Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejlepší hudba je ... (PRO MĚ!!!)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 58 59 60 61 62 »
Autor
Téma 
frogo
Stálý Člen

Karma uživatele frogo - 6% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 74  

nejoblíbenější songy Příspěvek č. 945

Čau, docela by mě zajímalo, jaký songy od kterých skupin máte nejraději a popřípadě na jakým albu jsou a kde je sehnat.
Vím, že je tu podobné téma Nejlepší hudba je, ale já bych se raději zeptal přímo na samotné songy.
Něco ode mě: Iggy Pop - Passenger
Nirvana - Lithium
The Shocking Blue - Send me a post card
Bob Dylan - Hurricane
Radiohead - Karma police
Placebo - Every me and every you
Boney M - Daddy cool
T - REx - Thunderwing
Afroman - Spíš za zhulenýho stavu, jinak ani ne
Joan Jett - Do you wanna touch me

and many more, ale tohle zatím stačí
Mějte se

Old Post 23-07-2005 v 21:08 PM
frogo je offline   Profil uživatele frogo   Find more posts by frogo   Foto galerie člena frogo   Click here to Send frogo a Private Message   Add frogo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele frogo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kotg
Stálý Člen

Karma uživatele kotg - 86% PěstitelskáKarma uživatele kotg - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 946

Beastieboys (album "License to ill"1986) song: No sleep till Brooklyn
Beastieboys (album "Ill comunication1994)songy:Sabotage, Futterman´s rule, Heart attack man

Beastieboys (album "Hello Nasty"1998) song:Just a Test, Intergalactic.
NoFx(album "Punk in drublic") songy: Dont call me white, Jeff wears birken-stocks, Leave it alone, Linoleum, No prsotě skoro celý.
Vypsaná fixa-je toho hodně
OST-Team_ America_Worldpolice song: america FUCK YEAH!!!
Bob Marley-Bad boys
Apocaliptica(album "cult")dohajzlu, kde mám to CD???No jinak písnička Cult a celý to CD má něco do sebe.Doprdele, to mě ale štve, že ho nemůžu najít, delší doubu sem to nepouštěl!
A nějaký soundtracky z Pulp Fiction, to je asi tak všechno.

Bez práce nejsou koláče.
Můj WINDOOR
Chata(2005)

Naposledy upravil kotg 23-07-2005 v 21:33 PM

Old Post 23-07-2005 v 21:28 PM
kotg je offline   Profil uživatele kotg   Find more posts by kotg   Foto galerie člena kotg   Click here to Send kotg a Private Message   Add kotg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 947

cafa,

mno ja
- metallica a asi aj vsetky albumceky si rad vypocujem ale moje naj su the unforgiven - black album , orion - album master of puppets , blackened - album ride the lightning
- nirvana smells like teen spirit a touretts
- system of a down - cely album toxicity a aj steal this album
- potom vela death metalovych formacii
- pohoda je aj chinasky a vela ich songov len neviem presne nazvy...
kuuua je toho este vela len som lenoch a nechce sa mi to vypisovat takze toto musi stacit respect

Old Post 23-07-2005 v 21:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaman
Stálý Člen

Karma uživatele jaman - 61% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 948

jethro ma vždy dostane...ale teraz som zavislý na system of the down

jaman

Old Post 23-07-2005 v 21:42 PM
jaman je offline   Profil uživatele jaman   Find more posts by jaman   Foto galerie člena jaman   Click here to Send jaman a Private Message   Add jaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frogo
Stálý Člen

Karma uživatele frogo - 6% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 949

Joert, tak s tebou se v hudbě docela shoduju. Jo nirvana - smells like teen spirit - to je taky bomba, od system of the down je taky pár vychytanejch písniček,
ješte bych hrozně rád zmínil doors- the crystal ship

Old Post 23-07-2005 v 23:30 PM
frogo je offline   Profil uživatele frogo   Find more posts by frogo   Foto galerie člena frogo   Click here to Send frogo a Private Message   Add frogo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele frogo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 950

posloucham nejruznejsi styly,ale mam rad klasiku takze dnes hraje:Sepulrura-Chaos A.D.......war for territory.....

Old Post 24-07-2005 v 07:11 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Harvest...
Stálý Člen

Karma uživatele Harvest... - 96% PěstitelskáKarma uživatele Harvest... - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 951

čues moje dost olíbený sou :
Bob Marley-Forever Loving Jah , Smile Jamaica , Rastaman live up!
a abych se tu moc nerozepisoval.....prostě od Boba mám rád uplně všechno
a nikoho neposlouchám tak rád jako jeho... )))))))))))))))))

Old Post 24-07-2005 v 07:23 AM
Harvest... je offline   Profil uživatele Harvest...   Find more posts by Harvest...   Foto galerie člena Harvest...   Click here to Send Harvest... a Private Message   Add Harvest... to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Harvest...! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
waterpiper
Stálý Člen

Karma uživatele waterpiper - 14% PěstitelskáKarma uživatele waterpiper - 14% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 167  

Příspěvek č. 952

System Of A Down - Spiders
No Doubt - Dont Speak
U2 - With Or Withou You
Petr Fiala - Mesic
Sepultura - Ratamahata
Cypress Hill - Loco En El Coco
Oasis - Stop Crying Your Heart Out
.
.
.

Old Post 24-07-2005 v 08:28 AM
waterpiper je offline   Profil uživatele waterpiper   Find more posts by waterpiper   Foto galerie člena waterpiper   Click here to Send waterpiper a Private Message   Add waterpiper to your buddy list     Navštiv homepage uživatele waterpiper! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shamy
Nový Člen

Karma uživatele Shamy - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 953

jee prave mi hrajee In Flames -> Sattelites and Astronauts .. fakt supa song ..

Old Post 24-07-2005 v 11:35 AM
Shamy je offline   Profil uživatele Shamy   Find more posts by Shamy   Foto galerie člena Shamy   Click here to Send Shamy a Private Message   Add Shamy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Winston Smith
Stálý Člen

Karma uživatele Winston Smith - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 954

Incubus - Drive, 11am, I miss you atd
Nirvana - The Man Who sold the world (já vím je to cover) a vlastně skoro všechno
Hm -píseň o přátelství(doporučuju)
System of a Down
Korn
Divokej Bill
Iggy Pop - Nightclubbing
Porcupine Tree
a mnoho dalšího

Old Post 24-07-2005 v 11:52 AM
Winston Smith je offline   Profil uživatele Winston Smith   Find more posts by Winston Smith   Foto galerie člena Winston Smith   Click here to Send Winston Smith a Private Message   Add Winston Smith to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skaff
Stálý Člen

Karma uživatele skaff - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 955

kterejkoliv instrumental hiphopovej... jinak třeba Naše Věc, Indy a Wich, Orion.. a pak na speedování drumnbass

** in joint we trust **

Old Post 24-07-2005 v 14:40 PM
skaff je offline   Profil uživatele skaff   Find more posts by skaff   Foto galerie člena skaff   Click here to Send skaff a Private Message   Add skaff to your buddy list     Navštiv homepage uživatele skaff! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Selassie
Stálý Člen

Karma uživatele Selassie - 12% PěstitelskáKarma uživatele Selassie - 12% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 956

Zdravím, pro mě je best Bob a teď v poslední době Macka B, skacko skoro vsechno, no a pak Acid Jazz - United Future Organization :--)))))

Old Post 25-07-2005 v 17:23 PM
Selassie je offline   Profil uživatele Selassie   Find more posts by Selassie   Foto galerie člena Selassie   Click here to Send Selassie a Private Message   Add Selassie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Selassie
Stálý Člen

Karma uživatele Selassie - 12% PěstitelskáKarma uživatele Selassie - 12% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 957

Tjo, porad musim psat dodatky, vzdycky neco zapomenu napsat :--)) Takze P.S.: Ty United Future Organization vrele doporucuju. A taky treba na BBC vysila Giles Peterson a ten, pokud nekdo ulitava na mladsich formach jazzu, je uplne nejlepsi :--)) Mejte se.

Old Post 25-07-2005 v 17:26 PM
Selassie je offline   Profil uživatele Selassie   Find more posts by Selassie   Foto galerie člena Selassie   Click here to Send Selassie a Private Message   Add Selassie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wOOkie
Stálý Člen

Karma uživatele wOOkie - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 958

znáte někdo atari teenage riot ? dost slusnej masakr, občas je to fakt experimental, ale jinak je to fakt "digital hardcore" !!!

"máš to pálo?"
"jaký pálo?"
"jak sem ti včera dával to kilo..."
"jaký kilo?"
"no víš, jak sme stáli na mostě?"
"eh?"

Old Post 26-07-2005 v 09:56 AM
wOOkie je offline   Profil uživatele wOOkie   Find more posts by wOOkie   Foto galerie člena wOOkie   Click here to Send wOOkie a Private Message   Add wOOkie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
halperin
Stálý Člen

Karma uživatele halperin - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 959

kdysi jsem měl nejraději techno, dneska i trance a house a samozřejmě drumy

en ma laasot - neuděláš nic

Old Post 26-07-2005 v 13:31 PM
halperin je offline   Profil uživatele halperin   Find more posts by halperin   Foto galerie člena halperin   Click here to Send halperin a Private Message   Add halperin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
katuš
Stálý Člen

Karma uživatele katuš - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 960

reggae a ska nejveselejší muzika jakou znam

PEACE

Old Post 02-08-2005 v 10:37 AM
katuš je offline   Profil uživatele katuš   Find more posts by katuš   Foto galerie člena katuš   Click here to Send katuš a Private Message   Add katuš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 58 59 60 61 62 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8272660 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív