Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Stavte se mnou můj black box!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7
Autor
Téma 
rodnaxor
Stálý Člen

Karma uživatele rodnaxor - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 81


Ahoj.

Děkuji moc za pomoc. No já bych to viděl tak, že bych tohle kolo už nechal věci jak jsou, abych zbytečně nemusel odtah vyndavat a stresovat tak holky. Další kolo bych pak tyhle věci začal řešit. Přece jenom to není na pět minut, takže se pak ohledně té regulace ozvu. Takže ještě jednou dík.

Holky jsou na 35. dnu růstu. Jsou hustě prorostlé listy, tak nevím jestli bych to neměl trochu prostříhat.

A asi od zítra přepnu na květ. Co myslíte lidi? Mám už přepnout? Projdu si FAQ.

beginner

Old Post 03-02-2013 v 10:05 AM
rodnaxor je offline   Profil uživatele rodnaxor   Find more posts by rodnaxor   Foto galerie člena rodnaxor   Click here to Send rodnaxor a Private Message   Add rodnaxor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodnaxor
Stálý Člen

Karma uživatele rodnaxor - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 82


36. Den.
Dnes přepínám na květ.

beginner

Old Post 04-02-2013 v 14:53 PM
rodnaxor je offline   Profil uživatele rodnaxor   Find more posts by rodnaxor   Foto galerie člena rodnaxor   Click here to Send rodnaxor a Private Message   Add rodnaxor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodnaxor
Stálý Člen

Karma uživatele rodnaxor - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 83


Ahoj všem.

Dnes jsou holky na květu 13. den a začínají se pěkně roztahovat.

Holky jdou pěkně nahoru, takže musím postupně zvedat světlo. Přijde mi, že se skoro do skříně nevejdou. Tak snad se to postupně zabrzdí, aby mi to nepřerostlo přes hlavu. Hnojím Plagron Bloom. Ale podle dávkování, co je napsáno na etiketě si nemyslím, že mi to dlouho vydrží.
Nevím jestli jsou to samice, nebo samci. Mám udělat nějaké makro snímky?

Jinak, žádný markantní problém se nevyskytl, tak snad to tak bude pokračovat bezproblémově dál.

Proběhla úprava skříně. Musel jsem tu dolní desku vymontovat, tak abych se dostal ke květináčům a mohl jsem je vyndat ven.

beginner

Naposledy upravil rodnaxor 16-02-2013 v 09:40 AM

Old Post 16-02-2013 v 08:55 AM
rodnaxor je offline   Profil uživatele rodnaxor   Find more posts by rodnaxor   Foto galerie člena rodnaxor   Click here to Send rodnaxor a Private Message   Add rodnaxor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodnaxor
Stálý Člen

Karma uživatele rodnaxor - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 84


Pomůžete mi s identifikací pohlaví?

Číslo 1

beginner

Naposledy upravil rodnaxor 16-02-2013 v 09:28 AM

Old Post 16-02-2013 v 09:18 AM
rodnaxor je offline   Profil uživatele rodnaxor   Find more posts by rodnaxor   Foto galerie člena rodnaxor   Click here to Send rodnaxor a Private Message   Add rodnaxor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodnaxor
Stálý Člen

Karma uživatele rodnaxor - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 85


Pomůžete mi s identifikací pohlaví?

Číslo 2

beginner

Old Post 16-02-2013 v 09:26 AM
rodnaxor je offline   Profil uživatele rodnaxor   Find more posts by rodnaxor   Foto galerie člena rodnaxor   Click here to Send rodnaxor a Private Message   Add rodnaxor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodnaxor
Stálý Člen

Karma uživatele rodnaxor - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 86


Pomůžete mi s identifikací pohlaví?

Číslo 3

beginner

Old Post 16-02-2013 v 09:30 AM
rodnaxor je offline   Profil uživatele rodnaxor   Find more posts by rodnaxor   Foto galerie člena rodnaxor   Click here to Send rodnaxor a Private Message   Add rodnaxor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodnaxor
Stálý Člen

Karma uživatele rodnaxor - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 87


Pomůžete mi s identifikací pohlaví?

Číslo 4

beginner

Old Post 16-02-2013 v 09:31 AM
rodnaxor je offline   Profil uživatele rodnaxor   Find more posts by rodnaxor   Foto galerie člena rodnaxor   Click here to Send rodnaxor a Private Message   Add rodnaxor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodnaxor
Stálý Člen

Karma uživatele rodnaxor - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 88

A ještě poslední dotaz. Mám ty listy nějak prostříhat? Prosím o rady. Díky!

beginner

Old Post 16-02-2013 v 09:58 AM
rodnaxor je offline   Profil uživatele rodnaxor   Find more posts by rodnaxor   Foto galerie člena rodnaxor   Click here to Send rodnaxor a Private Message   Add rodnaxor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 89

1,3,4 holky, 2 nevim.
Listy nestrihat,alespon pro zatim.

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 16-02-2013 v 18:08 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
balonidlo
Stálý Člen

Karma uživatele balonidlo - 87% PěstitelskáKarma uživatele balonidlo - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 65531  

Příspěvek č. 90

Máš to zatím pěkný! jen ten box jim asi nestačí Jinak jak tu už píše Jah... 1 a 3 jsou určo v poho... 2 a 4 si nejsem jist teda... Jdou z nich také ty bíle blizny...?

Jahody rostou vždy. Poprvé pod 200W CFL Květ

Old Post 16-02-2013 v 18:29 PM
balonidlo je offline   Profil uživatele balonidlo   Find more posts by balonidlo   Foto galerie člena balonidlo   Click here to Send balonidlo a Private Message   Add balonidlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 91

všechno jsou to samičky

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 16-02-2013 v 18:30 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodnaxor
Stálý Člen

Karma uživatele rodnaxor - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 92

Ahoj všem. Díky za typy. Tak snad je to vše ženského rodu
A snad ty holky nevyrostou z té skříně ven.

beginner

Naposledy upravil rodnaxor 20-02-2013 v 09:46 AM

Old Post 17-02-2013 v 15:40 PM
rodnaxor je offline   Profil uživatele rodnaxor   Find more posts by rodnaxor   Foto galerie člena rodnaxor   Click here to Send rodnaxor a Private Message   Add rodnaxor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodnaxor
Stálý Člen

Karma uživatele rodnaxor - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 93


Holkám se podnebí líbí. Tady je jedna pro ukázku.

beginner

Old Post 22-02-2013 v 08:57 AM
rodnaxor je offline   Profil uživatele rodnaxor   Find more posts by rodnaxor   Foto galerie člena rodnaxor   Click here to Send rodnaxor a Private Message   Add rodnaxor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodnaxor
Stálý Člen

Karma uživatele rodnaxor - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 94


Ahoj všem milovníkům konopných mastí.

Dnes 25 den 12/12.

Holky kvetou a začínají být pěkně cítit a taky lepí. Tubu jsem dal nejvýš jak to jde, tak snad ji nezačnou obrůstat okolo. Víš ji už nedostanu.
Prozatím žádné komplikace, tak doufám, že to tak půjde dál.

Případné rady co dál s holkama dělat velice uvítám. Aby mi to nepřerostlo přes hlavu. Nebo, že by už přerostlo?

Napište. Díky!

beginner

Old Post 01-03-2013 v 14:17 PM
rodnaxor je offline   Profil uživatele rodnaxor   Find more posts by rodnaxor   Foto galerie člena rodnaxor   Click here to Send rodnaxor a Private Message   Add rodnaxor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 95

No já bych řekl že přerostlo, jsou to pořádný bambusy! Ale zase budou pořadný centrály! Spodky nedosvítíš, asi bych se jich zbavil ale v 25 dnu, nevím. Nebo je nech osudu, výš už asi neporostou.

Já radši síť a tahám to těsně před a po přepnutí po síti a vyplnuju prostor ale je to pakec to udržet v nějaké rozumné výšce!

A ten odtah a vlhkost co to řešít tímhle, funguje to ale zase to dělá ten el. hluk při menších otáčkách. Ale vlhkost uhlídáš v období růstu, pak to stejně valí na plno. Třeba tohle http://www.growshop.cz/katalog/deta...akovy-regulator ale jsou i lacinější!
Ať se daří!!

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 02-03-2013 v 18:18 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 96

ahoj, počítám, že nebude jiná možnost, než dát filtr a větrák ven z boxu, osobně bych je brutálně prostříhal, takhle je to absolutně nemůže prosvítit..

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 02-03-2013 v 18:29 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4065020 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív