Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Řekni mi co čteš....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 63 64 65 66 67 »
Autor
Téma 
Johnik
Stálý Člen

Karma uživatele Johnik - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 1025

Já teď opět dočet Švejka. A pořád se tomu řežu. Jaroslav Hašek rulezzz

Old Post 02-11-2006 v 22:38 PM
Johnik je offline   Profil uživatele Johnik   Find more posts by Johnik   Foto galerie člena Johnik   Click here to Send Johnik a Private Message   Add Johnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ChaoticRoman
Stálý Člen

Karma uživatele ChaoticRoman - 78% PěstitelskáKarma uživatele ChaoticRoman - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 1026

Teď znovu po bůhvíkolikáté Franka Herberta a jeho Dunu... vybral jsem si to jako seminárku, která má mít min. osm neformátovaných stran... o téhle knize to nebude vůbec žádný problém...

„Neodevzdávejte všechna svoje rozhodující práva lidem s mocí, bez ohledu na to, jak obdivuhodní se vám mohou zdát. Za fasádou hrdiny najdete lidskou bytost, která dělá lidské chyby. Když se lidské chyby udělají v měřítku, které je dostupné superhrdinovi, nastanou obrovské problémy.“ Frank Herbert
ChaoticRoman's OutDoor 2006

Old Post 05-11-2006 v 17:19 PM
ChaoticRoman je offline   Profil uživatele ChaoticRoman   Find more posts by ChaoticRoman   Foto galerie člena ChaoticRoman   Click here to Send ChaoticRoman a Private Message   Add ChaoticRoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skřeťák v Sudu
Stálý Člen

Karma uživatele Skřeťák v Sudu - 91% PěstitelskáKarma uživatele Skřeťák v Sudu - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 1027

Duna, uplna nadhera kdyz to clovek cte rozhodne dobra volba si myslim (uz jen diky obsahlosti tydle sagy)

Skřetí monstrozní OUT 06 v mokřadech- davno sklizeno

Old Post 05-11-2006 v 18:35 PM
Skřeťák v Sudu je offline   Profil uživatele Skřeťák v Sudu   Find more posts by Skřeťák v Sudu   Foto galerie člena Skřeťák v Sudu   Click here to Send Skřeťák v Sudu a Private Message   Add Skřeťák v Sudu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1028

Chaotic: chlape, uplně jsem si vzpomněl na dobu, kdy jsem četl poprvé Dunu, snad uplně nejzávislejší část mýho života...ze školy, zout boty, zalízt do pokojíčka a půl dne o mě nikdo nevěděl...a takhle pořád pořád pořád dokola...

Old Post 06-11-2006 v 07:12 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ChaoticRoman
Stálý Člen

Karma uživatele ChaoticRoman - 78% PěstitelskáKarma uživatele ChaoticRoman - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 1029

Skřeťák, mugli: souhlas, pánové, je to úžasná kniha, kt. stojí za nejedno přečtení. přesto jsem nikdy neměl v ruce žádné pokračování ani od FH ani od jiných (mj. jeho syna, myslim)...

„Neodevzdávejte všechna svoje rozhodující práva lidem s mocí, bez ohledu na to, jak obdivuhodní se vám mohou zdát. Za fasádou hrdiny najdete lidskou bytost, která dělá lidské chyby. Když se lidské chyby udělají v měřítku, které je dostupné superhrdinovi, nastanou obrovské problémy.“ Frank Herbert
ChaoticRoman's OutDoor 2006

Old Post 06-11-2006 v 15:51 PM
ChaoticRoman je offline   Profil uživatele ChaoticRoman   Find more posts by ChaoticRoman   Foto galerie člena ChaoticRoman   Click here to Send ChaoticRoman a Private Message   Add ChaoticRoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 1030

remarqua. ctu ted od nej vsechno co mam po ruce

my first time

Old Post 06-11-2006 v 16:00 PM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1031

Já toho moc nenačtu, jediná knížka, kterou si vždycky přečtu je série Harry Potter
Ale teď si chci přečíst Mechanickej pomeranč, ale nevim jestli ho budou mít v knihovně:/

Old Post 06-11-2006 v 16:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ChaoticRoman
Stálý Člen

Karma uživatele ChaoticRoman - 78% PěstitelskáKarma uživatele ChaoticRoman - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 1032

moswa: teď jsem dočetl Miluj bližního svého...krásná knížka

„Neodevzdávejte všechna svoje rozhodující práva lidem s mocí, bez ohledu na to, jak obdivuhodní se vám mohou zdát. Za fasádou hrdiny najdete lidskou bytost, která dělá lidské chyby. Když se lidské chyby udělají v měřítku, které je dostupné superhrdinovi, nastanou obrovské problémy.“ Frank Herbert
ChaoticRoman's OutDoor 2006

Old Post 06-11-2006 v 16:55 PM
ChaoticRoman je offline   Profil uživatele ChaoticRoman   Find more posts by ChaoticRoman   Foto galerie člena ChaoticRoman   Click here to Send ChaoticRoman a Private Message   Add ChaoticRoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 1033

chaotic-jj, it´s the next

my first time

Old Post 06-11-2006 v 18:22 PM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumpra
Nový Člen

Karma uživatele jumpra - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 1034

ted ctu teda po dlouhe dobe nejaky romanek je to Bila Masajka, byla jsem na tom v kine tak jsem si to chtela i precist!!

život bez smíchu neni život!!!

Old Post 09-11-2006 v 10:50 AM
jumpra je offline   Profil uživatele jumpra   Find more posts by jumpra   Foto galerie člena jumpra   Click here to Send jumpra a Private Message   Add jumpra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 1035

ted se prokousávám arkánama od Crawleyho , ty tarotový karty jsou úžasný. a k tomu spousty podkladů o cestách duší, znameních, energiích, intuicích.....jsem si o víkendu dělala výklad. Mazec..mi hrkly slzy do očí.....musím najít protikouzlo...

Nezapomeň na to eso v rukávu!
A hlavně se z toho všeho neposrat.

Out by Janis 06 ,Out by Janis 11 ,Out by Janis 12 ,dvorek 2013 [/color]

Old Post 09-11-2006 v 14:29 PM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Everl0st
Stálý Člen

Karma uživatele Everl0st - 45% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 1036

Jack Kerouac : Zjevení Orfea
Jack Kerouac : Osamělý poutník

Lidi nezabíjí zbraně,lidi zabíjí lidi

Old Post 09-11-2006 v 14:47 PM
Everl0st je offline   Profil uživatele Everl0st   Find more posts by Everl0st   Foto galerie člena Everl0st   Click here to Send Everl0st a Private Message   Add Everl0st to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yoll
Stálý Člen

Karma uživatele Yoll - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 1037

Kurt Vonnegut jr.: Hokus pokus - cetl jsem to asi pred deseti na zakladce, ale stejne me to zase bavi - mimoradne zamotany pribeh jednoho loosera.

....tak za tohle mě bůh určitě zabije...

Old Post 09-11-2006 v 18:19 PM
Yoll je offline   Profil uživatele Yoll   Find more posts by Yoll   Foto galerie člena Yoll   Click here to Send Yoll a Private Message   Add Yoll to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vitojeto
Nový Člen

Karma uživatele vitojeto - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 1038

Mě se hodně líbí knížky od Wilbura Smitha(Řeka bohů 1,2,3, Tvrdší než diamant,...) a taky se mi hodně líbil Eragon a Eldest. Jo a ted jse jako povinou četbu dočetl Bídniky.

Old Post 09-11-2006 v 18:25 PM
vitojeto je offline   Profil uživatele vitojeto   Find more posts by vitojeto   Foto galerie člena vitojeto   Click here to Send vitojeto a Private Message   Add vitojeto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vitojeto
Nový Člen

Karma uživatele vitojeto - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 1039

Janísek: Jak to myslíš s tím protikouzlem?

Old Post 09-11-2006 v 18:26 PM
vitojeto je offline   Profil uživatele vitojeto   Find more posts by vitojeto   Foto galerie člena vitojeto   Click here to Send vitojeto a Private Message   Add vitojeto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1040

John Irving - Svět podle Garpa
právě čtu, což je zázrak, protože teď nemám skoro žádnej čas na beletrii, což je škoda....

Old Post 09-11-2006 v 19:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 63 64 65 66 67 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3146970 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív