Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Outdoor 2013
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7
Autor
Téma 
mareno89
Stálý Člen

Karma uživatele mareno89 - 91% PěstitelskáKarma uživatele mareno89 - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 81

zas otravujem ,ale teraz potrebujem kurwa poradit,..niekto mi nasiel miesto,vsetko tam je pochodene ,same cesticky v trave v zihlave ktore vedu k mojim dvom miestam,nechcem sa dat chytit a ani nechcem aby mi niekto ujebal moje rastliny !! tak ma napadlo ze by som ich presadil do kvetinacov a zobral na ine miesto .maju mesiac a pol a len chcem vediet ci by im uskodilo presadenie ??? vysoke su tak po kolena ..ale na tomto mieste urcite ostat nemozu !

Ako zaseješ, tak budeš žať

Old Post 14-06-2014 v 10:57 AM
mareno89 je offline   Profil uživatele mareno89   Find more posts by mareno89   Foto galerie člena mareno89   Click here to Send mareno89 a Private Message   Add mareno89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DanWalk
Stálý Člen

Karma uživatele DanWalk - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 82

vieš co skus si tm spravit pasce a presvedcit sa o tom ci tam vlastne niekto aj chodi alebo len ty si si to vyslapal sam a ked ano tak myslím ze to neuskodi sice ich na nejaky cas spomalís ale to dobehnu rychlo ...

2014- Moj prvy grow


Old Post 14-06-2014 v 11:36 AM
DanWalk je offline   Profil uživatele DanWalk   Find more posts by DanWalk   Foto galerie člena DanWalk   Click here to Send DanWalk a Private Message   Add DanWalk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareno89
Stálý Člen

Karma uživatele mareno89 - 91% PěstitelskáKarma uživatele mareno89 - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 83

sam som to nevyslapal kamo,z kazdej strany je to tam vyslapane ,a ja mam len jednu cesticku a tej som sa drzal ..dal som tam vcera spagat tak po kolena a budem vedet ked ho pretrhnu.. 25 rastlin prenasat to bude masaker

Ako zaseješ, tak budeš žať

Old Post 14-06-2014 v 12:36 PM
mareno89 je offline   Profil uživatele mareno89   Find more posts by mareno89   Foto galerie člena mareno89   Click here to Send mareno89 a Private Message   Add mareno89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 84

tipnul bych to spíše na nějakou zvěř nebo na nějaké děcka. Pokud by ti to našel nějaký čorkař, tak by ti to tam neschodil jako blázen, aby ti bylo jasné, že to objevil, ale dal by si pozor kam šlape a nenechal by po sobě žádné stopy...ale vím jak ti asi je...taky mi uklidili pole i foliak, takže tě chápu...jak psali tak zkus ty špagátky a pak přesaď no...co jiného bude zbývat....ale čorky jak něco najdou tak se vrací až v září jak to kvete, nechodí to obhlížet každý den....Hodně štěstí! Ať to sklidíš ty!!!!!!

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 14-06-2014 v 13:34 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareno89
Stálý Člen

Karma uživatele mareno89 - 91% PěstitelskáKarma uživatele mareno89 - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 85




bodaj by si mal pravdu ze to boli nejake decka ,lebo presne ako pises,corky pridu na konci.neska som tam dal dalsie spagaty ,ale presadzat to je risk jak hovado lebo ich mam nasadene rovno v zemi a nie v kvetinaci ,takze nechavam to tam a mozem dufat ze to nikto neujebe,neska mi vysli vsetky skunky co som nasadil a tie dam do zahrady aby som mal aspon nieco
1-WW
2-WW
3-durban

Ako zaseješ, tak budeš žať

Old Post 15-06-2014 v 20:00 PM
mareno89 je offline   Profil uživatele mareno89   Find more posts by mareno89   Foto galerie člena mareno89   Click here to Send mareno89 a Private Message   Add mareno89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareno89
Stálý Člen

Karma uživatele mareno89 - 91% PěstitelskáKarma uživatele mareno89 - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 86






1-ww
2-ww
3-6x ww
4-3x Holland H
5-2x durban

Ako zaseješ, tak budeš žať

Old Post 22-06-2014 v 22:49 PM
mareno89 je offline   Profil uživatele mareno89   Find more posts by mareno89   Foto galerie člena mareno89   Click here to Send mareno89 a Private Message   Add mareno89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 87

čau jinak koukám nepadla tam odpověď na tvou otázku co se stalo s tvejma rostlinama. Mě je to jasný. máš je zasazený moc blízko u povrchu hlíny a jak byli ty vedra tak se ti uvařily kořeny.... mě se to letos stalo i z oknem a jedině AF kytky . regular ani jeden. hold slabej jedinec to byl.- Příště radši dělej hlubší díry a sázej kytky hloubš a nebo hlínu přikryj trávou a na to kameny. pak se bude ohřejvat ten kamen a ne hlína. a nebo já povrch dycky překreju pár centakama hlíny, která byla původně v zemi, většinou je jílovitá a má světlo barvu, takže se tak nezahřívá jako dobrá hlína, která má tmavou barvu. a doporučuju chodit zalejvat radši večer než ráno.
A teda s cestičkou ti nezávidim. já už kolikrát měl takhle taky strach, a napadali mě různy věci třeba sehnat si policejní pásku a tu cestu převaž policejním páskou, někoho by to mohlo odradit nebo napsat dopis že jsou tam nastavené fotopasti a že zloděj bude obažovan za trestny čin kráděže lečebné marihuany nebo že dostane do držky pokud ¨jsi z vesnice a znáš tam většinu.

Old Post 23-06-2014 v 11:39 AM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareno89
Stálý Člen

Karma uživatele mareno89 - 91% PěstitelskáKarma uživatele mareno89 - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 88

ciao kamo dal som to dost hlboko,sadenicu som dal hlbsie a este dosypal zemou ,toto je moj 3 rok co pestujem a mam taky isty postup a este sa mi to nestalo.do teraz som pestoval v kvetinacoch ,ale to asi problem nebude ..ja neviem uz ale cil mi ide hlavne o to aby to nikto neujebal na konci lebo tie cesticky ma znepokojuju neskutocne !! policejnu pasku to by som sa prezradil sam hned ale nad tou fotopascou rozmyslam ,mas s tym skusenost? lebo co som ja cital tak aj tie co su okolo 150erve tak ze to je nic moc ..ale premyslal som tiez ze tam dam tabulu nejaku, ze mu kury polamem ,len zas nechavat tam nejaky odkaz a este niekoho vyprovookovat a zavola tam fizlov tak to asi jbm na to

Ako zaseješ, tak budeš žať

Old Post 23-06-2014 v 22:58 PM
mareno89 je offline   Profil uživatele mareno89   Find more posts by mareno89   Foto galerie člena mareno89   Click here to Send mareno89 a Private Message   Add mareno89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareno89
Stálý Člen

Karma uživatele mareno89 - 91% PěstitelskáKarma uživatele mareno89 - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 89

cawte po dvoch tyzdnoch pridavam nejake fotky .vyzera to celkom dobre aj ked sa pocet rastlin radikalne zredukoval ,kedze mi zostalo uz len 18 kuskov ,ale tak hlavne ze tieto su na tom dobre .najlepsie sa dari WW tie maju 1,20 ,neviem ci je to tym ze maju subtrat (Plagron Royalty Mix ) alebo ci je to kvalitne semeno,kazdopadne sa z nich tesim najviac.este som dal do zahrady dalsie skunky(DP) tie mam v kvetinacoch,ale su zatial krpate ,vysadil som ich 20.6 .
1-WW
2-WW
3-WW
4-WW
5-3x-DP

Ako zaseješ, tak budeš žať

Old Post 08-07-2014 v 00:13 AM
mareno89 je offline   Profil uživatele mareno89   Find more posts by mareno89   Foto galerie člena mareno89   Click here to Send mareno89 a Private Message   Add mareno89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareno89
Stálý Člen

Karma uživatele mareno89 - 91% PěstitelskáKarma uživatele mareno89 - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 90






.

Ako zaseješ, tak budeš žať

Old Post 08-07-2014 v 00:14 AM
mareno89 je offline   Profil uživatele mareno89   Find more posts by mareno89   Foto galerie člena mareno89   Click here to Send mareno89 a Private Message   Add mareno89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareno89
Stálý Člen

Karma uživatele mareno89 - 91% PěstitelskáKarma uživatele mareno89 - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 91






sewa,tak dnes som sa rozhodol ze musim presadit ,lebo na miesto mi niekto chodi .spagaty co som tam nastavil boli pretrhune a z jednej rastliny som mal odlomene a cela bola ohnuta a kolik co ju pridrziaval bol vytrhuty ,takze musim presadit :/ som toho nazoru ze radsej nech mi po presadeni uschnu ako keby mi ich mal niekto vytrnuhnut za mna ! nieco som tu precital ze je lepsie ich presadzat na vecer a ze mam preliat zem do ktorej to presadim..budem ich prenasat v kybli a pojdu asi do kukurice ,este to musim poriadne premyslet a idem do toho.mal som to uz spravit skor ale chcel som najskor tieto pasce dat a teraz som sa uz rozhodol,..je ich 18 kuskov a za tyzden zas povyrastli ,maju meter 30 tak dufam ze to preziju ..dnes pridam posledne fotky ako vyzeraju teraz a behom tohto tyzdna to chcem poriesit ,..skurvenci !!! cawte

Ako zaseješ, tak budeš žať

Old Post 14-07-2014 v 15:07 PM
mareno89 je offline   Profil uživatele mareno89   Find more posts by mareno89   Foto galerie člena mareno89   Click here to Send mareno89 a Private Message   Add mareno89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareno89
Stálý Člen

Karma uživatele mareno89 - 91% PěstitelskáKarma uživatele mareno89 - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 92




zdar a nazdar uz som presadil ,bola to drina ,necitim si cele telo tak dufam ze v tomto pralese to uz nenajde nikto a bude to stat za to! debilkom co mi nasli flek som tam nechal 5 najmensich rastlin ,aby sa uz jebali na to a nehladali moj novy flek ,dufam ze som im tymto zavrel papule !! 3 dni po presadeni to vyzera celkom dobre a zdravo ,napnute su riadne az na jednu ,ale hadam sa prebere ..spravil som dve miesta , na jednom su vsetko white widou a na druhom mieste je durban poison a hollands hope,neviem ktore su ktore, nemal som najmensu chut ich este aj znacit ,ide mi o to aby boli zdrave ,tak zatial caw,nech sa dari
1-fotka z presadzania
2-6x white widou
3-hollands hope,DP pokope

Ako zaseješ, tak budeš žať

Old Post 17-07-2014 v 15:09 PM
mareno89 je offline   Profil uživatele mareno89   Find more posts by mareno89   Foto galerie člena mareno89   Click here to Send mareno89 a Private Message   Add mareno89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareno89
Stálý Člen

Karma uživatele mareno89 - 91% PěstitelskáKarma uživatele mareno89 - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 93






cafte,po nejakom case som tu...rastlinam sa dari po tychto dazdoch rastu fajne ,skoro vsetky ma uz prerastli ,jedna sa zlomila alebo ju okusala srnka ,tazko povedat ,tu su fotky
1-mohla to byt srna?
2-6x white widou
3-white widou
4-DP,HH
5-DP,HH

Ako zaseješ, tak budeš žať

Old Post 03-08-2014 v 20:36 PM
mareno89 je offline   Profil uživatele mareno89   Find more posts by mareno89   Foto galerie člena mareno89   Click here to Send mareno89 a Private Message   Add mareno89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareno89
Stálý Člen

Karma uživatele mareno89 - 91% PěstitelskáKarma uživatele mareno89 - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 94





sewas komunita skoro pri kazdej navsteve na moje policka som sa stretol so srnkami ..okrem jednej rastliny sa mi pustili do druhej ,ale na ten si pochutnali len na stonke ...zohnal som za igelitku vlasov v kadernictve a dal ich na policko ,vsade na okolo a od vtedz je na policku pokoj ,tak dufam ze uz ich budu tie svine obchadzat a docital som sa tu ze uz ked su rastliny nejak v polke kvetu, tak srnam uz rastlinky nechutia?? je na tom nieco pravdy?? tu su nejake fotky,vsetky mi uz prepli prvy augustovy tyzden a su pjeknee tak zatim ahoj
1-6x WW
2-DP
3-DP,HH
4-okusana srnov ale vzchopila sa

Ako zaseješ, tak budeš žať

Old Post 11-08-2014 v 21:29 PM
mareno89 je offline   Profil uživatele mareno89   Find more posts by mareno89   Foto galerie člena mareno89   Click here to Send mareno89 a Private Message   Add mareno89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareno89
Stálý Člen

Karma uživatele mareno89 - 91% PěstitelskáKarma uživatele mareno89 - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 95






zdaar neska som bol na kontrolu a spravit par fotiek aby ste boli v obraze ak ma tu niekto vobec sleduje hnojim alga bloom a bloombastic ,pomaly ale isto sa nafukujeme tak hadam z toho bude nieco dobre najvacsie rastliny maju okolo 210 cm a vyzeraju zdravo,ale sak posudte sami
1-policko s HH a DP
2-HH
3-WW
4-WW
5-WW

Ako zaseješ, tak budeš žať

Old Post 24-08-2014 v 15:50 PM
mareno89 je offline   Profil uživatele mareno89   Find more posts by mareno89   Foto galerie člena mareno89   Click here to Send mareno89 a Private Message   Add mareno89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareno89
Stálý Člen

Karma uživatele mareno89 - 91% PěstitelskáKarma uživatele mareno89 - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 96






cawte,dnes som strihol jedneho durbana a dal ho susit,uz som nevydrzal ale ostatnych sa uz nedotknem a aj tak kvitnu o dost pomalsie,neviem preco ...nasadene boli narovnako a je to aj na fotkach vidno..tak isto aj WW jedna rastlina sa nafukje jak sa patri a ostatnym sa akoby nechce..ale inak vsetko v poriadku

1-DP dnes strihnuty
2- vsetko WW
3-WW
4-DP,HH
5-DP

Ako zaseješ, tak budeš žať

Old Post 09-09-2014 v 21:04 PM
mareno89 je offline   Profil uživatele mareno89   Find more posts by mareno89   Foto galerie člena mareno89   Click here to Send mareno89 a Private Message   Add mareno89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-09-2021 - Out 21 - 19 odpovědí
09-04-2020 - My Out 2019 - 7 odpovědí
07-04-2020 - outdoor2020 - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5771300 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív