Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Micro Grow LED (50-60W)+pseudo aero
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6
Autor
Téma 
Okurčák
Stálý Člen

Karma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 81

ok, přehodnotil jsem a zase jsem jim dal klasický roztok. 4ml AH 2,3, Pk1314, enzymes. Ph na 6-6,2. Ještě mají přeci jen čas..
Ale dobrý je, že se pořád nafukují

Old Post 11-05-2013 v 10:05 AM
Okurčák je offline   Profil uživatele Okurčák   Find more posts by Okurčák   Foto galerie člena Okurčák   Click here to Send Okurčák a Private Message   Add Okurčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Okurčák
Stálý Člen

Karma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 82

tak mám celkem dilema... Jedna kytička už tedy opravdu vypadá že dozrála. V neděli bych jí rád zkosil.Asi Black domina, spíše skromná úroda. Ale prckové vypadají celkem tvrdě. Jenže druhá kytka, Tora bora, která má kvést o cca 10 dnů déle, je ještě v plné síle a palice stále nabývají. Pestíky všechny světlé, listy tmavé, trichomy se pomalu zabarvují. Když začnu flushovat při PH 4 čistou vodou, případně s finalem, bude to působit na obě. Hlavně to v závěru nepokazit.. Nebo nasadit čistou vodu s PH 6, v neděli kosu Black dominy a až přijde čas na druhou, snížit PH na 4 a dojet flush jak se patří..??? Někdo nápad??

Old Post 20-05-2013 v 20:11 PM
Okurčák je offline   Profil uživatele Okurčák   Find more posts by Okurčák   Foto galerie člena Okurčák   Click here to Send Okurčák a Private Message   Add Okurčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NoStress
Stálý Člen

Karma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 389  

Příspěvek č. 83

tak jak si dopadnul

1. pěst - LED box nostress SOIL - průměr 0,8g/W
2. pěst - LED box + pseudoaero - NEÚSPĚCH
3. pěst - LED box + soil s trochou coco
4. pěst - Homebox 120x120 600w + 15x CM soil

Old Post 28-05-2013 v 15:02 PM
NoStress je offline   Profil uživatele NoStress   Find more posts by NoStress   Foto galerie člena NoStress   Click here to Send NoStress a Private Message   Add NoStress to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Okurčák
Stálý Člen

Karma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 84

nějak nic nestíhám...Ale jednu kytku jsem setnul předevčírem, druhou setnu do konce týdne..

Old Post 29-05-2013 v 10:22 AM
Okurčák je offline   Profil uživatele Okurčák   Find more posts by Okurčák   Foto galerie člena Okurčák   Click here to Send Okurčák a Private Message   Add Okurčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ČEZ
Stálý Člen

Karma uživatele ČEZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 65535 

Příspěvek č. 85

Ahoj,

rád bych viděl nějakou fotku z finiše, pokud budeš mít foťák. Včera sem objednal z číny 50W LED panel + chladič v přepočtu za 400Kč (do této částky žádné clo ani dph) a u nás koupil zdroj pro ntb, který na to pasuje za 200Kč... takže jednospektrální 630nm 50W LED světlo lze pořídit za 600Kč... zítra objednám ještě jednu 50W (čekám na odeslání) aby se na celnici nesešly 2 balíky se stejnou cenou, člověk nikdy neví co celníci vymyslí, na celnici to mám 70km... hned jak to přijde chci vyrobit podobné Aero jako máš ty... chtěl bych si vypěstovat Zamaldelicu a Malawi gold popř. NL5xHaze od Sensi... ale možná tam šupnu Auto Jack

Old Post 29-05-2013 v 13:23 PM
ČEZ je offline   Profil uživatele ČEZ   Find more posts by ČEZ   Foto galerie člena ČEZ   Click here to Send ČEZ a Private Message   Add ČEZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Okurčák
Stálý Člen

Karma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 86

o víkendu snad něco nafotím. Mám ještě objednáno pár LED, uvidíme. Jak jest známo, jakýkoliv systém je dobrý, když jsi dost šikovný. A taky záleží kolik času a peněz do toho kdo chce ivestovat. NoStress pod LED vypěstoval krásnou úrodu a to v hlíně.Moje úroda bude slabá, protože jsem zápasil s novým pěstebním systémem. A myslel jsem, že pár věcí bude fungovat jinak.. Nevadí, příště už to snad vyjde. K tomu aeru, chce to se vyvarovat pár věcí.

Naposledy upravil Okurčák 29-05-2013 v 19:01 PM

Old Post 29-05-2013 v 18:19 PM
Okurčák je offline   Profil uživatele Okurčák   Find more posts by Okurčák   Foto galerie člena Okurčák   Click here to Send Okurčák a Private Message   Add Okurčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Okurčák
Stálý Člen

Karma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 87

k mému pseudoaeru. Co jsem zjistil že je nutností:

Vhodné hnojiva pro hydro, bez toho se to neobejde.

Vhodná nádoba (nádoby); Já jsem zadělal otvory na ruce lepenkou a začalo to časem protékat, potom jsem to zasilikonoval, ale chtělo to mít podchyceno dříve.

Trysky se začnou ucpávat, i pro malý systém to chce mít trysky dvě, jako rezervu. V roztoku se brzo vytvoří chaluhy, které ucpou trysky. Nutno pořešit. Já mám nyní nádobu s roztokem kruhovou. V náústku čerpadla je malá dírka, kterou se roztok honí a cirkuluje na úkor snížení tlaku. Záleží na velikosti systému, každý to řeší jinak..

Ph je nutno měřit celkem často, to je dost o penězích a času. Mam levný přístroj a člověk se nadře. Ale pokud se to nedrží mezi 5,8-6,2 tak pak začnou listy různě flekovatět pro nepřijímání určitých látek.
Navíc se PH dost často mění. Může za to všechno možný a je to alchymie. Do košíků jsem dal keramzit a příště tam dám hydroton (který předtim budu chvíli honit v lázni se správným PH).

Čím je tohle všechno lépe ošetřeno, tím méně je s tím potom starostí..

Old Post 29-05-2013 v 18:36 PM
Okurčák je offline   Profil uživatele Okurčák   Find more posts by Okurčák   Foto galerie člena Okurčák   Click here to Send Okurčák a Private Message   Add Okurčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Okurčák
Stálý Člen

Karma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 149  

73den 12/12 Příspěvek č. 88






Přidávám pár foto. Jedna kytka (ta menší už se houpe;70dnů (12/12), zatím včetně listů), proto jsem ji nefotil, navíc není moc o co stát, je to prcek. Ve skříni je málo místa, fotky se mi moc nedaří. Na fotkách nejspíše Tora bora.

Old Post 29-05-2013 v 18:53 PM
Okurčák je offline   Profil uživatele Okurčák   Find more posts by Okurčák   Foto galerie člena Okurčák   Click here to Send Okurčák a Private Message   Add Okurčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Okurčák
Stálý Člen

Karma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 149  

73den 12/12 Příspěvek č. 89






a další

Old Post 29-05-2013 v 18:56 PM
Okurčák je offline   Profil uživatele Okurčák   Find more posts by Okurčák   Foto galerie člena Okurčák   Click here to Send Okurčák a Private Message   Add Okurčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ČEZ
Stálý Člen

Karma uživatele ČEZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 65535 

Příspěvek č. 90

díky za rychlou reakci s uploadem fotek... na to, že si ve fázi ladění nového systému, použil si genetiky vyšlechtěné spíše na kvalitu než-li na výnos a svítíš na to 50W celkem v pohodě... to bude pokouřeníčko :-)

Old Post 29-05-2013 v 19:44 PM
ČEZ je offline   Profil uživatele ČEZ   Find more posts by ČEZ   Foto galerie člena ČEZ   Click here to Send ČEZ a Private Message   Add ČEZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Okurčák
Stálý Člen

Karma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 91

Ahoj
Jen doplním že Black domina 15g, Tora Bora cca 25g. Tj celkem kolem 40g. Trochu jsem to přesušil, neměl jsem čas na ostříhání. Zatím jsem toho moc neochutnal, ale voní to pěkně a chuťově taky pohoda. Uvidím jak mi to přijde po další ochutnávce. Za jeden až dva měsíce rozjedu novou várku..

Zdar a sílu

Old Post 17-06-2013 v 15:33 PM
Okurčák je offline   Profil uživatele Okurčák   Find more posts by Okurčák   Foto galerie člena Okurčák   Click here to Send Okurčák a Private Message   Add Okurčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
exiterm
Nový Člen

Karma uživatele exiterm - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 92

Máš to pěkný chlape, za skleníkem mi vyrostl jeden malinkej hermáč, tak sem ho hodil do nočního stolku, kde mam primitivně jenom daný nějaký světla co mi možná sežerou 6W a alobal (ˇjo vím že je nahovno) nahnojil jsem to, mam to hlavně kvůli tomu, že potřebuju semínka, takže semínka co z něj vypadnou hnedka hodím pod lampu (jak vyklíčej samozřejmě) když budou mít malej prostor (asi 20cm) což je malej prostor, tak to dam do většího, ale jedná se vyloženě o micro grow, tudíž by to mohlo jít, nemají jak se spálit, jsou tam 2 halogenový (trubicový) tyčinky co jsou na 5,5V trafu zapojený a svítěj tak nějak na 70%, kdybych měl 6V a 300mA, který mam na něčem jiným zapojený, tak svítěj na plno a je to super... myslel jsem si že to vůbec nijak nebude kvest, ale jak to tak sleduju, semínka se zvětšujou, vrchní pálka taky roste, ale teď se začínám víc starat o to co mam venku, na kytkách mam šedou plíseň, a bojim se že mi zaleze i do pádel (kdyby byla jenom na no-name modelech) ale mám ji i na rusovi a ak47 x Polární záře...nastříkal jsem peroxid, snad to pomůže a každodenní kůra omlazování díky mlíku (který na šedou plíseň pomůže a jelikož mam kytky v květu, tak to nevadí jako nějaký chemky, ale je to pomalejší a není to tak jistý, nezbývá mi nic jinýho, než doufat) moc pěkný kytky (připomínají mi jedny AFka co sem měl venku, akorát asi tohle bude lepší )

Old Post 29-08-2013 v 16:26 PM
exiterm je offline   Profil uživatele exiterm   Find more posts by exiterm   Foto galerie člena exiterm   Click here to Send exiterm a Private Message   Add exiterm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-03-2013 - Micro Grow LED 61W - 152 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0724100 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív