Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 60 61 62 63 64 »
Autor
Téma 
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 977

nájdeš to v Kvakošovom seriálovom vlákne /doporučujem všetkým novým členom prebehnúť celé - nájdete tam 90 percent odpovedí na všetky 100x opakované otázky/
o postreku sú infá v tejto kapitole tu:
http://grower.cz/forum/showthread....923#post1168923 feferonky a prhlavu tam môžete pridávať tiež - je to moje vylepšenie, zvyšuje to účinnosť

Old Post 24-05-2020 v 09:04 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Berikus
Nový Člen

Karma uživatele Berikus - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2020
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 978

Zdarec Chlapy! Potřebuji poradit! Mám Auto pot 4 týden v květu! Při poslední výměně vodye praskla hadice a všechna zálivka vytékla mimo! Byl jsem pryč 4 dny a většina holek seschla uschla mooc! Doplnil jsem vodu!Trošku se zpravili! Ale tak 60 %listů buď úplně zdechlo nebo zezloutli a scvrkli se! Zelený lístky zůstali jen na květech! Stalo se mi to prvně! Je to děsnej pohled! Napadlo mě jestli znovu neprepnout na růst! Nebo je to blbej nápad? Dík za odpověď... Berik

Old Post 26-05-2020 v 11:56 AM
Berikus je offline   Profil uživatele Berikus   Find more posts by Berikus   Foto galerie člena Berikus   Click here to Send Berikus a Private Message   Add Berikus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 979

Nazdar Berik, nerád ti to hovorím ale máš po peste... rastliny budú žiť ale drasticky sa ti zníži výnos a samozrejme to ovplyvní aj kvalitu.

Old Post 26-05-2020 v 20:43 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dva-tři
Stálý Člen

Karma uživatele dva-tři - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 980

citace:
Původní příspěvek od Berikus
Zdarec Chlapy! Potřebuji poradit! Mám Auto pot 4 týden v květu! Při poslední výměně vodye praskla hadice a všechna zálivka vytékla mimo! Byl jsem pryč 4 dny a většina holek seschla uschla mooc! Doplnil jsem vodu!Trošku se zpravili! Ale tak 60 %listů buď úplně zdechlo nebo zezloutli a scvrkli se! Zelený lístky zůstali jen na květech! Stalo se mi to prvně! Je to děsnej pohled! Napadlo mě jestli znovu neprepnout na růst! Nebo je to blbej nápad? Dík za odpověď... Berik
jj, taky se mi něco podobného stalo a ten rok jsem měl sotva 30% toho co jindy, takže, jak tu někdo píše, teď už to můžeš jen nechat dorůst s tím, ze výnos bude bida😒. Jestli to mas in, jak píšeš, ze to prepnes zpátky na růst, tak bych i přemýšlel rozjet to znovu.......zatím se měj 23
Edit: jo a kdyžtak pošli fotku

můj původní profil je dvojka-trojka, bohužel jsem zapomněl heslo a reg mail byl z tehdejší práce......23

Old Post 28-05-2020 v 05:53 AM
dva-tři je offline   Profil uživatele dva-tři   Find more posts by dva-tři   Foto galerie člena dva-tři   Click here to Send dva-tři a Private Message   Add dva-tři to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BambusMTK
Nový Člen

Karma uživatele BambusMTK - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2020
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 981



Ahoj, pěstuju outdoor Diesel automaty v květináč, substrátu allmix biobizz a hnojiv od 4 týdnů bio hora, teď když začlo kvést tak bio bloom a top max dle návodu.zpocatku jsem zalejval denně, když se začlo sledovat listy (asi 5ty týden od semínka) tak jsem si řekl že je to moc a leju 1x za 2-3 dny.Kytka byla v bezvadný kondici až před 5ti dny začli parazitovat černý minimusky (do milimetru) a zespoda listu světlé zelený broucci nebo vajíčka o velikosti spendlikovy hlavičky, všechny jsem manuálně pozabijel během 3 dnů a 2 dny po sobě střídal vodou s jarem (1l vody a lžička jaru), vypadalo to, že zmizeli, ale kytka začla mít klíčky na listech a jeden jakoby uschnul.He to následek parazitu, nebo toho přelévání?Poradite pls?Dík moc.

Old Post 29-05-2020 v 15:11 PM
BambusMTK je offline   Profil uživatele BambusMTK   Find more posts by BambusMTK   Foto galerie člena BambusMTK   Click here to Send BambusMTK a Private Message   Add BambusMTK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cyra
Stálý Člen

Karma uživatele Cyra - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 982


Zdravím všechny,můžete mi někdo poradit,mám Auto Blacberry Kush od Dutch Passion je 14dní venku pěstovaný v Allmixu od Plagronu a už mám problém na listech jsou nějaké deformované a už aj ďobance jsou vidět🤔Díky za odpověď a přeji hezký den😉

😉

Old Post 30-05-2020 v 08:58 AM
Cyra je offline   Profil uživatele Cyra   Find more posts by Cyra   Foto galerie člena Cyra     Add Cyra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eldak16
Nový Člen

Karma uživatele Eldak16 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 983

Prosim o radu co je zle.
Hlina s perlitem.svitil jsem 400w hps,po domneni ze jsem je palil jsem vymenil 125w cfl,ale mam pocit ze o spaleni nejde.hnojil jsem jen tera vega.
Dekuji

Old Post 31-05-2020 v 15:29 PM
Eldak16 je offline   Profil uživatele Eldak16   Find more posts by Eldak16   Foto galerie člena Eldak16   Click here to Send Eldak16 a Private Message   Add Eldak16 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eldak16
Nový Člen

Karma uživatele Eldak16 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 984



.

Old Post 31-05-2020 v 15:34 PM
Eldak16 je offline   Profil uživatele Eldak16   Find more posts by Eldak16   Foto galerie člena Eldak16   Click here to Send Eldak16 a Private Message   Add Eldak16 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stan43
Stálý Člen

Karma uživatele Stan43 - 57% PěstitelskáKarma uživatele Stan43 - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 985

Ahoj, vyzerá to akoby boli spálené.. Ale hnojivami.

If you can smoke weed and think smart, you have big chance to be successfull.

Old Post 31-05-2020 v 16:18 PM
Stan43 je offline   Profil uživatele Stan43   Find more posts by Stan43   Foto galerie člena Stan43   Click here to Send Stan43 a Private Message   Add Stan43 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 986

BambusMTK .. na prvej fotke mas list, ktory daco saje .. tu vyzsie v prispevku 978 mas odkaz, v ktorom najdes recept na tabakovy vyluh .. ked nie, tak pouzi chemku Vertimec 1,8ec .. na druhej fotke to vyzera ako spalene hnojkami .. ale moze to byt aj z tej jari ..

Cyra .. tvoje su myslim cajk .. sleduj a ked sa ti nebudu zdat, tak pridavaj dalsie fotky ako to pokracuje ..

Eldak16 .. nachuja fotky .. ale asi si to prehnojil trosku ..

i see you bejbe

Old Post 31-05-2020 v 16:21 PM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
88gr103gr
Nový Člen

Karma uživatele 88gr103gr - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 9  

Okousané listy Příspěvek č. 987

Čau. Kluci nevíte od čeho by mohly byt okousané listy?
https://ibb.co/x5hFmLP

Old Post 31-05-2020 v 16:24 PM
88gr103gr je offline   Profil uživatele 88gr103gr   Find more posts by 88gr103gr   Foto galerie člena 88gr103gr   Click here to Send 88gr103gr a Private Message   Add 88gr103gr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 988

krokodily alebo husenice-piadivky .. tazko sa hladaju cez den lebo zvyknu byt natiahnute niekde na listoch zospodu a maju rovnaku zelenu .. v noci so svetlom sa hladaju/zbieraju lahsie lebo pekne vidiet ich siluety .. v konstalacii svetlo-list-oci

i see you bejbe

Old Post 31-05-2020 v 17:43 PM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
88gr103gr
Nový Člen

Karma uživatele 88gr103gr - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 989

A pomáhá proti nim neco? Kromě toho je chodit hledat a sbirat?

Old Post 31-05-2020 v 17:50 PM
88gr103gr je offline   Profil uživatele 88gr103gr   Find more posts by 88gr103gr   Foto galerie člena 88gr103gr   Click here to Send 88gr103gr a Private Message   Add 88gr103gr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plagatek
Nový Člen

Karma uživatele plagatek - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 990

Kup si nejaky postrik zahradkarstvi nebo growshop. nekde ti poradi . Na ozrane listy proti housenkam nebo tak neco. Poradne proskoumej kytku jestli nenajes nejake broucky nebo larvy nebo neco...ze zpod listu aj...

Old Post 31-05-2020 v 17:54 PM
plagatek je offline   Profil uživatele plagatek   Find more posts by plagatek   Foto galerie člena plagatek   Click here to Send plagatek a Private Message   Add plagatek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 991

citace:
Původní příspěvek od 88gr103gr
A pomáhá proti nim neco? Kromě toho je chodit hledat a sbirat?


urcite sa dajaka chemka najde .. ja som ich ale stale zbieral rucne ..

i see you bejbe

Old Post 31-05-2020 v 18:10 PM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BambusMTK
Nový Člen

Karma uživatele BambusMTK - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2020
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 992


citace:
Původní příspěvek od Woody
BambusMTK .. na prvej fotke mas list, ktory daco saje .. tu vyzsie v prispevku 978 mas odkaz, v ktorom najdes recept na tabakovy vyluh .. ked nie, tak pouzi chemku Vertimec 1,8ec .. na druhej fotke to vyzera ako spalene hnojkami .. ale moze to byt aj z tej jari ..

Cyra .. tvoje su myslim cajk .. sleduj a ked sa ti nebudu zdat, tak pridavaj dalsie fotky ako to pokracuje ..

Eldak16 .. nachuja fotky .. ale asi si to prehnojil trosku ..


Díky moc, parazitu jsem se zbavil, ale skvrnky přetrvávají, většina problémů bude asi od špatného hnojení, teď začali nové listy lehounce žloutnout na krajích, nevím zda je to spálené nebo třeba nedostatek K...hnojiv přesně podle návodu bio bloom 1ml/litr a top max 1ml/l zálivka cca 150-200ml co 2-3 dny

Old Post 01-06-2020 v 09:12 AM
BambusMTK je offline   Profil uživatele BambusMTK   Find more posts by BambusMTK   Foto galerie člena BambusMTK   Click here to Send BambusMTK a Private Message   Add BambusMTK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 60 61 62 63 64 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2413940 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív