Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 64 65 66 67 68 »
Autor
Téma 
VaCZlav
Nový Člen

Karma uživatele VaCZlav - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 9  

Palec dolů Problém, přehnojení? Příspěvek č. 1041



Zdravím, vyskytly se mi problémy s listy, viz fotky. Vyskytlo se to jen na jedné kytce ze čtyř. Každá rostlina je jiná odrůra. Jsou ve stejné zahradě, tzn stejná půda. Péči mají taky všechny stejnou.

Jsem momentálně mimo republiku, nemám moc času hledat tady na fóru podobný případ. Prosím Vás jestli by jste se k tomu mohli někdo kdo tomu rozumí vyjádřit, ať můžu dát echo domů co s tím mají dělat. Nerad bych o tu kytku v téhle fázi přišel.

Předem moc díky.

Old Post 07-09-2012 v 02:19 AM
VaCZlav je offline   Profil uživatele VaCZlav   Find more posts by VaCZlav   Foto galerie člena VaCZlav   Click here to Send VaCZlav a Private Message   Add VaCZlav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GanjaMassive
Stálý Člen

Karma uživatele GanjaMassive - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 1042

[účet odstraněn]

Old Post 07-09-2012 v 12:43 PM
GanjaMassive je offline   Profil uživatele GanjaMassive   Find more posts by GanjaMassive   Foto galerie člena GanjaMassive   Click here to Send GanjaMassive a Private Message   Add GanjaMassive to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VaCZlav
Nový Člen

Karma uživatele VaCZlav - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 1043

citace:
Původní příspěvek od GanjaMassive
Nedostatečná zálivka..


Jsi si tím jistý? Ono je to na té první fotce špatně vidět, ale žloutnou i okraje na vrcholových listech...

Někdo další kdo by to potvrdil nebo kdo má jiný názor?

Naposledy upravil VaCZlav 07-09-2012 v 14:44 PM

Old Post 07-09-2012 v 13:21 PM
VaCZlav je offline   Profil uživatele VaCZlav   Find more posts by VaCZlav   Foto galerie člena VaCZlav   Click here to Send VaCZlav a Private Message   Add VaCZlav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GanjaMassive
Stálý Člen

Karma uživatele GanjaMassive - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 1044

[účet odstraněn]

Old Post 07-09-2012 v 15:39 PM
GanjaMassive je offline   Profil uživatele GanjaMassive   Find more posts by GanjaMassive   Foto galerie člena GanjaMassive   Click here to Send GanjaMassive a Private Message   Add GanjaMassive to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VaCZlav
Nový Člen

Karma uživatele VaCZlav - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 1045

citace:
Původní příspěvek od GanjaMassive
tak vidim tu suchou pudu co tam ma a zlute listy tak je to jasne


Myslíš že jako pět nebo 10 cm suché půdy na povrchu je problém pro kytku která je 3m vysoká a má kořeny rozhodně hlouběji? Hlouběji v půdě je vláhy dost.
Jak jsem psal kolem ve stejných podmínkách jsou ještě další 3 rostliny a ty nemají problém...

Prosím někoho dalšího aby se podělil se svým názorem a potvrdil nebo vyvrátil tu nedostatečnou zálivku...

Děkuju.

Old Post 08-09-2012 v 02:41 AM
VaCZlav je offline   Profil uživatele VaCZlav   Find more posts by VaCZlav   Foto galerie člena VaCZlav   Click here to Send VaCZlav a Private Message   Add VaCZlav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skunk2
Stálý Člen

Karma uživatele skunk2 - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 1046

citace:
Původní příspěvek od VaCZlav


Myslíš že jako pět nebo 10 cm suché půdy na povrchu je problém pro kytku která je 3m vysoká a má kořeny rozhodně hlouběji? Hlouběji v půdě je vláhy dost.
Jak jsem psal kolem ve stejných podmínkách jsou ještě další 3 rostliny a ty nemají problém...

Prosím někoho dalšího aby se podělil se svým názorem a potvrdil nebo vyvrátil tu nedostatečnou zálivku...

Děkuju.



No zálivkou to fakt nebude.
Ale zdá se, že se ti to tu pěkně sešlo a odpovědi máš o pár řádků vejš.
Určitě tam je nedostatek živin a ty díry v listech tak na dálku taky vypadaj, jako ta píďalka =)

Old Post 08-09-2012 v 08:10 AM
skunk2 je offline   Profil uživatele skunk2   Find more posts by skunk2   Foto galerie člena skunk2   Click here to Send skunk2 a Private Message   Add skunk2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Charter
Stálý Člen

Karma uživatele Charter - 51% PěstitelskáKarma uživatele Charter - 51% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 72 

Příspěvek č. 1047


Ahoj, tohle mi teď dělá Nebula i Cheese. Zatím nevypadá, že by to vadilo, tušíte někdo vocogo? Je to indoor/outdoor, hnojivo Biobizz fishmix a po rozkvětu Canna bio flores a Biobizz Topmax. Souvisí částečná ztráta pigmentu a to prohnutí? Je to na 10% listů dole i nahoře ve větvích. Dííík za názor.

CHARTER


Naposledy upravil Charter 08-09-2012 v 17:27 PM

Old Post 08-09-2012 v 16:52 PM
Charter je offline   Profil uživatele Charter   Find more posts by Charter   Foto galerie člena Charter   Click here to Send Charter a Private Message   Add Charter to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Charter! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonym35343
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1048

zdar mym kytickam na balkone zacaly pomalu usichat konecky listu pak se na nic zazaly objevovat cerne fleky a ted zloutnou a opadavaji .. tak se chci zeptat jestli to mam strihat protoze jsem to zezacatku osthaval a ted uz tam moc listu neni jestli by nebylo lepsi tam nechat jen palky ? ty listy jsou fakt hnusny... ale palice v jsou v poho

Old Post 08-09-2012 v 17:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
treble-joint
Nový Člen

Karma uživatele treble-joint - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 1049

Zalezi na tom, kolik listu to asi je. Mozna, ze kdyz posles fotku, vyda to za tisic slov.

Old Post 08-09-2012 v 20:42 PM
treble-joint je offline   Profil uživatele treble-joint   Find more posts by treble-joint   Foto galerie člena treble-joint   Click here to Send treble-joint a Private Message   Add treble-joint to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonym35343
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1050

no zezacatku to byly jen nejaky spodni tak jsem si myslel ze se jich kytka zbavuje ze na ne stejne nesviti slunicko a tak jsem je ostrihal a postupne to zacali delat i ostatni a i se ty listy krouti .. ale co jsem tu dneska pohledal tak maji asi nedostatek fosforu tak jsem je prihnojil a bud to asi totalne zabali nebo se proberou

Old Post 08-09-2012 v 22:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skunk2
Stálý Člen

Karma uživatele skunk2 - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 1051

citace:
Původní příspěvek od Charter
Ahoj, tohle mi teď dělá Nebula i Cheese. Zatím nevypadá, že by to vadilo, tušíte někdo vocogo? Je to indoor/outdoor, hnojivo Biobizz fishmix a po rozkvětu Canna bio flores a Biobizz Topmax. Souvisí částečná ztráta pigmentu a to prohnutí? Je to na 10% listů dole i nahoře ve větvích. Dííík za názor.


Ahoj.
na fotce to není moc vidět, ale ta barva je strakatá až do žluta co?
nikdy jsem se tu nedozvěděl jestli jde o genetiku, nebo o druh plísně, která zabraňuje napadeným místům růst, proto se tam tak kroutí.

už jsem to měl taky. nic na to asi není a pokud těch pár napadených listů ostříháš, v klidu to dojedeš

Old Post 09-09-2012 v 07:45 AM
skunk2 je offline   Profil uživatele skunk2   Find more posts by skunk2   Foto galerie člena skunk2   Click here to Send skunk2 a Private Message   Add skunk2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 1052

citace:
Původní příspěvek od Charter
Ahoj, tohle mi teď dělá Nebula i Cheese. Zatím nevypadá, že by to vadilo, tušíte někdo vocogo? Je to indoor/outdoor, hnojivo Biobizz fishmix a po rozkvětu Canna bio flores a Biobizz Topmax. Souvisí částečná ztráta pigmentu a to prohnutí? Je to na 10% listů dole i nahoře ve větvích. Dííík za názor.


Je to nejspíš krapet přesvícený..Zvedni malinko lampu..
Edit :
Nebo genetická "úchylka",částečná ztráta pigmentu..
Nevšim sem si,že to máš i na spodkách.. Tak to ta genetika..
Mě tohle dělal Orange Bud,regular a pak se objevilo i pár koulí..Tak to hlídej..
Teď mám takovýhle i pheno Super Bud (ten pigment),feminu,tak čekám,co se z toho vyvrbí..

Naposledy upravil EDA45 09-09-2012 v 08:31 AM

Old Post 09-09-2012 v 07:51 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonym35343
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1053



davam sem fotky listu protoze je to cim dal tim horsi uz tam skoro zadny listy nejsou

Old Post 09-09-2012 v 12:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 1054

to pleskac: podle mě máš zasolenej substrát... jak často hnojíš, proplachuješ atd?

to charter: jj je to porucha chlorofilu asi z přesvícení, jak píše eda. párkrát mi to dělal chronik přímo pod lampou(tenkrát mi potvrdil matkář, že se mu to taky stává, takže genetická vadička). nikdy to nemělo žádný následky... to hermení bych viděl spíš jako chybu u dp...

Old Post 09-09-2012 v 14:10 PM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonym35343
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1055

hnojim to tak ze mam v kyblu naredenej roztok davam 1ml A a B na 1l a zalejvam to tim furt a kytky to nedelaly dokud nezacaly kvest... a propachnul jsem to jednou uplne nazacatku kdyz jsem je prehnojil .. ale to jsem si myslel ze je uplne jiny davkovani to uz ted nedelam..

Old Post 09-09-2012 v 15:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 1056

pleskac: jestli máš ec metr, tak si změř ec odtokový vody...

Old Post 09-09-2012 v 15:56 PM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 64 65 66 67 68 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2042750 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív