Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejlepší hudba je ... (PRO MĚ!!!)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 60 61 62 63 64 »
Autor
Téma 
jaman
Stálý Člen

Karma uživatele jaman - 61% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 977

Thcmh z neho som už mesiac mimo , ide mi to v kuse....

jaman

Old Post 13-08-2005 v 00:18 AM
jaman je offline   Profil uživatele jaman   Find more posts by jaman   Foto galerie člena jaman   Click here to Send jaman a Private Message   Add jaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 978

Nazdar, skupina ktoru som pocuval pol roku skoro kazdy den - Placebo
Mam vsetky ich pesnicky

Old Post 13-08-2005 v 00:52 AM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 979

Zdarec, hip hop je nyní hip pop. Všude vidim jenom v klipech soulový klipy - slaďáky, mávaj tam prachama, občas nějakej černoušek něco zarapuje, ale ten zvuk, kterej se nosí teď v hopu je hroznej... Poslouchám hop od 93 roku. Tenkrát byl drsnej, dynamickej, z ulice, měl co říct. Dnes je to pouze prostředek, jak vydělat na mainstremu prachy, je to in... Prapůvodní myšlenka zmizela... Zkuste porovnat album Redmana - třeba deset až dvanáct let starý. Nebo WU. Všichni maj v dnešní době diametrálně odlišnej zvuk, nebaví mě to...
Když hip hop, tak don't stop ale starý klasiky:
Black Moon, Showbiz & AG, DAS EFX, Group Home, Black Sheep, Kurious, Artifacts... Kolik lidí to zná?
Jinak si ulítávám va www.swissgroove.ch - check this radio - funkjazztriphop NON STOP. Common baby playa

Old Post 13-08-2005 v 09:31 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 980

to mc.LaRWa - jasná věc... poslouchám jenom starý věci 93-95. Dneska to už ani snad nikdo neumí vydat, takový kruťarny, co byly... Právě se to zvrtlo celý. Namátkou co byly good a teď se vezou na vlně hip popu: ATCQ, NAS, Masta Ace, WU... To byly klasiky, teď bych si od nich nic novýho raději neposlechl. Z českýho hopu mě nic nebere, jsem old school bastard, kterej jel YO!MTV Raps a pamatuju, jak WU vydali v 93 nový první album - 36 komnat. Byla reportáž s Ol' Dirty B a Fab5 Freddym. Vezli se na korbě starý multikáry po Brooklynu, ODB byl ve špinavejch hadrech, zhulenej jak motyka a zdravil všechny negry na chodníku u Grocery. Byl to jeden z mnoha ze streetu. Pak pustili klip protect Ya nack, mega nářez. A dnes? ODB se přefet koksem, je po něm a ostatní maj továrnu na boty, trika, každej vydává pět alb do roka a hovno z toho. Dobrý byli třeba i Pete Rock & CL Smooth, taky šli do hoven. Kdo poslouchá hop, má někdo stejnej názor? Nebo poslouchá ty nový shity a veze se s nima? O co jde v dnešním hip hopu vůbec kromě šoustání a prachů? Doporučte mi někdo please novou desku se starým soundem... jazzový samply, hutná basová linka nutná dík,

Old Post 13-08-2005 v 10:11 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
halperin
Stálý Člen

Karma uživatele halperin - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 981

já teda nejraději techhouse, ale taky trance, house, Dnb, ale hlavně Joshe Winka

en ma laasot - neuděláš nic

Old Post 13-08-2005 v 12:18 PM
halperin je offline   Profil uživatele halperin   Find more posts by halperin   Foto galerie člena halperin   Click here to Send halperin a Private Message   Add halperin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 982

Taky jedu dost v house, hlavně deep funky shit, musí to šlapat, mít pořádně naboosterovanou bassline... Je zajímavý, že ta muzika je celá strašně provázaná, poslouchám toho strašně moc, mám toho strašně moc, takže jedu od všeho všechno, vícemeně od chill-outu přes hip hop k house a technu. Myslim, že víc poslouchá člověk hodně žánrů muziky a vykašle se na škatulky, tím víc je otevřenější. Jednou jdu na d'n'b, za týden na punkovej koncert, pak jedu na fesťák, kde je samá alternativa, prostě freaky

Old Post 13-08-2005 v 13:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaman
Stálý Člen

Karma uživatele jaman - 61% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 983

to všetci , nemyslím ,že by ta hudba bola ubohejšia , len starneme a niekde mame korene, spomínaš na staré časy ...su aj teraz super hudobníci , je ovela viac štylov a v podstate si všade viem najsť vtaka , čo mi sedí,kapela kt to šlape , teraz nič neznie plechovo...niekedy mi to aj chyba..často mi tu reve redhot, fejtnomo, vutang , ale zappa,jejhro, joplin, susedia musia byť zo mna zufalí ...proste počuvam viac rozdielnych štylov ....zorn...aj eminem sa mi pači a mam 42...

jaman

Old Post 13-08-2005 v 21:47 PM
jaman je offline   Profil uživatele jaman   Find more posts by jaman   Foto galerie člena jaman   Click here to Send jaman a Private Message   Add jaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Chris
Nový Člen

Karma uživatele Mr.Chris - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 984

...pravda. najhorsie je ked sa clovek zameria na jeden styl... ochudobnuje sa o ine. na svete je mnozstvo dobrej hudby. k tomu samozrejme patri aj ista cast odpadu.

Namatkou moje naj:

Ravi Shankar... nic lepsie k hulidbe neexistuje
-underworld-orbital-zero 7-wagner-deep purple-the darkness-new order-pantera-ac/dc-sarah vaughan-biosphere-apex twin--------.....and many more.

Old Post 15-08-2005 v 20:04 PM
Mr.Chris je offline   Profil uživatele Mr.Chris   Find more posts by Mr.Chris   Foto galerie člena Mr.Chris   Click here to Send Mr.Chris a Private Message   Add Mr.Chris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 985

samo! to, ze se mi nelibi hip hop je moje chyba, ale ted zrovna sem si dal fest do plic a hraje mi tady Goran Bregovic , keryho mi tady nechal hrat bracha ve winampu a pripada mi to naprosto genialni! a to je na deathmetaloveho fanatika docela masakr si mysim
zahulite a bude se vam libit secko, pokud to bude originalni a zajimave. A je jedno, esi je to hip, nebo hop

smrťák

Old Post 15-08-2005 v 20:28 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pokémon
Stálý Člen

Karma uživatele Pokémon - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 986

Dlouhán: souhlas. Ja posloucham povetsine black metal, ale kdyz sem zhuleny tak se mi libi i psytrance:-))) S ganjou mi prijde zajimava a dobra i hudba, ktera by mi jinak nic nerekla. A ta kterou posloucham normalne je jeste lepsi.
Ovsem nektera muzika se mi nelibi za zadnych okolnosti(napr.disco, pop...I HATE THIS SHIT!!!)

Kazdopadne nejlepsi muzika na svete je ta ktera mi hraje v hlave kdyz su fakt moc zkoureny...ta je nadherna. Stava se vam to nekomu taky???

Pravda neexistuje. Kazdy, kdo tvrdi neco jineho lze.

Old Post 18-08-2005 v 07:34 AM
Pokémon je offline   Profil uživatele Pokémon   Find more posts by Pokémon   Foto galerie člena Pokémon   Click here to Send Pokémon a Private Message   Add Pokémon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nojono
Stálý Člen

Karma uživatele nojono - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 987

metal,punk.....treba SYSTEM OF A DOWN,NIRVANA,DEATH,SLAYER,TŘI SESTRY..............

Old Post 18-08-2005 v 09:42 AM
nojono je offline   Profil uživatele nojono   Find more posts by nojono   Foto galerie člena nojono   Click here to Send nojono a Private Message   Add nojono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nojono
Stálý Člen

Karma uživatele nojono - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 988

reggae JE super hlavně na uklidnění a relax.

Old Post 18-08-2005 v 11:33 AM
nojono je offline   Profil uživatele nojono   Find more posts by nojono   Foto galerie člena nojono   Click here to Send nojono a Private Message   Add nojono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 989

tak mě napadá - existuje někdo na groweru, kdo poslouchá opravdovej nefalšovanej POP ála Shitney Spears a podobný věci z mainstreamu?
Samozřejmě to nejedu, ale fakt by mě to zajímalo...

Old Post 31-08-2005 v 17:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

to MIRIS Příspěvek č. 990

Já !

Old Post 07-09-2005 v 16:26 PM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 991

Dan Bass:
nekecej!! fakt? tak napiš něco víc
a co si myslíš? dobrý nebo přesedláš???

Old Post 09-09-2005 v 11:06 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 992

Vtip...

Old Post 09-09-2005 v 17:24 PM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 60 61 62 63 64 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3947080 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív