Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 60 61 62 63 64 »
Autor
Téma 
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 977

2 ShSt

Nic ji neni jen tam chvili nelej to hnojivo , pokud to hnojiš každou zálivku tak potřebuje trochu proplach , nic víc , čau Hlava

Old Post 21-08-2012 v 21:38 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frydrych
Stálý Člen

Karma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 430  

Příspěvek č. 978



cau všichni mam problem s kytkama .Ph neměřím . substrát Bčko rašelina soběslav myslím že to bude tím .. nehnojím davám Pk 13 14 ,,zalevám děštovou vodou ,, diky moc kdo by věděl

čau lidi mám tu problém který se mě nedaří zlikvidovat už hodně dlouho ..

jde o listy všechny mám napadle

vývoj:uprostřed listu se začnou dělat kulaté skvrnky (hnědé)a pak se rozsirujou a list normálně rozdrobim v ruce ..

už si nevím rady jediné co už je možné že to je hlinou a ta je normální Bčkovej od Raseliny sobeslav (oranžovéj pytel ) kytku nehnojim je v 50l kvetinaci a vodu leju 5l denně ..


kdo by věděl co.to je tak.mě prosím napište PM děkuju jsem bezradnej

Mandala 2012

Sklep

Old Post 21-08-2012 v 22:29 PM
Frydrych je offline   Profil uživatele Frydrych   Find more posts by Frydrych   Foto galerie člena Frydrych   Click here to Send Frydrych a Private Message   Add Frydrych to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
swotik21
Stálý Člen

Karma uživatele swotik21 - 50% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 62  

prosim o radu co ji chybí nebo přebyvá ? Příspěvek č. 979

prosim o radu co ji chybí nebo přebyvá ? nikde jsem nic podobneho nenasel :-(

http://leteckaposta.cz/uploaded/834067151

Old Post 21-08-2012 v 23:34 PM
swotik21 je offline   Profil uživatele swotik21   Find more posts by swotik21   Foto galerie člena swotik21   Click here to Send swotik21 a Private Message   Add swotik21 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Re: prosim o radu co ji chybí nebo přebyvá ? Příspěvek č. 980

citace:
Původní příspěvek od swotik21
prosim o radu co ji chybí nebo přebyvá ? nikde jsem nic podobneho nenasel :-(

http://leteckaposta.cz/uploaded/834067151


Té kytce chybí sebedůvěra. Její matka byla kapitánkou školního týmu roztleskávaček a ona se teď bojí, že nikdy nedosáhne matčiných očekávání...

Old Post 22-08-2012 v 13:25 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eLh
Nový Člen

Karma uživatele eLh - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 981

Zdravím,

nevíte někdo, co má tato kytka za problém?

https://webapi.bumpserver.com/v1/da...22-0296adcc63f1

Old Post 23-08-2012 v 13:36 PM
eLh je offline   Profil uživatele eLh   Find more posts by eLh   Foto galerie člena eLh   Click here to Send eLh a Private Message   Add eLh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sw3ap
Stálý Člen

Karma uživatele sw3ap - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 982



Venek, 10 l nádoba, hnojeno Terra Bloom 4 ml/l při každé zálivce(každý den), pH 6.5, test na svilušky positivní.
Postříkáno Kuprikolem a vývarem z tabáku.
Plíseň ? Chybí něco,nebo přebývá ?

Naposledy upravil sw3ap 28-08-2012 v 13:27 PM

Old Post 23-08-2012 v 14:47 PM
sw3ap je offline   Profil uživatele sw3ap   Find more posts by sw3ap   Foto galerie člena sw3ap   Click here to Send sw3ap a Private Message   Add sw3ap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
caseage
Stálý Člen

Karma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 983



zdravíčko nevite někdo co se dějě když mi listy dělaji toto ?

je to v květu ja si myslel že to je zasolenim tak sem to proplachnul ale tím to asi nebylo

jak začal můj prvni INdoor

spokojenost s http://www.growshopnj.cz/

Old Post 23-08-2012 v 15:06 PM
caseage je offline   Profil uživatele caseage   Find more posts by caseage   Foto galerie člena caseage   Click here to Send caseage a Private Message   Add caseage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 984

citace:
Původní příspěvek od jiris
Tak kytky maj noc a teď sem je prohlédnul lupou a nenašel sem jedinou známku
jakého koliv škůdce :/
ty vykousaný lístky jsou spíš na těch nejvyšších patrech a pozoruju jestli se budou
množit dál a pro jistotu koupím přípravky jako biool a mospilan.
Nijak je to orange bud od fair seed a uz sem je jednou jel a nic podobného neudělalitakže nevim jestli je to genetiká chyba.

také sem dnes našel bílé vajíčko(viz.foto) na jedný kytce kterou mám stále na balkóně ... nevíte co by to mohlo být ? (samozřejmě sem ho již odstranil)


To ti tam nechala ta sviňka,co ti vykousala dírky do listů..
Na 90% píďalka..Ale můžeš si pogratulovat,dovnitř sis ji nejspíš nezatáh..
Mrkni sem..,vajíčka píďalky..
http://www.hlasek.com/abraxas_grossulariata_bk1918.html

Old Post 23-08-2012 v 15:54 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Re: žlutý listí Příspěvek č. 985

citace:
Původní příspěvek od retrobo
zdravim, potřeboval bych radu pro mé mírně žloutnoucí Frisian, Shaman, Passion (jiné modely mi v obdobné fázi při stejných podmínkách žloutly trochu taky). projevuje se to hlavně na starších velkých listech. Původně sem myslel že je to přehnojením postřikem na list.
kytky jsou ve spíše písčité načervenalé hlíně smíchané s lightmixem. Hnojení 1*týdně biobizz-fish mix,bloom, top max...mimo biogrow, kterej sem letos vypustil, podle tabulky. zálivka dešťovkou nebo cca 7,5Ph užitkovou vodou.
zbytek viz foto.
díky za rady



...ahoj - mozna trochu prikotlit hnojku - mas to na zahrade, je super pocasi, tak jim trochu nandej...

xxyy

Old Post 23-08-2012 v 21:28 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 986

citace:
Původní příspěvek od caseage
zdravíčko nevite někdo co se dějě když mi listy dělaji toto ?

je to v květu ja si myslel že to je zasolenim tak sem to proplachnul ale tím to asi nebylo


spise tomu chybi P a neco navic..
a lampu mas jak vysoko

Old Post 24-08-2012 v 01:41 AM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 987

citace:
Původní příspěvek od sw3ap
10 l nádoba, hnojeno Terra Bloom 4 ml/l při každé zálivce(každý den), pH 6.5, test na svilušky positivní.
Postříkáno Kuprikolem a vývarem z tabáku.
Plíseň ? Chybí něco,nebo přebývá ?


cus a to mas venku nebo kam?!

Old Post 24-08-2012 v 01:44 AM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sw3ap
Stálý Člen

Karma uživatele sw3ap - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 988

citace:
Původní příspěvek od mysak


cus a to mas venku nebo kam?!

Jo mám to venku.Je to Special Kush a Black Domina týden na květu.

Old Post 24-08-2012 v 11:54 AM
sw3ap je offline   Profil uživatele sw3ap   Find more posts by sw3ap   Foto galerie člena sw3ap   Click here to Send sw3ap a Private Message   Add sw3ap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
1b2
Nový Člen

Karma uživatele 1b2 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 989

Zdravím vás, čo to je s tými listami porsím Vás ?? som už zúfalý, keby sa o ňu nestarám tak rastie lepšie :/

Prvý obrázok

Druhý obrázok

ďakujem za pomoc

Old Post 25-08-2012 v 15:45 PM
1b2 je offline   Profil uživatele 1b2   Find more posts by 1b2   Foto galerie člena 1b2   Click here to Send 1b2 a Private Message   Add 1b2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaal
Nový Člen

Karma uživatele Michaal - 44% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 6  

Palec dolů Pomoc žltnutie a opadávanie listov. Příspěvek č. 990



Pomoc mam problemy s listami vie mi niekto povedať čo sa stalo?Po presadení asi po tyzdni začala žltnúť,vadnut a opadavat listy.Je to v substráte pre kvety,na spodu sú kravské hovná.Zalial som to kristalonom plod a kvet,predtym nehnojena iba,v tych sračkách naložená.Može reagovať tak že neprijala hnojivo že už je to prehnojenie?

...už 10 rokov fajčím tuto púpavu, a nikdy mi neodštartovala narokmanskú dráhu...
Outdoor 2012

Old Post 26-08-2012 v 12:34 PM
Michaal je offline   Profil uživatele Michaal   Find more posts by Michaal   Foto galerie člena Michaal   Click here to Send Michaal a Private Message   Add Michaal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaal
Nový Člen

Karma uživatele Michaal - 44% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 6  

dalšie foto Příspěvek č. 991



Pridavam dalšie foto napadnutia listov.

...už 10 rokov fajčím tuto púpavu, a nikdy mi neodštartovala narokmanskú dráhu...
Outdoor 2012

Old Post 26-08-2012 v 12:46 PM
Michaal je offline   Profil uživatele Michaal   Find more posts by Michaal   Foto galerie člena Michaal   Click here to Send Michaal a Private Message   Add Michaal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
treble-joint
Nový Člen

Karma uživatele treble-joint - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 992



Ahoj,

postavil jsem si malej growroom na hydroponii. Je to muj prvni pokus s pestovanim. Mam tam white widow a orange bud. Jako medium pouzivam keramsit a kyticky jsou v grodanovejch kostkach. Momentalne 5. tejden rustu 18/6. Poslednich 14 dni ale bojuju s hnednutim spicek a kraju listu. Podle navodu na odhalovani problemu jsem zjistil, ze by to mohlo bejt bud poskozenejma korenama, prelitim nebo prehnojenim. U toho preliti si nejsem jistej. Jde prelejt kytka v keramsitu? Zalejvam to 3x denne a protoze casovac neumi mensi intervaly, tak se mi nadrz naplni na 30 minut a pak vytece. Pouzivam Ebb and Flow system. Hnojivo AH s davkovanim presne podle navodu. Co jsem zkousel vyhrabat nejakej korinek, tak je peknej bilej. Proste mi pripada, ze tyhle veci jsou v pohode. V tehlech vedrech trochu bojuju s teplotou, kde mam v growroomu okolo 31 stupnu, ale na min se mi to ted srazit nepodari, protoze v mistnosti je taky tak. Ventilator tam ten vzduch stiha menit v pohode. Ted me nenapada, co jeste napsat. Snad jen ze kytky porad v pohode rostou a novy listy vypadaj zdrave. Az po par dnech zacnou hnednout a vic je to znatelny u WW. OB je vic v pohode. Svitim na to 8x36W zarivky 6500K. Vcera jsem objevil trasnenky, ktery postrikam Vermitecem, o kterym jsem se docetl tady na foru, ze by mel pomoct. Dalsi vec je, ze mam trochu zelenej grodan a na nekterejch mistech je lehce bile plesnivej. Nevim, jestli to vadi nebo ne. Nekde jsem cetl, ze prej to na zemi nevadi. Jinak mam v growroomu celkem sucho, coz je videt i na uzkejch listech. Prikladam jeste fotku kytky a detail poskozenyho listu. Nevedel byste nekdo, cim by to mohlo bejt? Diky moc za rady predem.

Old Post 27-08-2012 v 15:58 PM
treble-joint je offline   Profil uživatele treble-joint   Find more posts by treble-joint   Foto galerie člena treble-joint   Click here to Send treble-joint a Private Message   Add treble-joint to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 60 61 62 63 64 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7745430 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív