55 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ProDiesel
Nový Člen

Karma uživatele ProDiesel - 60% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 29 

Příspěvek č. 1075

Určitě pomuže Agrion delta.
Můžeš podpořit třeba Martinu.
http://www.drogeriemartina.cz/zahra...ml,1006010.html

Old Post 16-09-2012 v 18:19 PM
ProDiesel je offline   Profil uživatele ProDiesel   Find more posts by ProDiesel   Foto galerie člena ProDiesel   Click here to Send ProDiesel a Private Message   Add ProDiesel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 1076

citace:
Původní příspěvek od ProDiesel
Určitě pomuže Agrion delta.
Můžeš podpořit třeba Martinu.
http://www.drogeriemartina.cz/zahra...ml,1006010.html


nooo já mám právě kytí 2 týdny v květu..slo by to aj na kvet?sklizen bude tak v listopadu xD

Old Post 16-09-2012 v 19:16 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ProDiesel
Nový Člen

Karma uživatele ProDiesel - 60% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 29 

Příspěvek č. 1077

Určitě se nemusis bát. Jedna se o setrny a pritom vysoce účinný přípravek.

Old Post 17-09-2012 v 12:56 PM
ProDiesel je offline   Profil uživatele ProDiesel   Find more posts by ProDiesel   Foto galerie člena ProDiesel   Click here to Send ProDiesel a Private Message   Add ProDiesel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 1078

citace:
Původní příspěvek od ProDiesel
Určitě se nemusis bát. Jedna se o setrny a pritom vysoce účinný přípravek.


ok jen se mi to moc nechce brát z netu..to asi v obi nenajdu co? xD

Old Post 17-09-2012 v 14:23 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ProDiesel
Nový Člen

Karma uživatele ProDiesel - 60% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 29 

Příspěvek č. 1079

Najdeš.

Old Post 17-09-2012 v 19:24 PM
ProDiesel je offline   Profil uživatele ProDiesel   Find more posts by ProDiesel   Foto galerie člena ProDiesel   Click here to Send ProDiesel a Private Message   Add ProDiesel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
perfekto
Nový Člen

Karma uživatele perfekto - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 1080

nazdarek komunitto.mam 600w koule 2ks.faze kvet 45den.a mam velkej problem na niektore kytky zacali od spodnych pali usichat.vsetko dodrzuje.ja myslim ze boli napicu klony

moto zivota--zarabaj kes tak ako vies

Old Post 17-09-2012 v 23:17 PM
perfekto je offline   Profil uživatele perfekto   Find more posts by perfekto   Foto galerie člena perfekto   Click here to Send perfekto a Private Message   Add perfekto to your buddy list     Navštiv homepage uživatele perfekto! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kuba
Stálý Člen

Karma uživatele kuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele kuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele kuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele kuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele kuba - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 104 

Příspěvek č. 1081


Taky se mi objevil menší problem.
začalo to u starších listu.všechnosem otrhal a aplikoval ridomil gold!
ph6.light mix.ec 1.8.třetí týden květ .bohužel se to šíří jako mor....už to začíná přelejzat I na nové listy.
otázka je jasná ....je to plíseň ????
Případně co byste poradily.jestli se to nezastaví tak je to tak do 14 dnů mrtvý ..

KUBA

Old Post 21-09-2012 v 07:32 AM
kuba je offline   Profil uživatele kuba   Find more posts by kuba   Foto galerie člena kuba   Click here to Send kuba a Private Message   Add kuba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 1082

citace:
Původní příspěvek od kuba
Taky se mi objevil menší problem.
začalo to u starších listu.všechnosem otrhal a aplikoval ridomil gold!
ph6.light mix.ec 1.8.třetí týden květ .bohužel se to šíří jako mor....už to začíná přelejzat I na nové listy.
otázka je jasná ....je to plíseň ????
Případně co byste poradily.jestli se to nezastaví tak je to tak do 14 dnů mrtvý ..


Asi to bude ta plíseň. Mně se osvědčilo toto (zabírá to na širší spektrum plísní):
http://www.lovela.cz/produkty/fungi...ampion-50-wp_34

Ne že bych ti tlačil zrovna tuhle firmu, ale bylo to první, na co jsem klikl po googlování hesla "Champion + fungicid"

Old Post 21-09-2012 v 16:20 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cotipotom
Stálý Člen

Karma uživatele cotipotom - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 80 

Příspěvek č. 1083


Čaute groweři, potřebuji poradit, takhle mi zesvětlaly listy.
vypadá to jako by vše zežloutlo, ale zůstávají na nich takové zelené fleky.

neřeš

Old Post 22-09-2012 v 09:18 AM
cotipotom je offline   Profil uživatele cotipotom   Find more posts by cotipotom   Foto galerie člena cotipotom   Click here to Send cotipotom a Private Message   Add cotipotom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kulich22
Stálý Člen

Karma uživatele kulich22 - 89% PěstitelskáKarma uživatele kulich22 - 89% PěstitelskáKarma uživatele kulich22 - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 1084



Zdarec groweri,dělají se mi hnědé skvrny uprostřed listů-mezi zilkami jsou jakoby nekroticka místa a nemůžu přijít na to,co to způsobuje?zajímavý je,že se to vyskytuje jen na odrude Chronik a jen u největších listů ve vrchní části rostliny.V boxu mám ještě euforii a ta jede nadherne...jedu to v hlíně,svitim 6koulí a hnojiva Bcuzzem podle tabulk,ph cca 6-6,5...teď jsem 25.den v květu.

Díky za rady

Old Post 22-09-2012 v 14:55 PM
kulich22 je offline   Profil uživatele kulich22   Find more posts by kulich22   Foto galerie člena kulich22   Click here to Send kulich22 a Private Message   Add kulich22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DUBSTEP.Maniac
Stálý Člen

Karma uživatele DUBSTEP.Maniac - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 45  

tečky na žilkách Příspěvek č. 1085



Zdravim
asi před dvouma týdny se mi na listech outdooru začaly oběvovat hnědé tečky všiml jsem si že se tvoří na žilkách....poté list začne žloutnout a uvadne....pročítal sem různé tready ale nikde jsem nenašel nic stejného...asi neumím hledat prosím poradíte mi? kořeny vypadají v pořádku... hnojil sem terra bloom 2,5ml/l + Pk13/14 0,1ml/l ted jsem toho radši nechal a je to beze zmeny.

Old Post 23-09-2012 v 15:42 PM
DUBSTEP.Maniac je offline   Profil uživatele DUBSTEP.Maniac   Find more posts by DUBSTEP.Maniac   Foto galerie člena DUBSTEP.Maniac   Click here to Send DUBSTEP.Maniac a Private Message   Add DUBSTEP.Maniac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kulich22
Stálý Člen

Karma uživatele kulich22 - 89% PěstitelskáKarma uživatele kulich22 - 89% PěstitelskáKarma uživatele kulich22 - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 1086

Nikdo mi neporadí?

Old Post 23-09-2012 v 16:39 PM
kulich22 je offline   Profil uživatele kulich22   Find more posts by kulich22   Foto galerie člena kulich22   Click here to Send kulich22 a Private Message   Add kulich22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Modelář
Stálý Člen

Karma uživatele Modelář - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 1087

citace:
Původní příspěvek od kulich22
Zdarec groweri,dělají se mi hnědé skvrny uprostřed listů-mezi zilkami jsou jakoby nekroticka místa a nemůžu přijít na to,co to způsobuje?zajímavý je,že se to vyskytuje jen na odrude Chronik a jen u největších listů ve vrchní části rostliny.V boxu mám ještě euforii a ta jede nadherne...jedu to v hlíně,svitim 6koulí a hnojiva Bcuzzem podle tabulk,ph cca 6-6,5...teď jsem 25.den v květu.

Díky za rady


zdar nemáš tuhle kytku zrovna přímo pod lampou?vypadá to jak vyšisovaný od světla..

Old Post 23-09-2012 v 18:47 PM
Modelář je offline   Profil uživatele Modelář   Find more posts by Modelář   Foto galerie člena Modelář   Click here to Send Modelář a Private Message   Add Modelář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kulich22
Stálý Člen

Karma uživatele kulich22 - 89% PěstitelskáKarma uživatele kulich22 - 89% PěstitelskáKarma uživatele kulich22 - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 1088

To Modelar:zdarec,kytky nemám nějak moc blízko lampy.cca 45-50 cm je vzdálenost od vybojky,kde mám 28C,takže to asi nebude ten problém,ale díky za reakci...napadá ještě někoho jiná příčina?

Old Post 24-09-2012 v 06:31 AM
kulich22 je offline   Profil uživatele kulich22   Find more posts by kulich22   Foto galerie člena kulich22   Click here to Send kulich22 a Private Message   Add kulich22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 66 67 68 69 70 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6524510 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív