Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 58 59 60 61 62 »
Autor
Téma 
Niky.21
Nový Člen

Karma uživatele Niky.21 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 945


Další foto

Old Post 08-05-2020 v 22:30 PM
Niky.21 je offline   Profil uživatele Niky.21   Find more posts by Niky.21   Foto galerie člena Niky.21   Click here to Send Niky.21 a Private Message   Add Niky.21 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Niky.21
Nový Člen

Karma uživatele Niky.21 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 946

Už to začíná být i na dalších listech, sázené je to v hlíně s perlitem, 18/6, světlo sodík 600, je tam zvlhčovačka i kýbl s vodou a teplota přes den je okolo 28° a v noci cca 20°. Na vlhkoměru ukázané 60%. Zalévání až když proschne květník. Může to být třeba šok z toho prvního hnojení nebo jim něco chybí?? Podle obrázku a jiných příspěvků si nejsem moc jista. Děkuji za rady

Old Post 09-05-2020 v 08:25 AM
Niky.21 je offline   Profil uživatele Niky.21   Find more posts by Niky.21   Foto galerie člena Niky.21   Click here to Send Niky.21 a Private Message   Add Niky.21 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darsilius
Stálý Člen

Karma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 273  

Příspěvek č. 947



[účet odstraněn]

Naposledy upravil Darsilius 09-05-2020 v 13:03 PM

Old Post 09-05-2020 v 12:52 PM
Darsilius je offline   Profil uživatele Darsilius   Find more posts by Darsilius   Foto galerie člena Darsilius   Click here to Send Darsilius a Private Message   Add Darsilius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 948

citace:
Původní příspěvek od psyweed
skus to teda vypit ci bude lepsi chemo koktail alebo nejaky vyluh z listov, alore, soja extrakt
když to lidi můžou šňupat tak hádej

And I'm stoned!

Old Post 11-05-2020 v 14:13 PM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PROcumulative
Nový Člen

Karma uživatele PROcumulative - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2020
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 949


Co s tym prosim?

Old Post 13-05-2020 v 11:28 AM
PROcumulative je offline   Profil uživatele PROcumulative   Find more posts by PROcumulative   Foto galerie člena PROcumulative   Click here to Send PROcumulative a Private Message   Add PROcumulative to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cyhlm
Nový Člen

Karma uživatele Cyhlm - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 950



Ahoj, nevíte co to? díky - hlína light mix - 7 týden květu - dle tabulek biobizz (grow,bloom,top max) ( jednou hnojky / jednou voda na střídačku ) 12L květináč - 400w hps

Díky

Old Post 13-05-2020 v 15:08 PM
Cyhlm je offline   Profil uživatele Cyhlm   Find more posts by Cyhlm   Foto galerie člena Cyhlm   Click here to Send Cyhlm a Private Message   Add Cyhlm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cyhlm
Nový Člen

Karma uživatele Cyhlm - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 951



ještě dvě foto

Old Post 13-05-2020 v 15:09 PM
Cyhlm je offline   Profil uživatele Cyhlm   Find more posts by Cyhlm   Foto galerie člena Cyhlm   Click here to Send Cyhlm a Private Message   Add Cyhlm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PROcumulative
Nový Člen

Karma uživatele PROcumulative - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2020
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 952

citace:
Původní příspěvek od Cyhlm
ještě dvě foto


Nemas to preliate, ako keby ti hnili korienky...

Old Post 14-05-2020 v 14:15 PM
PROcumulative je offline   Profil uživatele PROcumulative   Find more posts by PROcumulative   Foto galerie člena PROcumulative   Click here to Send PROcumulative a Private Message   Add PROcumulative to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jundr9
Nový Člen

Karma uživatele jundr9 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 953

stáří: cca 40 dní
Kytky dávám dávám na celej den ven, a v noci za okno - tak za týden bych je nechal venku nonstop.

Jedna je fakt smutná, vůbec nevím, co jí chybí. Ostatní dvě rostou podle mě hezky.

Fotka listu
https://i.ibb.co/D1SMB5s/foto-no-exif.jpg

fotka celé kytky a ostatních
https://i.ibb.co/Gn4wKQS/foto-no-exif-1.jpg

Jak je ten vršek trochu spadnutej, tak jsem se díval jestli mám dost velký díry na odtok vody, a omylem jsem narazil vrškem do trubky. Snad to není nějak moc zlomený.

Fotka květináče (kybl) ze spodu
https://i.ibb.co/QCXFF7p/foto-no-exif.png

Jednou jsem je přesadil z menšího květináče do kyblíku od tatarky, s tím že je tak v půlce června chci hodit do ještě většího kyblíku (tak 2x většího).

Hlínu mám na pelargonie agro, a pak pelargonie z kauflandu. Na dvě jsem použil hlavně tu Agro, na jednu z kauflandu. Ale bohužel nevím která do které.

Zalívám když strčím prst do hlíny do první kloub, a je to relativně suchý (ne úplně na prach, ale že nevytáhnu celej prst od hlíny).

Zatím jsem nehnojil, jen jsem sem tam do vody na zalévání rozmíchal trochu lignohumátu, tak, aby byla konzistence cca jako černý čaj. Dohromady tak 3x.

Kytky jsou starý měsíc a týden, klíčil jsem cca 10.4

Rád bych tu jednu zachránil, nějaký rady?

napadlo mě, nemůže to být tím, že se kytce špatně dýchá kvůli menším dírám v květináči (ale jsou stejně velký u všech 3 a ty 2 další nemají problém), a mohlo by pomoc přesadit buď už do finálního velkýho a udělat tam díry vrtačkou pořádně velký a na spodek hodit nějakou síťku, aby se nemohly ucpat. Ale zase mi nesedí, že ty další dvě jsou v poho.

Díky moc

Old Post 17-05-2020 v 16:40 PM
jundr9 je offline   Profil uživatele jundr9   Find more posts by jundr9   Foto galerie člena jundr9     Add jundr9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 954

jundr9 .. rastlinky mas pekne zdrave .. ten jeden dva listy by som nejak neriesil pokial sa to neobjavuje na dalsich .. kazdopadne ked budes este presadzat do vacsieho tak jej/im to urcite len prospeje .. tie diery su inak fakt pidi .. chcelo by to minimalne Ø10 a kludne viac dier .. hlavne ked sa ide bez drenazky .. s drenazkou by asi mohli stacit aj tieto pidi ..

.. inak mas krasny travnik ale uz by chcel pokosit ... a ziadnu fakt smutnu rastlinku tam nevidim .. skor naopak

i see you bejbe

Naposledy upravil Woody 18-05-2020 v 07:41 AM

Old Post 17-05-2020 v 23:25 PM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PROcumulative
Nový Člen

Karma uživatele PROcumulative - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2020
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 955

citace:
Původní příspěvek od jundr9
stáří: cca 40 dní
Kytky dávám dávám na celej den ven, a v noci za okno - tak za týden bych je nechal venku nonstop.

Jedna je fakt smutná, vůbec nevím, co jí chybí. Ostatní dvě rostou podle mě hezky.

Fotka listu
https://i.ibb.co/D1SMB5s/foto-no-exif.jpg

fotka celé kytky a ostatních
https://i.ibb.co/Gn4wKQS/foto-no-exif-1.jpg

Jak je ten vršek trochu spadnutej, tak jsem se díval jestli mám dost velký díry na odtok vody, a omylem jsem narazil vrškem do trubky. Snad to není nějak moc zlomený.

Fotka květináče (kybl) ze spodu
https://i.ibb.co/QCXFF7p/foto-no-exif.png

Jednou jsem je přesadil z menšího květináče do kyblíku od tatarky, s tím že je tak v půlce června chci hodit do ještě většího kyblíku (tak 2x většího).

Hlínu mám na pelargonie agro, a pak pelargonie z kauflandu. Na dvě jsem použil hlavně tu Agro, na jednu z kauflandu. Ale bohužel nevím která do které.

Zalívám když strčím prst do hlíny do první kloub, a je to relativně suchý (ne úplně na prach, ale že nevytáhnu celej prst od hlíny).

Zatím jsem nehnojil, jen jsem sem tam do vody na zalévání rozmíchal trochu lignohumátu, tak, aby byla konzistence cca jako černý čaj. Dohromady tak 3x.

Kytky jsou starý měsíc a týden, klíčil jsem cca 10.4

Rád bych tu jednu zachránil, nějaký rady?

napadlo mě, nemůže to být tím, že se kytce špatně dýchá kvůli menším dírám v květináči (ale jsou stejně velký u všech 3 a ty 2 další nemají problém), a mohlo by pomoc přesadit buď už do finálního velkýho a udělat tam díry vrtačkou pořádně velký a na spodek hodit nějakou síťku, aby se nemohly ucpat. Ale zase mi nesedí, že ty další dvě jsou v poho.

Díky moc


skus perforovat aj steny kyblika, vraj to pomaha okyslicit a korienky rastu lepsie

Old Post 19-05-2020 v 11:50 AM
PROcumulative je offline   Profil uživatele PROcumulative   Find more posts by PROcumulative   Foto galerie člena PROcumulative   Click here to Send PROcumulative a Private Message   Add PROcumulative to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PROcumulative
Nový Člen

Karma uživatele PROcumulative - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2020
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 956

citace:
Původní příspěvek od PROcumulative
Co s tym prosim?


Vie mie niekto poradit ohladom mojho problemu?

Old Post 19-05-2020 v 11:55 AM
PROcumulative je offline   Profil uživatele PROcumulative   Find more posts by PROcumulative   Foto galerie člena PROcumulative   Click here to Send PROcumulative a Private Message   Add PROcumulative to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Niky.21
Nový Člen

Karma uživatele Niky.21 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 957


A mého prosím? Furt žádná změna k lepšímu, je to i na ostatnich kyti, ale pouze velké spodní listy...

Old Post 19-05-2020 v 12:11 PM
Niky.21 je offline   Profil uživatele Niky.21   Find more posts by Niky.21   Foto galerie člena Niky.21   Click here to Send Niky.21 a Private Message   Add Niky.21 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 958

PROcumulative .. to iste .. ked to mas na jednom - dvoch listoch a nesiri sa to, tak neries .. alebo daj viac info aj foto

Niky.21 .. si tu pisala uz pred 11 dnami .. odvtedy ti rastlinky pekne podrastli a vizeraju zdravo .. takisto ak ti to odspodu nepokracuje dalej - neries .. nieco zahaprovalo a objavilo sa par takych listov .. rastlinka si ale veselo rastie dalej a z tych poskodenych listov uz iba spotrebuje ziviny a coskoro ich zahodi .. ak je to inak skus tiez napisat viac detailov ako to za tie dni pokracovalo .. no podla tych prvych fotiek a co pises, ze si pred tym zahnojila prvy krat, tak najskor aj ta polovicna davka hnojky bola prilis .. lebo z jednej strany je to len polovicna davka ale z tej druhej strany je to ovela viac ako cista voda ..

Cyhlm .. uz len dobojuj do konca .. s tymto uz vela neurobis ..tazko povedat preco to mas takto lebo sa pytas dost neskoro - urcite sa ti do takehoto stavu nedostali cez noc .. inak biobizz by sa mal liat s kazdou zalievkou .. striedat kazdu druhu zalievku cistou vodou mozes ked mas vitalne a poriadne zelene rastliny .. inak proste krmis ..

Darsilius .. ak budes presadzat urcite sa daju dokopy a prospeje im to .. presadzanie je vacsinou najjednoduchsi sposob ako sa zbavit problemov (samozrejme ak idu rastlinky do vacsieho a novej dobrej hliny).. skontroluj ale poriadne listy zo spodnej strany ci sa ti tam daco nepasie ..


i see you bejbe

Naposledy upravil Woody 19-05-2020 v 13:30 PM

Old Post 19-05-2020 v 12:48 PM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dva-tři
Stálý Člen

Karma uživatele dva-tři - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 959

citace:
Původní příspěvek od Niky.21
A mého prosím? Furt žádná změna k lepšímu, je to i na ostatnich kyti, ale pouze velké spodní listy...
Ja bych to řešil, jedine pokud toho je na kytce hodně, pokud je většina listu dobra, podle toho co je na fotce (ale chtělo by to víc fotek/infa), tak to fakt ani neřeš, jestli se to bude zhoršovat napis kolik mas Ph atd. Potom rad poradim😉...........měj se 23

můj původní profil je dvojka-trojka, bohužel jsem zapomněl heslo a reg mail byl z tehdejší práce......23

Old Post 20-05-2020 v 11:43 AM
dva-tři je offline   Profil uživatele dva-tři   Find more posts by dva-tři   Foto galerie člena dva-tři   Click here to Send dva-tři a Private Message   Add dva-tři to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darsilius
Stálý Člen

Karma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 273  

Příspěvek č. 960

[účet odstraněn]

Old Post 20-05-2020 v 12:19 PM
Darsilius je offline   Profil uživatele Darsilius   Find more posts by Darsilius   Foto galerie člena Darsilius   Click here to Send Darsilius a Private Message   Add Darsilius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:44 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 58 59 60 61 62 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4829860 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív